Strani: 1

FIskalnaFinta2 sporočil: 692
[#3082233] 08.05.26 10:20
Odgovori   +    1
Spominja na obdobje carine gor, carine dol. :)
ECNANIF sporočil: 160
[#3082241] 08.05.26 12:35
Odgovori   +    3
In kretenizem se nadaljuje :):):) Kaj oni takrat res ni mogel meriti 2 incha bolj v njegovo levo... :D
FIN-379669 sporočil: 9.527
[#3082252] 08.05.26 14:06 · odgovor na: ECNANIF (#3082241)
Odgovori   +    5
Zadnja sprememba: FIN-379669 08.05.2026 14:07
Ne, usoda je hotela, da preživi in da v nadaljevanju nagomili toliko neumnosti, da le te v končni posledici rešijo (realne dolgoročne) probleme, ki sicer ne bi bili rešeni še nekaj desetletij...

... v resnici bi mu morali dati konec leta (ali v začetku naslednjega) tisto Nobelovo nagrado za mir, lahko tudi za ekonomijo, hkrati pa tudi razrešnico in naj mirno odide kaki ustanovi naproti (lahko mu tudi državljani sveta plačamo usluge v tej ustanovi... tudi kake erotisch maserke, če želi...).
Dynisco sporočil: 909
[#3082259] 08.05.26 16:55
Odgovori   +    1
Kje je tu štos, da Iranci zasežejo Kitajski tanker?!

Strani: 1


vm-qetesh