Zasebnost
5 ur
Nadaljevanje modelne uspešnice 1
6 ur
Trend električnih avtov v podjetjih še vedno močan
6 ur
Kako so evropskim mestom podjetniške inovacije pomagale pri izzivih urbane mobilnosti
6 ur
Najbolj brani članki danes
7 ur
Kje gradijo najcenejše jedrske elektrarne, kje najdražje in kje bo Slovenija? 3
9 ur
Bi moral prodati Nvidio? "UI je zdaj malo precenjen, dolgoročno pa podcenjen"
9 ur
Top službe – Novartis, Spar, Terme Olimia, Petrol, Hidria, Pipistrel, Corwin ...
11 ur
Med prvo deseterico najboljših plač večina podjetij v lasti tujcev
11 ur
Umetna inteligenca bo postala pomemben deležnik v poslovnem okolju
11 ur
Fantje igrajo monopoli 6
12 ur
Štiri milijone evrov izgube v UKC Maribor v prvih treh mesecih zdravniške stavke 2
12 ur
Digitalne tehnologije pocenijo kmetovanje in preprečijo prepire na kmetiji
12 ur
Enostavna in prilagodljiva mobilnost brez lastniških obveznosti (PRO)
12 ur
Dunajska Addiko Bank sporoča, da srbska Alta Pay krši prevzemno zakonodajo 2
13 ur
V petek vendarle objava razpisa za naložbe podjetij iz premogovnih regij
13 ur
Neuradno o davčnih spremembah: višjih neto plač za vse ne bo, nekaj bo popravkov pri nagrajevanju delavcev 4
13 ur
ECB: Finančna stabilnost je boljša, šibki člen so poslovne nepremičnine
14 ur
ASML in TSMC bi v primeru napada Kitajske na Tajvan lahko onesposobila stroje za čipe 2
14 ur
TOP ČLANKI - Kaj danes berete
14 ur
Tako so člani sveta agencije za energijo na seji zagovarjali zaračunavanje omrežnin po novem

Strani: 1 ... 5 6 7 8 9 10

anon-178479 sporočil: 18.832
[#2393262] 20.05.14 07:14 · odgovor na: anon-106712 (#2393043)
Odgovori   +    3
[Smudlek]
> [Aleister]
> > [Smudlek]
> > > [Aleister]
> > > > [Smudlek]
> > > > >Sodišče je prvaku SDS Janezu Janši danes vročilo sodbo v zadevi Patria.
> > > > > Janšev odvetnik Matoz pa naj bi po lastnih besedah že vložil zahtevo za varstvo zakonitosti.
> > > >
> > > > Torej, odvetnik je vložil zahtevo, še preden bi se posvetoval s klientom?! Svašta.
> > >
> > > In tebi je zaupal, da se ni posvetoval s klientom, kajne?
> >
> > E, vidiš dragi moj Aleister, tu je hakeljc. Kako se je lahko posvetoval s klientom, ki uradno ne ve za vsebino sodbe, ker je ni dvignil? Položaj je neroden, kajti, če klient ne dvigne sodbe, kako ve, kaj piše notri. Če pa ve, kaj piše notri, se je dvigu sodbe namerno izogibal?
>
> Spregledal si, da je sodbo že prej dvignil njegov odvetnik. Tako se je odvetnik lahko posvetoval s stranko. Očitno dobi sodbo odvetnik in še obsojeni posebej.

Me veseli, da si ugotovil, da se je potemtakem JJ zavestno izogibal vročitvi sodbe. In ne, nisem spregledal, da je sodbo dobil tudi njegov odvetnik. Si pa spregledal ti, da sodba, ki jo dobi odvetnik in sodba, ki jo dobi obsojeni ni ena in ista zadeva. Zadevo ti lahko pojasni kakšen pravnik. Pravo je hudič v podrobnostih. Če te bodo, bognedaj, kdaj kakšni zdravniki zašuštrali, bo hudičevo pomembno ali bo sodišče ugotovilo, da je šlo za zmoto ali pa za napako. Tebi bo sicer prekleto vseeno, zdravniku in njegovemu odvetniku pa ne.
Da se je Janša izogibal vročitvi sodbe, to si si pri sebi sam izmislil za svojo tolažbo, ker ti pač ta zadeva predstavlja ventil za lastne frustracije.
Janši se ni treba nič izogibati taki sodbi, ki je izdana po naročilu politike in narejena mimo slovenskih zakonov. Janši ni bila nobena krivda dokazana. Zato bo treba ventil za tvoje frustracije iskati drugje.
anon-106712 sporočil: 3.698
[#2393563] 20.05.14 12:59 · odgovor na: anon-17131 (#2393172)
Odgovori   +    2
[toniu]
> [Smudlek]
> E, spet hakeljc. JJ se ne more zagovarjat, da je naredil neko dejanje v zvezi s sodbo, če je ni prevzel. Tako to je v pravnem svetu. Vidiš, to je približno tako, kot da te nekdo posname, kako si nekoga fental, pa dokaz ne zdrži na sodišču. Čeprav si ga. Ni po regelcih. Tole sem sicer dal kot primer, takole iz glave. Poanta je v tem, da v pravu ne gre po logiki, pač pa po regelcih. Vidiš, še en hakelc. Če obsojeni ne prevzame sodbe, ga ne morejo pozvat na prestajanje, pa če je sodba namalana na vsakem zidu bajte in jo obsojeni bere noč in dan. In ker dva obsojena iz istega procesa še nista prevzela sodbe, tudi tisti, ki jo je prevzel ne bo dobil poziva za prestajanje kazni. Ne smeš razmišljati logično, v pravu tega ni. So regelci.

Edini haklci so v tvoji glavi.

> JJ se ne more zagovarjat, da je naredil neko dejanje v zvezi s sodbo, če je ni prevzel.

JJ se ne more zagovarajati, ker nihče ne more sodišču ponuditi alibija za 14 dni za vse možne lokacije, za 24 ur!

Ker pa "v pravu ne gre po logiki", pol ni čudno, da morajo biti spisane "indične sodbe".

A lahko začnemo na začetku? Trivium? Gramatika, retorika, logika.
V bistvu mi te je žal. Težko, je sprejet dejstva, težko, priznam. Vendar, če jih ne sprejmeš, je konec s tabo. Kar se pa mene tiče, priznam, da sem med bolj butastimi in mnogočesa ne razumem. Npr. nikakor ne morem razumeti, da se kljub zgodovinskim dejstvom, da se zgodovina ponavlja ljudje ničesar ne naučijo.
anon-106712 sporočil: 3.698
[#2393569] 20.05.14 13:07 · odgovor na: anon-178479 (#2393262)
Odgovori   +    2
[Aleister]
> [Smudlek]
> > [Aleister]
> > > [Smudlek]
> > > > [Aleister]
> > > > > [Smudlek]
> > > > > >Sodišče je prvaku SDS Janezu Janši danes vročilo sodbo v zadevi Patria.
> > > > > > Janšev odvetnik Matoz pa naj bi po lastnih besedah že vložil zahtevo za varstvo zakonitosti.
> > > > >
> > > > > Torej, odvetnik je vložil zahtevo, še preden bi se posvetoval s klientom?! Svašta.
> > > >
> > > > In tebi je zaupal, da se ni posvetoval s klientom, kajne?
> > >
> > > E, vidiš dragi moj Aleister, tu je hakeljc. Kako se je lahko posvetoval s klientom, ki uradno ne ve za vsebino sodbe, ker je ni dvignil? Položaj je neroden, kajti, če klient ne dvigne sodbe, kako ve, kaj piše notri. Če pa ve, kaj piše notri, se je dvigu sodbe namerno izogibal?
> >
> > Spregledal si, da je sodbo že prej dvignil njegov odvetnik. Tako se je odvetnik lahko posvetoval s stranko. Očitno dobi sodbo odvetnik in še obsojeni posebej.
>
> Me veseli, da si ugotovil, da se je potemtakem JJ zavestno izogibal vročitvi sodbe. In ne, nisem spregledal, da je sodbo dobil tudi njegov odvetnik. Si pa spregledal ti, da sodba, ki jo dobi odvetnik in sodba, ki jo dobi obsojeni ni ena in ista zadeva. Zadevo ti lahko pojasni kakšen pravnik. Pravo je hudič v podrobnostih. Če te bodo, bognedaj, kdaj kakšni zdravniki zašuštrali, bo hudičevo pomembno ali bo sodišče ugotovilo, da je šlo za zmoto ali pa za napako. Tebi bo sicer prekleto vseeno, zdravniku in njegovemu odvetniku pa ne.

Da se je Janša izogibal vročitvi sodbe, to si si pri sebi sam izmislil za svojo tolažbo, ker ti pač ta zadeva predstavlja ventil za lastne frustracije.
Janši se ni treba nič izogibati taki sodbi, ki je izdana po naročilu politike in narejena mimo slovenskih zakonov. Janši ni bila nobena krivda dokazana. Zato bo treba ventil za tvoje frustracije iskati drugje.
Najprej Aleister, dejstva. Evo, prvo: jaz glede nobenega politika, ne živega in ne mrtvega nimam frustracij. Po pravici povedano, niti ne vidim pametnega razloga, da bi imel. Skušam pa biti do vseh realen in kritičen. Jebi ga, do politikov je treba biti kritičen, drugače poblesavijo. In besedo kritičen moraš vzeti dobesedno, kar ne pomeni žaljiv, pristranski, tendencioen, itd. . Sedaj si bom pa drznil drezniti še vate in upam, da mi oprostiš. Zapomni si, noben politik, ki je rabil vernike, ni bil do vernikov lojalen ampak jih je imel samo za sredstvo, ki mu je pomagalo do malikovanja. In tu se zgodba konča. Zgodovina je polna dokazov. In če se kaj spoštuješ, nikdar ne malikuj nobenega politika. Rajši si izberi kakšnega športnika, ta je vsaj nekaj dosegel s svojim znojem. In ko se boš osvobodil malikovanja, boš znal videti dejstva in razmišljati s svojo glavo. In takrat boš lahko ponosen nase, da si sam svoj gospod.
anon-178479 sporočil: 18.832
[#2393664] 20.05.14 14:42 · odgovor na: anon-106712 (#2393569)
Odgovori   +    1
[Smudlek]
> [Aleister]
> > [Smudlek]
> > > [Aleister]
> > > > [Smudlek]
> > > > > [Aleister]
> > > > > > [Smudlek]
> > > > > > >Sodišče je prvaku SDS Janezu Janši danes vročilo sodbo v zadevi Patria.
> > > > > > > Janšev odvetnik Matoz pa naj bi po lastnih besedah že vložil zahtevo za varstvo zakonitosti.
> > > > > >
> > > > > > Torej, odvetnik je vložil zahtevo, še preden bi se posvetoval s klientom?! Svašta.
> > > > >
> > > > > In tebi je zaupal, da se ni posvetoval s klientom, kajne?
> > > >
> > > > E, vidiš dragi moj Aleister, tu je hakeljc. Kako se je lahko posvetoval s klientom, ki uradno ne ve za vsebino sodbe, ker je ni dvignil? Položaj je neroden, kajti, če klient ne dvigne sodbe, kako ve, kaj piše notri. Če pa ve, kaj piše notri, se je dvigu sodbe namerno izogibal?
> > >
> > > Spregledal si, da je sodbo že prej dvignil njegov odvetnik. Tako se je odvetnik lahko posvetoval s stranko. Očitno dobi sodbo odvetnik in še obsojeni posebej.
> >
> > Me veseli, da si ugotovil, da se je potemtakem JJ zavestno izogibal vročitvi sodbe. In ne, nisem spregledal, da je sodbo dobil tudi njegov odvetnik. Si pa spregledal ti, da sodba, ki jo dobi odvetnik in sodba, ki jo dobi obsojeni ni ena in ista zadeva. Zadevo ti lahko pojasni kakšen pravnik. Pravo je hudič v podrobnostih. Če te bodo, bognedaj, kdaj kakšni zdravniki zašuštrali, bo hudičevo pomembno ali bo sodišče ugotovilo, da je šlo za zmoto ali pa za napako. Tebi bo sicer prekleto vseeno, zdravniku in njegovemu odvetniku pa ne.
>
> Da se je Janša izogibal vročitvi sodbe, to si si pri sebi sam izmislil za svojo tolažbo, ker ti pač ta zadeva predstavlja ventil za lastne frustracije.
> Janši se ni treba nič izogibati taki sodbi, ki je izdana po naročilu politike in narejena mimo slovenskih zakonov. Janši ni bila nobena krivda dokazana. Zato bo treba ventil za tvoje frustracije iskati drugje.

Najprej Aleister, dejstva. Evo, prvo: jaz glede nobenega politika, ne živega in ne mrtvega nimam frustracij. Po pravici povedano, niti ne vidim pametnega razloga, da bi imel. Skušam pa biti do vseh realen in kritičen. Jebi ga, do politikov je treba biti kritičen, drugače poblesavijo. In besedo kritičen moraš vzeti dobesedno, kar ne pomeni žaljiv, pristranski, tendencioen, itd. . Sedaj si bom pa drznil drezniti še vate in upam, da mi oprostiš. Zapomni si, noben politik, ki je rabil vernike, ni bil do vernikov lojalen ampak jih je imel samo za sredstvo, ki mu je pomagalo do malikovanja. In tu se zgodba konča. Zgodovina je polna dokazov. In če se kaj spoštuješ, nikdar ne malikuj nobenega politika. Rajši si izberi kakšnega športnika, ta je vsaj nekaj dosegel s svojim znojem. In ko se boš osvobodil malikovanja, boš znal videti dejstva in razmišljati s svojo glavo. In takrat boš lahko ponosen nase, da si sam svoj gospod.
Ne malikujem niti svojih sorodnikov, kaj šele da bi malikovala politike. Le to ugotavljam, da so eni boljši, kot so drugi. Ta boljši politiki so tisti, ki nas ne obdvačujejo nenehno in ne pufajo države, istočasno ko nam lažejo, kako so vse naredili, da nam je lepše. Lepše je njim, mi imamo pa vsak dan višje davke in goro laži pred nosom. Če malo pogledaš v bistvo politike in statistiko, boš hitro ugotovil, kdo nas je najbolj zapufal in nalagal in kdo je zmanjšal pufe in povečal zaposlenost in izboljšal stanje države. To je vse. Najbolj cenim politika, pod katerim se je moja pokojnina povečevala in najmanj cenim lažnivce, ki trdijo, da se je pokojnina zvišala, v resnici pa je ravno obratno. Se še spomniš obljub o tisoč evrih pokojnine, sanjski vladi, najboljem menedžerju in podobne laži?
anon-17131 sporočil: 558
[#2393682] 20.05.14 15:04 · odgovor na: anon-106712 (#2393563)
Odgovori   +    0
[Smudlek]
V bistvu mi te je žal. Težko, je sprejet dejstva, težko, priznam. Vendar, če jih ne sprejmeš, je konec s tabo. Kar se pa mene tiče, priznam, da sem med bolj butastimi in mnogočesa ne razumem. Npr. nikakor ne morem razumeti, da se kljub zgodovinskim dejstvom, da se zgodovina ponavlja ljudje ničesar ne naučijo.
Sorry, izgubil si me, o katerih dejstvih govoriva?

Oziroma, katera dejstva o ponavljanju zgodovine in da se ljudje ničesar ne naučijo imajo veze s sodbo v primeru Patria?
anon-106712 sporočil: 3.698
[#2394428] 21.05.14 15:12 · odgovor na: anon-178479 (#2393664)
Odgovori   +    1
Če malo pogledaš v bistvo politike in statistiko, boš hitro ugotovil, kdo nas je najbolj zapufal in nalagal in kdo je zmanjšal pufe in povečal zaposlenost in izboljšal stanje države. To je vse. Najbolj cenim politika, pod katerim se je moja pokojnina povečevala in najmanj cenim lažnivce, ki trdijo, da se je pokojnina zvišala, v resnici pa je ravno obratno. Se še spomniš obljub o tisoč evrih pokojnine, sanjski vladi, najboljem menedžerju in podobne laži?
OK, da se ne smukava kot mačka okoli vrele kaše. Ne vem, kaj ima podkupovanje in obsodba z ostliminavedenimi stvarmi, ki si jih izpostavil. Recimo, da ločiva ti dve zadevi. Sodba zaradi podkupovanja v aferi Patria je ena zadeva, tvoja pokojnina in delovna mesta pa druga zadeva. Pa še ena zadeva in sicer statistika. Statistika je hudo spolzka zadeva in zelo močno orodje za manipuliranje. Res pa je, da je v času, ko je bila konjuktura najmočnejša vladal JJ. Samo pazi, v tem času si Slovenija ni uspela narediti nič zaloge, se pravi proračunskega presežka. Bajuk oz. JJ sta rekla, da je bil, vendar tako hudo za lase privlečen, da proračuna najprej sploh niso hoteli potrditi v parlamentu. Ker je JJ žugal s povračilnimi ukrepi, ko bo spet prišel na oblast, so se nekako zmenili. Je pa veliko vprašanje, kaj bi JJ naredil, če bi bil spet predsednik vlade l.2008. Ves drek, ki je izbil na dan, bi ne glede na to, kdo bi bil takrat premier. Vprašanje je le, kako bi se tega lotil, z zadolževanjem in blaženjem kot Pahor ali orto z odpuščanji in strmim trenutnim padcem standarda. Pahor je naredil ključno napako, ker ni prepoznal simptomov in posledic, ter je tako zamudil vlak glede nekaterih ukrepov, kar nas je drago stalo. Če pogledaš splošno prakso, ni JJ čisto nič boljši, ker ni glede NLB naredil nič, njegovi kadri so pa takisto kradli, kot ostali. Torej, če zaključim, to da si imel boljšo penzijo je veinoma posledica splošnega stanja in ne JJ-ja. Je pa tako, da bi se upokojenci morali spuntat, ko so vam začeli klestit. Po mojem upokojenci niste povsem nič krivi, da je stanje, kot je.
O tisoč ojrih pokojnine pa ne bi ker tisti, ki to verjame je naiven. Poltiki pa itak trosijo neumnosti. Čeprav mislim, da je bilo govoria o 1000 ojrih neto plače.
anon-106712 sporočil: 3.698
[#2394432] 21.05.14 15:15 · odgovor na: anon-17131 (#2393682)
Odgovori   +    1
[toniu]
> [Smudlek]
> V bistvu mi te je žal. Težko, je sprejet dejstva, težko, priznam. Vendar, če jih ne sprejmeš, je konec s tabo. Kar se pa mene tiče, priznam, da sem med bolj butastimi in mnogočesa ne razumem. Npr. nikakor ne morem razumeti, da se kljub zgodovinskim dejstvom, da se zgodovina ponavlja ljudje ničesar ne naučijo.

Sorry, izgubil si me, o katerih dejstvih govoriva?

Oziroma, katera dejstva o ponavljanju zgodovine in da se ljudje ničesar ne naučijo imajo veze s sodbo v primeru Patria?
Preglej prejšnje moje pisanje.
anon-178479 sporočil: 18.832
[#2394792] 22.05.14 07:34 · odgovor na: anon-106712 (#2394428)
Odgovori   +    1
[Smudlek]
> Če malo pogledaš v bistvo politike in statistiko, boš hitro ugotovil, kdo nas je najbolj zapufal in nalagal in kdo je zmanjšal pufe in povečal zaposlenost in izboljšal stanje države. To je vse. Najbolj cenim politika, pod katerim se je moja pokojnina povečevala in najmanj cenim lažnivce, ki trdijo, da se je pokojnina zvišala, v resnici pa je ravno obratno. Se še spomniš obljub o tisoč evrih pokojnine, sanjski vladi, najboljem menedžerju in podobne laži?

OK, da se ne smukava kot mačka okoli vrele kaše. Ne vem, kaj ima podkupovanje in obsodba z ostliminavedenimi stvarmi, ki si jih izpostavil. Recimo, da ločiva ti dve zadevi. Sodba zaradi podkupovanja v aferi Patria je ena zadeva, tvoja pokojnina in delovna mesta pa druga zadeva. Pa še ena zadeva in sicer statistika. Statistika je hudo spolzka zadeva in zelo močno orodje za manipuliranje. Res pa je, da je v času, ko je bila konjuktura najmočnejša vladal JJ. Samo pazi, v tem času si Slovenija ni uspela narediti nič zaloge, se pravi proračunskega presežka. Bajuk oz. JJ sta rekla, da je bil, vendar tako hudo za lase privlečen, da proračuna najprej sploh niso hoteli potrditi v parlamentu. Ker je JJ žugal s povračilnimi ukrepi, ko bo spet prišel na oblast, so se nekako zmenili. Je pa veliko vprašanje, kaj bi JJ naredil, če bi bil spet predsednik vlade l.2008. Ves drek, ki je izbil na dan, bi ne glede na to, kdo bi bil takrat premier. Vprašanje je le, kako bi se tega lotil, z zadolževanjem in blaženjem kot Pahor ali orto z odpuščanji in strmim trenutnim padcem standarda. Pahor je naredil ključno napako, ker ni prepoznal simptomov in posledic, ter je tako zamudil vlak glede nekaterih ukrepov, kar nas je drago stalo. Če pogledaš splošno prakso, ni JJ čisto nič boljši, ker ni glede NLB naredil nič, njegovi kadri so pa takisto kradli, kot ostali. Torej, če zaključim, to da si imel boljšo penzijo je veinoma posledica splošnega stanja in ne JJ-ja. Je pa tako, da bi se upokojenci morali spuntat, ko so vam začeli klestit. Po mojem upokojenci niste povsem nič krivi, da je stanje, kot je.
O tisoč ojrih pokojnine pa ne bi ker tisti, ki to verjame je naiven. Poltiki pa itak trosijo neumnosti. Čeprav mislim, da je bilo govoria o 1000 ojrih neto plače.
Janša je najprej odplačal milijardne dolgove, ki jih je naredila in pustila Drnovškova vlada. Potem je znižal zadolženost države od 26 odstotnih točk na 21 kljub temu, da je njegova administracija najela 1 milijardo pufa. To je ogromno znižanje. S to eno in edino milijardo, za katero je zapufal državo, je zgradil prekmursko avtocesto, špotni center na Blokah, obnovil Piranski pomorski muzej, dokončal HE Blanca, vse začete investicije v zdravstvu, ki so se pacale petnajst let je dokončal (otroška klinika, onkološka klinika, psihiatrična klinika...) in začel veliko projektov na primer medicinsko fakulteto v Mariboru, urgenco v Ljubljani, Športni center v Planici, in tako dalje.

Zato tistih nekaj milijonov proračunskega denarja ni bistvenih. Bistveno je, da je proračun spravil iz rdečih številk. Na drugi strani levakarji niso naredili nič razen pufov in na vse načine so se trudili in se trudijo še dandanes, da Janši vzamejo zasluge, da je proračun spravil iz deficita in državo prosperiral, saj smo dosegli italijanski BDP in se približevali avstrijskemu. Kje smo pa danes?

Pahorjeva vlada je takoj ko je pridrvela na oblast državo zapufala. Takoj v enem mesecu je tem nesposobnežem zmanjkalo denarja, pa so dobili bilanco pozitivno in dosti boljše razmre kot jih je imel Janša. V dosti hujših finančnih razmerah, saj smo bili zapufani prekomerno, je Janša potegnil državo na pot razvoja in vsi gospodarski kazalci so šli navzgor. Zmanjšal je brezposelnost od 120.000 na 60.000 brezposelnih, kar je velik dosežek.

Pahor se je ves čas izgovarjal na recesijo. Poljska ni imela nobene recesije. Je pa Poljska sprivatizirala državna podjetja, sprostila trg, znižala davke, uvedla samo dva davčna razreda, kar je poenostavilo davčno politiko in še napej uvajala privatizacijo vsega državnega imetja. Prodali so državne banke in gospodarske kolose, kar jim je vrnilo kapital na trg. Predvsem pa so izboljšali zakonodajo za male podjetnike in obrtnike. To je državo potegnilo iz nezaposelnosti in na pot razvoja.

Da ne govorim o vladi Bratuškove. Ta pa je zapufala državo v enem letu za toliko kot Pahor v treh letih. Poleg tega pa je ljudem še nabila enormne davke na že itak preveč obdavčeno osnovo, istočasno pa obilno lagala, da bo ljudem z novimi davki lažje in se bodo počutili bolj varne, kar je idiotsko obnašanje. V resnici pa sploh ne vlada Bratuškova, ampak iz ozadja Janković, kar se je lepo izkazalo na njunem kongresu, ko so Bratuškovo strankarski kolegi odpikali.

Namesto strukturnih sprememb imamo mafijsko vladanje, pufanje in veliko laganja in pljuvanja volivcem v oči.

Kriminalci pa itak kradejo v vsaki državi, zato ima vsaka država policijo, vojsko in sodstvo.

V Sloveniji so še vedno na oblasti strukture iz prejšnjega propadlega komunističnega režima. Ker te strukture niso bile odpravljene, dušijo ekonomijo, si prilaščajo oblast in se vrivajo v odločanje. Kar se vidi po delovanju države, ki spominja na mafijsko.

Pahorjevi hvalisavci so pa državo potunkali, ker niso delali nič drugega kot pufali državo in se na vsa usta smejali, ker so uspeli prevarati tupe volivce, da so boljši od Janše.
anon-106712 sporočil: 3.698
[#2397831] 26.05.14 13:41 · odgovor na: anon-178479 (#2394792)
Odgovori   +    1
Aleister, oprosti, nisem mogel prebrat do konca, ker takih neumnosti pa že dolgo nisem dobil pod nos. Lej, če je to tvoje prepirčanje, pač je, kaj čem, samo so zame velike neumnosti. lahko bi šel od točke do točke, samo nimam časa, pa konec koncev tudi volje ne. Ti, mimogrede, a na Onkologiji že pijejo vodo iz pip?
anon-178479 sporočil: 18.832
[#2398511] 27.05.14 08:02 · odgovor na: anon-106712 (#2397831)
Odgovori   +    1
[Smudlek]
Aleister, oprosti, nisem mogel prebrat do konca, ker takih neumnosti pa že dolgo nisem dobil pod nos. Lej, če je to tvoje prepirčanje, pač je, kaj čem, samo so zame velike neumnosti. lahko bi šel od točke do točke, samo nimam časa, pa konec koncev tudi volje ne. Ti, mimogrede, a na Onkologiji že pijejo vodo iz pip?
Vprašaj ministrico za zdravstvo Bratuškovo. Lahko bi vsaj to zrihtala, če je že drugo vse zafurala.
anon-106712 sporočil: 3.698
[#2398747] 27.05.14 12:35 · odgovor na: anon-178479 (#2398511)
Odgovori   +    0
[Aleister]
> [Smudlek]
> Aleister, oprosti, nisem mogel prebrat do konca, ker takih neumnosti pa že dolgo nisem dobil pod nos. Lej, če je to tvoje prepirčanje, pač je, kaj čem, samo so zame velike neumnosti. lahko bi šel od točke do točke, samo nimam časa, pa konec koncev tudi volje ne. Ti, mimogrede, a na Onkologiji že pijejo vodo iz pip?

Vprašaj ministrico za zdravstvo Bratuškovo. Lahko bi vsaj to zrihtala, če je že drugo vse zafurala.
Čakaj malo Aleister, tole je bilo pa pod pasom. Ti sam si pohvalil velikega vodjo, da je zrihtal Onkologijo.

Strani: 1 ... 5 6 7 8 9 10