Zasebnost

Strani: 1 2 3

XDONA1 sporočil: 1.190
[#2994861] 15.04.22 20:08 · odgovor na: Endimion (#2994840)
Odgovori   +    2
[Endimion]
Nekaj je v državi obče narobe, če se ti gredo ministri korupcijo za vikend paket v hotelu in narezke pršuta.

To so smešne zadeve no.. in stanje duha slovencev... VSe se da, če se mal počastimo med sabo.
Problem je, ker so to amaterji. Večje zadeve ne pridejo do nas. To kaže na našo kulturo, očitno sodimo res na balkan.
Endimion sporočil: 10.381
[#2994862] 15.04.22 20:33 · odgovor na: FIN-542731 (#2994849)
Odgovori   +    11
O isuse Bože... a če bi bil pa sokolski dom bi bilo pa kaj drugače?

Pionirski dom od nekdaj drži in ponuja možnost, da otroci v Ljubljani, ki želijo, razvijajo svoje sposobnosti risanja, nastopanja, petja, ali glasbe. To je dobro.

Jaz sam sem tja kot otrok zahajal v gledališko skupino, in smo v sklopu predstave, katere sem bil, obredli celo Slovenijo. Moja otroka hodita sedaj. Vsak na svoj konec. En na glasbo, en pa predstave.

Je narobe le ime? Ker politike v tem ni!
Endimion sporočil: 10.381
[#2994867] 16.04.22 05:43 · odgovor na: XDONA1 (#2994861)
Odgovori   +    8
Seveda so amaterji. Ampak nekaj drugega je nenadjebljivo smešnega.

Pr nas je možno podkupit MINISTRA z vikend paketom v hotelu. Hajd, reciva temu s 500€. A to je to? Buh se usmili. Pol lahko onega uradnika k gradbena dovoljenja štemplja, sam en pir pelješ, pa je.
hostamox sporočil: 8.460
[#2994869] 16.04.22 07:28 · odgovor na: Endimion (#2994867)
Odgovori   +    2
Tole je tudi men mal groteskno.
Za fakin slabga jurja in šlo se je za nekaj ha zemlje, ki jo ima kzk v najemu.
Tu pade negativna slika tudi na Merlaka.
Odvisnikom ne daješ drog:)

Se pravi politikom podkupnin.
Pa kot da se minister ni nič naučil od svoje predhodnice.
Endimion sporočil: 10.381
[#2994870] 16.04.22 07:33 · odgovor na: hostamox (#2994869)
Odgovori   +    5
IN grozljiva poanta vsega skupaj je, da kaka finančna revšeta pravzaprav imamo na oblasti. Ja pizda, če je jurja zadost, pol ne vem no... In govorimo o ministru preko katerega gre za razno razne subvencije pol miljarde letno.. pa kmetjske spodbude.

Bi lahko mel kar tarifo:
Narezek pršuta je to pa to.
Če je zraven teran, je postopek nekaj krajši.
Vikend v hotelu je to in ono...

Janković, bio kakav bio, je za vse tele segedinarje car :)
hostamox sporočil: 8.460
[#2994871] 16.04.22 07:40 · odgovor na: Endimion (#2994870)
Odgovori   +    4
Na kmetijskem ministrstvu je že od nekdaj to veljalo, sem mislil, da so z zidanom opustili te prakse.

A ocitno niso.
Na to kaže tudi novo obdoje skp, ko bodo še naprej možne subvencije po miljon na subjekt.
Čeprav eu to odsvetuje na nacelni ravni.


Daleč smo mi od Švice :(.

Ima podoben spomin kot Jankovićev jurček :).
FIN-547190 sporočil: 288
[#2994872] 16.04.22 08:00
Odgovori   +    10
"So dobro izobraženi" ???

Noro. Usmerjeno izobraževanje je bil morda celo korak v pravo smer, God knows. Takrat nisem verjel. Nato pa je Gabrova šola povzročila popolno razsutje solidno delujočega sistema. "Dobro izobražena" mladina nepotrebnih smeri študija, ki bi pred desetletji nekako končala poklicne srednje šole, zdaj pa z omejeno inteligenco in skromnimi znanji zahteva od države, naj jih bogato nagrajuje za diplome in nikakršni učinek. Ja, in tisti, ki bi zlahka končali študij na nekdanjih trdih fakultetah, s to ruljo ne želijo tekmovati in odhajajo ven, tja, kjer bodo z dobrim delom tudi dobro zaslužili.

Bljak. Veliki triumf ZKS v neomarksistični preobleki. Velja tudi za tokratnega intervjuvanca.
FIN-542731 sporočil: 475
[#2994930] 17.04.22 20:24 · odgovor na: Endimion (#2994862)
Odgovori   +    9
[Endimion]
O isuse Bože... a če bi bil pa sokolski dom bi bilo pa kaj drugače?

Pionirski dom od nekdaj drži in ponuja možnost, da otroci v Ljubljani, ki želijo, razvijajo svoje sposobnosti risanja, nastopanja, petja, ali glasbe. To je dobro.

Jaz sam sem tja kot otrok zahajal v gledališko skupino, in smo v sklopu predstave, katere sem bil, obredli celo Slovenijo. Moja otroka hodita sedaj. Vsak na svoj konec. En na glasbo, en pa predstave.

Je narobe le ime? Ker politike v tem ni!
Definitivno je nekaj narobe v tej naši lepi državi, ko imamo še Titove ceste, Pionirske domove itd. Sem iz generacije, ko smo se v OŠ vstali, kot je prišla tršica v razred, dežurni se je zadrl ... Za domovino ... mi ostali pa ... s Titom naprej. Pionirji so bili vzpostavitve zametka "avantgarde", ki je kulminirala z vstopom v "partijo" (grajenje kulta osebnosti - diktatorja, nošenje štafete, dencanje na stadionih ...). Vse za diktatorja in cvet jugo partije, tudi SLO partije. Vsi enakopravni, vendar nekateri "bolj" :)))

Fuck, kot še danes v Severni Koreji, da ne omenjam Rusije. In da še dodam - nisem član nobene stranke, tudi se ne nameravam nikdar politično aktivirati (bi me bilo sram, da bi me kdo "obtožil", da sem politik - glede na strukturo slovenskih političnih zadetkov), vendar izpostavljanje simbolov diktature preteklosti (Tito, komunist, pionir, peterokraka zvezda na slovenskih tleh itd. ...) je ne samo neokusno, temveč tudi sprevrženo. Če bi živeli v normalni pravni državi, bi bili vsi ti simboli prepovedani ... Statistično gledano - v preteklem stoletju je več ljudi umrlo zaradi komunističnih diktatorjev, kot zaradi druge svetovane vojne (namenoma nisem primerjal nacistov - kar je danes "moderno" - in komunistov, ker ...). In tudi "juga s SLO" je k temu ustrezno prispevala ..., vsekakor pa (nekoliko) manj kot v SZ, Romuniji, DDR itd.

In potem imamo v SLO njihove naslednike, ki so na to še ponosni ... Zblojeno. Da o "ultra-naci-levi" levici z mesečnikom in drugimi boljševiškimi zadrogiranimi komandosi niti ne govorim. Potem pa še prebereš tole globokoumno analizo avtorja članka na Financah ... Finance pa bi - ali pa se mogoče zelo motim - "zastopale" vsaj po strokovni/etični plati nas podjetnike ... gospodarstvenike ... in podobne, ki držimo tole slovensko štalo pokonci.
hostamox sporočil: 8.460
[#2994932] 17.04.22 21:53 · odgovor na: FIN-542731 (#2994930)
Odgovori   +    2
Če greš pogledat njihovo stran stoji pionir za prvi, začetnik.

Sedaj kakšno konotacijo ima za splošno populacijo in koliko je ime primerno glede na zgodovino je stvar dogovora.
A če zadeva deluje v neko splošno druzbeno korist in je financirana iz zasebnih virov, naj se imenuje kot ustanovitelji žele.

Komunizma ne morememo izrinit iz ljudi z dekretom, podobno kot ta ni čisto ukinil RKC, čeprav bi jo lahko.
anon-622611 sporočil: 1
[#2995119] 20.04.22 14:03
Odgovori   +    0
čas vnosa: 20.04.22 13:14
IZVRSTEN INTERVJU!

Strani: 1 2 3