Strani: 1 2

tasilo sporočil: 9.830
[#1759577] 17.07.12 13:35 · odgovor na: anon-238577 (#1759342)
Odgovori   +    4
[fibonaci]
Žabo so napeljali, da je skočila v vodo?
... pogovarjati se z ribami, ki da pri glavi smrdijo ;)

*in še spolzke so ;)
anon-124452 sporočil: 6.934
[#1759651] 17.07.12 14:04
Odgovori   +    2
Peter, kdo je naročil, da je treba Vodušku pomagat????
anon-124452 sporočil: 6.934
[#1759657] 17.07.12 14:06 · odgovor na: tasilo (#1759577)
Odgovori   +    1
[tasilo]
> [fibonaci]
> Žabo so napeljali, da je skočila v vodo?

... pogovarjati se z ribami, ki da pri glavi smrdijo ;)

*in še spolzke so ;)
Spolzke in premetene!!!!!!
tasilo sporočil: 9.830
[#1759701] 17.07.12 14:36 · odgovor na: anon-124452 (#1759657)
Odgovori   +    1
[yuslocan]
Spolzke in premetene!!!!!!
Drži! Spolzke, da jih nihče ne more dodobra zagarabiti ali preprosto ujeti; za preživetje v kalnem je treba pa tudi nekaj premetenosti.
anon-61706 sporočil: 6.178
[#1759775] 17.07.12 15:28
Odgovori   +    5
...mračnjaki so Slovenijo mračno nardili...so v samoupravnem socializmu že odkrili...da v mraku se mračno živi...
...sami darkerji, ki se Sonca bojijo...trdijo, da škoduje.
anon-91255 sporočil: 235
[#1759838] 17.07.12 16:30
Odgovori   +    8
Policija je vsekakor »zanimivo« tempirala čas predaje keša. En dan po intervjuju PM. Info TV je praktično edini medij, ki je (ob vsakodnevnih huronskih napadih vlade s strani opozicije in praktično vseh glavnih medijev) dal besedo tudi drugi strani. Ne zagovarjam Voduška, a prepričan sem, da tam okoli Uniorja smrdi do nebes. Je slišati vse mogoče (o »kšeftih« te velike firme), zanimivo, mediji pa NIČ, ČISTO NIČ!

Izsiljevanje je mogoče le za NEZAKONITE posle, ali ne? Odkupnina je običajno drobiž proti tajkunskim mahinacijam. Pozor, spet je zadaj tudi tujina. Tu, na tej strani, se najbrž SPET ne bo zgodilo nič!

Policija, nekdanja Milica, je bila v časih propadlega zločinskega režima od vrha do tal »rdeča« kot paprika in je taka (leva) še danes. Udarna pest partije in absolutno lojalna umazanemu režimu. Po prelomu s komunizmom ni bilo nobene lustracije nosilne garniture v praktično nobenem podsistemu družbe (sodstvo, šolstvo, mediji, državna uprava ipd.). Zakaj (in kako) naj bi se torej spremenila Policija?

Policiji že dolgo ne verjamem PRAV NIČ! ČISTO NIČ! Še ko te pozdravijo (običajno preden te drastično pokasirajo za »grozovit« prometni prekršek) z dober dan, ne verjamem. V glavi imajo v resnici še kar »zdravo, tovariš«! (Mišljeno: »kdo si ti uboga para, lahko te »vdrapnem« kolikor želim, jaz sem oblast«).

Od nekdaj so j… rajo. Mi in samo mi smo njena tarča še danes…
anon-266409 sporočil: 712
[#1759970] 17.07.12 19:32
Odgovori   +    6
To sporočilo je izbrisal avtor (16.10.2013 17:32)
anon-149455 sporočil: 40
[#1760327] 18.07.12 02:38
Odgovori   +    3
Mene pa zanima ali je policija od Voduška zahtevala, da ji preda dokumente, ki kažejo in/ali potrjujejo kazniva dejanja iz področja gospodarstva, ki bi jih naj storila ta dva uboga 1000 % poštena revčka, ki ju je ti grdi, grdi Vodušek "izsiljeval"? Če niso -zakaj ne in kdaj mislijo? Če ne pa naj jih advokat g. Voduška pompozno preda tožilstvu in policiji, čez par dni pa še medijem, da se slućajno ne bodo pospravili pod preprogo. Potem pa naj jih skupaj zaprejo. Pa verjetno še koga, ki je sodeloval pri tem, mogoče celo kakšen g. odvetnik! A bodo v naši državi že enkrat končno začeli veljati enaki vatli za vse, ali pa bo to res potrebno odgovornim vbiti v njihove glave?
anon-10003 sporočil: 2.478
[#1760337] 18.07.12 04:10 · odgovor na: anon-247964 (#1759282)
Odgovori   +    0
[kugy]
Se popolnoma strinjam, da je zgodba podobna tisti srečka Prijatelja. Predvidevam, da bo tudi Vodušek ekspresno pravnomočno obtožen in bo sedel in to prej kot se v večini tajkunskih zgodb preiskava sploh začne. Ne opravičujem kaznivih dejanj Prijatelja in Voduška, le strah me je, ko gledam ti dve različni "pravni državi".
Razpredati o tem, da pravi lopovi v teh primerih ostajajo na prostosti je verjetno škoda časa. Gospoda Koršca & Co. bodo začeli preiskovati čez dve leti, ko bodo že vse uspešno pometli pod preprogo. Sicer pa je pri Srečku enako, velike ribe prosto plavajo dalje in so celo pod policijskim in sodnim varstvom.
Maš prav ,mene kot pa malega človeka,pa trenutno jebe npr,. OPANKOVIČEVO redarstvo,pa nisem bil letos 5 krat v Ljubljani.
Kaj je point, dobim pošto,kot neki kriminalec,-sosedi oh!!!! in sploh priporočeno ITAK-potem ,mi pa kao naprtijo neko kazen,kao da sem vozil določenega dne ob določenem času z kao nekim avtom in prekoračil hitrost in itd..... I vidi te modele od mene imajo vse podatke od EMŠE dalje ,skratka NORO.

In ,jaz se zdaj moram zagovarjati in strokovno pisati zadeve ,da sploh oh in sploh ,da tistega lastnika avta,kateri je dotičnega dne kao prekoračil ob znanem času ,na znanem kraju ,je kao prekoračil hitrost.da sploh nimam jaz veze z njim.............
Kdo bo pa meni plačal zagovor,duševne bolečine čez vikend,ker sem se kregal z dotično polovico,kdo je kao takrat krožil po LJ z nekim avtomobilom............


Očtino bo treba j..... zamaščeno in še bolj tisto varuhinjo..,pa ne MENE j.... ,banda.................ve se katera dela probleme v naši družbi
očitno nekdo nekaj išče,sem takoj ZA!!!!
Ko bodo kmalu zadeve v postopku,pišem dalje in prosim za pomoč oz. da skupaj razkrinkamo to šelebajzarsko bando.
anon-10003 sporočil: 2.478
[#1760338] 18.07.12 04:23 · odgovor na: anon-266409 (#1759970)
Odgovori   +    1
[natiga5]
kako je pa kaj z Hotelom pod Roglo,marsikaj se sliši tudi o lasništvu in financah kdo vse je lasnik v pogodbah različnih ali tudi ?

Pa nikar še ti gledati na vsak cent ,če je NAŠ itak,ZNA SE,kot pravi npr. forumaš OBSSEG!!!!
anon-10003 sporočil: 2.478
[#1760339] 18.07.12 04:27 · odgovor na: anon-124452 (#1759657)
Odgovori   +    0
[yuslocan]
> [tasilo]
> > [fibonaci]
> > Žabo so napeljali, da je skočila v vodo?
>
> ... pogovarjati se z ribami, ki da pri glavi smrdijo ;)
>
> *in še spolzke so ;)

Spolzke in premetene!!!!!!
Daj možakar povej,koliko si spušio kod penzije??
anon-124452 sporočil: 6.934
[#1760494] 18.07.12 08:49 · odgovor na: anon-10003 (#1760339)
Odgovori   +    2
Zadnja sprememba: anon-124452 18.07.2012 09:03
[0219Ju1]
> [yuslocan]
> > [tasilo]
> > > [fibonaci]
> > > Žabo so napeljali, da je skočila v vodo?
> >
> > ... pogovarjati se z ribami, ki da pri glavi smrdijo ;)
> >
> > *in še spolzke so ;)
>
> Spolzke in premetene!!!!!!

Daj možakar povej,koliko si spušio kod penzije??
Jaz nič, ker še delam. Pa ne v državni firmi ali JS. Imam svojo firmo, da ne boš ugibal.

Ampak tvoje vprašanje je indikativno: "Spušili so pri penziji" po tvoje samo nasprotniki SDS in velikega Premetenca Ivana.

Velika večina v Sloveniji tudi meni, da je maščevanje za neizvolitev, bil namen posega v pokojnine.

Kako bedno, uporabiti državo in njene ljudi za osebno maščevanje.

www.delo.si/novice/v...-dela.html

Ljubljana – Bruno Šterpin je elektroinženir z 41 leti delovne dobe. Čeprav je veljal za iskanega strokovnjaka, ima po zakonu za uravnoteženje javnih financ od junija za skoraj četrtino nižjo pokojnino. Pritožil se je in pravico namerava iskati tudi na evropskem sodišču za človekove pravce, če bo treba.

Oseminšestdesetletnik ima za seboj bogato poklicno pot. Med letoma 1963 in 1979 je bil zaposlen v JLA, kjer je bil konstruktor letal Orao in Super galeb. Pozneje je delal za Iskro, podjetje Soko v Mostarju, ki je bilo vodilno na področju letalske tehnologije v nekdanji SFRJ, pri SCT je vodil energetsko prenovo letališča v Pulju ter stanovanjskih in turističnih kompleksov. Kariero je leta 1999 sklenil kot direktor proizvodnih obratov Golovec v ljubljanskih zaporih. Teritorialni obrambi je ob osamosvojitvi ponudil svojo pomoč, ki je bila tudi sprejeta – njegova naloga je bila spremljanje dejavnosti na letališču v Pulju.

Bruno Šterpin je eden od 26.341 upokojencev, ki so 29. junija prejeli nižjo pokojnino – zaradi dobe, ko je bil zaposlen pri JLA, se je zmanjšala za 350 evrov, kar je več kot 20 odstotkov. »Kaznovanje nas, upokojencev, ki smo izpolnili vse zakonsko zahtevane pogoje za redno starostno upokojitev in polno dobo plačevali prispevke, je ne samo nedopustno, temveč tudi diskriminatorno,« je dejal Bruno Šterpin, ki bo izkoristil vse pravne možnosti za to, da se krivica popravi.

»Razlogov za nastanek krize, ki ni le finančna, ampak tudi moralna, je najbrž več, vendar sem prepričan, da je ni povzročila nobena od z zakonom o uravnoteženju javnih financ (ZUJF) kaznovanih skupin upokojencev,« je prepričan sogovornik, ki hoče »razbiti laž«, da so ukrepi prizadeli nepismene in tiste, ki niso prispevali v blagajne. »Vedno sem delal, bil sem iskana strokovna oseba in mislim, da sem si zaslužil primerno pokojnino.« Pritožil se je na zavod za invalidsko in pokojninsko zavarovanje, obrnil se je na urad varuha za človekove pravice. Pripravljen je iti do Strasbourga.

Iz državnega proračuna prejema pokojnino 8084 ljudi, ki so pokojninsko dobo dopolnili do marca 1992 na območju nekdanje SFRJ ali so delali v Sloveniji za podjetja s sedežem v drugih republikah. Prav tako 2725 vojaških upokojencev in 1299 tistih, ki so bili sicer določen čas kot civilisti zaposleni v JLA, a so se, kot naš sogovornik, upokojili po splošnih predpisih. Vsi ti so prispevke za obvezno pokojninsko in invalidsko zavarovanje vplačevali, vendar v sklade, ki so danes v tujini. Za tiste, ki so bili v JLA, so se naslednice SFRJ po razpadu zavezale za odmero in prevedbo, za druge, ki so bili zaposleni v drugih republikah, pa je Slovenija pozneje podpisala sporazume.



TO ZMORE SAMO IVAN, PRVI NEIZVOLJENI PREDSEDNIK VLADE.

BOGA SLOVENIJA!

Strani: 1 2