Izbrani forum: Glavni forum

Izbrana tema: članek Walter Wolf podkupil Janšo?

Strani: 1 2

anon-108481 sporočil: 207
[#306331] 02.09.08 08:42
Odgovori   +    0
Lepotici patrijenega salona ;-)))
anon-150588 sporočil: 118
[#306332] 02.09.08 08:45
Odgovori   +    1
Naj se SDS-ovci zamislijo,pa če samo SLO forume preberejo,narod vam bo sodbo pisal sam
anon-150588 sporočil: 118
[#306343] 02.09.08 08:57
Odgovori   +    1
Cekuta je imel posel samo preko slik,tako sam pravi.Dobro vemo tudi navadni smrtniki,kako posel s slikami cveti v politiki,kako se slike vredne 2oo evrov prodajajo v politiki in podjetjih v državni lasti za vrednosti parih sto tisočev evrov,da se opere denar.Raiskovalni novinarji vrzite že enkrat oko na umetnine,začnite pa pri kakšnem tel.operaterju
anon-175923 sporočil: 661
[#306352] 02.09.08 09:04
Odgovori   +    0
Zadnja sprememba: anon-175923 02.09.2008 09:05
Ker Janše ne poveličujem, lahko ne glede na to, ali informacija drži, brez vsakega razočaranja, presenečenja ali česa podobnega mirno rečem: še vedno je manjše zlo. In ima še dosti rezerve :).
anon-60294 sporočil: 148
[#306363] 02.09.08 09:14
Odgovori   +    1
JANŠA JE KRIV.. TA ČLANEK JE LOGIČEN POVZETEK VSEGA, KAR SE JE DOGAJALO DO SEDAJ, VKLJUČNO Z ONEMOGOČENJEM PARLAMENTARNE KOMISIJE, KJER JE JANŠA KUPIL JELINČIČA, DA MU JE POMAGAL VREČI CVIKLA... MENI JE BILO KRISTALNO JASNO, DA JE STVAR TAKA... UPAM, DA NAM BODO FINCI ŠE KAJ POVEDALI, KER NAM NAŠI NE MOREJO ALI NOČEJO... VSE JANŠEVE IZJAVE O PATRIJI SO POTRDITEV, DA LAŽE IN DA JE KRIV..
anon-116290 sporočil: 1.784
[#306370] 02.09.08 09:19
Odgovori   +    0
JANŠA NI KRIV, KER TAKRAT KO SE JE POSEL ZAČEL NI BIL V VLADI. KRIVA JE OPOZOZICIJA, KRIV JE CVIKL (POSREDNO), ZATO PA JE V KOMISIJI. OČITNO SE VSI PUSTITE NATEGNIT KOMUNISTOM IN NIHČE NE VIDI PRAVE RESNICE.BRAVO SLOVENIJA, TOTALNO SEM RAZOČARANA, DA IMAJO UDBOVCI S SVOJIMI UDOBVSKIMI IN STLAINISTIČNIMI METODAMI ŠE TAKO PREKLETO MOČ. FUJ IN FEJ PA O LJUDEH, KI JIM NASEDEJO.
anon-30485 sporočil: 69
[#306375] 02.09.08 09:25
Odgovori   +    1
Bogi Janša.Vsi mu postavjajo polena pod noge.Zdaj niso to samo slovenski levičarji - kako jim že rečete? aja.. komunajzarji, rdečkarji in še kaj slabšega. Zdaj so tu že Finci, Avstrijci in še se bo mogoče kdo našel. In vse te je podkupila slovenska levica. Vsi delajo tako kot slovenski levičarji rečejo. Potem pa ne vem, kaj je levica res tako zelo zelo močna? Potem se pa vprašam, kako lahko sploh SDS še upa na zmago? Ker nisem strokovnjak na tem področju, ne morem niti komentirati. Raje bom počakala, kako se bo na koncu razpletlo, saj upam, da je na Fisnkem malo drugače in da pridejo do zaključkov in resnic, kajti v Sloveniji do tega ne morejo nikoli priti. Se zadeve začnejo in potem na sredini potuhnejo, kakor da ni bilo nič. Pa ni važno koga obtožijo, saj se meni zdi, da so kar lepo vsi povezani, tako levi kakor desni vsepovprek. Na teh forumih pa nikakor ne razumem ne enih ne drugih skrajnih zagovornikov, ki pač res ne gledajo s svojimi očmi, temveč z očmi svoje stranke in njenega voditelja. Na koncu vidim, da kljub veliki želji volit nekoga, ki bi bil pošten in bi mu bilo mar za Slovenijo in Slovence, takega v danih ponudbah ni. Naloga za mene in meni podobne je zelo težka. Tako da včasih celo zavidam zaslepljenim, ki ne znajo več razmišljati s svojo glavo in slepo sledijo stranki in voditelju, pa ni važno kdo so in kateri stranki pripadajo. Taki so vsi enako zaverovani. Njihova odločitev je zelo lahka, saj ne vidijo in ne slišijo ničesar razen glasu stranek in vodje.
anon-101299 sporočil: 9.501
[#306379] 02.09.08 09:29
Odgovori   +    0
torej, imamo dve možnosti:
1. če danes odstopi finski premje (patria je državna firma in dela sramoto Finski) je zadeva resnična in je Janša "dead meat".Tozadevno se bo moral oglasiti tudi predsednik Turk

2. če bomo do popoldne dobili iz finske TV "pojasnilo",da so samo povzeli slovenske vire,vemo koliko je ura
anon-116290 sporočil: 1.784
[#306388] 02.09.08 09:33
Odgovori   +    0
Jaz vidim komunistično zaroto, proti demokratični Sloveniji. Pokradli so milijone, to se ve, vidi pa se tudi, kaj delajo s tem denarjem.

Vsi vemo, da je najmočnješe orožje udbovcev, levičarjev mediji, mislim, da se vsi zavedamo moč medijev.
In oni to izkoriščajo, desnica pač ne. Dnevnik je 100 % komunistični, ravno tako Delo.

KOmunisti so pač sklenili, da ne bodo zmagali, zato so se odločili uporabiti vsa sredstva, kakšna, pa se vidi v naslovu.

Tudi v moji glavi hočejo zavladati. Si lahko predstavljate. Tudi v hiši kjer sem so se pojavili in mi pustili plin odprt.

Evo vam vsa sredstva.
anon-93915 sporočil: 101
[#306392] 02.09.08 09:35
Odgovori   +    1
JJ je po mojem prepričanju eden najbolj izkušenih trgovcev z orožjem v novejši zgodovini Slovenije. Svoje iskušnje je nabiral med osamosvojitveno vojno in kar se Janezek nauči to Janezek tudi zna. Posel z smrtjo po mojem prepričanju zelo dobro obvlada. Glede na to ,da je diplomant obramboslovja in tudi zelo velik paranoik - že od vsega začetka je baje tarča rdečih obveščevalcev , Kučanovega klana, mafijskih tajkunov ala Šrot,rdečih novinarjev, mafijskih časopisov, rdečih prebivalcev rep.Slovenije, ultralevičarjev in vsega kar bi njegovi klerodomobranci z veseljem potolkli kje na Urhu ali Savskem produ in gramoznicah.
Moj stari oče je vedno pravil, da je obraz odras duše. Zadnje študije eminentnih strokovnjakov na področju psihologije, antropologije, medicine ,psihijatrije ugotavljajo, da je v tem zelo veliko resnice. In kakšna resnica stoji za JJ-jevimi očmi, pa naj vsak presodi sam !!!
lande sporočil: 67
[#306399] 02.09.08 09:40
Odgovori   +    0
Opozicija, ki ima najetega ameriškega svetovalca za volilno kampanijo, pa res dela vse, da bi na volitvah ponovno zmagal Janez Janša. Z Boškom Šrotom in domnevno podkupovalno afero v Patriji, bo Janez Janša do samih volitev brezplačno oglaševan povsod v medjih, vsak dan. In nazadnje tudi zlahka zmagal.
Vzorce volilne kampanije iz Amerike, se preprosto ne da prenesti v Slovenijo. Izgleda, da to opoziciji nikakor ni jasno.
anon-116290 sporočil: 1.784
[#306407] 02.09.08 09:45
Odgovori   +    0
Najoblj izkušen trgovec z orožjem je Kučan, ki vodi udbomafijo.

Vito90, vsi vemo, da se UDBA V SLOVENIJI NIKOLI NI RAZKRILA. In ti udbovci uporabljajo udbovske metode. Očitno si tudi ti padel nanje. V Nemčiji je muzej tista stavba, kjer je deloval Stasi, kaj je pa s stavbo slovensek UDBE??? Hja, neprej deluje nemoteno, saj v njenih metodah težko najdeš konkurenco, ker so tako bolane.

Kje so razkiriti dokumenti o mojem osebnem dosjeju? Najbrž so skurjeni, ravno ta trenutek se pa piše svež.

Ljudje sploh niso sposobni videti slike, kot jo vidijo nemci o Stasiju. Sploh se ne zavedajo, sploh ne vedo, kaj je prav.
anon-42753 sporočil: 498
[#306410] 02.09.08 09:47
Odgovori   +    0
Dejstvo je, da so pri vojaških poslih težke provizije. In dejstvo je, da vladajoči to mastno debelo smetano poberejo. In dejstvo je, da opozicija rabi dnar.

Zadeva je preveč enostranska, da bi bila v celoti resnična. Poslušati Cvikla, Kosa in hkrati narediti reklamo za Sistemsko tehniko in zapakirati v prispevek je čisto navijaštvo. Morda so res akterji afere "biznismeni" tipa WW in Cekuta, pa vendar JJ kot preverjen kader prejšnjega sistema, take banalnosti nebi zagrešil.

Sicer pa, kdo pa pravi, da finski novinarji niso vsaj tako stupidni kot nekateri naši, ali pa še bolj? In kdo pravi, da so oni pa spet "neodvisni strokovnjaki". To, da je pisec prispevka zaposlen na nacionalni televiziji, mu le zbija kredibilnost.
anon-125532 sporočil: 340
[#306434] 02.09.08 09:59
Odgovori   +    0
Draga civilna druščina na tem (in drugih) forumih. Vesel sem, da se javne razprave dogajajo tudi med nami,
anon-16011 sporočil: 1.500
[#306485] 02.09.08 10:28
Odgovori   +    0
Janša bo s temi pregrešno mastnimi milijoni z lahkoto kupil volilne glasove erjavčevih penzionistov, golubičevih študentov in bajukove diaspore...

problem pa zna biti z jankovičevimi ljubljančani,

lej ga tu je pa že poslal v ogenj Joca Pečečnika...

torej je Janši zmaga na septemberskih volitvah zagotovljena!!!
anon-1670 sporočil: 14.712
[#306631] 02.09.08 12:24
Odgovori   +    1
Dobro jutro.

Upam, da bodo ljudje končno nehali nasedati temu našemu mafijcu.

Dokazano je že pod mizo in za male pare prodal državni Mercator sedaj pa še tole.

V normalni državi bi že sum takega kriminalnega početja takoj za vedno odnesel predsednika vlade in le ta sploh ne bi šel na volitve-če bi pa šel bi pa totalno pogorel.

Ljudje skrajni čas je, da se zbudite!
anon-92234 sporočil: 86
[#306640] 02.09.08 12:31
Odgovori   +    1
Najbolj bi me presenetili iz kabineta predsednika vlade, ce bi odgovorili: "Ja predsednika vlade JJ bomo takoj, ko se vrne in bo malo prost, priprli in zaslisali. Ce bomo ugotovili, da je kriv mu bomo podaljsali pripor, ce pa ni kriv bo pa sel sluzbeno na Finsko."
A pomeni, da bo sedaj tudi za JJ razpisana mednarodna tiralica, ker je osumljen jemanja podkupnine?
Sedaj se vidi, da je policija podrejena vladi, ker ce ne bi bila, bi bil JJ sedaj v priporu. Taksen je namrec postopek, ker pa ni, pomeni, da je policija in tozilstvo v rokah vlade in JJ.
anon-92234 sporočil: 86
[#306724] 02.09.08 13:26
Odgovori   +    1
Ne razumem:
1) Zkaj vlada RS zanika. Saj vlado nihce ne obtozuje. Obtozen je JJ da je sodeloval pri Patrii NE VLADA.
2) Zakaj JJ ne nalozijo v marico in ga odpeljejo na PP kjer bi ga malo priprli in zaslisali. Kaksen lep posnetek in sliko bi lahko prilozili. Ampak ce si predsednik vlade se to pac ne zgodi.
3) Zakaj mi potem govorijo, da imamo demokracijo pri nas? Mar v demokraciji nismo vsi enaki (prav tako pred bogom).
4) Zakaj, zakaj milicnika na sredi ceste ne zaoise policaj.
5) Ker nimam odgovorov na ta vprasanja, lahko samo zakljucim, da je policija in tozilstve v rokah vlade. Ko bodo pa koga od teh priprlo, bom spremenil misljenje.
Pa tako so vsi ribali po Kucanu. Vsi so isti ne enaki, ISTI.

Bil bi hec. V vseh casopisih bompasticni naslovi kot:

Strani: 1 2