Izbrani forum: Glavni forum
Izbrana tema: članek Kdo potaplja evropsko kemijo: Kitajska, draga energija ali Bruselj
Strani: 1
sporočil: 3
Brezmejno neumnost evropske birokracije in politike je težko
dojeti, kaj šele njene posledice! Tukaj so sokrivci naši politiki,
ki molčijo. Odpovedati se poceni ruski energiji je ključni
dejavnik, ki uničuje in bo uničil popolnoma industrijo EU.
Odpovedati se na iracionalni osnovi, ki pa še temelji na lažeh. S
tem našo prohodnost. In mi to vsi kar mirno opazujemo.
Samomorilsko. Davki, trošarine, carine, tarife so neučinkoviti
poskus, ki samo potrjuje nekonkurenčnost. Kaj bodo počeli napi
otroci in vnuki?
Strani: 1
