Zasebnost
14 min
(Intervju) Hrvoje Radoš, Ayvens: s poslovnim najemom vozil bomo vstopili na trg zasebnih kupcev
1 ura
Nemška inflacija junija upadla
1 ura
Kolikšne odškodnine je država določila za Triglav, Vzajemno in Generali zaradi zamrznitve cen
2 uri
Kako visoko letajo laburisti in kako spodaj so konservativci 1
2 uri
eDavki na brskalniku Firefox ponovno delujejo
3 ure
Nova generacija modela Kodiaq je nasledila Škodinega »velikega medveda« (Oglas)
3 ure
Mega dražba hiše na Dovju padla v vodo. Kdaj bo nova dražba? 1
4 ure
Evropska komisija opozarja Meto, da njen model "plačaj ali privoli" ni skladen z EU-zakonodajo
4 ure
TOP ČLANKI - Kaj danes berete
5 ur
Pisarniški projekt Vilharia: po kakšni obrestni meri so se zadolžili investitorji 3
6 ur
Bisol elektriko prodaja tudi gospodinjstvom
7 ur
Triglav sprejema ponujenih 11 milijonov evrov zaradi zamrznitve cen dopolnilnega zdravstvenega zavarovanja 6
7 ur
Zakaj je organizacija podatkov o izdelkih ključ za vitko poslovanje
7 ur
Koliko boste po 1. oktobru 2024 plačevali za elektriko? (Oglas)
8 ur
Danes bi se moral uveljaviti nov obračun elektrike, pa se še ne bo 1
8 ur
Kolumna o vinu: Pomladanska fiesta
9 ur
Honda, ki daje občutek civica, a je prilagojena sodobnim kupcem 1
9 ur
S klimatskimi napravami v multi izvedbi klimatiziramo več različnih prostorov (PRO)
13 ur
Digitalizacija zdravstva: kaj je narobe, zakaj še ni novih storitev, ali država sploh ve, kaj hoče 10
13 ur
Evropske subvencije za podjetnike: od e-mobilnosti, umetne inteligence do zdravstva

Izbrani forum: Borza

Izbrana tema: FINANČNI PORTALI

Strani: 1

anon-16012 sporočil: 66
[#18264] 17.11.06 14:40
Odgovori   +    0

Zanima me, katere finančne portale uporabljate pri svojem akademsko - poslovem odločanju v finančnih vodah?

Torej, ali imate kakšen portal, kjer imate možnost dobiti ogromno novih informacij IN morebiti spremljati borzo v živo IN možnosti analitike v širšem smislu kot samo prikaz grafa in volumna IN še veliko več...?

Je vse to na enem portalu?
Za ZDA bo verjetno še najlažje, kaj pa za druge trge po svetu???

Kateri so takšni portali na naslednjih trgih:
ZDA, RUSIJO, LIT-LAT-EST, UKRAJIN, POLJSKA, BALKAN, TURČIJA, EU, KITAJSKA, INDIJA, ostala AZIJA,
LAT. AMERIKA...?
anon-16012 sporočil: 66
[#18639] 20.11.06 00:45 · odgovor na: anon-16012 (#18264)
Odgovori   +    0
Zadnja sprememba: anon-16012 20.11.2006 00:46
BORZA V ŽIVO - ANALITIKA - INFORMACIJE

No, moje videnje je tako:
OK, borze se da spremljat v živo na strani vsake posamezne borze

ZDA - Yahoo Finance, Barchart.com... - tukaj je na vsaki vse našteto možno spremljati!!!
SRB - Ekonomist, broker.co.yu (bivši MVI), senzal,... - eni imajo informacije drugi še možnosti grafov
BH - strani ob obeh borz - informacije od Investiitor.ba (bivši Bhbiznis), SEEbiz.net, SEENews, analitike praktično ni,
MK - možnost analitike ni, informacije so v dnevnih (tedenskih) cajtengih, finančne e-strani so tabula rasa

Te trge jaz spremljam in lahko podam mnenje. Skratka - moti me, da je treba spremljat več strani za en trg.


Aha, še forumi - finance-on.net, mojnovac, economy,

Na katerih ameriških/evropskih/azijskih finančnih (borznih) forumih izmenjujete mnenja?

Strani: 1