Strani: 1 2 3 4 5 6

anon-43949 sporočil: 4.362
[#309217] 04.09.08 12:54 · odgovor na: novica (#309200)
Odgovori   +    0

novica je napisal(a):
kdo bo plačal in koliko bo plačal, je zame ves čas najbolj pomembna stvar. zame pa ni logično, da stroške enemu politiku (saj se strinjava, da jj je politik, al se ne?) krije cela država. saj se zavedaš, da je to ista država, ki nima za tople obroke za srednješolce, ane?
če janša sproži privatno tožbo, pa je vse ok in bom tudi jaz navijal zanj.  
novica 
 Ne delaj tega, Novica! Drži se stran od navijanja!
Seveda samo kot novinar, privatno lahko navijaš za kogar hočeš.
anon-521 sporočil: 5.625
[#309219] 04.09.08 12:54 · odgovor na: novica (#309200)
Odgovori   +    1
Zadnja sprememba: anon-521 04.09.2008 12:56

novica je napisal(a):
kdo bo plačal in koliko bo plačal, je zame ves čas najbolj pomembna stvar. zame pa ni logično, da stroške enemu politiku (saj se strinjava, da jj je politik, al se ne?) krije cela država. saj se zavedaš, da je to ista država, ki nima za tople obroke za srednješolce, ane?
če janša sproži privatno tožbo, pa je vse ok in bom tudi jaz navijal zanj. 
novica 
 
Janša je več kot samo politik. On je luč naroda, veliki reformator in heroj osamosvojitve. Janša je novi Tito. Država = Janša, Janša = Država, zato je prav, da ga branimo z davkoplačevalski denarjem. Vsi, ki mislijo drugače, so komunistične podlasice in narodni izdajalci.
anon-164633 sporočil: 2.356
[#309227] 04.09.08 12:57 · odgovor na: novica (#309200)
Odgovori   +    0

novica je napisal(a):
kdo bo plačal in koliko bo plačal, je zame ves čas najbolj pomembna stvar. zame pa ni logično, da stroške enemu politiku (saj se strinjava, da jj je politik, al se ne?) krije cela država. saj se zavedaš, da je to ista država, ki nima za tople obroke za srednješolce, ane?
če janša sproži privatno tožbo, pa je vse ok in bom tudi jaz navijal zanj. 
novica 
 
No ta država še za marsikaj pomembnejšega in potrebnejšega nima kot so tople malice za srednješolce. Mene moti, da novinarji dejansko v večini stvari ne obvladate in potem kar nekaj gonite in nam vsiljujete svojo razlago in polagate kaj je prav in kaj ne. En kup znanja vam primankuje na vseh področjih, pa se vas je sedaj našlo cel kup, ki kar tekmujete z svojimi zlonamernimi komentarji. Pa dajte pokazat en dokaz, da je Janša vzel podkupnino, ga ni. In nekatere stvari sam dobro v enem izmed odgovorov ugotavljaš. Če mislite, da se bo dalo na tak način pomagati opoziciji, da premaga Janšo je to napačna pot. Na kožo so mu pisane takšne situacije, v njih se najbolje znajde.
bc123a sporočil: 48.253
[#309249] 04.09.08 13:05 · odgovor na: anon-164633 (#309227)
Odgovori   +    0

k24 je napisal(a):


No ta država še za marsikaj pomembnejšega in potrebnejšega nima kot so tople malice za srednješolce.
Pssst!

Halo, a ste slisali, da je tip Sase Lendero slatal eno drugo zensko?! Noro.

(tole je novica, plasirana malo nizje od afere patria na 24ur.com)

Duhovna hrana za slovence.
anon-28836 sporočil: 3.657
[#309270] 04.09.08 13:15 · odgovor na: anon-521 (#309219)
Odgovori   +    0

lukav je napisal(a):

 
Janša je več kot samo politik. On je luč naroda, veliki reformator in heroj osamosvojitve. Janša je novi Tito. Država = Janša, Janša = Država, zato je prav, da ga branimo z davkoplačevalski denarjem. Vsi, ki mislijo drugače, so komunistične podlasice in narodni izdajalci.
 
Pustimo se presenetiti kot z izvolitvijo Jankovica, Tuerka, polomijo z 14 pokrajin.  Zal si nic boljsega ne obetavam v ekonomiji z opozicijo "lepotcev".  Edino je neskoncna rast javne uprave zagotovljena...
anon-124452 sporočil: 6.934
[#309273] 04.09.08 13:17 · odgovor na: macon (#309079)
Odgovori   +    0

macon je napisal(a):


1. Naj pravniki razložijo, proti komu se kaj začne. Jaz imam svoje logično mnenje, ki ni nujno združljivo s pravom. Pravniki na forumu so napisali marsikaj.

2.Kdo je pobasal denar? Recimo, da si ti pobasal denar, kar logično sklepam, nimam pa dokazov.

Ostalo: Lepa logika, nekdo je kriv, preden mu je krivda dokazana. Hvala lepa za tak pravni red, spominja me na 1945 in Kočevski Rog.

A imaš odgovore lepo po točkah?

1. Vidiš, tudi novinar Finske TV ima svoje končno in logično mnenje, jaz imam mnenje podobno njegovem, in ni nujno najino mnenje združljivo s pravom. Mnenje bi moralo biti združljivo z logiko, kot si zapisal. Tvoja logika se ne ujema z dejstvi, da je denarno nakazilo iz Patrrije bilo opravljeno, in da je denar pristal tudi v rokah slovenskih osebkov. Denarnega nakazila nimam, da bi ti ga pokazal, vendar tega do danes ni nihče oporekal. In vir teh podatkov je več kot kredibilen: Avstrijska in Finska policija.

2. Kdo je pobasal denar? Tudi tukaj tvoja logika ne funkcionira. Teoretično bi to lahko bil kdorkoli, jaz, pa končno tudi ti. Vendar logika pravi, da pri tako velikem denraju midva lahko igrava samo vlogo opazovalca in da je decision maker lahko samo na vrhu piramide. In spet me lahko vprašaš zakaj prav on? Spet logika. Če ga ne bi bilo zraven, bi vsi po vrsti udeleženi podkupljenci že sedeli v preiskovalnem zaporu. In volilna zmaga bi bila na pladnju, ker bi govorili naslednjih 14 dni kako je uspešno pokončal orožarske tajkune in tako naprej. To je prava logika, če jo želiš sprejeti, če pa ne potem je to itak tvoj osebni emotivni problem.

3. Spet si se spomnil komunistov iz 1945, kar pomeni da ti zmanjkuje drugih argumentov. Kako tipično za tebe in predsednika.

PS To kar se midva pogovarjava ni pravni red. Pravni red je na sodišču. Če ga je nekdo omenil kot prejemnika podkupnine to še ne pomeni, da ga je obsodil. Zato JJ ima na voljo pravna sredstva, da svoje ime in čast opere na sodišču. Omenjanje 1945 je deplasirano, kot si to privlekel danes že drugič na plano.
anon-161626 sporočil: 39
[#309448] 04.09.08 14:40
Odgovori   +    0
Jst bom plačal, voluharje komunistične pa v rest.
novica sporočil: 5.397
[#309469] 04.09.08 14:51 · odgovor na: anon-164633 (#309227)
Odgovori   +    0
glej, par postov nazaj si mi zabrusil:
"Zanimivo tvoje osebno mnenje. Kdo bo plačal? Ja, če to ne veš si pa res butl, da ti ni para."

takrat si se še vsaj približno držal teme članka, ki ga komentiraš. naj te spomnim, članek se ukvarja z janševo tožbo in tem, kdo bo to plačal, v njem tudi jasno piše, da pri janši še tuhtajo, kako bodo tožili, kje bodo tožili in s čigavim q...cem bodo tokrat opletali po koprivah.
samo s tem sem se ukvarjal v tem članku. tu ni kaj obvladati, mojstre z vlade vprašam, s čigavim onetom gredo tokrat v koprive in oni povedo, da ne vedo še. in ti mi potem napišeš, da večine stvari ne obvladam, da naj dokažem, da je janša jemal podkupnino...tokrat me janševa krivda ne zanima! a razumeš al je to zate prezapleteno?
novica
anon-174851 sporočil: 251
[#309504] 04.09.08 15:08 · odgovor na: anon-150218 (#308773)
Odgovori   +    0

kmetozar je napisal(a):
Aktivno legitimirana za vlaganje tožb sta v oziru na omenjeno oddajo tako vlada, kot tudi Janez Janša kot fizična oseba. Kar v pravu pomeni, da lahko tožbe naperi JJ zasebno ali pa kot premier vlade, pri čemer lahko stori tudi oboje hkrati. Če Čeferinu to ni jasno, lahko zapre svojo pisarno. Čeprav se bolj bojim, da namerno zavaja, kar je sicer v nasprotju z odvetniškim kodeksom, je pa žal tudi splošna praksa pri nas. Je pa tip tako ali tako precenjen.
 
Čeferin sploh ni precenjen. Je maček med odvetniki, saj pozna vsako najmanjšo luknjico v zakonu. Vsak, ki ga najame kot odvetnika, je zagotovo kriv.
macon sporočil: 12.861
[#309526] 04.09.08 15:27 · odgovor na: anon-124452 (#309273)
Odgovori   +    0
Zadnja sprememba: macon 04.09.2008 15:38

yuslocan je napisal(a):


1. Vidiš, tudi novinar Finske TV ima svoje končno in logično mnenje, jaz imam mnenje podobno njegovem, in ni nujno najino mnenje združljivo s pravom. Mnenje bi moralo biti združljivo z logiko, kot si zapisal. Tvoja logika se ne ujema z dejstvi, da je denarno nakazilo iz Patrrije bilo opravljeno, in da je denar pristal tudi v rokah slovenskih osebkov. Denarnega nakazila nimam, da bi ti ga pokazal, vendar tega do danes ni nihče oporekal. In vir teh podatkov je več kot kredibilen: Avstrijska in Finska policija.

2. Kdo je pobasal denar? Tudi tukaj tvoja logika ne funkcionira. Teoretično bi to lahko bil kdorkoli, jaz, pa končno tudi ti. Vendar logika pravi, da pri tako velikem denraju midva lahko igrava samo vlogo opazovalca in da je decision maker lahko samo na vrhu piramide. In spet me lahko vprašaš zakaj prav on? Spet logika. Če ga ne bi bilo zraven, bi vsi po vrsti udeleženi podkupljenci že sedeli v preiskovalnem zaporu. In volilna zmaga bi bila na pladnju, ker bi govorili naslednjih 14 dni kako je uspešno pokončal orožarske tajkune in tako naprej. To je prava logika, če jo želiš sprejeti, če pa ne potem je to itak tvoj osebni emotivni problem.

3. Spet si se spomnil komunistov iz 1945, kar pomeni da ti zmanjkuje drugih argumentov. Kako tipično za tebe in predsednika.

PS To kar se midva pogovarjava ni pravni red. Pravni red je na sodišču. Če ga je nekdo omenil kot prejemnika podkupnine to še ne pomeni, da ga je obsodil. Zato JJ ima na voljo pravna sredstva, da svoje ime in čast opere na sodišču. Omenjanje 1945 je deplasirano, kot si to privlekel danes že drugič na plano.







1. Vsi imamo mnenja, ampak nekaj je najino premlevanje tukaj na forumu, nekaj pa tv oddaja z direktnimi obtožbami. Jaz tudi verjamem, da so neki dokumenti, najbrž o nakazilu Wolfu in Riedlu. Tak dokument mi ne govori, da je na koncu linije Janša. Finska policija preiskuje državno podjetje, ki nakazuje državni denar v tri krasne brez pravega pokritja. Če bi bila Patria privatna firma, bi lastnik lahko nakazoval denar Dedku Mrazu na severni pol.

2. Izgleda, da si navajen, da je tisti na vrhu piramide neposredno vpleten in obveščen o vsemu. Mene to spominja na naše prejšnje čase ali pa na trenutni Zimbabwe. Ne verjamem, da gre vse do vrha piramida, verjamem, da marsikaj sprejemajo tudi drugi nivoji piramide. Višje v piramidi nekaj sega, bolj je odgovoren vrh.
 
Izgleda, da ne razumeš, da se v par tednih po sodni poti ne da dokazat ničesar, da pa se dvigovat veliko prahu. Lahko tudi za nič.  

3.

Vrstica 1:;
Spomnim se našega ekstremnega primera obsojanja brez predhodnega dokaza krivde.


"V Sloveniji je nekdo dokazano pokasiral denar, in ne reci mi da je to naredila opozicija, ali da predsednik vlade nič ne ve o tem. Najboljši dokaz je v tem da policija zaslišuje napačne ljudi.

In zakaj še vedno hočeš videti neki dokaz, ali papirje?

Kaj boš novega videl iz njih?"


Riedl je Avstrijec, Wolf ima kanadski potni list in v glavnem živi v tujini. Recimo, da verjamem, da obstaja precejšnja možnost, da je nekdo v Sloveniji pokasiral denar. To pa nima zveze z besedo dokazano.

Zakaj hočem videti dokaz ali papirje?
GOTO vrstica1;
anon-166829 sporočil: 5.290
[#309529] 04.09.08 15:30 · odgovor na: anon-521 (#309219)
Odgovori   +    0

lukav je napisal(a):
Janša je več kot samo politik. On je luč naroda, veliki reformator in heroj osamosvojitve. Janša je novi Tito. Država = Janša, Janša = Država, zato je prav, da ga branimo z davkoplačevalski denarjem. Vsi, ki mislijo drugače, so komunistične podlasice in narodni izdajalci.
 ha, ha, ha ....poglejte, poglejte, bhorva25 ima smisel za humor!
purinoli sporočil: 8.690
[#309557] 04.09.08 15:57 · odgovor na: bc123a (#309153)
Odgovori   +    0
Zadnja sprememba: purinoli 04.09.2008 15:58

bc123a je napisal(a):


Meni pa ni vseeno, da novinarji ne omenite ozadja, kako je prislo do tega prispevka. Verjamem, da bi ti rad utopil janso v zlici vode (navsezadnje, tudi jaz bi ga), ampak ce je v sloveniji tako lahko izvesti diskreditacijo nekoga, kot se to kaze tu, potem smo res ena bedna drzava, polna pisunov, brez novinarjev. Potem nas je lahko samo strah, da se to zgodi komurkoli na vseh naslednjih volitvah - potem ni nobene ovire, da vedno, ko se zgodi, da kaze da bo pri volitvah slo kaj "narobe", nekdo plasira totalno neverjetno zgodbo, novinarji skocijo po principu "ce je dim je tudi ogenj", nekaj tednov se govori samo o tem, potem pa itak ni vazno.

Mene boli qrc za janso, a ce pomislim da tako lahko z poznanstvom treh novinarjev plasiras kakrsnokoli zgodbo v javnost, pa mi slabo rata.
 Bravo, v nekaj postih sem poskušal povedat nekaj podobnega, pa si ti lepše zašpilil. Jaz sem lansiral "novico", da je neki Lipe, bivši premier iz Suomija (sklepam, kot Kos) pedofil. Zanesljiva novica iz še bolj zanesljivih dobro obveščenih trikotnikov he he.

Pa naj se brani, mona blondasta, če se more. Jaz mojih virov ne bom izdal. Če se bo pa še kaj repenčil, bom pa predlagal, da SLO napove vojno Suomiju. Ampak strogo v poletnem času, ker so Finci 1939 prepričljivo namahali Ruse, ki niso kar tako. Vsaj 2x jim je v zadnjih 200 letih General Zima pomagal k zmagi, ma toti Finci so jih vseeno namahali. Ker so pa naši namahali YU v 10 dneh poleti, imamo kar nekaj šans, da namahamo še Fince poleti. Aktiviramo tisto železje Patrije iz Gorenja, pa bogami še Valuk bi prav prišel.

Spotoma še premaknemo bojišče malo do Pule in šopnemo dve muhi na en mah. Tako bi delali dobri strategi he he.

Finski premierji so bojda pedofili. Dokaze hranijo moji viri, ki jih bom ščitil he he. Ma Finke imajo pa danke zadaj, Danke pa finke spredaj. V to pa ne more dvomiti niti Kos, Ustavno sodišče in jezikovno razsodišče.

Lep pozdrav, Purinoli

P.S. Ko (če) bo JJ dokazana krivda, naj gre v arest.
anon-76887 sporočil: 18.121
[#309560] 04.09.08 15:58 · odgovor na: anon-39600 (#308766)
Odgovori   +    0

vlado007 je napisal(a):
Zanimivo je, da Finci raziskujejo, kako NJIHOVO podjetje pride do posla na tujih trgih, saj je vsak posel posredno koristen za vso Finsko. Je že kakšen novinar v Sloveniji raziskoval, kako lobirajo predstavniki Krke ali Gorenja v tujini in kako "stimulirajo" kupce? Zakaj bi nas to sploh zanimalo? Važno, da bobijo posel, si mislimo. Ali kakšnega novinarja skrbi, kako slovenska podjetja operejo denar, da pride potem neposredno v roke tistim, ki pričakujejo nagrado?

Pred leti je bivši direktor Krke javno povedal, kako je podkupoval ruskega uradnika - BMW mu je kupil.
Pa se mu ni zgodilo nič.
anon-76887 sporočil: 18.121
[#309569] 04.09.08 16:06 · odgovor na: anon-131149 (#308820)
Odgovori   +    0

seldon28 je napisal(a):
ČE je Kos in Cvikelj tako bedast da naseda svojim kontrolorjem naj jo dobita po riti, izjave direktorja Sistemske tehnike(mislim da je posredno njihov lastnik General Dynamics ???) ni in ne more biti na mestu saj se obnaša kot direktorji iz nam pozabljenega sistema. Kaj se je dogajlo pri samem poslu tako verjetno nikoli ne bomo izvedeli, nimam pa udeležencev za tako naivne da bi dokumenti in vedenje o tem bilo dostopno ravno vsakemu ki ima čas o tem govoriti. Obnašanje Cvikla in Kosa v podobnih primerih pa tako ni nič novega. Cvikel gobezda in se spreneveda tako o vsem, pozabi pa povedati kaj je sam delal ko je bil v SODu in KADu, g.Kos pa še ni pozabil svoje partijske vzgoje in svojih nadzornikov ki mu povejo kaj ne sme in kaj mora povedati. Da prihaja do takšnih na padav na JJ pa tako ni nič novega, očitno je nekomu velik trn v peti, pred časom je gRop lansiral bombastično novico, še vedno pa ne vemo kaj se je res dogajalo. Če imajo vsi tako dbre dokaze kje pa potem so... zakaj tejh dokazov ne moremo videti... Na žalost me cela stvar spominja na otroške izpade kdo bo koga... Če kakšno stvar v sloveniji res obvladamo je to manipuliranje z informacijami in seveda o tem da o vsem vse vemo in znamo... Mogoče za konec. Blagor omejenim na umu kajti njih bo nebeško kraljestvo...

Večinski lastnik Sistemske tehnike je Viator & Vektor (70%), Daimler ima dobrih 17%, nekaj čez 12% pa D.P.R družba pooblaščenka Ravne d.d.
Podpredsednik upravnega nadzornega odbora DPR d.d. je pa Milan Švajger. Kdo vse so družbeniki na AJPES ni podatka.
anon-76887 sporočil: 18.121
[#309573] 04.09.08 16:08 · odgovor na: anon-148937 (#308845)
Odgovori   +    0

populistka je napisal(a):
DAJMO, naj enkrat v slovenski moderni zgodovini pade tudi premier - zaradi moralnih in kazenskih razlogov. Kje je zdaj tisti moralni kodeks, ki so ga vsi tako podpisovali??? Naj odstopi in pokaže, da je pravi ded. Tu se vidi razlika med Finsko in Slovenijo - tam je direktor takoj odstopil, pri nas pa ni šans. Še ministri, ki so jim dokazali njihovo nesposobnost in napake, se vlečejo tudi skozi različne vlade, kaj šele, da bi odstopili (Rupel npr.). To je ta mala razlika med eno najmanj koruptivnih držav in nami. Torej JJ, maš jajca da odstopiš? Tja, ne - ker pri nas je boj do smrti, pravila pa se pišejo sproti.

Wikatorpi je bil odstavljen.
Pozivati kogarkoli k odstopu zaradi novinarskega prispevka, ki ni predočil niti enega dokaza je čista butnskala.
In res ne vem, kaj bi JJ z odstopom dosegel? Šele potem bi mu očitali, da je populistično odstopil par dni pred volitvami.
anon-76887 sporočil: 18.121
[#309576] 04.09.08 16:11 · odgovor na: anon-40964 (#309138)
Odgovori   +    0

0917Metro je napisal(a):


Ja mater, to še jaz vem pa čeprav me k24 ne ceni preveč: davkoplačevalci vendar...

50% možnosti je, da bomo to plačali davkoplačevalci.
50% pa, da bodo plačali Finci.

Če tožbe ne bi bilo, bi bilo 100%, da bomo račun plačali davkoplačevalci.
Zato je meni všeč, da se je JJ odločil za tožbo.
anon-166829 sporočil: 5.290
[#309577] 04.09.08 16:12 · odgovor na: anon-91864 (#309553)
Odgovori   +    0
Zadnja sprememba: anon-166829 04.09.2008 16:14

shaman je napisal(a):

 bhorva je avatar. Neke vrste fakin automatik software agent.

LP shaman
Ne podcenjuj njegov pronicljivosti! Po moje se počasi topi!

Saj veš od same gorečnosti se boji zažgati, pa je najel malo ledu in si nadel ledeni oklep. Pod tem oklepom pa tiktaka srček, plemenite modre krvi. Pa saj še sam ne ve, kako zelo je proti komunistom!

Ah, ja še to! Ugotovili so, da mutacija gena št. 334 ali nekaj takega povzroča, da ne moreš imeti dobrega odnosa z ženskami. Njemu je Katarinca kar všeč, torej nima mutanta.
anon-24762 sporočil: 776
[#309587] 04.09.08 16:20 · odgovor na: anon-76887 (#309576)
Odgovori   +    0

0902ISXdX je napisal(a):
 
50% možnosti je, da bomo to plačali davkoplačevalci.
50% pa, da bodo plačali Finci.

Če tožbe ne bi bilo, bi bilo 100%, da bomo račun plačali davkoplačevalci.
Zato je meni všeč, da se je JJ odločil za tožbo.
 
Daj tole 50-50 analizo mi, prosim, elaboriraj :)

Tebi bi bilo všeč tudi, da se je danes JJ odločil za roza spodnje hlače. Jebatga, believer.
purinoli sporočil: 8.690
[#309591] 04.09.08 16:23 · odgovor na: anon-91864 (#309553)
Odgovori   +    1
Zadnja sprememba: purinoli 04.09.2008 16:28

shaman je napisal(a):

 
bhorva je avatar. Neke vrste fakin automatik software agent.

LP shaman
 
Shaman, ne podcenjuj temnih svobodnjaških roza acies vojaških formacij. Bhorva je agent roza frakcije. V dokaz prilagam njegovo pozicijo v Politbiroju CK Roza fabrik : 6. bhorva25 = 13.505 (število delnic SDS)

Pomeni, da je med skoraj 1000 udeleženci net igre Volitve na totem finance.si kar No. 6 !!! Lahko preveriš, če se greš malce igrat tja he he.

Lep pozdrav, Purinoli

http://www.finance.s...oligra.php< /a>
anon-150218 sporočil: 32
[#309593] 04.09.08 16:24 · odgovor na: anon-174851 (#309504)
Odgovori   +    0

Agent008 je napisal(a):

 
Čeferin sploh ni precenjen. Je maček med odvetniki, saj pozna vsako najmanjšo luknjico v zakonu. Vsak, ki ga najame kot odvetnika, je zagotovo kriv.
 
Sicer iz konteksta, pa vendar stojim za tem, kar sem napisal. Ob delu sem imel priložnost večkrat naleteti na primere iz sodne prakse, kjer so bila stališča omenjene odvetniške pisarne vse prej kot optimalna, ponekod pa naravnost zgrešena (npr. U-I-226/95 U.l.RS št 60/99).

Je pa res, da na račun zastonj publicitete v primerih zastopanja določenih marginalcev in barab pridobiva na veljavi - kar mu na dolgi rok zagotavlja kliente in dohodek. Ni pa to dovolj, da bi ga lahko označili za "briljantnega" - dober odvetnik, obrtnik odvetniške stroke, če želiš, ne pa absolutni presežek.

Glavni problem sodstva pa je gotovo neimplementacija zakonsko predvidenih pristojnosti, ki jih ima v postopkih na voljo sodnik (beri: sodnica). Da ne bi kdo mislil, da za stanje krivim odvetniške pisarne. =)
anon-166829 sporočil: 5.290
[#309596] 04.09.08 16:26 · odgovor na: anon-76887 (#309576)
Odgovori   +    0

0902ISXdX je napisal(a):

50% možnosti je, da bomo to plačali davkoplačevalci.
50% pa, da bodo plačali Finci.

Če tožbe ne bi bilo, bi bilo 100%, da bomo račun plačali davkoplačevalci.
Zato je meni všeč, da se je JJ odločil za tožbo.
 Pa še 50% da bo tožbo plačal kar Janša sam. Če zgubi na volitvah, ni opozicije, ki bi šla zanj z roko v ogenj. Ali bodo tožbo umaknili, ali bodo od tožbe odstopili. Zato in samo zato, se je Janša odločil, za tožbo vlade.

Pravici je zadoščeno. Zvesti volilci so potolaženi! Glasovi zagotovljeni! Kaj bo pa po volitvah, pa ve samo on.

Izjavil je, da je ta korupcija nedokazljiva. To pomeni, da je prepričan, da mu nič ne morejo. Zakaj?  Ker je nedolžen, ali ker je prepričan, da ni pustil nobenih sledi, pa ve samo on.

Jaz na njegovem mestu ne bi bila tako samozavestna. Še zlasti ne, če bi vedela, da sem nedolžna. Kaj pa je komu ubiti nekoga za par tisoč evrov? Še lažje je podtakniti nek zanesljiv dokaz za kak miljonček nagrade. Kaj pravite pa na to? Samo blodnje, ali realen odraz našega časa in razmer?
anon-76481 sporočil: 949
[#309610] 04.09.08 16:46 · odgovor na: purinoli (#309557)
Odgovori   +    0
Nisi ugotovil, ali pa si spregledal. Pri zadevi Patria ne gre za neko vojno med Finci in Slo. Gre za slabo pripravljeno, vendar močno obtožujočo oddajo, nekega novinarja. Finski narod pri tem ni sodeloval. Nekateri naši odleteli uradniki in novinarji z seznama 571 pa so.

Čeprav je večina mišljeno ironično, lahko  stalno navajanje fincev, koga dodatno zmede.
anon-161626 sporočil: 39
[#309618] 04.09.08 16:54
Odgovori   +    0
Pravilno dob.
purinoli sporočil: 8.690
[#309632] 04.09.08 17:09 · odgovor na: anon-76481 (#309610)
Odgovori   +    0

Janez100 je napisal(a):
Nisi ugotovil, ali pa si spregledal. Pri zadevi Patria ne gre za neko vojno med Finci in Slo. Gre za slabo pripravljeno, vendar močno obtožujočo oddajo, nekega novinarja. Finski narod pri tem ni sodeloval. Nekateri naši odleteli uradniki in novinarji z seznama 571 pa so.

Čeprav je večina mišljeno ironično, lahko  stalno navajanje fincev, koga dodatno zmede.
 
Na slabo tehnologijo obtožb s še slabšim timingom ( 3 namesto 1 teden pred volitvami) se ne da več razpravljat z argumenti ali pa celo z logiko. Vse je ena mineštra, ki se paca in paca in ljudje kupujejo te štorije v precejšnji meri kot suho zlato. Kaj preostane nam, ki smo skeptiki?

Žal samo zajebancija. In če Finci nanjo popenijo, bo kar prav. Tudi mi smo na njihovo ( zajebancijo). Vse skupaj je po mojem za zdaj, dokler ni papirjev na mizi ( in jih verjetno ne bo, ker je zadeva pač volilni golaž), en sam teater absurda. Na knjigo s knjigo, je včasih rekel nek partijski funkcionar, jaz pa pravim : na absurd z absurdom.

Lep pozdrav, Purinoli
anon-166829 sporočil: 5.290
[#309646] 04.09.08 17:21 · odgovor na: anon-91864 (#309631)
Odgovori   +    0

shaman je napisal(a):

Jaz sem slišal, da tudi mutacija št. 572-FDV ponavadi povzroča, da namesto zdravega ingejđmenta s pupami, moški ima manijo pisanja nekakšnih pisem, peticij in podobno. Zajebane te mutacije f božje mednožje. LP shaman
 Ja za tega  572-FDV sem tudi jaz slišala, tudi to, da obnori moške z orožjem, potem pane morejo, no saj veš.

Pa še za enomutacijo vem 516-FA , ta šele zajebe moškega, da ne jebe nobene babe. Vse samo v glavi, mislim so te mutacije. Pa tok lepo smo se imeli pred temi genskimi spremembami. Takrat je vse delovalo, kot je bilo v naravi zamišljeno, sedaj pa tole. Hipofiza ali je čisto izgubila svoj pomen. Lp, P
anon-171989 sporočil: 33
[#309669] 04.09.08 17:42
Odgovori   +    0
Narod vedno plačuje.
anon-76887 sporočil: 18.121
[#309681] 04.09.08 17:57 · odgovor na: anon-76481 (#309610)
Odgovori   +    0

Janez100 je napisal(a):
Nisi ugotovil, ali pa si spregledal. Pri zadevi Patria ne gre za neko vojno med Finci in Slo. Gre za slabo pripravljeno, vendar močno obtožujočo oddajo, nekega novinarja. Finski narod pri tem ni sodeloval. Nekateri naši odleteli uradniki in novinarji z seznama 571 pa so.

Čeprav je večina mišljeno ironično, lahko stalno navajanje fincev, koga dodatno zmede.

Ali je res Zgaga zaposlen v Pivovarni Laško, ki ga je poslala na Finsko?
anon-76887 sporočil: 18.121
[#309688] 04.09.08 18:02 · odgovor na: anon-24762 (#309587)
Odgovori   +    0

Kolya je napisal(a):


Daj tole 50-50 analizo mi, prosim, elaboriraj :)

Tebi bi bilo všeč tudi, da se je danes JJ odločil za roza spodnje hlače. Jebatga, believer.

Ah to je pa ja tako simpl.
Tožbo bomo dobili ali pa izgubili.
Neodločeno najbrž ne bo ;-)
Torej so možnosti fifty-fifty.
anon-78042 sporočil: 133
[#309725] 04.09.08 19:08
Odgovori   +    0
Kdo bo plačal? Tistih 500 falotov, ki se trudijo za blatenje Slovenije in njenih legitimnih predstavnikov.
anon-24762 sporočil: 776
[#309761] 04.09.08 20:12 · odgovor na: anon-76887 (#309688)
Odgovori   +    0

0902ISXdX je napisal(a):
 
Ah to je pa ja tako simpl.
Tožbo bomo dobili ali pa izgubili.
Neodločeno najbrž ne bo ;-)
Torej so možnosti fifty-fifty.

Sancta simplicitas :)

Strani: 1 2 3 4 5 6