Zasebnost
1 ura
Bo v UKCL kaj manj tveganj za korupcijo? Do 300 razpisov bodo prepustili zunanjim izvajalcem
1 ura
MZEZ po zahtevi tožilca ICC poziva k pregonu zločinov v Izraelu in Palestini
1 ura
Golob obljublja tretjo medicinsko fakulteto 1
3 ure
Čebelarji bi radi 10 evrov za vsak panj
3 ure
Lani rast števila kibernetskih napadov in prevar prek SMS
4 ure
Delnice mojega farmacevta ne premikajo rezultati, temveč konkurenca
4 ure
Golob: Pogajanja o plačni reformi v zaključni fazi, po načrtih bi se končala do poletja 1
5 ur
GEN energija bo šla v skrbni pregled družbe Gorenjske elektrarne
5 ur
INTERVJU »Uspešno digitalno preobražena podjetja imajo v povprečju za 69 odstotkov večjo rast EBITDA«
5 ur
Japonci pospešeno zaganjajo proizvodnjo vodika in amonijaka. Bo amonijak nadomestil premog v termoelektrarnah?
5 ur
Hrvati znižali trošarine, bencin in dizel bosta cenejša kot pri nas
5 ur
Tesla zaradi popustov v težavah pri flotnih kupcih
5 ur
Od polnoči nižje cene bencina, dizla in kurilnega olja
6 ur
Je Slovenija hrvaška kolonija? Močna EU in strah pred imperialno Postojno 7
6 ur
Uradno: Celjske mesnine prodane družbi Braća Pivac 5
6 ur
Aprila izdanih več gradbenih dovoljenj za gradnjo stanovanj kot marca
6 ur
TOP ČLANKI - Kaj danes berete
7 ur
Kako podjetje pripraviti na umetno inteligenco? O tem na dogodku v sredo
7 ur
(Partnerji sporočajo) Slovensko logistično združenje vabi k prijavam na razpis za logistični projekt leta 2023
7 ur
Električni avto je lahko zastonj! (Oglas)

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

BorutHocevar sporočil: 1.534
[0513ANITO]
Other peoples money...Drugi pa plačamo tole norijo, preko višjih cen elektrike.
Ful vesel sem te vaše pripombe! Napeljala me je namreč na razmišljanje, ali smo z javnim denarjem res plačali tole FV. Sem preveril. Nismo! Dopolnjujem članek. Hvala! :)

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2766505

Strani: 1

0513ANITO sporočil: 10.836
[hocevarb]
> [0513ANITO]
> Other peoples money...Drugi pa plačamo tole norijo, preko višjih cen elektrike.

Ful vesel sem te vaše pripombe! Napeljala me je namreč na razmišljanje, ali smo z javnim denarjem res plačali tole FV. Sem preveril. Nismo! Dopolnjujem članek. Hvala! :)
Eeee....pa smo jo plačali z javnim denarjem, smo da ti tega ne razumeš.

Ko sije sonce tega štroma nihče ne rabi...
Ko pa sonce ne sije pa je potrebno žgat premog/atome/ali pa vodo v HE.

Si se vprašal, če je tale fotovoltaika (in katera koli druga) sposobna proizvajat elektriko za 3-6 €centov za kWh kadarkoli se pojavi potreba po elektriki pri porabnikih? Ker je odgovor NE, ti ja lahko kmalu jasno da taka Fotovoltaika nima ekonmske računice. Od kje torej denar za zagotavljanje zaslužka investitorjem, če niso sposobni produkta prodat po konkurenčnih tržnih cenah?....Evo kratek odgovor...Iz javnih virov...torej od mene in od tebe.
Ali pa začni verjet v palčke in dobre Vile.
bc123a sporočil: 48.253
[hocevarb]
> [0513ANITO]
> Other peoples money...Drugi pa plačamo tole norijo, preko višjih cen elektrike.

Ful vesel sem te vaše pripombe! Napeljala me je namreč na razmišljanje, ali smo z javnim denarjem res plačali tole FV. Sem preveril. Nismo! Dopolnjujem članek. Hvala! :)
Proizvodnja fotoenergije je drazja kot klasicni viri. SunContract jim lahko da dobro ceno, ker drzava oz. elektropodjetja od njih prisilno kupujejo po subvencionirani ceni.

Ja, se vedno ta hec placamo davkoplacevalci.

Strani: 1