Izbrani forum: Glavni forum

Izbrana tema: članek Pogledi Slovenije bodo, če bo denar

Strani: 1 2 3

anon-278805 sporočil: 1.387
[#2178075] 23.07.13 19:34 · odgovor na: anon-201487 (#2177948)
Odgovori   +    14
[FIN-226000]
takoj ukiniti obvezno plačevanje prispevka RTV.

*****
Tako je! In rasturit ta komunajzarski brlog!
bigl sporočil: 18.363
[#2178076] 23.07.13 19:34 · odgovor na: 878787 (#2177930)
Odgovori   +    7
Zadnja sprememba: bigl 23.07.2013 19:36
[878787]
Najboljše bi bilo, če bi se Pogledi nadaljevali, hkrati pa bi nagnali vodstvo RTV-ja.
Z obojim hkrati bi zadeli tarčo. Lep dan.

P.S. Predstavnik manjšin je v nulo argumentiral obstoj Pogledov, zaradi pluralizacije mnenj. Po moje, če je že tista šity oddaja, pa naj bo, zakaj ne bi bili tudi Pogledi, pa še tarča, naj se malo skonkurirajo pa se potem vidi po gledanosti kaj je za zradirat, če že morajo stroškov radi. Ma vidi se že sedaj. A to niso Pogledi.
mutla sporočil: 602
[#2178086] 23.07.13 19:55 · odgovor na: anon-167697 (#2178049)
Odgovori   +    7
Hitro v šolo, da ne boš le kvazi komentator. Raba predlogov s in z ti očitno ne gre.
anon-238577 sporočil: 14.015
[#2178087] 23.07.13 19:56 · odgovor na: (#2178079)
Odgovori   +    1
[NavadniNimda]
> [fibonaci]
> > [tstih]
> > Bomo placevali narocnino, ce bodo sredstva.
>
> nemaš pare, nemaš keine geld? ajde beži, nema EU za tebe ... youtu.be/lP9PRFSIN6I

Fibo, tale ti bo bolj povšeči: :D
hyde-park.si/sitefil...PoNosu.jpg
poglej te Italijane pa mi povej zakaj tisti Mađar njih ni mogel sprovocirati tako kot je tiste naše kokošarje?

youtu.be/1YtePuzq_C4
shevchenko sporočil: 21.898
[#2178091] 23.07.13 20:09
Odgovori   +    4
kakorkoli, treba je cestitati slaku in travnu, na kak prebrisan nacin sta ohranila sinekurici

ko je vsem jasno, da si nesposoben, se zacnes dret o politicni zaroti, pa je cela slovenija na nogah, se celo tisti, ki slaka ne prebavljajo in se v zivljenju niso gledali oddaje do konca

ampak ce gre za komunisticno zaroto, je pa treba tudi umret za travna! sicer pa je traven nekaj godrnjal ze ko so ga nagnali iz kanala a. kao da je on ustvaril tisti svet ob 18h al kaj ze. ocitno je sel ze vsem na zivce in so ga nagnali, meni bi tudi tak jamrac sel.

ce bi vsaj kvalitetne oddaje delal, ne pa pofl, ki ga je on sproduciral. take retardirane oddaje lahko gledajo samo zahojeni slovenceljni.
mimoidoci sporočil: 5.999
[#2178094] 23.07.13 20:15 · odgovor na: anon-167697 (#2178049)
Odgovori   +    11
Zadnja sprememba: mimoidoci 23.07.2013 20:18
[kalimba]
Pogledi in Vroči stol, dve oddaji z tretjerazrednimi ter polkriminalnimi voditelji in gosti. Politik, ki se udeležuje teh oddaj, je zame "mrtev" politik, neizvoljiv, klovn. Enako velja za novinarje in kvazi-ekonomiste.
Joj, dobro da si me spomnil. Meni je bil pa najbolj smešen Vroči stol, ko je na eni strani sedel Božo Repe, na drugi pa Giuseppe Pierazzi. Bojda sta oba zgodovinarja, čeprav sta izpadla zelo kvalitetna humorista, le precej podobne šale sta stresala.
mimoidoci sporočil: 5.999
[#2178101] 23.07.13 20:21 · odgovor na: shevchenko (#2178091)
Odgovori   +    5
[shevchenko]
kakorkoli, treba je cestitati slaku in travnu, na kak prebrisan nacin sta ohranila sinekurici

ko je vsem jasno, da si nesposoben, se zacnes dret o politicni zaroti, pa je cela slovenija na nogah, se celo tisti, ki slaka ne prebavljajo in se v zivljenju niso gledali oddaje do konca

ampak ce gre za komunisticno zaroto, je pa treba tudi umret za travna! sicer pa je traven nekaj godrnjal ze ko so ga nagnali iz kanala a. kao da je on ustvaril tisti svet ob 18h al kaj ze. ocitno je sel ze vsem na zivce in so ga nagnali, meni bi tudi tak jamrac sel.

ce bi vsaj kvalitetne oddaje delal, ne pa pofl, ki ga je on sproduciral. take retardirane oddaje lahko gledajo samo zahojeni slovenceljni.
Če si z zadnjim stavkom mislil na volilce Lukšičeve SD, te moram okarati. Res nisi fer.
shevchenko sporočil: 21.898
[#2178104] 23.07.13 20:24 · odgovor na: mimoidoci (#2178101)
Odgovori   +    2
Če si z zadnjim stavkom mislil na volilce Lukšičeve SD, te moram okarati. Res nisi fer.
na nikogar konkretno nisem mislil. tudi v SD je veliko zahojenih slovenceljnev, nedvomno. da prenasas 15 let modela pahorja, potem pa namesto njega postavis sprenevedavega luksica, moras biti res konkretno zahojen.
anon-167697 sporočil: 3.551
[#2178114] 23.07.13 20:40 · odgovor na: mimoidoci (#2178094)
Odgovori   +    3
[mimoidoci]
Joj, dobro da si me spomnil. Meni je bil pa najbolj smešen Vroči stol, ko je na eni strani sedel Božo Repe, na drugi pa Giuseppe Pierazzi. Bojda sta oba zgodovinarja, čeprav sta izpadla zelo kvalitetna humorista, le precej podobne šale sta stresala.
Aha, ti so torej eden tistih, ki gledajo take oddaje? Veš, jaz imam vedno probleme najti ljudi, ki gledajo Vroči stol in Poglede. Nikakor ne morem najti tudi volivca SDS. V mojem privatnem in delovnem okolju jih namreč ni. Kje ste, kje živite, kaj delate, ...?

P.S. Lastne potrebe po humorju pa si jaz tešim drugače. Poskusi še ti.

P.S.2 Ja, ljudje, ki menjavajo svoja rojstna imena, so tudi meni malce čudni. Le poglej, koliko imen je že imel Srečko Prijatelj. Tudi vaš šef Janez se je nekoč moral preimenovati. Giuseppe Pierazzi alias Jože Pirjavec pri tej raboti torej sploh ni osamljen. Zato mu to v podtonu nikar ne očitaj.
shevchenko sporočil: 21.898
[#2178117] 23.07.13 20:49 · odgovor na: anon-167697 (#2178114)
Odgovori   +    4
Aha, ti so torej eden tistih, ki gledajo take oddaje? Veš, jaz imam vedno probleme najti ljudi, ki gledajo Vroči stol in Poglede. Nikakor ne morem najti tudi volivca SDS. V mojem privatnem in delovnem okolju jih namreč ni. Kje ste, kje živite, kaj delate, ...?
jaz poznam natanko 3 volilce SDS. same zivcne razvaline, en je alkoholik, ki cel lajf zivi s svojo materjo, drugi poln samega sebe, sovraznik zabarjev iz nekega blesavega principa, tretji godrnjajoci policaj, ki mu nikoli ni nic prav.

enkrat bom sel v lepeno, da spoznam se vec teh krjavljev.
anon-292026 sporočil: 308
[#2178120] 23.07.13 20:57 · odgovor na: shevchenko (#2178117)
Odgovori   +    12
[shevchenko]
> Aha, ti so torej eden tistih, ki gledajo take oddaje? Veš, jaz imam vedno probleme najti ljudi, ki gledajo Vroči stol in Poglede. Nikakor ne morem najti tudi volivca SDS. V mojem privatnem in delovnem okolju jih namreč ni. Kje ste, kje živite, kaj delate, ...?

jaz poznam natanko 3 volilce SDS. same zivcne razvaline, en je alkoholik, ki cel lajf zivi s svojo materjo, drugi poln samega sebe, sovraznik zabarjev iz nekega blesavega principa, tretji godrnjajoci policaj, ki mu nikoli ni nic prav.

enkrat bom sel v lepeno, da spoznam se vec teh krjavljev.
Vidva sta živi dokaz, da je za ljudi, ki ne želijo smrti pričakati pod rdečo zvezdo, najelegantnejša rešitev odselitev. Še manj bosta srečevala drugače misleče.
mimoidoci sporočil: 5.999
[#2178124] 23.07.13 21:06 · odgovor na: anon-167697 (#2178114)
Odgovori   +    17
[kalimba]
> [mimoidoci]
> Joj, dobro da si me spomnil. Meni je bil pa najbolj smešen Vroči stol, ko je na eni strani sedel Božo Repe, na drugi pa Giuseppe Pierazzi. Bojda sta oba zgodovinarja, čeprav sta izpadla zelo kvalitetna humorista, le precej podobne šale sta stresala.

Aha, ti so torej eden tistih, ki gledajo take oddaje? Veš, jaz imam vedno probleme najti ljudi, ki gledajo Vroči stol in Poglede. Nikakor ne morem najti tudi volivca SDS. V mojem privatnem in delovnem okolju jih namreč ni. Kje ste, kje živite, kaj delate, ...?
Ti imaš druge resne probleme. Med drugim tudi kratku memoriju pamčenja. Napišeš kritiko obeh oddaj, obsodiš tam nastopajoče, potem pa glumiš, da oddaj sploh ne gledaš. Kredibilen si u pičku mater. Duhovit pa še manj.
mimoidoci sporočil: 5.999
[#2178127] 23.07.13 21:12 · odgovor na: shevchenko (#2178117)
Odgovori   +    10
Zadnja sprememba: mimoidoci 23.07.2013 21:15
[shevchenko]
> Aha, ti so torej eden tistih, ki gledajo take oddaje? Veš, jaz imam vedno probleme najti ljudi, ki gledajo Vroči stol in Poglede. Nikakor ne morem najti tudi volivca SDS. V mojem privatnem in delovnem okolju jih namreč ni. Kje ste, kje živite, kaj delate, ...?

jaz poznam natanko 3 volilce SDS. same zivcne razvaline, en je alkoholik, ki cel lajf zivi s svojo materjo, drugi poln samega sebe, sovraznik zabarjev iz nekega blesavega principa, tretji godrnjajoci policaj, ki mu nikoli ni nic prav.

enkrat bom sel v lepeno, da spoznam se vec teh krjavljev.

Za fanatike, ki izvajajo statistična sklepanja na podlagi velikosti vzorca 3, imajo angleško govoreči statistiki krasen pregovor: "One, two, three, infinity."
anon-167697 sporočil: 3.551
[#2178129] 23.07.13 21:16 · odgovor na: mimoidoci (#2178124)
Odgovori   +    2
Zadnja sprememba: anon-167697 23.07.2013 21:17
[mimoidoci]
Ti imaš druge resne probleme. Med drugim tudi kratku memoriju pamčenja. Napišeš kritiko obeh oddaj, obsodiš tam nastopajoče, potem pa glumiš, da oddaj sploh ne gledaš. Kredibilen si u pičku mater. Duhovit pa še manj.
Na ja, jaz sem bolj kritiziral voditelje in goste teh oddaj.

Poglede sem sicer gledal 2-3 krat na POP TVju in 1x na RTV SLO, ko so 2 uri v prazno debatirali o reklamnem spotu Urške Čepin v zvezi z pokojninsko reformo. Namesto o nujni pokojninski reformi, je debata tekla torej o spotu, kjer je Urška Slovencem natočila čistega vina in se je ta Slovenec temu histerično uprl. S to oddajo sem zaključil z Pogledi. Vročega stola pa res nisem gledal nikoli, ker mi gre Vodušek že od njegovih VAL 202 časov močno na jetra. Poznam jaz dobro njegova mafijska ozadja, predvsem pajdašenje z g. Zidarjem in ruskimi tajkuni.
mimoidoci sporočil: 5.999
[#2178133] 23.07.13 21:27 · odgovor na: anon-167697 (#2178129)
Odgovori   +    12
[kalimba]
> [mimoidoci]
> Ti imaš druge resne probleme. Med drugim tudi kratku memoriju pamčenja. Napišeš kritiko obeh oddaj, obsodiš tam nastopajoče, potem pa glumiš, da oddaj sploh ne gledaš. Kredibilen si u pičku mater. Duhovit pa še manj.

Na ja, jaz sem bolj kritiziral voditelje in goste teh oddaj.

Poglede sem sicer gledal 2-3 krat na POP TVju in 1x na RTV SLO, ko so 2 uri v prazno debatirali o reklamnem spotu Urške Čepin v zvezi z pokojninsko reformo. Namesto o nujni pokojninski reformi, je debata tekla torej o spotu, kjer je Urška Slovencem natočila čistega vina in se je ta Slovenec temu histerično uprl. S to oddajo sem zaključil z Pogledi. Vročega stola pa res nisem gledal nikoli, ker mi gre Vodušek že od njegovih VAL 202 časov močno na jetra. Poznam jaz dobro njegova mafijska ozadja, predvsem pajdašenje z g. Zidarjem in ruskimi tajkuni.
Sklepaš kot kompleten cepec. Ko sta bila gosta Repe in Pierazzi, Vodušku sploh ni bilo potrebno govoriti.

Z zgornjim pisanjem si zabredel še globje. Sedaj praviš, da Vročega stola nisi gledal še nikoli, pa vendar si ocenjeval oddajo in udeležence. Blefer, a zato stalno brišeš zgodovino najinega današnjega dopisovanja, ker si sproti nekaj zmišljuješ?
anon-167697 sporočil: 3.551
[#2178135] 23.07.13 21:31 · odgovor na: mimoidoci (#2178133)
Odgovori   +    0
V katerem postu sem jaz ocenjeval oddajo Vroči stol? Napisal sem le to...
Pogledi in Vroči stol, dve oddaji z tretjerazrednimi ter polkriminalnimi voditelji in gosti.
... in za tem stojim.
mimoidoci sporočil: 5.999
[#2178144] 23.07.13 21:49 · odgovor na: anon-167697 (#2178135)
Odgovori   +    13
[kalimba]
V katerem postu sem jaz ocenjeval oddajo Vroči stol? Napisal sem le to...

>Pogledi in Vroči stol, dve oddaji z tretjerazrednimi ter polkriminalnimi voditelji in gosti.

... in za tem stojim.
Čisto nič ti ne uspeva. Še copy paste ne. Danes si napisal vsaj spodnje, kar se v celotnem odstavku nanaša tudi na oddajo, ki je nikoli nisi gledal:

"Pogledi in Vroči stol, dve oddaji z tretjerazrednimi ter polkriminalnimi voditelji in gosti. Politik, ki se udeležuje teh oddaj, je zame "mrtev" politik, neizvoljiv, klovn. Enako velja za novinarje in kvazi-ekonomiste."

Če bi pa brskal še nazaj po tvojem profilu, bi se pa zelo verjetno izkazalo, da si izreden poznavalec obeh oddaj, ki so na tem forumu večkrat sprožile izredno dolge polemike. Raznih shevchenkotov in kalimb pa v teh debatah nikoli ni primanjkovalo. Danes torej vidva ne blefirata ravno prvič in tudi ravno po naključju ne. Taka sta vedno in po celem telesu, saj vama vendar srce bije na levi.
anon-288303 sporočil: 5.457
[#2178145] 23.07.13 21:49 · odgovor na: mc (#2178069)
Odgovori   +    7
[mc]
> [oQI23IDCN0948R]
> Burka. Pretezno brezzobo oddajico bodo zdaj z ognjevitim bojem spet vrnili na male zaslone, kar bo zmaga svobode govora, podobno kot kozina ze apriori predstavlja zmago pravne drzave - folk je skoraj tako penast od navdusenja, kot ce bi se titej peljal po titejevi.
>
> Funkcionalno nepismeni pokomunajzani bedaki res ne rabijo mnogo, le se to zadoscenje se jim da, da se ekspropriira "bogate prasice", pa bodo srecne njihove neznatne komunajzarske dusice.
>
> P.S.: Kot davkoplacevalca me zanima izljucno ukinitev RTV, ne pa ohranjanje nekaksnih potemkinovskih oddaj, ki naj bi sluzile kot kao neka medijsko-pluralna protiutez severnokorejskemu world viewu tam prisesanih druzbenopoliticnih delavcev.

*****tako se govori
*******tako je

Hvala Bogu, pa se vedno več ljudem odpirajo oči

Na žalost je balkan skupaj z komunizmom in strahom, ki ga je le ta generiral uničil pamet nekaj generacijam, ampak čas teče in kmalu bodo tudi nekateri morali teči in to od same sramote, ko jim bo narod nastavil ogledalo
klemenstp sporočil: 2.568
[#2178147] 23.07.13 21:52
Odgovori   +    8
Na koncu je programski svet predlagal vodstvu, da prouči možnosti za nadaljevanje Pogledov Slovenije v jesenski programski shemi, če so zato zagotovljeni finančni in kadrovski resursi.

Samo tisto umetno varuhinjo glodalčevih pravic skenslajo in že bo dovolj denarja. Kako da se tukaj, ob tej ukinitvi ni oglasila, pa koga ona varuje 3PM. Verjetno res tiste podgane okoli RTV bajte, ki so zvečer skakale naokoli, ko sem se vračal z večernega potepanja.

Skrajni čas je da se ukine prispevek, saj če ni RTV zmožna biti rentabilna, pol pa tud en qurc.
anon-288303 sporočil: 5.457
[#2178154] 23.07.13 22:22
Odgovori   +    5
Pogledi Slovenije v vsakem primeru bodo
tako komando je RTV že dobila
le tovariša Slaka bodo zamenjali
njegovo mesto bodo pa zasedli
tovariši komunistfašisti
kućen,vratuškova,erjavec, luškić in virmant
Še več Pogledi Slovenije bodo na programu 24 ur na dan
no vsaj za en čas
potem pa itak tudi Slovenije ne bo več
153 sporočil: 9.333
[#2178155] 23.07.13 22:23
Odgovori   +    3
Naslov: "Pogledi Slovenije bodo, če bo denar"

Denar je, če/ko je resničen interes.
Pogledi vselej so, ko oči res vidijo.

Sodražan
anon-170640 sporočil: 1.124
[#2178157] 23.07.13 22:30
Odgovori   +    10
PREDLAGAM - UKINITEV RTV SLO V sedanji OBLIKI !!!
anon-259163 sporočil: 737
[#2178229] 24.07.13 07:19
Odgovori   +    4
Janez Lombergar: "Dogovor je bil, da RTV racionalizira poslovanje, nova oddaja bo več kot pol cenejša, gledanost pa se ne bo bistveno spremenila, zatrjuje Lombergar, zato se ne bodo spremenili niti oglasni prihodki."
Tole pa je za lase privlečeno. Racionalizacija se ne pričenja tam, kjer so največji stroški, tamveč tam, kjer je najmanjši ostanek. Torej, pomembeno je razmerje med stroški in prihodki (gledanostjo, izkupiček za reklame,...) neke oddaje.

Saj ni pomembno, če nekaj stane 1.000, prodaš pa za 1.200. Po drugi strani pa imaš pri drugi oddaji strošek 800, prodaš pa za 500. Katero oddajo bomo ukinili? Po Lombergarjevo tisto prvo, ker je dražja.
anon-247964 sporočil: 6.948
[#2178254] 24.07.13 08:00
Odgovori   +    6
Včeraj, ko sem gledal Odmeve, sem se prav zabaval. Seveda je bil na sporedu najslavnejši novorojenec, da pa bi vse izgledalo bolj "strokovno" so to temo obravnavali kot blagovno znamko. In glej ga vraga, prav v tem času so odločali o ukinitvi ene od zelo redkih blagovnih znamk, ki jih sploh še imajo. Koga imajo za norca?
878787 sporočil: 1.844
[#2178307] 24.07.13 08:57
Odgovori   +    4
"Pogledi Slovenije bodo, če bo denar"

Pa kdo je tu nor??? Najprej so dvignili RTV prispevek, kar pomeni nekaj milijončkov na leto več, zdaj pa sanjajo svinje o koruzi?!?
Takoj naj vodstvo spoka kufre in via......
anon-175245 sporočil: 1.607
[#2178311] 24.07.13 08:59
Odgovori   +    3
Lombergar"Tarča bo še bolj zahtevna od Pogledov Slovenije in njen koncept garantira zelo uspešno oddajo" A si upa na to vezati svoje delovno mesto? Naj sprejme odgovornost za svojo vizijo!
anon-217896 sporočil: 3.961
[#2178319] 24.07.13 09:05
Odgovori   +    4
Slovenci nismo/niste vredni kakrsnekoli dobre vlade oz. da bi se kdo izpostavljal za nas. Niti Pogledov Slovenije in Slaka, ki bi udrihal po narodovih zatiralcih nismo vredni, saj sami Pogledi nicesar ne izboljsajo, so kot, stari ljudje bi rekli, kot bi metal bob v zid. Nikogar se nic ne prime in nima nobenih pozitivnih posledic, kvecjemu nasprotno. Narod samo caka, da bo nel politil in ena televizijska oddaja vse spremenila. Slovenci bodo morali sami spoznati kaj je zanje prav in kaj ne, tole se bo zgodilo, ko hinavska stara kurba Evropa nasim politikom ne bo vec posojala denarja.
Zatorej ne Janeza Janse in njegovega izpostavljanja samega sebe in svoje druzine ter ne Slaka in Travena, nismo jih vredni. Morali se bomo sami sebe zbrcati v rit in si zasluziti prostor v zgodovini. Drugace bomo svojo drzavo in prihodnost zadolzili in zapravili po neumnem.
anon-275629 sporočil: 1.493
[#2178341] 24.07.13 09:31
Odgovori   +    1
" ... gledanost pa se ne bo bistveno spremenila, ..."
Kako pa to ve?
anon-217896 sporočil: 3.961
[#2178348] 24.07.13 09:40 · odgovor na: anon-247964 (#2178254)
Odgovori   +    3
Zanima me koliko je pa Rozvita z nacionalke skasirala za fotoseshone svojih pamzev, ko je vceraj trikrat ponovila, da je rezultat ljubezni dveh mladih ljudi blagovna znamka, blagovna znamka, blagovna znamka.
Ko mi je zacelo pivo skupaj z gorgonzolo dolce gor prihajat sem jo na hitro zaprl, da ne bi sel popoldanski tramezzino rakom zvizgat.
Kaksna pokvarjenost komunisticna, ko je treba vsako druzinsko in tradicionalno vrednoto posrat do brezpoznavnosti, fuj in fej.
vrac sporočil: 11.068
[#2178350] 24.07.13 09:43 · odgovor na: anon-238577 (#2178073)
Odgovori   +    5
[fibonaci]
> [tstih]
> Bomo placevali narocnino, ce bodo sredstva.

nemaš pare, nemaš keine geld? ajde beži, nema EU za tebe ... youtu.be/lP9PRFSIN6I
Je pa zanimivo, palicaji mislijo, da je srbohrvaški jezik svetovni jezik! Ker ne znajo nemško pa klatijo srbsko, he, he,he....

Strani: 1 2 3