Zasebnost

Strani: 1

FIN-544124 sporočil: 3.378
[#3048345] 18.09.24 09:08
Odgovori   +    6
V zadnjem letu so se dokončno podrli vsi miti o ubogih Izraelcih.

Samo največji fanatiki še verjamejo njihovim zgodbam.

In seveda plačanci na tak ali drugačen način.

Tudi pri nas v politiki jih ne manjka.
najobj sporočil: 32.199
[#3048362] 18.09.24 13:18 · odgovor na: FIN-544124 (#3048345)
Odgovori   +    4
Zadnja sprememba: najobj 18.09.2024 13:29
[]
V zadnjem letu so se dokončno podrli vsi miti o ubogih Izraelcih.

Samo največji fanatiki še verjamejo njihovim zgodbam.

In seveda plačanci na tak ali drugačen način.

Tudi pri nas v politiki jih ne manjka.
... čuj, moram te malo popravit, ker resnici na ljubo enako kot včasih Jugoslovani niso bili narod, ker so prebivali v Jugoslaviji, tudi Izraelci zaradi prebivanja v Izraelu niso narod in niso ubogi ... khmm, ker res ubogi so bili Judje, ki so zdaj z "Endlösung der Palestinensenfrage" pod vodstvom mesarja iz Tel Aviva postali enaki klavci kot Hitler, ki jih je z "Endlösung der Judenfrage" hotel iztrebit, pa mu ni uspelo zaradi na "demokratičnem" zahodu osovraženih Rusov, ki so Hitlerja praktično premagali, da so potem Angleži in Američani - v 10 letih v obeh svetovnih vojnah na svojem ozemlju Američani vojne niso imeli niti eno samo minuto, Angleži pa razen občasnega bombardiranja tudi ne - po končani vojni z vrhunskim piarom in hollywoodsko propagando - niti v Jugi niso posneli toliko partizanskih filmov, kot sem videl ameriških in angleških "partizanskih" filmov - sami sebe prikazali kot pogumne osvoboditelje Evrope, vse druge pa za strahopetne luzerje in ko v to pravljico na "demokratičnem" zahodu verjamejo še danes ...

P.S.: kot so opazili v francoskem Air France in v nemški Lufthansi, je najbolj grozljivo pri novem zločinu - itak ga ne bodo priznali nikoli - od sovraštva do Palestincev poblaznelih Judov je dejstvo, da očitno lahko na daljavo ubijejo vsakega, ki jim ne paše, zraven pa ubijejo še cel kup naključnih mimoidočih ali pa strmoglavijo - zakaj bi sicer v francoskem Air France in v nemški Lufthansi odpovedali lete svojih letal - katerokoli letalo s potniki, ki imajo v žepu pozivnik ali telefon istega tipa ... evo, in zdaj samo upam, da moj telefon ni istega tipa, kot ga slučajno ima v žepu kakšen Palestinec, ker da bi me enako kot forumaša Projects zaradi tega forum.finance.si/?m=...923&single na intervenco zaskrbljene forumašice PAC89 forum.finance.si/?m=...940&single zaradi mojega "antisemitizma" tukaj zgoraj politično korektni Črt našutiral s totega foruma - BTW, za mene je čakalnica konec totega foruma - me niti približno ne skrbi tako zelo, kot pa me skrbi, da me kot naključnega mimoidočega na daljavo ubijejo od sovraštva do Palestincev poblazneli Judje pod vodstvom mesarja iz Tel Aviva ...

Strani: 1