Izbrani forum: Glavni forum
Izbrana tema: članek Deseta obletnica: Kako visok račun je Velika Britanija plačala za brexit
Strani: 1
sporočil: 866
Pa jim ne bi bilo treba. Če bi uvajali vračanje ekoomske baze in
proizvodnje nazaj k sebi, se odpovedali zelenim agendam in obdržali
poceni vire energije, uvažali produktivno delovno silo namesto
huslimanskih iskalcev socialnih podpor in še kaj, bi lahko danes
gledali drugačno Anglijo. Tako pa so si povsem sami krivi počasnega
propadanje. Ni kriv svet, breksit ali EU, najbolj so si krivi kar
sami.
Strani: 1
