Strani: 1 2 3 4

anon-234516 sporočil: 1.943
[#1905145] 02.12.12 21:45 · odgovor na: (#1904629)
Odgovori   +    1
[Inside]
> [adana]
> > [Inside]
> > Tisti, ki ne gre na volitve nima pravice pljuvati po izvoljenem kandidatu.
> > Najlazje je stisniti rep med noge in se umakniti, ko je na vrsti cas za odlocitev.
>
> Edina pravilna odločitev je, da ne dovoliš, da boš delal proti sebi ,to je da boš volil komunajzarje.
> Če bom kdaj pljuvala, bom po slovenskih pezdetkih, ki niso bojkotirali volitev!!!!!

Vstopi v eno stranko ali jo pa ustanovi, kandidiraj bodi izvoljena in spremeni stvari. Tisti, ki so bojkotirali volitve ne vedo kaj bi radi.
Je videti, da sodiš po sebi!!!! Razumem, da je tak meglenko šel danes na volitve, drugče ni sposoben ravnati!!! Imaš totalno meglo v glavi!!!!
Naj ti jo malo razkadim!!!
Tisti, ki so danes kot politiki so zato, ker obvladujejo ali so del omrežij.Torej iz preteklosti so bili del komunistov, sedaj pa imajo svoja omrežja. In ti enega anonimneža pošiljaš v akcijo!!!!
Tipičen slovencelj, ki že 65 let voli komunajzarje!!
anon-182327 sporočil: 1.484
[#1908582] 04.12.12 14:18 · odgovor na: anon-273776 (#1904361)
Odgovori   +    1
[Pepi13]
> [VIKTOR1]
> > [oQI23IDCN0948R]
> > > [Pepi13]
> > > > [pezdon]
> > > > Ljudem gre na bruhanje pred odhodom na glasovanje, zato marsikdo raje ostane doma !!
> > >
> > > Verjamem, da jim gre na bruhanje.
> > > Pa naj med potjo bruhajo, lahko tudi na volišču pobruhajo skrinjice, lističe in komisijo...le volitev ne ignorirati! Bemti sunce! Pojdi volit! Sam sem tudi zamižal, ko sem obkrožil ono pičko! Raje pičko kot pa pezdeta...
> >
> > Jaz sem precrtal oba kucana in dopisal "Lustracija zdaj, Evropa kasneje".
>
> Storil sem enako. Skrbi me le, da bo prišlo do ponarejanja rezultatov. Sinoči, na RTV SLO je bilo rečeno, da se vsako leto nekaj volilnih skrinjic izgubi. Sprašujem se s kakim namenom. Kakšno anarhijo (morda namenoma) ima "tovariš" Vučko (član LDS), da se to lahko dogaja. Ali ne dajejo skrinjic lokalni volilni komisiji na "reverz" in mora le ta za to odgovarjati. Se skrinjice, ki so zginile, potem uporabijo in zamenjajo s trenutnimi s tem, da dajo v te prirejene volilne lističe. V Ljubljani bi morale biti obvezno mednarodne komisije, ker je tu največji problem (nepodpisani volilci?!?).

Včerajšnjih besed na RTV pa nisi dobro razumel. Govora je bilo o tem, da se vse skrinjice ne vrnejo nazaj v skladišče. Kar pomeni, da po 19h volilne komisije prinesejo na OVK v kuverte zapakirane rezultate, praznih skrinjic pa ne vrnejo...
Skrinjice so plastične zato, ker so za večkratno uporabo. Problem pa je, da je transport skrinjic po državi dražji, kot če bi izdelali kartonske in bi te potovale le enosmerno.... Ob vseh teh besedah na RTV-ju je pa moja žena dodala še komentar..ja, primerne bi bile te skrinjice za shranjevanje otroških igrač...
Hvala lepa za pojasnilo!

Strani: 1 2 3 4