Strani: 1

0313EKINX sporočil: 1.108
[#3082310] 10.05.26 17:36
Odgovori   +    5
Kdo je placal te carine? EU proizvajalci avtomobilov ali Ameriski kupci?
Obicajno vsak strosek ki nastane pri proizvodnji izdelka na koncu placa kupec...
FIN-544124 sporočil: 6.626
[#3082319] 10.05.26 22:17
Odgovori   +    0
Hmmmm, v Ameriki jih molze Trump.

V EU pa jih molze fonder lajdra.

In potem ne čudi, da imajo Evropski proizvajalci avtomobilov probleme.

Na koncu pa so krivi Kitajci.

Ajajaj, ubogi Evropejci.

Strani: 1


vm-kiva