Izbrani forum: Glavni forum

Izbrana tema: članek Absolutna oblast slovenske levice

Strani: 1 2 3

vladimir.pirc sporočil: 4
[#3033306] 24.12.23 12:36
Odgovori   +    0
Gospod Avbelj se mi zdi prodesničarsko usmerjen. A ta članek mi ga nekoliko približa, poskuša biti kolikor toliko objektiven.

Res je pretiravanje trditev o levičarjih brezvezno in načeloma škodljivo. Gospod Avbelj ima v načelu prav, da desnica izgublja zaradi svojih bebavih trditev o levičarjih. Recimo, levičarji so med 2. svetovno vojno ob rigoroznem obračunavanju okupatorja s komisti in krepko pomočjo domačih izdajalcev pri tem, ustanovili mislim da 27 partizanskih bolnic. Nekatere so dočakale osvoboditev druge bile uničene. Dananja opozicija pa čveka kako levi nimajo pojma itd in še in še bebavih izjav.

Naj še pokomentiram, mnenja premnogih, fovšija razdira družbo. Ste kadaj slišali, da je nekdo fovš Boscarolu na njegovem bogatstvu ????? Nisem še slišal za tak komentar. Nekako vemo ali domnevamo, da ni ničesar ukradel, da plačuje davke, da je med najbotejšimi in še in še pozitivnega.

Zato prosim, da poskuša večina razmišljati, da imamo bebave zakone (kraja je definirana z "znašel se je") lahko prepišeš premoženje na sorodnika in nisi več lopov ..........

To pa poskuša pregnati levica, seveda so lopovi tudi me "levimi" a poštenjaki na desnici 30 let ste v parlamentu pa ???????
Endimion sporočil: 10.312
[#3033307] 24.12.23 13:55 · odgovor na: vladimir.pirc (#3033306)
Odgovori   +    1
Vlado, brez zamere, ampak...

Po branju Tvojega sestavka so me zabolele oči, da o sivih celicah ne govorim...

Strani: 1 2 3