Strani: 1 2 3

anon-43949 sporočil: 4.362
[#2389104] 12.05.14 17:59 · odgovor na: bozo666 (#2389014)
Odgovori   +    3
[bozo666]
Smešno, res smešno, KRIMINALEC JE KRIMINALEC in ne more biti vAŠ ali naš.

Sanader je lopov in njegovo članstvo v HDZ-ju nima nobene zveze. Za HDZ-jevce je lopov in pika, ker je tako reklo sodišče.

Čaščenje JJ me spominja ne nakritičnost nekaterih krogov do neke politike v zgodovini, ki jo obsoja cel svet.

Isto je glede KD. Povsod je kaznivo dejanje nekaj, kar te dela neprimernega in sploh ni važno ali si ti minister ali predsednik stranke. Le v delu SLOVENISTANA je možno kaj takega kar se gresta glede vročitve sodbe JJ in njegov odvetnik Matoz.


Delata si norca iz sodišča in iz navadnih ljudi.

Ubogi Janša se ne zaveda, da izgublja tudi pri svojih pristaših. Na koncu mu bo ostala le kakih 1000-2000 popolnoma zaslepljenih vernikov.

Ubogi pepček, kako si pameten!
Janšo si nalepi na zrcalo pa se glejta, ko ga imaš tako rad, da mu pišeš cele tirade.
anon-43949 sporočil: 4.362
[#2389106] 12.05.14 18:04 · odgovor na: bozo666 (#2389095)
Odgovori   +    3
[bozo666]
MATOZ: JANŠA ČAKA NA VLEKO

Jaz bi rekel, da bi moral sodnik takoj odrediti vleko modre barve

Včasih je ta "modra vleka" delala saj je sodnik takoj naslednjič, če pacienta ni bilo, modro odredil "MODRO VLEKO" in to ne glede na status in obleko.

JJ je namreč neke vrste "pacient", saj sodniku ni težko presoditi da gre za nek manever izmikanja z namenom zastaranja.

Njegova prejšnja ravnanja namreč dajejo dovolj podlage,da lahko sodnik mirno izda odredbo o privedbi, ker je le tako moč končati kazenski postopek, ki ga Janša zavlačuje z raznimi naštudiranimi prijemi.

Napako pa je naredil tudi sodnik, ker je naslednjo obravnavo razpisal šele v juliju.

Bolje bi bilo, da bi jo najpozneje čez 14 dni, s tem, da bi mu morala lokalna policija vročiti vabilo. To se da enostavno narediti.To je bilo nekdaj normalna zadeva oz. delo policije.

Zdaj pa je vse to privat biznis.....vročitev se ne plača bajno.....dalje bolje da ne razpredam, saj si lahko vsak sam lahko zamisli kaj vse lahko rata.

Kar je nekdaj bilo normalna zadeva, je danes gnusoba.
Do tega božček še nisi prišel, a ne da ne?
FIN-466864 sporočil: 3.316
[#2389107] 12.05.14 18:06 · odgovor na: anon-185040 (#2388920)
Odgovori   +    1
[martin krpan]
Če bi bili ti naši vrli, mentalno moteni komentatorji, ki zgoraj nažigajo po Janezu samo približno tako kritični in dosledni do svojih kriminalcev, ko se čudimo in sprašujemo, kam so tovariši pobasali naše milijarde...
kriminalec je kriminalec ni naših-vaših!!!!!!!!!!!!!!!!
anon-185040 sporočil: 1.077
[#2389112] 12.05.14 18:19 · odgovor na: FIN-466864 (#2389107)
Odgovori   +    5
Zate je sprejemljivo, da si obsojen brez dokazov???
anon-302297 sporočil: 339
[#2389118] 12.05.14 18:32 · odgovor na: bozo666 (#2388769)
Odgovori   +    5
[bozo666]
V primerih očitnega izmikanja z namenom zastaranja zadeve, bi moralo sodišče reagirati tako kot včasih........pa naj gre za Janšo ali nekoga XY.

Odrediti je treba privedbo in obravnavo izpelajti v roku 8 dni, ne pa prestavljati na julij. Če je potrebno, se obravnavo razpiše za 14.uro ali celo 15 . uro, ko navadno ni obravnav, ker hočejo vsi lepo domov ob ustaljeni uri.

Včasih je sodišče izdalo odredbo o privedbi za take tipe, ki so se očitno izmikali.

Policija te je zbudila ob 4 ali 5 zjutraj......preden si lahko kam odšel......in te odpeljala na sodišče na obravnavo, ki je bila npr. ob 9 ali 10. uri.

SICER PA SI POČASI JANŠA KOPLJE JAMO TUDI PRI SVOJIH VERNIKIH, KER POČASI DOJEMAJO, DA SE Z MUTENJI Z VROČITVIJO SODBE IN PODOBNIMI MANEVRI IZMIKANJ, DELA NORCA IZ SODIŠČA IN POSTAVLJA NAD MALEGA ČLOVEKA.

Ko bodo na vrsto prišli še drugi postopki.....za klasična kazniva dejanja, tako kot pri Sanaderju ali Berlusconiju.......bodo le počasi spregledali tudi slepi verniki. Ne vsi, mnogi pa in bodo volili SLS ali NSi.

Tako kot je konec z njegovim prijateljem Sanaderjem je tudi z njim , le da tega še noče dojeti......od tu tudi ti z vročitvami in prihodi na sodišče zapleti.

Fant ne dojame , da so kazni v razponu in če si delaš norca iz sodnika je nekako človeško, da ti ne da minimalno kazen, ampak kasiraš vsaj sredino razpona predpisane kazni. To je človeško in se je vedno bolj izmazal tisti, ki je imel do sodišča spoštljiv odnos kot tisti, ki je izigraval sodišče na vse mile viže.Tudi sodniki so samo ljudje in se temu primerno vedejo v primeru odločanja o višini kazni, ki je predpisana v nekem razponu......npr. med 1 in 3 leti zapora......in namesto, da bi dobil 1 leto, ti sodnik prišije 2. TAKO TO V ŽIVLJENJU JE. in to ne samo na sodiščih, ampak povsod ......ali kot pravi pregovor LEPA BESEDA LEPO MESTO NAJDE.

A kaj , ko Janša ni vajenih lepih besed, ker vedno vidi neke zarote, neke strice iz ozadja......ubogi fant, kaj bo počel, če bo jutri Kučana kap.Vsa strategija se mu podre.
Pozabil si omeniti Stjepana Crnogorca in Janševo romanje v Avnoj, da Fakika niti ne omenim.
Si morda bolan?

A ja včeraj sem čakala, da boš Shamanu odgovoril na tale post:
janezpizdek FQ: 61 sporočil: 6.788
[#2388105] 10.05.14 20:21 · odgovor na: bozo666 (#2388079)

,,Tako je, tovariš Buzo.
Janša in Gorenak sta bifša člana ZKS/KPS in všeč mi je, da to v tvojem tekstu obsojaš, sataniziraš in označuješ, kot nekaj slabega. Torej se komunajzli ipak zavedate, da ste lopovi, zlo in škodljivci in vas je globoko v vaših lopovskih dušah ipak vsega vašega sprijenega početja sram, tak kot ono Lindo, ki je posodila ime sindromu. Naj bo! Prav je, da se svoje spačenosti zavedate!

Veš zakaj? Zato, ker potem ne boš imel težav razumeti, da so Kurčanofski Visarjonovič Kepecovič, Mojškra Iljić Uljanović, Januković Zoka Saraorcefič, Lukšićašenko Brzezinsky, Virulantek Uomo Pedersen, Zariplopirjofec Beriakovič, Mudenseljaković Volksdojćer, še taužent krat večji gnoji, ker so še danes člani fašistokomunističnih kompartijskih derivatov, ki jih murgeljska prelatura producira kot Saruman v katakombah pod Murglorjem, ter brez dvoma delujejo na liniji KPS in v smeri restavracije oz reinkarnacije fašistoetatističnega sistema državnega planskega monoteističnega kapitalizma, beri t.i. "socializma".

Janša jih pa moti! Njih komunistofašite moti! Jim je trn v peti! Jih iritira! Ni njihov, skratka. Če so oni znova v über za socjalizem, beri boljševiški fašizem in še vedno na liniji fašistične KPS, on pa je njihov nasprotnik, ni njihovsvoj, je on pač de facto antikomunist torej antifašist.

No, Buzo, je bolj za zameriti Janši, ker je bil v Kompartiji ( "bil" =preteklik od glagola biti!), pa se premislil in šel med oporečnike, al tistim, ki so še vedno komunistični gnoj? ( "so" =sedanjik od glagola biti!)

Kakorkoliže, všeč mi je, ker tudi ti priznaš, prepoznavaš in v javnosti izpoveduješ, da je biti komunjara nečastno. No, zdaj ti preostane samo še eno - da za to gnojnost pričneš ozmerjati tudi tiste, ki to še vedno so. To ti ne bi smelo biti pretežko, glede na dejstvo, da strastno obsojaš že nekoga, ki je član komunjarske organizirane tolpe bil nekoč davno.

PS
No, ko ti uspe ta preboj, se mi javi, da ti pomagam doumeti, zakaj Janše in njegovega Andreja s Štajerske mi pošteni ljudje nismo hvalili, ko sta nečastno kolaborirala s tvojimisvojimi komunistofašisti, pa vzakonili še bolj sprijen reketarsko-plenilski pokojninski režim. Namesto, da organizira oboroženo vstajo proti komunistofašističnemu režimu, ki se je namenil vzakoniti take antinarodne lopovske zakone.

PPS
A ja, še to sem pozabil. Ko sem govoril o vrnitvi komunajzlov v cerkev, sem mislil na rdečega ravnatelja šole, ki je do leta 1991 botroval stotinam prijav svojih sokrajanov udbi, ki poslej nosi križ na čelu procesije in še vedno voli rdeče in se udeležuje lažgoških in osankaričnh pasjeprocesijskih orgij rdečih fašistov. Se je pa prvih par let po letu 1991 resda malo po lowprofajlovsko držal zadržano, hehe. Zdaj se pa spet hudokurči. Ker prihaja demokratćki!

LP shaman



Pa ti je Mao jezik snedel...no če si slučajno pozabil ali spregledal imaš sedaj priložnost pojasnit, kot vstrajno pojasnjuješ in opravičuješ od likvidacij do vsega kar rdeči kmeri zganjajo.
anon-43949 sporočil: 4.362
[#2389122] 12.05.14 18:52 · odgovor na: anon-302297 (#2389118)
Odgovori   +    2
[5-RA]
> [bozo666]
> V primerih očitnega izmikanja z namenom zastaranja zadeve, bi moralo sodišče reagirati tako kot včasih........pa naj gre za Janšo ali nekoga XY.
>
> Odrediti je treba privedbo in obravnavo izpelajti v roku 8 dni, ne pa prestavljati na julij. Če je potrebno, se obravnavo razpiše za 14.uro ali celo 15 . uro, ko navadno ni obravnav, ker hočejo vsi lepo domov ob ustaljeni uri.
>
> Včasih je sodišče izdalo odredbo o privedbi za take tipe, ki so se očitno izmikali.
>
> Policija te je zbudila ob 4 ali 5 zjutraj......preden si lahko kam odšel......in te odpeljala na sodišče na obravnavo, ki je bila npr. ob 9 ali 10. uri.
>
> SICER PA SI POČASI JANŠA KOPLJE JAMO TUDI PRI SVOJIH VERNIKIH, KER POČASI DOJEMAJO, DA SE Z MUTENJI Z VROČITVIJO SODBE IN PODOBNIMI MANEVRI IZMIKANJ, DELA NORCA IZ SODIŠČA IN POSTAVLJA NAD MALEGA ČLOVEKA.
>
> Ko bodo na vrsto prišli še drugi postopki.....za klasična kazniva dejanja, tako kot pri Sanaderju ali Berlusconiju.......bodo le počasi spregledali tudi slepi verniki. Ne vsi, mnogi pa in bodo volili SLS ali NSi.
>
> Tako kot je konec z njegovim prijateljem Sanaderjem je tudi z njim , le da tega še noče dojeti......od tu tudi ti z vročitvami in prihodi na sodišče zapleti.
>
> Fant ne dojame , da so kazni v razponu in če si delaš norca iz sodnika je nekako človeško, da ti ne da minimalno kazen, ampak kasiraš vsaj sredino razpona predpisane kazni. To je človeško in se je vedno bolj izmazal tisti, ki je imel do sodišča spoštljiv odnos kot tisti, ki je izigraval sodišče na vse mile viže.Tudi sodniki so samo ljudje in se temu primerno vedejo v primeru odločanja o višini kazni, ki je predpisana v nekem razponu......npr. med 1 in 3 leti zapora......in namesto, da bi dobil 1 leto, ti sodnik prišije 2. TAKO TO V ŽIVLJENJU JE. in to ne samo na sodiščih, ampak povsod ......ali kot pravi pregovor LEPA BESEDA LEPO MESTO NAJDE.
>
> A kaj , ko Janša ni vajenih lepih besed, ker vedno vidi neke zarote, neke strice iz ozadja......ubogi fant, kaj bo počel, če bo jutri Kučana kap.Vsa strategija se mu podre.

Pozabil si omeniti Stjepana Crnogorca in Janševo romanje v Avnoj, da Fakika niti ne omenim.
Si morda bolan?

A ja včeraj sem čakala, da boš Shamanu odgovoril na tale post:
janezpizdek FQ: 61 sporočil: 6.788
[#2388105] 10.05.14 20:21 · odgovor na: bozo666 (#2388079)

,,Tako je, tovariš Buzo.
Janša in Gorenak sta bifša člana ZKS/KPS in všeč mi je, da to v tvojem tekstu obsojaš, sataniziraš in označuješ, kot nekaj slabega. Torej se komunajzli ipak zavedate, da ste lopovi, zlo in škodljivci in vas je globoko v vaših lopovskih dušah ipak vsega vašega sprijenega početja sram, tak kot ono Lindo, ki je posodila ime sindromu. Naj bo! Prav je, da se svoje spačenosti zavedate!

Veš zakaj? Zato, ker potem ne boš imel težav razumeti, da so Kurčanofski Visarjonovič Kepecovič, Mojškra Iljić Uljanović, Januković Zoka Saraorcefič, Lukšićašenko Brzezinsky, Virulantek Uomo Pedersen, Zariplopirjofec Beriakovič, Mudenseljaković Volksdojćer, še taužent krat večji gnoji, ker so še danes člani fašistokomunističnih kompartijskih derivatov, ki jih murgeljska prelatura producira kot Saruman v katakombah pod Murglorjem, ter brez dvoma delujejo na liniji KPS in v smeri restavracije oz reinkarnacije fašistoetatističnega sistema državnega planskega monoteističnega kapitalizma, beri t.i. "socializma".

Janša jih pa moti! Njih komunistofašite moti! Jim je trn v peti! Jih iritira! Ni njihov, skratka. Če so oni znova v über za socjalizem, beri boljševiški fašizem in še vedno na liniji fašistične KPS, on pa je njihov nasprotnik, ni njihovsvoj, je on pač de facto antikomunist torej antifašist.

No, Buzo, je bolj za zameriti Janši, ker je bil v Kompartiji ( "bil" =preteklik od glagola biti!), pa se premislil in šel med oporečnike, al tistim, ki so še vedno komunistični gnoj? ( "so" =sedanjik od glagola biti!)

Kakorkoliže, všeč mi je, ker tudi ti priznaš, prepoznavaš in v javnosti izpoveduješ, da je biti komunjara nečastno. No, zdaj ti preostane samo še eno - da za to gnojnost pričneš ozmerjati tudi tiste, ki to še vedno so. To ti ne bi smelo biti pretežko, glede na dejstvo, da strastno obsojaš že nekoga, ki je član komunjarske organizirane tolpe bil nekoč davno.

PS
No, ko ti uspe ta preboj, se mi javi, da ti pomagam doumeti, zakaj Janše in njegovega Andreja s Štajerske mi pošteni ljudje nismo hvalili, ko sta nečastno kolaborirala s tvojimisvojimi komunistofašisti, pa vzakonili še bolj sprijen reketarsko-plenilski pokojninski režim. Namesto, da organizira oboroženo vstajo proti komunistofašističnemu režimu, ki se je namenil vzakoniti take antinarodne lopovske zakone.

PPS
A ja, še to sem pozabil. Ko sem govoril o vrnitvi komunajzlov v cerkev, sem mislil na rdečega ravnatelja šole, ki je do leta 1991 botroval stotinam prijav svojih sokrajanov udbi, ki poslej nosi križ na čelu procesije in še vedno voli rdeče in se udeležuje lažgoških in osankaričnh pasjeprocesijskih orgij rdečih fašistov. Se je pa prvih par let po letu 1991 resda malo po lowprofajlovsko držal zadržano, hehe. Zdaj se pa spet hudokurči. Ker prihaja demokratćki!

LP shaman



Pa ti je Mao jezik snedel...no če si slučajno pozabil ali spregledal imaš sedaj priložnost pojasnit, kot vstrajno pojasnjuješ in opravičuješ od likvidacij do vsega kar rdeči kmeri zganjajo.

Samo Bravo! lahko zakličem 5-RI in Shamanu, bravo za pošteno besedo in prepričljiv odgovor na natolcevanje in palamudenje!
anon-238577 sporočil: 14.015
[#2389124] 12.05.14 18:57 · odgovor na: (#2389044)
Odgovori   +    1
[NavadniNimda]

Pod njegovo osebno komando je bilo poklofanih vsaj 570,000 ljudi, torej politične nasprotnike, opozicijo, svobodomislece, ipd.
Ajde vojniče Nimda, ne jebi nepoučene omladine, vsi vemo, da so Brozovi politični nasprotniki, ko so padli z oblasti, potem dobivali lepe državne penzije do konca svojega življenja, svobodomisleci so pa itak imeli vsi po vrsti lepe državne službe ali pa vsaj status dobro plačanih kulturnikov.
Celo ti si živel brezplačno kot bubreg u loju od vojničkega pasulja in mesnega doručka :)
FIN-466864 sporočil: 3.316
[#2389162] 12.05.14 20:50 · odgovor na: anon-185040 (#2389112)
Odgovori   +    1
[martin krpan]
Zate je sprejemljivo, da si obsojen brez dokazov???
a si tepec al kaj...???
nisem o nikomer govoril.....
govoril sem o vaših-naših "lopovih".....
FIN-466864 sporočil: 3.316
[#2389165] 12.05.14 20:55 · odgovor na: anon-302297 (#2389118)
Odgovori   +    0
[5-RA]
> [bozo666]
> V primerih očitnega izmikanja z namenom zastaranja zadeve, bi moralo sodišče reagirati tako kot včasih........pa naj gre za Janšo ali nekoga XY.
>
> Odrediti je treba privedbo in obravnavo izpelajti v roku 8 dni, ne pa prestavljati na julij. Če je potrebno, se obravnavo razpiše za 14.uro ali celo 15 . uro, ko navadno ni obravnav, ker hočejo vsi lepo domov ob ustaljeni uri.
>
> Včasih je sodišče izdalo odredbo o privedbi za take tipe, ki so se očitno izmikali.
>
> Policija te je zbudila ob 4 ali 5 zjutraj......preden si lahko kam odšel......in te odpeljala na sodišče na obravnavo, ki je bila npr. ob 9 ali 10. uri.
>
> SICER PA SI POČASI JANŠA KOPLJE JAMO TUDI PRI SVOJIH VERNIKIH, KER POČASI DOJEMAJO, DA SE Z MUTENJI Z VROČITVIJO SODBE IN PODOBNIMI MANEVRI IZMIKANJ, DELA NORCA IZ SODIŠČA IN POSTAVLJA NAD MALEGA ČLOVEKA.
>
> Ko bodo na vrsto prišli še drugi postopki.....za klasična kazniva dejanja, tako kot pri Sanaderju ali Berlusconiju.......bodo le počasi spregledali tudi slepi verniki. Ne vsi, mnogi pa in bodo volili SLS ali NSi.
>
> Tako kot je konec z njegovim prijateljem Sanaderjem je tudi z njim , le da tega še noče dojeti......od tu tudi ti z vročitvami in prihodi na sodišče zapleti.
>
> Fant ne dojame , da so kazni v razponu in če si delaš norca iz sodnika je nekako človeško, da ti ne da minimalno kazen, ampak kasiraš vsaj sredino razpona predpisane kazni. To je človeško in se je vedno bolj izmazal tisti, ki je imel do sodišča spoštljiv odnos kot tisti, ki je izigraval sodišče na vse mile viže.Tudi sodniki so samo ljudje in se temu primerno vedejo v primeru odločanja o višini kazni, ki je predpisana v nekem razponu......npr. med 1 in 3 leti zapora......in namesto, da bi dobil 1 leto, ti sodnik prišije 2. TAKO TO V ŽIVLJENJU JE. in to ne samo na sodiščih, ampak povsod ......ali kot pravi pregovor LEPA BESEDA LEPO MESTO NAJDE.
>
> A kaj , ko Janša ni vajenih lepih besed, ker vedno vidi neke zarote, neke strice iz ozadja......ubogi fant, kaj bo počel, če bo jutri Kučana kap.Vsa strategija se mu podre.

Pozabil si omeniti Stjepana Crnogorca in Janševo romanje v Avnoj, da Fakika niti ne omenim.
Si morda bolan?

A ja včeraj sem čakala, da boš Shamanu odgovoril na tale post:
janezpizdek FQ: 61 sporočil: 6.788
[#2388105] 10.05.14 20:21 · odgovor na: bozo666 (#2388079)

,,Tako je, tovariš Buzo.
Janša in Gorenak sta bifša člana ZKS/KPS in všeč mi je, da to v tvojem tekstu obsojaš, sataniziraš in označuješ, kot nekaj slabega. Torej se komunajzli ipak zavedate, da ste lopovi, zlo in škodljivci in vas je globoko v vaših lopovskih dušah ipak vsega vašega sprijenega početja sram, tak kot ono Lindo, ki je posodila ime sindromu. Naj bo! Prav je, da se svoje spačenosti zavedate!

Veš zakaj? Zato, ker potem ne boš imel težav razumeti, da so Kurčanofski Visarjonovič Kepecovič, Mojškra Iljić Uljanović, Januković Zoka Saraorcefič, Lukšićašenko Brzezinsky, Virulantek Uomo Pedersen, Zariplopirjofec Beriakovič, Mudenseljaković Volksdojćer, še taužent krat večji gnoji, ker so še danes člani fašistokomunističnih kompartijskih derivatov, ki jih murgeljska prelatura producira kot Saruman v katakombah pod Murglorjem, ter brez dvoma delujejo na liniji KPS in v smeri restavracije oz reinkarnacije fašistoetatističnega sistema državnega planskega monoteističnega kapitalizma, beri t.i. "socializma".

Janša jih pa moti! Njih komunistofašite moti! Jim je trn v peti! Jih iritira! Ni njihov, skratka. Če so oni znova v über za socjalizem, beri boljševiški fašizem in še vedno na liniji fašistične KPS, on pa je njihov nasprotnik, ni njihovsvoj, je on pač de facto antikomunist torej antifašist.

No, Buzo, je bolj za zameriti Janši, ker je bil v Kompartiji ( "bil" =preteklik od glagola biti!), pa se premislil in šel med oporečnike, al tistim, ki so še vedno komunistični gnoj? ( "so" =sedanjik od glagola biti!)

Kakorkoliže, všeč mi je, ker tudi ti priznaš, prepoznavaš in v javnosti izpoveduješ, da je biti komunjara nečastno. No, zdaj ti preostane samo še eno - da za to gnojnost pričneš ozmerjati tudi tiste, ki to še vedno so. To ti ne bi smelo biti pretežko, glede na dejstvo, da strastno obsojaš že nekoga, ki je član komunjarske organizirane tolpe bil nekoč davno.

PS
No, ko ti uspe ta preboj, se mi javi, da ti pomagam doumeti, zakaj Janše in njegovega Andreja s Štajerske mi pošteni ljudje nismo hvalili, ko sta nečastno kolaborirala s tvojimisvojimi komunistofašisti, pa vzakonili še bolj sprijen reketarsko-plenilski pokojninski režim. Namesto, da organizira oboroženo vstajo proti komunistofašističnemu režimu, ki se je namenil vzakoniti take antinarodne lopovske zakone.

PPS
A ja, še to sem pozabil. Ko sem govoril o vrnitvi komunajzlov v cerkev, sem mislil na rdečega ravnatelja šole, ki je do leta 1991 botroval stotinam prijav svojih sokrajanov udbi, ki poslej nosi križ na čelu procesije in še vedno voli rdeče in se udeležuje lažgoških in osankaričnh pasjeprocesijskih orgij rdečih fašistov. Se je pa prvih par let po letu 1991 resda malo po lowprofajlovsko držal zadržano, hehe. Zdaj se pa spet hudokurči. Ker prihaja demokratćki!

LP shaman



Pa ti je Mao jezik snedel...no če si slučajno pozabil ali spregledal imaš sedaj priložnost pojasnit, kot vstrajno pojasnjuješ in opravičuješ od likvidacij do vsega kar rdeči kmeri zganjajo.
takooooo jeeeeeeeee
živeeelllll tovarišš ivan in njegova partijaaaaaaaaaa...
FIN-466864 sporočil: 3.316
[#2389169] 12.05.14 21:00 · odgovor na: anon-43949 (#2389122)
Odgovori   +    0
[sreckos]
> [5-RA]
> > [bozo666]
> > V primerih očitnega izmikanja z namenom zastaranja zadeve, bi moralo sodišče reagirati tako kot včasih........pa naj gre za Janšo ali nekoga XY.
> >
> > Odrediti je treba privedbo in obravnavo izpelajti v roku 8 dni, ne pa prestavljati na julij. Če je potrebno, se obravnavo razpiše za 14.uro ali celo 15 . uro, ko navadno ni obravnav, ker hočejo vsi lepo domov ob ustaljeni uri.
> >
> > Včasih je sodišče izdalo odredbo o privedbi za take tipe, ki so se očitno izmikali.
> >
> > Policija te je zbudila ob 4 ali 5 zjutraj......preden si lahko kam odšel......in te odpeljala na sodišče na obravnavo, ki je bila npr. ob 9 ali 10. uri.
> >
> > SICER PA SI POČASI JANŠA KOPLJE JAMO TUDI PRI SVOJIH VERNIKIH, KER POČASI DOJEMAJO, DA SE Z MUTENJI Z VROČITVIJO SODBE IN PODOBNIMI MANEVRI IZMIKANJ, DELA NORCA IZ SODIŠČA IN POSTAVLJA NAD MALEGA ČLOVEKA.
> >
> > Ko bodo na vrsto prišli še drugi postopki.....za klasična kazniva dejanja, tako kot pri Sanaderju ali Berlusconiju.......bodo le počasi spregledali tudi slepi verniki. Ne vsi, mnogi pa in bodo volili SLS ali NSi.
> >
> > Tako kot je konec z njegovim prijateljem Sanaderjem je tudi z njim , le da tega še noče dojeti......od tu tudi ti z vročitvami in prihodi na sodišče zapleti.
> >
> > Fant ne dojame , da so kazni v razponu in če si delaš norca iz sodnika je nekako človeško, da ti ne da minimalno kazen, ampak kasiraš vsaj sredino razpona predpisane kazni. To je človeško in se je vedno bolj izmazal tisti, ki je imel do sodišča spoštljiv odnos kot tisti, ki je izigraval sodišče na vse mile viže.Tudi sodniki so samo ljudje in se temu primerno vedejo v primeru odločanja o višini kazni, ki je predpisana v nekem razponu......npr. med 1 in 3 leti zapora......in namesto, da bi dobil 1 leto, ti sodnik prišije 2. TAKO TO V ŽIVLJENJU JE. in to ne samo na sodiščih, ampak povsod ......ali kot pravi pregovor LEPA BESEDA LEPO MESTO NAJDE.
> >
> > A kaj , ko Janša ni vajenih lepih besed, ker vedno vidi neke zarote, neke strice iz ozadja......ubogi fant, kaj bo počel, če bo jutri Kučana kap.Vsa strategija se mu podre.
>
> Pozabil si omeniti Stjepana Crnogorca in Janševo romanje v Avnoj, da Fakika niti ne omenim.
> Si morda bolan?
>
> A ja včeraj sem čakala, da boš Shamanu odgovoril na tale post:
> janezpizdek FQ: 61 sporočil: 6.788
> [#2388105] 10.05.14 20:21 · odgovor na: bozo666 (#2388079)
>
> ,,Tako je, tovariš Buzo.
> Janša in Gorenak sta bifša člana ZKS/KPS in všeč mi je, da to v tvojem tekstu obsojaš, sataniziraš in označuješ, kot nekaj slabega. Torej se komunajzli ipak zavedate, da ste lopovi, zlo in škodljivci in vas je globoko v vaših lopovskih dušah ipak vsega vašega sprijenega početja sram, tak kot ono Lindo, ki je posodila ime sindromu. Naj bo! Prav je, da se svoje spačenosti zavedate!
>
> Veš zakaj? Zato, ker potem ne boš imel težav razumeti, da so Kurčanofski Visarjonovič Kepecovič, Mojškra Iljić Uljanović, Januković Zoka Saraorcefič, Lukšićašenko Brzezinsky, Virulantek Uomo Pedersen, Zariplopirjofec Beriakovič, Mudenseljaković Volksdojćer, še taužent krat večji gnoji, ker so še danes člani fašistokomunističnih kompartijskih derivatov, ki jih murgeljska prelatura producira kot Saruman v katakombah pod Murglorjem, ter brez dvoma delujejo na liniji KPS in v smeri restavracije oz reinkarnacije fašistoetatističnega sistema državnega planskega monoteističnega kapitalizma, beri t.i. "socializma".
>
> Janša jih pa moti! Njih komunistofašite moti! Jim je trn v peti! Jih iritira! Ni njihov, skratka. Če so oni znova v über za socjalizem, beri boljševiški fašizem in še vedno na liniji fašistične KPS, on pa je njihov nasprotnik, ni njihovsvoj, je on pač de facto antikomunist torej antifašist.
>
> No, Buzo, je bolj za zameriti Janši, ker je bil v Kompartiji ( "bil" =preteklik od glagola biti!), pa se premislil in šel med oporečnike, al tistim, ki so še vedno komunistični gnoj? ( "so" =sedanjik od glagola biti!)
>
> Kakorkoliže, všeč mi je, ker tudi ti priznaš, prepoznavaš in v javnosti izpoveduješ, da je biti komunjara nečastno. No, zdaj ti preostane samo še eno - da za to gnojnost pričneš ozmerjati tudi tiste, ki to še vedno so. To ti ne bi smelo biti pretežko, glede na dejstvo, da strastno obsojaš že nekoga, ki je član komunjarske organizirane tolpe bil nekoč davno.
>
> PS
> No, ko ti uspe ta preboj, se mi javi, da ti pomagam doumeti, zakaj Janše in njegovega Andreja s Štajerske mi pošteni ljudje nismo hvalili, ko sta nečastno kolaborirala s tvojimisvojimi komunistofašisti, pa vzakonili še bolj sprijen reketarsko-plenilski pokojninski režim. Namesto, da organizira oboroženo vstajo proti komunistofašističnemu režimu, ki se je namenil vzakoniti take antinarodne lopovske zakone.
>
> PPS
> A ja, še to sem pozabil. Ko sem govoril o vrnitvi komunajzlov v cerkev, sem mislil na rdečega ravnatelja šole, ki je do leta 1991 botroval stotinam prijav svojih sokrajanov udbi, ki poslej nosi križ na čelu procesije in še vedno voli rdeče in se udeležuje lažgoških in osankaričnh pasjeprocesijskih orgij rdečih fašistov. Se je pa prvih par let po letu 1991 resda malo po lowprofajlovsko držal zadržano, hehe. Zdaj se pa spet hudokurči. Ker prihaja demokratćki!
>
> LP shaman
>
>
>
> Pa ti je Mao jezik snedel...no če si slučajno pozabil ali spregledal imaš sedaj priložnost pojasnit, kot vstrajno pojasnjuješ in opravičuješ od likvidacij do vsega kar rdeči kmeri zganjajo.


Samo Bravo! lahko zakličem 5-RI in Shamanu, bravo za pošteno besedo in prepričljiv odgovor na natolcevanje in palamudenje!
a mislš tako palamudenje z okvao avta pa te vaje nde.....
anon-185040 sporočil: 1.077
[#2389170] 12.05.14 21:00 · odgovor na: FIN-466864 (#2389162)
Odgovori   +    1
Kakšnih vaših, naših neki. Mi imamo problem z mafijo, ki trdi, da je levica in fopa na tak, ali drugačen način nevedno rajo. To je naš problem. Mi ne bomo zadihali in zaživeli normalno, dokler ne bo LUSTRACIJE. To je kruta realnost.
FIN-466864 sporočil: 3.316
[#2389175] 12.05.14 21:07 · odgovor na: anon-185040 (#2389170)
Odgovori   +    1
[martin krpan]
Kakšnih vaših, naših neki. Mi imamo problem z mafijo, ki trdi, da je levica in fopa na tak, ali drugačen način nevedno rajo. To je naš problem. Mi ne bomo zadihali in zaživeli normalno, dokler ne bo LUSTRACIJE. To je kruta realnost.
pa se ti res zdej delaš butastga al si pa res prsmojen... sej si sam reku, da "naši" bl kradeja k "vaši"
vaši-naši....naši-vaši--
1bulk sporočil: 73
[#2389240] 12.05.14 23:30 · odgovor na: (#2389044)
Odgovori   +    1
čas vnosa: 12.05.14 20:16
če gremo nazaj v zgodovino sta za vse kriva Adam in Eva
1bulk sporočil: 73
[#2389241] 12.05.14 23:30 · odgovor na: anon-238577 (#2388881)
Odgovori   +    0
čas vnosa: 12.05.14 20:06
nimajo časa ker prostovoljne prispevke nabirajo.
anon-185040 sporočil: 1.077
[#2389257] 13.05.14 03:28 · odgovor na: FIN-466864 (#2389175)
Odgovori   +    0
Nočeš razumeti, kar sem rekel. Vsegliharji ste enako zagamani in bukovi, ker se imate za pametne, a to niste. Ponavljam, lustracija je nujna, če želimo prosperirati, to trdim !
igor1976 sporočil: 482
[#2389307] 13.05.14 08:51
Odgovori   +    1
Kaj če bi stranka odprla en sklad, da bi lahko nakazovali za nov akumulator.
anon-182327 sporočil: 1.484
[#2389613] 13.05.14 15:05 · odgovor na: (#2389103)
Odgovori   +    1
[denac]
> [VIKTOR1]
> > [denac]
> > Sej je res, da nisem Janša, ampak jaz imam v nuji na razpolago še ženin avto.
>
> A ga za vsak slučaj vozite v prtljažniku?

Lej, glih vsega, kar reče Janša pa le ne morem požreti. Zato sem tudi to napisal.
Če hoče jebat blesavo komunistično sodstvo, bi lahko našel kakšen drugačen izgovor.
Jaz bi jim, recimo rekel, jebite se, ne pridem na sodišče. Najprej pred sodišče postavite množične morilce, šele potem se ukvarjajte z mano.
To sem napisal bolj za šalo kot zares. To kar bi vi rekel tovarišem "moralno politično neoporečnim" sodnikom iz bivše juge, bi verjetno še povečalo sovraštvo le teh do Janše, saj mu ne morejo odpustiti njegove vloge pri osamosvajanju in odcepitvi njim tako drage juge.
anon-202104 sporočil: 4.404
[#2389623] 13.05.14 15:22 · odgovor na: Endimion (#2388750)
Odgovori   +    0
[Endimion]
Jeba... človek odkešira 40 jurjev v gotovini za avto, nima pa 10€ za taksi

Strani: 1 2 3