Zasebnost
7 min
Advance Capital v prvi prevzem: kupil je največjega proizvajalca solarnih panelov v jugovzhodni Evropi
1 ura
Salus v prvem četrtletju: prihodki in dobiček gor
1 ura
Kaj morate vedeti o dedovanju (PRO)
2 uri
Je vredno pri optimizaciji stroška elektrike pogledati tudi načrtovanje proizvodnje? (Oglas)
4 ure
Nemčija napoveduje milijardna vlaganja v kolesarsko infrastrukturo, kje pa smo v Sloveniji? 5
5 ur
Kako bodo v ljubljanski Energetiki zagnali proizvodnjo vodika 10
7 ur
Objavljamo seznam projektov gradnje javnih najemnih stanovanj po vsej Sloveniji
7 ur
Minister Maljevac do leta 2026 napoveduje gradnjo pet tisoč stanovanj, trenutno kaže na slabih 1.500 1
13 ur
V Avstriji in Češki smo preizkusili številko ena med evropskimi karavani 1
14 ur
Najbolj brani članki danes
15 ur
Simon Anko, BS: Digitalni evro ne bo ukinil gotovine
15 ur
Kaj trenutno delajo v največjih bankah pri nas: jih kaj skrbi?
16 ur
Kibernetska varnost: stoodstotne ni, potrebni so dobri sistemi za hitro zaznavanje napadov
16 ur
Od konca maja bo prijava v portal SPOT mogoča le prek SI-PASS
16 ur
Igre bodo. Bo tudi kaj kruha? 1
17 ur
Trije primeri: Kaj s presežki denarja počnejo slovenska podjetja? 4
17 ur
Top službe – AZN, Banka Slovenije, Kemijski inštitut, DHL, Knauf, Henkel, Krka, Helios ...
18 ur
Prek razpisa po tri tisoč evrov za podjetnice na začetku poslovne poti
18 ur
Kako bodo podnebne spremembe podražile vaše zavarovanje
18 ur
Kakšno startup okolje načrtujejo na gospodarskem ministrstvu do leta 2030

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-116402 sporočil: 4.340
[XFACT1]
> [kren]
>
> Ne vem, kje si pobral "congresswomen of color"? V bistvu jih sploh ni imenoval...

AP (Associated Press) je te štiri poslanke imenoval cogresswomen of color - verjetno oni precej dobro ocenjujejo kake barve je kdo in kam spada, za razliko od kakih soforumašev, ki pravijo da sta dve belopolti, ali kakih, ki so funkcionalno nepismeni in ne razumejo napisanega.
Še nekaj: Tvoj post je tipičen primer argumenta avtoritete. Z isto pravico, kot se ti sklicuješ na AP (svojo avtoriteto, katere jaz ne priznavam za avtoriteto), se jaz skljicujem npr. na Biblijo ali Koran (moja avtoriteta, katere ti ne priznavaš za avtoriteto). Zato je tvoj zgornji post na podobnem intelektualnem nivoju, kot če jaz rečem, da je zemlja v središču vesolja, ker tako piše v Bibliji.

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2784299

Strani: 1

anon-333107 sporočil: 8.271
[usimoncic]
> [XFACT1]
> > [kren]
> >
> > Ne vem, kje si pobral "congresswomen of color"? V bistvu jih sploh ni imenoval...
>
> AP (Associated Press) je te štiri poslanke imenoval cogresswomen of color - verjetno oni precej dobro ocenjujejo kake barve je kdo in kam spada, za razliko od kakih soforumašev, ki pravijo da sta dve belopolti, ali kakih, ki so funkcionalno nepismeni in ne razumejo napisanega.
Še nekaj: Tvoj post je tipičen primer argumenta avtoritete. Z isto pravico, kot se ti sklicuješ na AP (svojo avtoriteto, katere jaz ne priznavam za avtoriteto), se jaz skljicujem npr. na Biblijo ali Koran (moja avtoriteta, katere ti ne priznavaš za avtoriteto). Zato je tvoj zgornji post na podobnem intelektualnem nivoju, kot če jaz rečem, da je zemlja v središču vesolja, ker tako piše v Bibliji.
NO, predno se lotimo še resnih stvari, si poglejmo še kaj na to temo! :))

Bom samo na kratko in malce drugače, saj je očitno, da ste dovolj inteligentni in pametni. :))

Pobega iz zibelke primatov, (po domače: opic!) katere je po Božji volji je tudi Človek, - kakot višnja na torti; sta bila DVA!

S prvim valom je ušlo nekaj populacije, ki se je v evropi razvila v neandertalsko obliko. :))

Potem je sledil drugi val, tu naj bi šlo za las! :)) Pobeg iz naprijazne zibelke je uspel samo peščici izbranih, morda ni naključje, če napišem, da je pobeg uspel tistim naj! Najpametnejšim, najdrznejšim in najpametnejšim, če že tako hočete! :)))

Ta skupina, ki ji je uspel preboj, se je kasneje ustaila in razmnožila, tam nekje na BV! Kjer so bili primerni pogoji in podnebje za takratno življenje in civilizacijo! Med Evropo, Afriko in Azijo!

Potem so se širili naprej... V Evropi so naleteli na Neandertalca, se malo zlili z njem (evropejci imamo nekaj % neandrtalskih genov!:))) V Aziji pa so naleteli na Denisovanca, in se tudi malo zlili z njim! :))

Če koga to kaj bolj zanima, naj si pa poišče kakšne članke in prispevke o tem! Menda bi lahko izvedeli marsikaj novega in zanimivega! :)

*Tolikoorasizmu! :)

Strani: 1