Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

FIN-379669 sporočil: 7.967
Zadnja sprememba: FIN-379669 10.08.2018 13:24
Hvala za skrb.

Ni lepo "razkrinkati" forumaša, ki deluje pod nicknameom, me tudi načeloma ne zanima, kakšen je njegov siceršnji ideološki pogled, bolj me zanimajo argumenti.

Ok, ima lepo akademsko kariero za sabo, in to cenim. Tudi sam se kot družboslovec (pa ne fdv-jevec) pečam v prostem času s tehničnimi problemi (deloma vezani na kemijo) in mogoče bi mi(ni)ster Jure mi znal kaj pomagati pri enem zelo zanimivem projektu, ki ga razvijam... poleg strokovnega bla, bla-ja, od katerega tudi btw živim. :)

Včasih se napetosti pri konkretnem delu zgladijo. :)

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2727722

Strani: 1

najobj sporočil: 31.920
Zadnja sprememba: najobj 10.08.2018 14:51
[]
Hvala za skrb.

Ni lepo "razkrinkati" forumaša, ki deluje pod nicknameom, me tudi načeloma ne zanima, kakšen je njegov siceršnji ideološki pogled, bolj me zanimajo argumenti.

Ok, ima lepo akademsko kariero za sabo, in to cenim. Tudi sam se kot družboslovec (pa ne fdv-jevec) pečam v prostem času s tehničnimi problemi (deloma vezani na kemijo) in mogoče bi mi(ni)ster Jure mi znal kaj pomagati pri enem zelo zanimivem projektu, ki ga razvijam... poleg strokovnega bla, bla-ja, od katerega tudi btw živim. :)

Včasih se napetosti pri konkretnem delu zgladijo. :)
... eh, saj tudi mene kakršenkoli ideološki pogled kogarkoli na totem forumu sploh ne zanima, mi pa gre na bruhanje, ko nekdo leta 1991 svoj ideološki pogled - ker se splača - čez noč spremeni in se - kot da to ni dovolj - spomni pljuvat po sistemu, ki mu je omogočil, da je poleg študija doma študiral v tujini in da je poleg profesure doma kot gostujoči profesor predaval na univerzah v ZDA, Belgiji, Nemčiji in Španiji ... khmm, razen če kdo res verjame, da so komunisti akademske kariere omogočili izključno svojim najbolj gorečim oporečnikom, kot bi lahko sklepal po njegovem pisanju, ker forumaš jure1943 česa drugega (= strokovnega) na totem forumu sploh ne piše ...

Strani: 1