Zasebnost

Strani: 1 2 3

hostamox sporočil: 8.460
[#2916312] 26.03.21 19:10 · odgovor na: Endimion (#2916299)
Odgovori   +    1
Zasluzek je misljen pod tvoj čas, plačo.
Ker se je stava nagibala v to smer.


Z delavnico in materialom ter stroji je malo teže ovrednotit le amortizacijo . Variabilne, tekoče stroške vsak mojster pozna, pri amortizaciji pa se vcasih zatakne.
PyotrNovak sporočil: 5.775
[#2916765] 28.03.21 13:25 · odgovor na: hostamox (#2916312)
Odgovori   +    1
Kupujem stare ZANESLIJVE stroje, ki se NE kvarijo. Na struznici je se vedno jermen iz l.1969. Ko se je en strgal, sem kupil nadomestna in jih obesil na steno. Bosta verjetno prej preperela kot ta star. Za amortizacijo novih strojev pa skrbi moje dobavitelje, ki vlagajo v DRAGE stroje in sedaj morajo delat poceni. Stroj za pol miljona mora delat vsaj 4-5000 ur letno da se izplaca predno je treba kupit novega. Ljudje so dobesedno revni miljonarji, ki tecejo na htrotekocen traku.
Zaradi odlicne kvalitete in cene izdelkov iz DE imam sedaj dobavitelje iz DE. He, stvari se zanimivo obracajo. Cene so take da nasi lokalci padejo v nezavest ko jim povem ceno.
Jaz dodajam vrednost z idejami in znanjem. Sicer nerazumljiv koncept tule prisotninim levim tupakom.
Na svetu imajo VSI imajo vse stroje, PRAVE IDEJE pa so zelo redke. Zato bom poleg 100% predplacila zacel zahtevati sedaj polog 500eur, ce bo izdelek unikat, ker sem parkrat zastonj narisal idejno zasnovo. Cena je 200 na uro, pa gremo. Ce kupec kupi, se to uposteva v ceni.
Pravzaprav je to nasvet mojega US svetovalca: Dvigni cene, pa ti bodo ostali samo resni kupci, ki si lahko privoscijo tvoje usluge. Seveda pa mora bit zadaj porfelj izjemnih izdelkov in referencni kupci. Tako prodajm zadnji dve leti in njegov nasvet se je izkazal za izjemno dobrega.
PyotrNovak sporočil: 5.775
[#2916766] 28.03.21 13:25 · odgovor na: hostamox (#2916312)
Odgovori   +    0
Kupujem stare ZANESLIJVE stroje, ki se NE kvarijoin dodajam svoje inovacije. Na struznici je se vedno jermen iz l.1969. Ko se je en strgal, sem kupil nadomestna in jih obesil na steno. Bosta verjetno prej preperela kot ta star. Za amortizacijo novih strojev pa skrbi moje dobavitelje, ki vlagajo v DRAGE stroje in sedaj morajo delat poceni. Stroj za pol miljona mora delat vsaj 4-5000 ur letno da se izplaca predno je treba kupit novega. Ljudje so dobesedno revni miljonarji, ki tecejo na htrotekocen traku.
Zaradi odlicne kvalitete in cene izdelkov iz DE imam sedaj dobavitelje iz DE. He, stvari se zanimivo obracajo. Cene so take da nasi lokalci padejo v nezavest ko jim povem ceno.
Jaz dodajam vrednost z idejami in znanjem. Sicer nerazumljiv koncept tule prisotninim levim tupakom.
Na svetu imajo VSI imajo vse stroje, PRAVE IDEJE pa so zelo redke. Zato bom poleg 100% predplacila zacel zahtevati sedaj polog 500eur, ce bo izdelek unikat, ker sem parkrat zastonj narisal idejno zasnovo. Cena je 200 na uro, pa gremo. Ce kupec kupi, se to uposteva v ceni.
Pravzaprav je to nasvet mojega US svetovalca: Dvigni cene, pa ti bodo ostali samo resni kupci, ki si lahko privoscijo tvoje usluge. Seveda pa mora bit zadaj porfelj izjemnih izdelkov in referencni kupci. Tako prodajm zadnji dve leti in njegov nasvet se je izkazal za izjemno dobrega.
hostamox sporočil: 8.460
[#2917039] 28.03.21 22:06 · odgovor na: PyotrNovak (#2916766)
Odgovori   +    0
K sreči ima dan le 24 ur.

Edino če so azijci pogruntali, da imajo daljsega.:)

Dan seveda:).
PyotrNovak sporočil: 5.775
[#2917998] 31.03.21 18:16 · odgovor na: hostamox (#2917039)
Odgovori   +    0
V firmi kjer mi rezejo z laserjem delajo na 3 izmene. Tj 24 ur na dan,120 ur na teden, mislim da obcasno tudi stiri izmene, tj sobote in nedelje.
Industrija D E L A, ostali praskajo pirpadjoce spolne organe.

Strani: 1 2 3