Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

najobj sporočil: 31.906
Zadnja sprememba: najobj 30.09.2022 15:51
[aimon]
Na Quori je bilo vprašanje:
V: Zakaj je storilec uničil vse 4 podvodne cevovode, namesto da bi vsaj enega pustil za prihajajočo zimo?

O: Država, odgovorna za te sabotaže, je Rusija. To ne bo nikoli dokazano, a vsi to vedo. Rusija ima interes povečati pritisk na plinski trg, da bi škodila Evropejcem. Tukaj ni presenečenja. Morda imate drugačno mnenje od mojega, kar je normalno, a če si vzamete čas in analizirate, komu je v interesu takšna sabotaža, boste videli, da je to Rusija. Evropejcev to ne zanima. Rusija je tako ali tako nameravala zapreti plinsko pipo, zagon Severnega toka 2 pa je bil odpovedan zaradi Putinove vojne v Ukrajini. Rusija je že poplačala vlaganja v gradnjo teh objektov in jih raje poškoduje. To bo le še okrepilo konec odvisnosti Evropejcev od ruskega plina. V Evropi bo zima težka, za Putinovo Rusijo pa bo naslednja veliko hujša.
... čuj, ker ti s tote Quore tako vztrajno limaš vprašanja in odgovore, ki jim očitno slepo verjameš, me res zanima, če si v zvezi z vojno v Ukrajini do zdaj prebral en sam samcat odgovor, ki ni bil za Američane in proti Rusom, čeprav je glede na javno objavljene informacije twitter.com/Lukewear...6225538051 verjetnost resničnosti odgovora za vsakega z IQ višjim od 50 pik takorekoč nič ...

P.S.: če so podatki logični, jaz bolj verjamem Wikipediji en.wikipedia.org/wiki/Quora , kjer o Quori že v prvem stavku piše "Quora (/'kw??r?/) is a social question-and-answer website based in Mountain View, California. It was founded on June 25, 2009 " ,
tako da je precej logično, da na ameriškem mediju ne moreš prebrati nič za Ruse in proti Američanom ...