Izbrani forum: Glavni forum
Izbrana tema: članek Rekordno visoke temperature višajo porabo in cene elektrike
Strani: 1
sporočil: 2.855
V bistvi je groteskno in smešno, mislim na račun politike
obnovljivih virov.
Po vseh subvencijah, ki smo jih davkoplačevalci neprostovoljno investirali v obnovljive vire, v času ko je vročine in sonca na pretek, se elektrika draži...:)
Razumi kdor more, ravno v tem času bi morala biti elektrika poceni kot nikoli v letu :)
Po vseh subvencijah, ki smo jih davkoplačevalci neprostovoljno investirali v obnovljive vire, v času ko je vročine in sonca na pretek, se elektrika draži...:)
Razumi kdor more, ravno v tem času bi morala biti elektrika poceni kot nikoli v letu :)
sporočil: 4.581
[0531Zavar]Nisem bral clanka, a prejsnja leta smo imeli negativne cene kdaj.
V bistvi je groteskno in smešno, mislim na račun politike obnovljivih virov.
Po vseh subvencijah, ki smo jih davkoplačevalci neprostovoljno investirali v obnovljive vire, v času ko je vročine in sonca na pretek, se elektrika draži...:)
Razumi kdor more, ravno v tem času bi morala biti elektrika poceni kot nikoli v letu :)
Se pravi ce smo sedaj na nuli, to se vedno pomeni podrazitev ;).
In ce imas nek nabor virov elektrike, se bo vse skup podrazilo.
Prosti trg pac ;).
Strani: 1
