Izbrani forum: Glavni forum
Izbrana tema: članek Interventni zakon: tudi SD in Levica za nižji davek na najemnine, SDS še molči
Strani: 1
sporočil: 1.074
Ko je Golob na televizijo napovedal, Svobodino davčno strategijo:
ljudi je potrebno obdavčiti, da ne bodo trošili za neumnosti, pa ni
bil cirkus. In je, edino strategijo, tudi izvajal.
sporočil: 7.973
Dokler bo živela populacija, ki je bila vsaj 10 let aktivna še v
prejšnjem sistemu ex SFRJ, se ne bo dalo narediti nobene resnejše
reforme družbenih podsistemov, ker bodo ti ljudje vsak takšen
poizkus blokirali, če ne drugače z zakonodajnim referendumom. Edini
kanček upanja za reformacijo družbenih podsistemov na aktualno
družbeno ureditev bi bila edino velika politična koalicija, ki pa
jo vsaj trenutno onemogočata egota obeh voditeljev največjih strank
obeh polov. Bi bila pa takšna koalicija zelo zdravilna za celo
državo, da bi vsem ljudem nalila čistega vina, odprla oči, da
socializma ni več in da smo že 35 let v kapitalističnem družbenem
sistemu, ki pa za razliko od socialistične masovne enakosti
povdarja individualistično materialno enakopravnost.
sporočil: 9.527
V redu, naštej, katere nove in višje davke je uvedel Golob... razen
onih 2% DO (ki so poseben namenski davek za reševanje dolgoletnega
akutnega stanja)? Da vidim, koliko je res od svojega plana
(obdavčevanja po dolgem in počez) realiziral.
(Pa ne, da Holouba zagovarjam, le želim slišati poznavalca.)
(Pa ne, da Holouba zagovarjam, le želim slišati poznavalca.)
Strani: 1
