Strani: 1 2 3

najobj sporočil: 31.920
[#2704497] 27.03.18 09:48 · odgovor na: (#2704424)
Odgovori   +    4
Zadnja sprememba: najobj 27.03.2018 09:52
[Wulfe]
drži, Iranski malopridneži so se dooolgo šlepali na odsotnosti ene orenk pesti, ki bi užgala po mizi.

zdele bo počas konc te "šeriatske veselice":
LOL.twitter.com/zerohedg...2703574017
... holy shit ! ...

P.S.: ker Wulfe spet blesti v polnem sijaju, je res škoda, da je Wulfetov starejši brat NavadniNimda na totem forumu pobrisal vse sledi za sabo, ker bi bilo danes zanimivo brati, kaj je NavadniNimda pisal takrat, kako "so se iraški malopridneži dooolgo šlepali na odsotnosti ene orenk pesti, ki bi užgala po mizi", ko je Colin Powell lagal www.huffingtonpost.c...24620.html v Združenih narodih, da so potem Američani skupaj s svojimi podrepniki lahko zradirali Irak, pobili več kot pol milijona Iračanov, posejali seme za ISIS in s tem za vse pizdarije, ki jih tudi v Evropi gledamo zadnjih nekaj let in jih bomo očitno kar nekaj let še gledali ... khmm, če tokrat ne bo še hujše in bomo doživeli reprizo iz sredine prejšnjega stoletja ...
najobj sporočil: 31.920
[#2704498] 27.03.18 09:57 · odgovor na: shevchenko (#2704479)
Odgovori   +    4
[shevchenko]
Sramota za 14 evropskih drzav. Kaksna tolpa razbojnikov je postala evropa. Vse skupaj spominja na leto 1936, ko so britanski sportnki salutirali Hitlerju v Berlinu. Fuj!
... čuj, letos noben britanski športnik ne bo nobenemu salutiral, ker v Rusiji svetovnega prvenstva v fuzbalu očitno ne bo in samo molimo lahko, da se ne bo ponovila zgodovina, ki si jo omenil ...
najobj sporočil: 31.920
[#2704501] 27.03.18 10:15 · odgovor na: anon-204390 (#2704492)
Odgovori   +    5
Zadnja sprememba: najobj 27.03.2018 10:17
[vickibedi]
>Ameriški predsednik Donald Trump je v odzivu na napad z živčnim plinom v Veliki Britaniji odredil izgon 60 ruskih diplomatov, ki naj bi bili vohuni.

Vsi diplomati so v bistvu vohuni. Je bila pa tale čistilna akcija zgleda dobro pripravljena, na zahodu imajo poln kurac KGB-jevskih mučk, očitno so se že pregloboko infiltrirali v zahodno družbo. Bomo videli koliko časa bo trajal učinek tega ukrepa.
... eh, trajal bodo naslednje zime, ko bo spet stisnil mraz in bo Evropa rabila ruski plin ... no, vprašanje pa je, če bo Putin takrat še vedno rabil evre ...

P.S.: meni je hecno, da v demokratičnih državah razvitega zahoda noben ne rabi nobenega dokaza, kaj šele da bi kdo dokaze predstavil na sodišču, pa demokratična javnost držav razvitega zahoda brez najmanjših dvomov točno ve, da je kriv Putin osebno, ker se brez njegove komande v Rusiji ne zgodi nič ... aja, še nekaj www.youtube.com/watc...ZTLmOoPzjs za obuditev spomina, da se boš utrdil v svoji veri ...
FIN-466864 sporočil: 3.316
[#2704505] 27.03.18 10:19 · odgovor na: shevchenko (#2704479)
Odgovori   +    2
čas vnosa: 27.03.18 07:48
[shevchenko]
Sramota za 14 evropskih drzav. Kaksna tolpa razbojnikov je postala evropa. Vse skupaj spominja na leto 1936, ko so britanski sportnki salutirali Hitlerju v Berlinu. Fuj!
edino tole mi še pride na misel:

Termiti Vjeran pas:

Svašta nam se događa
Mozgove nam tupe
U život kreće samo dio nas
U životu prolazi samo vjeran pas
U životu prolazi samo vjeran pas
Učim, da naučim
Da nauka je sranje
Uče me u školi
U životu prolazi
U životu prolazi samo vjeran pas
U životu prolazi samo vjeran pas
Doći će takav dan
Kad će ljudi umjesto
Umjesto da govore
Početi da laju
U životu prolazi samo vjeran pas
U životu prolazi samo vjeran pas
U životu prolazi samo dio nas
U životu prolazi samo dio nas


www.youtube.com/watc...IO048NpTqc

Lp
FIN-466864 sporočil: 3.316
[#2704506] 27.03.18 10:19 · odgovor na: (#2704466)
Odgovori   +    1
čas vnosa: 26.03.18 22:25
[Wulfe]
pa #sfrj tud "nema više", jeli?
#zdejsimepacistrazocaralsnmisludasiblpanetn pato

Lep večer še naprej.
anon-204390 sporočil: 13.528
[#2704513] 27.03.18 11:17 · odgovor na: najobj (#2704501)
Odgovori   +    2
[najobj]
> [vickibedi]
> >Ameriški predsednik Donald Trump je v odzivu na napad z živčnim plinom v Veliki Britaniji odredil izgon 60 ruskih diplomatov, ki naj bi bili vohuni.
>
> Vsi diplomati so v bistvu vohuni. Je bila pa tale čistilna akcija zgleda dobro pripravljena, na zahodu imajo poln kurac KGB-jevskih mučk, očitno so se že pregloboko infiltrirali v zahodno družbo. Bomo videli koliko časa bo trajal učinek tega ukrepa.

... eh, trajal bodo naslednje zime, ko bo spet stisnil mraz in bo Evropa rabila ruski plin ... no, vprašanje pa je, če bo Putin takrat še vedno rabil evre ...
Si pa naiven, če misliš da Putin kdaj ne bo rabil evrov (tudi dolarjev se ne bo branil),
trgovina pa bo vedno imela prednost. Pa saj to je navsezadnje logično in v interesu tako zahoda kot Rusije, nihče si ne želi popolne blokade...do katere ponavadi pride edino v primeru oboroženih spopadov, pa še takrat ne, kot lahko vidiš na primeru Ukrajine. Tudi v balkanskih vojnah so, glede na trenutne interese, sprte strani med seboj preprodajale orožje, gorivo in posamezniki so takrat zelo obogateli.
P.S.: meni je hecno, da v demokratičnih državah razvitega zahoda noben ne rabi nobenega dokaza, kaj šele da bi kdo dokaze predstavil na sodišču, pa demokratična javnost držav razvitega zahoda brez najmanjših dvomov točno ve, da je kriv Putin osebno, ker se brez njegove komande v Rusiji ne zgodi nič ... aja, še nekaj www.youtube.com/watc...ZTLmOoPzjs za obuditev spomina, da se boš utrdil v svoji veri ...
Putinu bi bilo najbrž težko dokazati kakršnokoli krivdo, mislim na sodišču, ker ima pod seboj vsaj 7 slojev zaščite, po vzoru mafije.. Je pa kriv marsičesa, takšni poboji, ki se jih gre zadnja leta, so bolj kot kaj drugega, samo kazanje oslov zahodu. Zdaj ga pa imajo anglosaksonci enkrat očitno dovolj.
rx170 sporočil: 6.403
[#2704516] 27.03.18 11:56 · odgovor na: anon-204390 (#2704513)
Odgovori   +    6
[vickibedi]
> [najobj]
> > [vickibedi]
> > >Ameriški predsednik Donald Trump je v odzivu na napad z živčnim plinom v Veliki Britaniji odredil izgon 60 ruskih diplomatov, ki naj bi bili vohuni.
> >
> > Vsi diplomati so v bistvu vohuni. Je bila pa tale čistilna akcija zgleda dobro pripravljena, na zahodu imajo poln kurac KGB-jevskih mučk, očitno so se že pregloboko infiltrirali v zahodno družbo. Bomo videli koliko časa bo trajal učinek tega ukrepa.
>
> ... eh, trajal bodo naslednje zime, ko bo spet stisnil mraz in bo Evropa rabila ruski plin ... no, vprašanje pa je, če bo Putin takrat še vedno rabil evre ...
>

Si pa naiven, če misliš da Putin kdaj ne bo rabil evrov (tudi dolarjev se ne bo branil),
trgovina pa bo vedno imela prednost. Pa saj to je navsezadnje logično in v interesu tako zahoda kot Rusije, nihče si ne želi popolne blokade...do katere ponavadi pride edino v primeru oboroženih spopadov, pa še takrat ne, kot lahko vidiš na primeru Ukrajine. Tudi v balkanskih vojnah so, glede na trenutne interese, sprte strani med seboj preprodajale orožje, gorivo in posamezniki so takrat zelo obogateli.

> P.S.: meni je hecno, da v demokratičnih državah razvitega zahoda noben ne rabi nobenega dokaza, kaj šele da bi kdo dokaze predstavil na sodišču, pa demokratična javnost držav razvitega zahoda brez najmanjših dvomov točno ve, da je kriv Putin osebno, ker se brez njegove komande v Rusiji ne zgodi nič ... aja, še nekaj www.youtube.com/watc...ZTLmOoPzjs za obuditev spomina, da se boš utrdil v svoji veri ...

Putinu bi bilo najbrž težko dokazati kakršnokoli krivdo, mislim na sodišču, ker ima pod seboj vsaj 7 slojev zaščite, po vzoru mafije.. Je pa kriv marsičesa, takšni poboji, ki se jih gre zadnja leta, so bolj kot kaj drugega, samo kazanje oslov zahodu. Zdaj ga pa imajo anglosaksonci enkrat očitno dovolj.
Torej kriv je marsičesa, le dokazati ni mogče ničesar.

Sicer pa je nesodelovanje SLkovenije v tem idiotizmu prva smiselna zunanje politična poteza slovenske vlade v zgodovini.
1357 sporočil: 7.095
[#2704517] 27.03.18 11:57
Odgovori   +    3
Mnogi so nasedli angleški igri, tako kot pred časom ameriški ob uvedbi prvih sankcij proti Rusiji. Rusi niso cvetke niso pa niti približno takšen bav bav kakršnega trenutno hočejo prikazati angleži. Če se pa zgodbo pogleda v globino se pride pa do povsem drugačnih dejstev. Jaz bi angležem popolnoma verjel če bi njihov BP prodal svoj 20% delež v Rosneftu ( nasledniku Yukosa Hodorkovskega), če bi angleži blokirali Rusiji prodajo svoje opreme za črpanje nafte v Sibiriji in če bi se umaknili iz skupnih raziskav z rusi arktičnih območij. Ker se pa nič od naštetega ni zgodilo me vse skupaj spominja samo na slepilni manever da se čim več držav kontinentalne EU spre z RF z razlogom da bi angleži po Brexitu naslednje leto prevzeli te posle in postali posrednik pri preprodaji ruskih energentov državam kontinetalne Europe. Da je zgodba s Skripalom, pobeglim dvojnim agentom na hudo trhlih temlejih govori tudi sledeče dejstvo; o njemu razen uradnih mediskih sporočil s strani britanske vlade ni nobenih drugih informacij, ne slik ne video posnetkov ne neuradnih informacij od osebja bolnice v kateri se on in njegova hči zdravita, živimo pa v digitralnem času ko je vse vidno in vse dosegljivo s par kliki in rumeni mediji, ki živijo od vsakršnih škandalov in javnega eksibicionizma, nimajo nobenih informacij o tej zadevi podprtih s kakršnimi koli dokazi o stanju zastrupljenih očeta in hčere Skripalo.
anon-61428 sporočil: 4.493
[#2704522] 27.03.18 12:11 · odgovor na: shevchenko (#2704479)
Odgovori   +    4
[shevchenko]
Sramota za 14 evropskih drzav. Kaksna tolpa razbojnikov je postala evropa. Vse skupaj spominja na leto 1936, ko so britanski sportnki salutirali Hitlerju v Berlinu. Fuj!
Spet se vidi kopica različnih interesov držav v Eu pri vsaki stvari. Ne sekiraj se za 14 držav drugih raje misli na našo. Kam se bo uvrstila, ali je prav da se zameri našim trgom Nemčiji, Italiji, Franciji, kaj pa Revoz ipd. Mi smo res križišče majhni s 4 koridorji, kjer ne veš kam bi se dal.
code5 sporočil: 664
[#2704527] 27.03.18 12:46 · odgovor na: najobj (#2704501)
Odgovori   +    4
Jaz sem bila zadnja dva tedna v Londonu in sem prebirala orkestrirano medijsko kampanjo, moram reči, da tako idiotske false flag operacije še ni bilo od WMD naprej.
Enkrat so citirali izjavo tiste dementne May, da je Putinova krivda "the only plausible explanation", skoraj sem začela vpit sredi tube "well how about some fucking evidence?", res, čisto so me spravili na obrate.

Ti povem, da je bila komunistična propaganda proti "unutrašnjemu neprijatelju" pravi zgled finese v primerjavi s temi možganskimi maloposestniki.
najobj sporočil: 31.920
[#2704532] 27.03.18 13:07 · odgovor na: anon-204390 (#2704513)
Odgovori   +    3
Zadnja sprememba: najobj 27.03.2018 13:12
[vickibedi]
> [najobj]
> > [vickibedi]
> > >Ameriški predsednik Donald Trump je v odzivu na napad z živčnim plinom v Veliki Britaniji odredil izgon 60 ruskih diplomatov, ki naj bi bili vohuni.
> >
> > Vsi diplomati so v bistvu vohuni. Je bila pa tale čistilna akcija zgleda dobro pripravljena, na zahodu imajo poln kurac KGB-jevskih mučk, očitno so se že pregloboko infiltrirali v zahodno družbo. Bomo videli koliko časa bo trajal učinek tega ukrepa.
>
> ... eh, trajal bodo naslednje zime, ko bo spet stisnil mraz in bo Evropa rabila ruski plin ... no, vprašanje pa je, če bo Putin takrat še vedno rabil evre ...
>

Si pa naiven, če misliš da Putin kdaj ne bo rabil evrov (tudi dolarjev se ne bo branil),
trgovina pa bo vedno imela prednost. Pa saj to je navsezadnje logično in v interesu tako zahoda kot Rusije, nihče si ne želi popolne blokade...do katere ponavadi pride edino v primeru oboroženih spopadov, pa še takrat ne, kot lahko vidiš na primeru Ukrajine. Tudi v balkanskih vojnah so, glede na trenutne interese, sprte strani med seboj preprodajale orožje, gorivo in posamezniki so takrat zelo obogateli.

> P.S.: meni je hecno, da v demokratičnih državah razvitega zahoda noben ne rabi nobenega dokaza, kaj šele da bi kdo dokaze predstavil na sodišču, pa demokratična javnost držav razvitega zahoda brez najmanjših dvomov točno ve, da je kriv Putin osebno, ker se brez njegove komande v Rusiji ne zgodi nič ... aja, še nekaj www.youtube.com/watc...ZTLmOoPzjs za obuditev spomina, da se boš utrdil v svoji veri ...
Putinu bi bilo najbrž težko dokazati kakršnokoli krivdo, mislim na sodišču, ker ima pod seboj vsaj 7 slojev zaščite, po vzoru mafije.. Je pa kriv marsičesa, takšni poboji, ki se jih gre zadnja leta, so bolj kot kaj drugega, samo kazanje oslov zahodu. Zdaj ga pa imajo anglosaksonci enkrat očitno dovolj.
... alzo, če jaz zdaj tebe prav razumem in pozabim na poboje, ki se jih gre zadnja leta (WTF?), sem jaz očitno nekaj spregledal in so angleške tajne službe - policija s tem nima nič - demokratični javnosti držav razvitega zahoda predstavile jasne dokaze, tako da demokratična javnost držav razvitega zahoda "beyond reasonable doubt" točno ve, da so Rusi (= uradna ruska politika) zastrupili totega nikomur koristnega z angleško penzijo penzioniranega duplega špijona z ruskim živčnim strupom, namesto da bi ga kot običajna mafija pospravila s šusom v čelo, če bi se ga - komu kurcu na čast po 15 letih - glih zdaj res hotela znebiti ... eh, jebiga ...

P.S.: mogoče sem blesav, ampak skrivanje totega nikomur koristnega z angleško penzijo penzioniranega duplega špijona pred novinarji in zavračanje vsakega sodelovanja Rusov v preiskavi, meni dokazuje čisto nekaj drugega kot tebi ... ja, je pa res, da si ti predstavnik demokratične javnosti držav razvitega zahoda in pač verjameš, kaj ti povejo Colinu Powellu podobni - BTW, pozabil si ga komentirat - demokratično izvoljeni predstavniki ljudstva, jaz pa raje razmišljam, kdo ima od česa korist ...
najobj sporočil: 31.920
[#2704537] 27.03.18 13:23 · odgovor na: code5 (#2704527)
Odgovori   +    3
[code5]
Jaz sem bila zadnja dva tedna v Londonu in sem prebirala orkestrirano medijsko kampanjo, moram reči, da tako idiotske false flag operacije še ni bilo od WMD naprej.
Enkrat so citirali izjavo tiste dementne May, da je Putinova krivda "the only plausible explanation", skoraj sem začela vpit sredi tube "well how about some fucking evidence?", res, čisto so me spravili na obrate.

Ti povem, da je bila komunistična propaganda proti "unutrašnjemu neprijatelju" pravi zgled finese v primerjavi s temi možganskimi maloposestniki.
... čuj, sicer mi gre na kozlanje, ampak edini komentar, ki ga spravim skupaj, je moj standardni ... eh, jebiga ...

P.S.: čisto zares se bojim, da bi se tokrat znale provokacije razširit na Litvo, Latvijo in Estonijo, ker vojni psi v NATO komaj čakajo, da upravičijo svoj raison d'être in bomo potem na totem forumu vsi srečni do konca svojega rahlo skrajšanega življenja ...
FIN-454644 sporočil: 10.890
[#2704553] 27.03.18 14:37 · odgovor na: code5 (#2704527)
Odgovori   +    2
A popizdis vsakic, ko nasi recejo: v interesu preiskave ne moremo komentirati. Ali pa; gre za varstvo osebnih podatkov. Ali pa: poslovna skrivnost?
anon-204390 sporočil: 13.528
[#2704561] 27.03.18 14:59 · odgovor na: najobj (#2704532)
Odgovori   +    5
[najobj]
> [vickibedi]
> > [najobj]
> > > [vickibedi]
> > > >Ameriški predsednik Donald Trump je v odzivu na napad z živčnim plinom v Veliki Britaniji odredil izgon 60 ruskih diplomatov, ki naj bi bili vohuni.
> > >
> > > Vsi diplomati so v bistvu vohuni. Je bila pa tale čistilna akcija zgleda dobro pripravljena, na zahodu imajo poln kurac KGB-jevskih mučk, očitno so se že pregloboko infiltrirali v zahodno družbo. Bomo videli koliko časa bo trajal učinek tega ukrepa.
> >
> > ... eh, trajal bodo naslednje zime, ko bo spet stisnil mraz in bo Evropa rabila ruski plin ... no, vprašanje pa je, če bo Putin takrat še vedno rabil evre ...
> >
>
> Si pa naiven, če misliš da Putin kdaj ne bo rabil evrov (tudi dolarjev se ne bo branil),
> trgovina pa bo vedno imela prednost. Pa saj to je navsezadnje logično in v interesu tako zahoda kot Rusije, nihče si ne želi popolne blokade...do katere ponavadi pride edino v primeru oboroženih spopadov, pa še takrat ne, kot lahko vidiš na primeru Ukrajine. Tudi v balkanskih vojnah so, glede na trenutne interese, sprte strani med seboj preprodajale orožje, gorivo in posamezniki so takrat zelo obogateli.
>
> > P.S.: meni je hecno, da v demokratičnih državah razvitega zahoda noben ne rabi nobenega dokaza, kaj šele da bi kdo dokaze predstavil na sodišču, pa demokratična javnost držav razvitega zahoda brez najmanjših dvomov točno ve, da je kriv Putin osebno, ker se brez njegove komande v Rusiji ne zgodi nič ... aja, še nekaj www.youtube.com/watc...ZTLmOoPzjs za obuditev spomina, da se boš utrdil v svoji veri ...

> Putinu bi bilo najbrž težko dokazati kakršnokoli krivdo, mislim na sodišču, ker ima pod seboj vsaj 7 slojev zaščite, po vzoru mafije.. Je pa kriv marsičesa, takšni poboji, ki se jih gre zadnja leta, so bolj kot kaj drugega, samo kazanje oslov zahodu. Zdaj ga pa imajo anglosaksonci enkrat očitno dovolj.

... alzo, če jaz zdaj tebe prav razumem in pozabim na poboje, ki se jih gre zadnja leta (WTF?), sem jaz očitno nekaj spregledal in so angleške tajne službe - policija s tem nima nič - demokratični javnosti držav razvitega zahoda predstavile jasne dokaze, tako da demokratična javnost držav razvitega zahoda "beyond reasonable doubt" točno ve, da so Rusi (= uradna ruska politika) zastrupili totega nikomur koristnega z angleško penzijo penzioniranega duplega špijona z ruskim živčnim strupom, namesto da bi ga kot običajna mafija pospravila s šusom v čelo, če bi se ga - komu kurcu na čast po 15 letih - glih zdaj res hotela znebiti ... eh, jebiga ...

P.S.: mogoče sem blesav, ampak skrivanje totega nikomur koristnega z angleško penzijo penzioniranega duplega špijona pred novinarji in zavračanje vsakega sodelovanja Rusov v preiskavi, meni dokazuje čisto nekaj drugega kot tebi ... ja, je pa res, da si ti predstavnik demokratične javnosti držav razvitega zahoda in pač verjameš, kaj ti povejo Colinu Powellu podobni - BTW, pozabil si ga komentirat - demokratično izvoljeni predstavniki ljudstva, jaz pa raje razmišljam, kdo ima od česa korist ...
Tipično sprenevedanje, takšnih eksekucij pa je bilo v preteklosti veliko, to je pač modus operandi tega režima ...

www.washingtonpost.c...1aff860da4

p.s. najbolj cinična pa je bila eksekucija Ane Politkovske, ki je bila likvidirana kot rojstnodnevno darilce, na Putinov rojstni dan, 7. oktobra 2006
Namreč preveč dolgo časa sem že na tem svetu, da bi verjel v niz takšnih nemogočih naključij, ki bi bila posledica spleta teorij zarot...namreč v 99% primerov so v politiki stvari dokaj enostavne: If it looks like a duck, swims like a duck, and quacks like a duck, then it probably is a duck.
najobj sporočil: 31.920
[#2704564] 27.03.18 15:30 · odgovor na: anon-204390 (#2704561)
Odgovori   +    0
Zadnja sprememba: najobj 27.03.2018 15:35
[vickibedi]
> [najobj]
> > [vickibedi]
> > > [najobj]
> > > > [vickibedi]
> > > > >Ameriški predsednik Donald Trump je v odzivu na napad z živčnim plinom v Veliki Britaniji odredil izgon 60 ruskih diplomatov, ki naj bi bili vohuni.
> > > >
> > > > Vsi diplomati so v bistvu vohuni. Je bila pa tale čistilna akcija zgleda dobro pripravljena, na zahodu imajo poln kurac KGB-jevskih mučk, očitno so se že pregloboko infiltrirali v zahodno družbo. Bomo videli koliko časa bo trajal učinek tega ukrepa.
> > > ... eh, trajal bodo naslednje zime, ko bo spet stisnil mraz in bo Evropa rabila ruski plin ... no, vprašanje pa je, če bo Putin takrat še vedno rabil evre ...
> > >
> >
> > Si pa naiven, če misliš da Putin kdaj ne bo rabil evrov (tudi dolarjev se ne bo branil),
> > trgovina pa bo vedno imela prednost. Pa saj to je navsezadnje logično in v interesu tako zahoda kot Rusije, nihče si ne želi popolne blokade...do katere ponavadi pride edino v primeru oboroženih spopadov, pa še takrat ne, kot lahko vidiš na primeru Ukrajine. Tudi v balkanskih vojnah so, glede na trenutne interese, sprte strani med seboj preprodajale orožje, gorivo in posamezniki so takrat zelo obogateli.
> >
> > > P.S.: meni je hecno, da v demokratičnih državah razvitega zahoda noben ne rabi nobenega dokaza, kaj šele da bi kdo dokaze predstavil na sodišču, pa demokratična javnost držav razvitega zahoda brez najmanjših dvomov točno ve, da je kriv Putin osebno, ker se brez njegove komande v Rusiji ne zgodi nič ... aja, še nekaj www.youtube.com/watc...ZTLmOoPzjs za obuditev spomina, da se boš utrdil v svoji veri ...
> > Putinu bi bilo najbrž težko dokazati kakršnokoli krivdo, mislim na sodišču, ker ima pod seboj vsaj 7 slojev zaščite, po vzoru mafije.. Je pa kriv marsičesa, takšni poboji, ki se jih gre zadnja leta, so bolj kot kaj drugega, samo kazanje oslov zahodu. Zdaj ga pa imajo anglosaksonci enkrat očitno dovolj.
> ... alzo, če jaz zdaj tebe prav razumem in pozabim na poboje, ki se jih gre zadnja leta (WTF?), sem jaz očitno nekaj spregledal in so angleške tajne službe - policija s tem nima nič - demokratični javnosti držav razvitega zahoda predstavile jasne dokaze, tako da demokratična javnost držav razvitega zahoda "beyond reasonable doubt" točno ve, da so Rusi (= uradna ruska politika) zastrupili totega nikomur koristnega z angleško penzijo penzioniranega duplega špijona z ruskim živčnim strupom, namesto da bi ga kot običajna mafija pospravila s šusom v čelo, če bi se ga - komu kurcu na čast po 15 letih - glih zdaj res hotela znebiti ... eh, jebiga ...
>
> P.S.: mogoče sem blesav, ampak skrivanje totega nikomur koristnega z angleško penzijo penzioniranega duplega špijona pred novinarji in zavračanje vsakega sodelovanja Rusov v preiskavi, meni dokazuje čisto nekaj drugega kot tebi ... ja, je pa res, da si ti predstavnik demokratične javnosti držav razvitega zahoda in pač verjameš, kaj ti povejo Colinu Powellu podobni - BTW, pozabil si ga komentirat - demokratično izvoljeni predstavniki ljudstva, jaz pa raje razmišljam, kdo ima od česa korist ...
Tipično sprenevedanje, takšnih eksekucij pa je bilo v preteklosti veliko, to je pač modus operandi tega režima ...

www.washingtonpost.c...1aff860da4

p.s. najbolj cinična pa je bila eksekucija Ane Politkovske, ki je bila likvidirana kot rojstnodnevno darilce, na Putinov rojstni dan, 7. oktobra 2006
Namreč preveč dolgo časa sem že na tem svetu, da bi verjel v niz takšnih nemogočih naključij, ki bi bila posledica spleta teorij zarot...namreč v 99% primerov so v politiki stvari dokaj enostavne: If it looks like a duck, swims like a duck, and quacks like a duck, then it probably is a duck.
... alzo, če jaz zdaj tebe prav razumem, se jaz sprenevedam, ker ima Putin od vseh z Rusi povezanih nepojasnjenih umorov silno medijsko korist in je zato toti angleški primer nikomur koristnega z angleško penzijo penzioniranega duplega špijona čist kot solza "beyond reasonable doubt", tako da ti tega sploh ne komentiraš več ... eh, jebiga ...

P.S.: sam sem pred dnevi forum.finance.si/?m=...774&single glih v zvezi s toto angleško "mućko" uporabil pregovor "If it looks like a duck, swims like a duck, and quacks like a duck, then it probably is a duck." in je tista veselasalmonela ali kaj je že veselo utihnila in se že deset dni ne oglaša več, tako da ne ti meni s takimi racami, lepo prosim ...
FIN-466864 sporočil: 3.316
[#2704573] 27.03.18 16:06 · odgovor na: anon-61428 (#2704522)
Odgovori   +    1
čas vnosa: 27.03.18 12:35
[Inside]
> [shevchenko]
> Sramota za 14 evropskih drzav. Kaksna tolpa razbojnikov je postala evropa. Vse skupaj spominja na leto 1936, ko so britanski sportnki salutirali Hitlerju v Berlinu. Fuj!

Spet se vidi kopica različnih interesov držav v Eu pri vsaki stvari. Ne sekiraj se za 14 držav drugih raje misli na našo. Kam se bo uvrstila, ali je prav da se zameri našim trgom Nemčiji, Italiji, Franciji, kaj pa Revoz ipd. Mi smo res križišče majhni s 4 koridorji, kjer ne veš kam bi se dal.
nas pa res kej sploh vprašajo....
medtem, ko britanci kupujejo RUSKI plin...WTF
1357 sporočil: 7.095
[#2704621] 27.03.18 19:34 · odgovor na: najobj (#2704564)
Odgovori   +    0
Mal si zalutal ko si primerjal Ano Politkovsko in Skripala. Ana POlitkovska je bila ubita za časa ko je bila aktivna novinarka Skripalo pa je že dobrih 15 let ( od leta 2001 ko je bil razkrit kot dvojni agent in obsojen ter kasneje v zamenjavi vohunov med RF, ZDA in VB pristal v VB kot britanski upokojenec ). Zanimiv je še en podatek, ki je prišel ven tako ob strani; britanska vojska ima v bližini Solesbery-ja kraja kjer se je zgodila zastrupitev Skripala in njegove hčere proizvodne obrate za izdelavo kemičnih in bioloških orožij. Jaz ne zanikam informacije da sta bila Skripala zastrupljena z Novičokom, bojnim strupom, ki je bil razvit še v nekdanji SSSR, ni bilo pa podanega še nobenega dokaza da ta strup dejansko tudi izvira iz RF in da da so zastrupitev izvedli ljudje povezani z RF. Človek, rus po narodnosti, ki je razvil Novičok že od časa Jelcina živi in dela v ZDA. Tako da je zardi vsega naštetega zaenkrat jasno samo to da sta bila Skripala zastrupljena in da se sumi da je bil uporabljen strup Novičok vse ostalo je pa zavito v meglo, ki je zelo pogost pojav v Veliki Britaniji, tako meteorološko kot na politični sceni.
1357 sporočil: 7.095
[#2704622] 27.03.18 19:36 · odgovor na: anon-204390 (#2704561)
Odgovori   +    0
Mal si zalutal ko si primerjal Ano Politkovsko in Skripala. Ana POlitkovska je bila ubita za časa ko je bila aktivna novinarka Skripalo pa je že dobrih 15 let ( od leta 2001 ko je bil razkrit kot dvojni agent in obsojen ter kasneje v zamenjavi vohunov med RF, ZDA in VB pristal v VB kot britanski upokojenec ). Zanimiv je še en podatek, ki je prišel ven tako ob strani; britanska vojska ima v bližini Solesbery-ja kraja kjer se je zgodila zastrupitev Skripala in njegove hčere proizvodne obrate za izdelavo kemičnih in bioloških orožij. Jaz ne zanikam informacije da sta bila Skripala zastrupljena z Novičokom, bojnim strupom, ki je bil razvit še v nekdanji SSSR, ni bilo pa podanega še nobenega dokaza da ta strup dejansko tudi izvira iz RF in da da so zastrupitev izvedli ljudje povezani z RF. Človek, rus po narodnosti, ki je razvil Novičok že od časa Jelcina živi in dela v ZDA. Tako da je zardi vsega naštetega zaenkrat jasno samo to da sta bila Skripala zastrupljena in da se sumi da je bil uporabljen strup Novičok vse ostalo je pa zavito v meglo, ki je zelo pogost pojav v Veliki Britaniji, tako meteorološko kot na politični sceni.
bambino sporočil: 1.028
[#2704637] 27.03.18 20:31 · odgovor na: kzupanc (#2704474)
Odgovori   +    2
Ja, Kurde tepejo, kar pomnim. Menda se po rodu teroristi, tako jih obravnavajo Turki. Zdaj so jih izkoristili v Iraku in Siriji, ko je to američanom ustrezalo. Domnevam, da v Siriji niso trpeli. Vsaj ne tako kot v Turčiji in Iraku. Mi gre na bruhanje, ko v zahodnih medijih slišim, za sirski režim, asadov režim, .... kaj je pa v Savdski Arabiji? Demokracija? Kako se sploh lahko primerja umor vohuna z izvensodnim napadam na suvereno državo (Irak, Afganistan, Libija, Sirija), kako je mogoče, da takšen vik in krik na eni stran, in nagrobna tišina pri dalj časa trajajočih izvensodni pobojih? Se je vsem zmešalo? A je okupacija Iraka znak zahodne svobodnega duha? Demokracije? Je to znak razsvetljenstva? Po moje je to navadno ulično nasilništvo, tako kot trije naduti 15 letniki v temni ulici pretepejo 12-letnika, ga okradejo. In zdaj bi moral cel svet z njimi držati, ker se so najmočnejši v ulici. Ali pa si vsaj mislijo da so.
bambino sporočil: 1.028
[#2704638] 27.03.18 20:41 · odgovor na: (#2704475)
Odgovori   +    2
Ni problema, vidim, da si z tvojimi zelo obveščen. Vseeno bi te prosil za en po tvoje zanesljiv vir ocene pobitih iračanov. Pa mogoče še link do sodbe, ker če ni sodbe pomeni, da so bili pobiti izvensodno.

Jaz ti tokrat prilagam link do National Geografica, ki pravi, da je 0,5 milijona verjetno prenizka oceno:
news.nationalgeograp...rvey-2013/

Je pa pol milijona že kakšnih 10% holokavsta. Tako za primerjavo.

Lepo prosim še za tvojo realno oceno. Povezavo do te ocene.

www.youtube.com/watc...eLocrnmVy0
bambino sporočil: 1.028
[#2704639] 27.03.18 20:48 · odgovor na: (#2704475)
Odgovori   +    1
Vsekakor je ISIS tako kot Al Kaida sunitski, in je prijatelj Savdske Arabije in nasprotnik šiitov in torej tudi Irana. Večina sirskih "upornikov" je iz teh povezav. Večina orožja, ki naj bi šlo "uponikom v Siriji" je bila takoj posredovana naprej ISIS-u. Le ta je tudi živel od neovirane proizvodnje in trgovine z nafto. Ve se kdo je to nafto kupoval. In kdo je ščitil konvoje ISISA.

glavni so Savdijci: en.wikipedia.org/wik...t#Ideology

Tudi Osam Bin Laden je Savdijc.
najobj sporočil: 31.920
[#2704678] 28.03.18 09:10 · odgovor na: 1357 (#2704621)
Odgovori   +    0
Zadnja sprememba: najobj 28.03.2018 09:12
[1357]
Mal si zalutal ko si primerjal Ano Politkovsko in Skripala. Ana POlitkovska je bila ubita za časa ko je bila aktivna novinarka Skripalo pa je že dobrih 15 let ( od leta 2001 ko je bil razkrit kot dvojni agent in obsojen ter kasneje v zamenjavi vohunov med RF, ZDA in VB pristal v VB kot britanski upokojenec ). Zanimiv je še en podatek, ki je prišel ven tako ob strani; britanska vojska ima v bližini Solesbery-ja kraja kjer se je zgodila zastrupitev Skripala in njegove hčere proizvodne obrate za izdelavo kemičnih in bioloških orožij. Jaz ne zanikam informacije da sta bila Skripala zastrupljena z Novičokom, bojnim strupom, ki je bil razvit še v nekdanji SSSR, ni bilo pa podanega še nobenega dokaza da ta strup dejansko tudi izvira iz RF in da da so zastrupitev izvedli ljudje povezani z RF. Človek, rus po narodnosti, ki je razvil Novičok že od časa Jelcina živi in dela v ZDA. Tako da je zardi vsega naštetega zaenkrat jasno samo to da sta bila Skripala zastrupljena in da se sumi da je bil uporabljen strup Novičok vse ostalo je pa zavito v meglo, ki je zelo pogost pojav v Veliki Britaniji, tako meteorološko kot na politični sceni.
... čuj, glih sem hotel napisat, da si ti malo zalutal, pa sem opazil, da si spodaj popravil napako ...

P.S.: nimam pojma, kaj ima britanska vojska v bližini Salisburya, prepričan pa sem, da Putin ni tako blesav, da bi totega nikomur koristnega z angleško penzijo penzioniranega duplega špijona Skripala zastrupil z ruskim živčnim strupom in tako za butasto demokratično javnost držav razvitega zahoda in ameriške navijače na totem forumu po defaultu postal krivec, namesto da bi - na totem forumu vickibedi neutrudno lajna, da je Rusija mafijska država in da je Putin mafijozo - kot običajna mafija Skripala pospravila s šusom v čelo, seveda če bi se ga - komu kurcu na čast po 15 letih, od kar so ga prijeli - glih zdaj res hotela znebiti ... evo, in če se malo pohecam, če bi totemu nikomur koristnemu z angleško penzijo penzioniranemu duplemu špijonu Skripalu ruski mafijci dali šus v čelo z Beretto, bi analogno zastrupitvi z ruskim živčnim strupu za butasto demokratično javnost držav razvitega zahoda in ameriške navijače na totem forumu po defaultu postali krivci Italijani, ker je Beretta italijanska pištola ... khmm, to bi seveda veljalo le v primeru, če bi - Angleži so lutke - Američani s svojimi podrepniki hoteli Italijane okriviti za vse pizdarije tega sveta, kot to hočejo narediti z Rusi ...
anon-204390 sporočil: 13.528
[#2704717] 28.03.18 11:33 · odgovor na: najobj (#2704678)
Odgovori   +    3
Zadnja sprememba: anon-204390 28.03.2018 11:34
[najobj]
> [1357]
> Mal si zalutal ko si primerjal Ano Politkovsko in Skripala. Ana POlitkovska je bila ubita za časa ko je bila aktivna novinarka Skripalo pa je že dobrih 15 let ( od leta 2001 ko je bil razkrit kot dvojni agent in obsojen ter kasneje v zamenjavi vohunov med RF, ZDA in VB pristal v VB kot britanski upokojenec ). Zanimiv je še en podatek, ki je prišel ven tako ob strani; britanska vojska ima v bližini Solesbery-ja kraja kjer se je zgodila zastrupitev Skripala in njegove hčere proizvodne obrate za izdelavo kemičnih in bioloških orožij. Jaz ne zanikam informacije da sta bila Skripala zastrupljena z Novičokom, bojnim strupom, ki je bil razvit še v nekdanji SSSR, ni bilo pa podanega še nobenega dokaza da ta strup dejansko tudi izvira iz RF in da da so zastrupitev izvedli ljudje povezani z RF. Človek, rus po narodnosti, ki je razvil Novičok že od časa Jelcina živi in dela v ZDA. Tako da je zardi vsega naštetega zaenkrat jasno samo to da sta bila Skripala zastrupljena in da se sumi da je bil uporabljen strup Novičok vse ostalo je pa zavito v meglo, ki je zelo pogost pojav v Veliki Britaniji, tako meteorološko kot na politični sceni.

... čuj, glih sem hotel napisat, da si ti malo zalutal, pa sem opazil, da si spodaj popravil napako ...

P.S.: nimam pojma, kaj ima britanska vojska v bližini Salisburya, prepričan pa sem, da Putin ni tako blesav, da bi totega nikomur koristnega z angleško penzijo penzioniranega duplega špijona Skripala zastrupil z ruskim živčnim strupom in tako za butasto demokratično javnost držav razvitega zahoda in ameriške navijače na totem forumu po defaultu postal krivec, namesto da bi - na totem forumu vickibedi neutrudno lajna, da je Rusija mafijska država in da je Putin mafijozo - kot običajna mafija Skripala pospravila s šusom v čelo, seveda če bi se ga - komu kurcu na čast po 15 letih, od kar so ga prijeli - glih zdaj res hotela znebiti ... evo, in če se malo pohecam, če bi totemu nikomur koristnemu z angleško penzijo penzioniranemu duplemu špijonu Skripalu ruski mafijci dali šus v čelo z Beretto, bi analogno zastrupitvi z ruskim živčnim strupu za butasto demokratično javnost držav razvitega zahoda in ameriške navijače na totem forumu po defaultu postali krivci Italijani, ker je Beretta italijanska pištola ... khmm, to bi seveda veljalo le v primeru, če bi - Angleži so lutke - Američani s svojimi podrepniki hoteli Italijane okriviti za vse pizdarije tega sveta, kot to hočejo narediti z Rusi ...
Nabijaš vesčas eno in isto, kot pokvarjena plošča. Skripal sploh ni pomemben , (četudi bi bil njegov umor zarota, pa mislim da ni), onih 10 trupel prej tudi zelo šteje, seveda pa najbolj to da imajo naši zahodni zavezniki preprosto dovolj teh KGB-jevskih bakanalij, od okupacije Ukrajine, hekerskih napadov, ruskih botov in konstantne 24/7 fake news propagande, ki jo zganjajo ruski mediji:
www.bbc.com/news/wor...e-41991012

Putin je pač otrok hladne vojne, to je jezik ki ga razume in skozi ta mehanizem se bo obdržal na oblasti. Ob zadnji tragični nesreči v Kemerovem pa se je izkazalo, da ljudje pač ne zaupajo takšni oblasti*
www.youtube.com/watc...1OgE&t=23s

*ko živiš v takšni državi, potem tudi takšna nesreča lahko dobi čisto drugi spin, nihče nikomur več ne verjame in to bo po odhodu Putina Rusijo še zelo teplo. Za nas pa je pomembno da gledamo svoje interese, ki pa pa je gotovo solidarnost z zahodnimi zavezniki in ne z Rusijo. In to vam bo jasno, če ne prej pa takrat, ko bomo izgubili še drugo polovico Piranskega zaliva. V jok pa na drevo, tepci politično korektni, neuvrščeni in za Titeja, Nehruja in Naserja še naprej spremni.
najobj sporočil: 31.920
[#2704741] 28.03.18 12:51 · odgovor na: anon-204390 (#2704717)
Odgovori   +    1
Zadnja sprememba: najobj 28.03.2018 12:58
[vickibedi]
> [najobj]
> > [1357]
> > Mal si zalutal ko si primerjal Ano Politkovsko in Skripala. Ana POlitkovska je bila ubita za časa ko je bila aktivna novinarka Skripalo pa je že dobrih 15 let ( od leta 2001 ko je bil razkrit kot dvojni agent in obsojen ter kasneje v zamenjavi vohunov med RF, ZDA in VB pristal v VB kot britanski upokojenec ). Zanimiv je še en podatek, ki je prišel ven tako ob strani; britanska vojska ima v bližini Solesbery-ja kraja kjer se je zgodila zastrupitev Skripala in njegove hčere proizvodne obrate za izdelavo kemičnih in bioloških orožij. Jaz ne zanikam informacije da sta bila Skripala zastrupljena z Novičokom, bojnim strupom, ki je bil razvit še v nekdanji SSSR, ni bilo pa podanega še nobenega dokaza da ta strup dejansko tudi izvira iz RF in da da so zastrupitev izvedli ljudje povezani z RF. Človek, rus po narodnosti, ki je razvil Novičok že od časa Jelcina živi in dela v ZDA. Tako da je zardi vsega naštetega zaenkrat jasno samo to da sta bila Skripala zastrupljena in da se sumi da je bil uporabljen strup Novičok vse ostalo je pa zavito v meglo, ki je zelo pogost pojav v Veliki Britaniji, tako meteorološko kot na politični sceni.
> ... čuj, glih sem hotel napisat, da si ti malo zalutal, pa sem opazil, da si spodaj popravil napako ...
>
> P.S.: nimam pojma, kaj ima britanska vojska v bližini Salisburya, prepričan pa sem, da Putin ni tako blesav, da bi totega nikomur koristnega z angleško penzijo penzioniranega duplega špijona Skripala zastrupil z ruskim živčnim strupom in tako za butasto demokratično javnost držav razvitega zahoda in ameriške navijače na totem forumu po defaultu postal krivec, namesto da bi - na totem forumu vickibedi neutrudno lajna, da je Rusija mafijska država in da je Putin mafijozo - kot običajna mafija Skripala pospravila s šusom v čelo, seveda če bi se ga - komu kurcu na čast po 15 letih, od kar so ga prijeli - glih zdaj res hotela znebiti ... evo, in če se malo pohecam, če bi totemu nikomur koristnemu z angleško penzijo penzioniranemu duplemu špijonu Skripalu ruski mafijci dali šus v čelo z Beretto, bi analogno zastrupitvi z ruskim živčnim strupu za butasto demokratično javnost držav razvitega zahoda in ameriške navijače na totem forumu po defaultu postali krivci Italijani, ker je Beretta italijanska pištola ... khmm, to bi seveda veljalo le v primeru, če bi - Angleži so lutke - Američani s svojimi podrepniki hoteli Italijane okriviti za vse pizdarije tega sveta, kot to hočejo narediti z Rusi ...
Nabijaš vesčas eno in isto, kot pokvarjena plošča. Skripal sploh ni pomemben , (četudi bi bil njegov umor zarota, pa mislim da ni), onih 10 trupel prej tudi zelo šteje, seveda pa najbolj to da imajo naši zahodni zavezniki preprosto dovolj teh KGB-jevskih bakanalij, od okupacije Ukrajine, hekerskih napadov, ruskih botov in konstantne 24/7 fake news propagande, ki jo zganjajo ruski mediji:
www.bbc.com/news/wor...e-41991012

Putin je pač otrok hladne vojne, to je jezik ki ga razume in skozi ta mehanizem se bo obdržal na oblasti. Ob zadnji tragični nesreči v Kemerovem pa se je izkazalo, da ljudje pač ne zaupajo takšni oblasti*
www.youtube.com/watc...1OgE&t=23s

*ko živiš v takšni državi, potem tudi takšna nesreča lahko dobi čisto drugi spin, nihče nikomur več ne verjame in to bo po odhodu Putina Rusijo še zelo teplo. Za nas pa je pomembno da gledamo svoje interese, ki pa pa je gotovo solidarnost z zahodnimi zavezniki in ne z Rusijo. In to vam bo jasno, če ne prej pa takrat, ko bomo izgubili še drugo polovico Piranskega zaliva. V jok pa na drevo, tepci politično korektni, neuvrščeni in za Titeja, Nehruja in Naserja še naprej spremni.
... čuj, sicer ne vem, kako je s tabo, ampak jaz sem do svojih ugotovitev prišel s pomočjo konstantne 24/7 fake news propagande, ki jo zganjajo demokratični zahodni mediji in seveda s pomočjo moje logike ... no, če pa imajo vaši zahodni zavezniki preprosto dovolj teh KGB-jevskih bakanalij, pa naj navalijo na Ukrajino in Ruse preženejo, saj je Ukrajina dovolj velika, da jo najdejo na zemljevidu ...

P.S.: ob zadnji tragični nesreči v Kemerovem se je izkazalo, da ljudje pač ne zaupajo takšni oblasti, ki bi jih v nakupovalnem centru ob vhodu in izhodu nadzorovala, kdo je vstopil in kdo izstopil, da bi še preden se je prizorišče tragedije ohladilo oblast točno vedela, koliko je v požaru zoglenelih žrtev in kdo so ... ja, ampak to je očitno malo preveč za tvojo logiko - standardni plusatorji included - in za konstantno 24/7 fake news zahodno propagando, ki s kazanjem posnetka orgazmirate ob tuji nesreči, če že tistim Rusom ne morem zameriti, ker so zaradi nesreče preveč razburjeni in ne morejo razmišljati ... aja, na toti forum.finance.si/?m=...622&single post si pozabil odgovoriti in da še jaz ne pozabim, politično korektne tepce, neuvrščene, Titeja, Nehruja in Naserja pa si zatlači tja, od koder si jih potegnil ...
bambino sporočil: 1.028
[#2704831] 28.03.18 21:23 · odgovor na: (#2704753)
Odgovori   +    2
Ne bodi naiven. Vse vojne so zaradi prodaje orožja. Imoerializem in okupacija. Ti resno verjameš, da so šli Američani Iračane osvobajat? So jih osvobodili?
FIN-466864 sporočil: 3.316
[#2704845] 29.03.18 07:02 · odgovor na: (#2704816)
Odgovori   +    0
čas vnosa: 28.03.18 20:24
[rename]
Opa, Borut Pahor se je pa zavzel za podporo VB, EU in NATU.
Spet bo razjezil dominantne leve medije in strica iz ozadja ;-)

Cirkus od drzave; vlada v odstopu, zunanji minister za Palestino, vlada za Rusijo, vrhovni komandant paza NATO....vojska pa brez skornjev, brez municije in brez vojakov...
še dobr, da ne kupjemo 40 let starih letečih konzerv za 400+ milijončkov...
pol bi šele zmagal....

Lp
bambino sporočil: 1.028
[#2704857] 29.03.18 07:47 · odgovor na: (#2704838)
Odgovori   +    1
Lahko to svobodo utemeljiš s kakšnim podatkom? bdp, stopnja smrtnosti novorojenčkov, število samomorilskih napadov, ... prej potem?
najobj sporočil: 31.920
[#2704889] 29.03.18 09:46 · odgovor na: (#2704838)
Odgovori   +    1
[Wulfe]
1) Da
2) Da
PS. sedaj živijo svobodneje kot pod Saddamom.
... ja, vsekakor Iračani sedaj živijo svobodneje kot pod Saddamom, ko imajo več prostora, ker jih je zaradi Američanov in njihovih podrepnikov pol milijona manj ...
najobj sporočil: 31.920
[#2704892] 29.03.18 09:51 · odgovor na: FIN-466864 (#2704845)
Odgovori   +    0
[FIN-466864]
> [rename]
> Opa, Borut Pahor se je pa zavzel za podporo VB, EU in NATU.
> Spet bo razjezil dominantne leve medije in strica iz ozadja ;-)
>
> Cirkus od drzave; vlada v odstopu, zunanji minister za Palestino, vlada za Rusijo, vrhovni komandant paza NATO....vojska pa brez skornjev, brez municije in brez vojakov...
še dobr, da ne kupjemo 40 let starih letečih konzerv za 400+ milijončkov...
pol bi šele zmagal....

Lp
... eh, saj bi jih kupili, pa jih nimamo kje šofirat, ker še vzletet ne moremo, ne da bi kršili zračni prostor sosednjih držav ...

Strani: 1 2 3