6 ur
Prvi kitajski vlaki je prispel v Luko Koper, po Srbiji bo vozil 200 na uro
6 ur
Najbolj brani članki danes
7 ur
Nemci so lani izvozili približno dvakrat več avtov kot so jih uvozili, največ so jih prodali Kitajcem
10 ur
Od polnoči nižje cene goriv, najbolj se bosta pocenila dizel in kurilno olje
10 ur
Stanovanjska posojila: katera banka vam zdaj ponuja najnižjo fiksno obrestno mero
11 ur
Razpisanih je pet milijonov evrov za namakalne sisteme
11 ur
Zakaj minister Bojan Kumer nima moči, da bi prestavil zaračunavanje omrežnine po novem 4
12 ur
Misterij donosnosti pokojninskih skladov 3
13 ur
NASVET Kaj morate storiti do 1. julija, da bo Googlova analitika še naprej delala brez težav
14 ur
TOP ČLANKI - Kaj danes berete
14 ur
Vlaki SŽ vozijo iz Ljubljane v Gradec in iz Ljubljane v Beljak
14 ur
Dobre novice o finančni stabilnosti: kaj pa lahko skrbi banke, njihove delničarje, politike in ljudi?
14 ur
Peking gradi plavajoče jedrske reaktorje za napajanje vojaških baz v Južnokitajskem morju
15 ur
Kako poteka Woodstock kapitalistov Warrena Buffetta
15 ur
Zasebna omrežja 5G kot gonilo razvoja pametne industrije
15 ur
Utrip iz Gornje Radgone
18 ur
Kolumna o vinu: Kaj čaka modro frankinjo v Sloveniji?
18 ur
Kaj prinaša digitalna avtocesta, s katero smo se po besedah predstavnika Darsa uvrstili v vrh Evrope 4
19 ur
Spremembe v delovnih okoljih: kako digitalizirati fleksibilne oblike dela (Oglas)
23 ur
Vloge gospodinjstev februarja krepko navzdol, »krive« so ljudske obveznice

Izbrani forum: Glavni forum

Izbrana tema: članek Ivan Zidar spet lahko sam upravlja svoje finance

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-149637 sporočil: 3.223
[najobj]
... Zakaj je bil stečaj razveljavljen? "Krive so bile procesne napake sodišča," nam je pojasnil odvetnik Matjaž Pajk. Ena od teh je bila, da sodišče ni razpisalo naroka za obravnavo ugovora zoper osebni stečaj, kar bo moralo v ponovljenem postopku narediti. ...

... OK, da na sodiščih niso zbrani glih najbolj bistri umi, mi je jasno še iz gimnazijskih časov, ko je moja prfoksa za fiziko rekla, da je na pravu samo flourografiranje obvezno, ampak naj me kura brcne, če najosnovnejše procedure ni bi moral tudi najbolj butast sodnik poznati ...

Mogoče jih pa pozna.