Zasebnost

Izbrani forum: Borza

Izbrana tema: Intrenetno trgovanje?

Strani: 1 2

Gustl sporočil: 13.632
[#51537] 20.02.07 12:31 · odgovor na: anon-1670 (#51471)
Odgovori   +    0
Tečji so real time (morda je kakšna sekunda zamika, ne vem, ampak oddano naročilo se pokaže v cca. 10 sekundah).

Grafična podoba je meni všeč, ne vem, kakšna je na unem linku.

Vidiš nek graf današnjih poslov, spread ponudbe in povpraševanja. Globine ni v osnovnem paketu, načeloma je ni nikjer, sliši se svega i svašta.
BBlue sporočil: 55
[#51581] 20.02.07 13:28 · odgovor na: anon-1670 (#51471)
Odgovori   +    0

maj je napisal(a):
Še nekaj vprašanj glede GBD imam.

Zanima me, če imaš pri njih odprt trgovalni račun in dostop do njihovega osnovnega online trgovanja ali tudi zares vidiš trgovanje v živo ali je to tako ubogo kot ponujajo tu: www.gbd.si/zivo.php?...tacija=vse
z več kot polurnim zamikom plus osveževanje le na vsakih deset minut?

Je grafična podoba v njihovem trgovalnem sistemu kaj lepša od te v zgornjem linku ali ne?

Bi morda lahko kdo bil tako dober in prilepil še kakšno slikco, da približno vidim kako to izgleda pri standardnem (osnovnem) računu(recimo podrobnosti za Krko in pa kako izgleda vnos naročil).
Zanima pa me tudi ali vidiš vse današnje posle ter kako vidiš ponudbo in povpraševanje(ali samo najvišje in najnižjo ali tudi kaj v globino).

Hvala za odgovore, če ne bom preveč razočaran nad njimi grem v ponedeljek končno odpreti račun še pri GBD.

Predvsem mi je bistven vpogled v trenutno trgovanje, ker če je polurni zamik potem hvala lepa. Upam tudi, da je vsaj nekaj vpogleda v globino ponudbe in povpraševanja.

Lp
 
maj, po vseh teh izčrpnih vprašanjih pri nekaterih si še sam odgovarjaš, se sprašujem ali delaš reklamo ali pa imaš res težavo dvignt telefon in pri tolikokrat omenjeni hiši zagotoviš predstavitveni termin. prepričan sem, da ti bodo fantje z veseljem povedali vse detajle.
anon-52577 sporočil: 1.181
[#51599] 20.02.07 13:50 · odgovor na: anon-1670 (#51471)
Odgovori   +    0
nabavi čimprej, jaz sem zelo zadovoljen. manjka edino globina, ki pa jo je itak nemogoče dobiti.
anon-1670 sporočil: 14.712
[#51613] 20.02.07 14:01 · odgovor na: BBlue (#51581)
Odgovori   +    0
Vse to in še več sem jim poslal na info@gbd.si pa še po enem mesecu nisem dobil odgovora.

Sploh pa o kvaliteti storitve največ izveš od uporabnikov samih, ker sami sebe prav gotovo ne bodo skritizirali.

Lp
anon-11988 sporočil: 1.370
[#51616] 20.02.07 14:03 · odgovor na: anon-1670 (#51613)
Odgovori   +    0

maj je napisal(a):
Vse to in še več sem jim poslal na info@gbd.si pa še po enem mesecu nisem dobil odgovora.

Nenavadno. Jaz sem pri njih in sem zadovoljen, pa tudi nikoli nisem imel podobnih težav, da mi ne bi odgovarjali na vprašanja. Na tista po mejlu sem vsakič do zdaj še isti dan dobil odgovor.
anon-1670 sporočil: 14.712
[#51620] 20.02.07 14:06 · odgovor na: Gustl (#51537)
Odgovori   +    0

Gustl je napisal(a):
Tečji so real time (morda je kakšna sekunda zamika, ne vem, ampak oddano naročilo se pokaže v cca. 10 sekundah).

Grafična podoba je meni všeč, ne vem, kakšna je na unem linku.

Vidiš nek graf današnjih poslov, spread ponudbe in povpraševanja. Globine ni v osnovnem paketu, načeloma je ni nikjer, sliši se svega i svašta.

Najlepša hvala za odgovore in slikco.
Zgleda precej dobro in vsaj ena količina pri ponudbi in povpraševanju se vidi kar je že za silo.

Sploh pa je zame znanstevna fantastika spremljanje tečajev v živo, ker doslej sem moral poklicati na BPH in tam tečnariti za zadnje posle,.....

Aja kaj pomeni cont., avk4, avk5?

Lep dan še naprej.
anon-884 sporočil: 3
[#51953] 21.02.07 08:48 · odgovor na: anon-1670 (#51620)
Odgovori   +    0
Cont pomeni neprekinjeno trgovanje, drugi dve oznaki sta oznaki za avkcije.

Glede na tvoje zanimanje za borzo bi bilo morda dobro (sploh če oddajaš veliko naročil vsak dan) da opraviš izpit za brokerja in si pri kaki BPH probaš najet postajo. To sicer nekaj stane, ampak pri večjih poslih se to splača. Tako boš imel globino, pregled in posle takoj pri roki. Zdi se mi, da imajo BPH na voljo tudi postajo, preko katere se ne da trgovat, tudi to bi bila dobra rešitev zate.

Glede svetovanja je pa tako, da ima večina BPH ponudbo investicijskega svetovanja. Zakaj ne izkoristiš te možnosti, gotovo bi se ti naložba povrnila.

LP
anon-52577 sporočil: 1.181
[#51975] 21.02.07 09:15 · odgovor na: anon-884 (#51953)
Odgovori   +    0
Pri kateri bph pa so že dali v najem postajo!?
1030KikeL sporočil: 485
[#52031] 21.02.07 10:58 · odgovor na: anon-884 (#51953)
Odgovori   +    0

iggy je napisal(a):
Cont pomeni neprekinjeno trgovanje, drugi dve oznaki sta oznaki za avkcije.

Glede na tvoje zanimanje za borzo bi bilo morda dobro (sploh če oddajaš veliko naročil vsak dan) da opraviš izpit za brokerja in si pri kaki BPH probaš najet postajo. To sicer nekaj stane, ampak pri večjih poslih se to splača. Tako boš imel globino, pregled in posle takoj pri roki. Zdi se mi, da imajo BPH na voljo tudi postajo, preko katere se ne da trgovat, tudi to bi bila dobra rešitev zate.

Glede svetovanja je pa tako, da ima večina BPH ponudbo investicijskega svetovanja. Zakaj ne izkoristiš te možnosti, gotovo bi se ti naložba povrnila.

LP
 
A ve kdo kaj več o najetju postaje, kakšni so stroški, kdo to ponuja?
anon-1670 sporočil: 14.712
[#55868] 05.03.07 16:01 · odgovor na: anon-739 (#45030)
Odgovori   +    0

m70 je napisal(a):


iz računa Md lahko preneseš delnice na KDD in iz tam na GBD, tak prenos je pred novim letom stal 480 sit z DDV za eno vrsto delnice.

Žal prenos iz svojega računa na KDD NI MOŽEN :-(((
anon-87265 sporočil: 11
[#57009] 08.03.07 10:08 · odgovor na: anon-1670 (#55868)
Odgovori   +    0
MAJ!

Kolikor vidim, po forumih samo pljuvaš po vseh BPH: MD, Iliriki, GBD, Potezi... Izgleda, da bi najraje videl, da bi brokerji zate delali zastonj, da bi od njih dobival informacije o delnicah, ki bodo najbolj zrasle, da bi zate delali analize in še ne vem kaj. Iščeš hišo, ki ti bo vse prinesla na pladnju, sam pa nisi sposoben niti, da bi se potrudil kakšno informacijo najti na netu. V redu je napisal kolega, ki pravi, da verjetno še na vece ne znaš sam. Daj, potrudi se malo in namesto da "iz fotelja" obiraš vsevprek, raje čas porabi za kaj bolj koristnega! Poglej malo bilance in kazalnike, pa boš dobil boljše informacije, kot pa da moleduješ zanje po forumih. Verjetno povsod, kamor prideš, podpišeš najcenejšo discount pogodbo, da ti le ne bi bilo treba plačati kakšnega % provizije več, potem pa vsak dan visiš na telefonu ali pa pri svetovalcih in misliš, da ti bodo dali nevemkakšne informacije. Med tisoči strank, ki jih imajo, jim ti verjetno pobereš v poprečju še največ časa, potem ti je pa težko tistih 5 evrov vodenja računa plačat. Upam samo, da nisi slučajno prodal kakšnega avtomobila in celotnega zneska investiral, saj boš na takle način še dolgo hodil peš. Jaz se zanašam le na informacije, ki jih zberem sam, brokerja pa samo še vprašam za potrditev. Pa brez zamere!!!

Strani: 1 2