24 min
Box Now pri Zagrebu odprl center za 150 tisoč paketov na dan, na vrsti je Slovenija
1 ura
Nemčija opušča milijardni obrambni projekt: fregate F-126 ne bo
1 ura
Evropske borze večinoma v rdečem, delnice orožarjev strmo navzdol
1 ura
Kakšen mesec! Litostroj pobral za 60 milijonov naročil
1 ura
Bo iz K10+ zrasel slovenski zadružni trgovski velikan?
2 uri
Zakaj je SpaceX včeraj izdal za 25 milijard dolarjev obveznic
2 uri
Allianz: v Hormuški ožini je obtičalo za 125 milijard dolarjev tovora
3 ure
(reportaža) Kako digitalizacija in UI spreminjata proizvodne procese v slovenskih podjetjih
3 ure
Obvestilo imetnikom enot sklada »Eurizon Manager Selection Fund« (»FCP«), kolektivnega naložbenega podjema, ustanovljenega v skladu z luksemburško zakonodajo (Oglas)
4 ure
Mehika: konkurenčni so zaradi nizkih plač
6 ur
Kmetijsko ministrstvo našlo dodatni milijon evrov. Za koga?
6 ur
Na Štajerskem gradi enega največjih nasadov kivija v Sloveniji
8 ur
Zakaj bo Panvita prodala do petkrat več na Hrvaškem
8 ur
Koreja: najbolj vroča borza na svetu, kjer se za nakup delnic jemlje kredit
8 ur
Frida: glasna in vroča računska hrbtenica slovenske umetne inteligence
8 ur
Vogel z maržo, ki je večja od Krkine 1
8 ur
Podatkovni center, kdo bo tebe ljubil 1
9 ur
Od meritev do ukrepov: kako občine ugotovijo, kaj onesnažuje njihov zrak
13 ur
Bo Bruselj uslišal Cigler Kralja?
13 ur
Pregled ameriških trgov: Razprodaja delnic proizvajalcev čipov potisnila Nasdaq navzdol

Strani: 1

F19-02006 sporočil: 39
[#3044825] 22.07.24 10:25
Odgovori   +    2
A je treba da vsi strokovnjaki na slikah krilijo z rokami, kje je fora - izgleda bolj učen oz? Kr neki....
FIN-544124 sporočil: 6.616
[#3044828] 22.07.24 11:08
Odgovori   +    9
To je en tapravi paravan !

Vsi po vrsti zavajajo ljudi, lažejo, obljubljajo in prodajajo meglo !

Že to, da je zaradi OVE cenejša elektrika se je ful zlagal.

Dokazano je dražja !

Najbolj to občutijo Nemci, ki so bedaki ustavili odlične jedrske elektrarne in šli v masovno postavitev fotovoltaike.

Elektriko pa imajo za tretjino dražijo, kot Francozi !
FIN-467473 sporočil: 2.829
[#3044850] 22.07.24 13:54
Odgovori   +    4
Žal ste nesposobni v 3 letih dobiti gradbeno dovoljenje za izgradnjo nove nuklearke iz vedno najcenejše Južne Koreje.Vse ostalo bo za vedno korupcija.
FIN-467473 sporočil: 2.829
[#3044853] 22.07.24 14:04
Odgovori   +    3
Kdaj bo relna cena Vodika nižja od plina -po mojih predpostavkah nikoli,lepo prosim za realno razlago,kdo bo plačal razliko-sigurno ne proizvajalec predragega vodika.
slovenecnb1 sporočil: 6.600
[#3044855] 22.07.24 14:58
Odgovori   +    7
Vse te fucking posrednike je treba skenslat. Elektrika je dobrina kit voda in ne morejo tile fukiči s tujim po koprivah. Najprej so prodajal 1mwh po 70 eur dolgoročne pogodbe pottem pa po 500 kupoval na borzo nam pa bučke fuc off in zeleni nateg vetrnice še ostalo je pa vzporedni biznis brez haska

Strani: 1


vm-qetesh