Izbrani forum: Glavni forum

Izbrana tema: članek Ustavite Spomenko Hribar!

Strani: 1 2 3 4 5 6 7

depersin sporočil: 10.224
[#1261809] 22.06.11 10:12 · odgovor na: (#1261119)
Odgovori   +    11
[s69t]
Da, trzno pravicno. Ena moja bivsa je pol leta po diplomi in takoj na zacetku delovne dobe dobila najemno sluzbeno stanovanje. Nekaj let kasneje ga je po Jazbinskovem zakonu odkupila za ceno rabljenega yugota. Bolano.
Še vedno so več profitirali tisti, ki so gradili hiše in jim je ves kredit požrla inflacija.
FIN-527377 sporočil: 1.005
[#1261816] 22.06.11 10:24 · odgovor na: (#1261623)
Odgovori   +    6
Zadnja sprememba: FIN-527377 22.06.2011 10:28
[rename]
> [FIN-527377]
> > [s69t]
> Me pa na tvojem primeru zelo zanima, na kakšen način se vrednoti posamezne pisce, ko tule nekateri polpismeni imbecili z 90% negativno ovrednotenih prispevkov vedrijo in oblačijo nad sugerirano mejo 40 in jih moram dati na shitlist, da mi pritisk ne poraste preko 170, pri tebi pa težko najdem below-the-line red figure, pa moram tratiti energijo s klikanjem za branje. Očitno so rdeči aktivisti veliko bolj usklajeni in organizirani pri izrivanju antirdečih kot slednji v obratni smeri. Če bi spustil kriterij, mi pa takoj pade noter še nekaj polpolpolpismenih imbecilov, kar je spet slabo za pritisk...

Tudi meni ni jasno.
Vsi njegovi komentarji so zelo v plusu. V primerjavi z Agentom 021 recimo, ki ima fakfaktor 47, pa večino komentarjev globoko v minusu.
In enako velja za razmerja prijatelji:ignoriranci.

Nisem imel v mislih 021, kakorkoli se ne strinjam z njim - misli drugače kot jaz, a misli. Pred očmi imam primerke kategorije juhjuhjuhuhu, FIN-466864, BLEDBLED in podobne umetnike kratkega uma, z 90% minusov, celo plejado ignoreov in prijatelji v obliki sebe&sebe&sodelavca. Pa kar vedrijo in oblačijo tam okoli 45. Funny.
anon-178994 sporočil: 72
[#1261832] 22.06.11 10:35
Odgovori   +    13
Ta Spomenka naj že enkrat za vedno utihne s temi komentarji. Naj vzame pod roko Kučkota, gresta na avtobus pa se zapeljeta na obisk Barbara rova, položita venec ter se zamislita...
depersin sporočil: 10.224
[#1261856] 22.06.11 10:44 · odgovor na: (#1261825)
Odgovori   +    8
[rename]
Ni nujno.
Večina je zidala ogromne bajte, za današnje razmere slabih materialov, ki so danes stare več kot 30 let in so praktično nelikvidne.
Tako, kot vse stavbe takrat. Nelikvidne so pa zaradi visokih cen v krizi. In konec koncev so ti ljudje živeli v njih.
anon-131555 sporočil: 1.422
[#1261860] 22.06.11 10:47
Odgovori   +    10
Korzika, če sme in si dovoli Hribarjeva vzvišeno zapisati "ustavite desnico", je po 60 letih vladanja nujno in skrajni čas, da se brez sramu zapiše podobna zahteva: USTAVITE (danes kvazi) LEVICO.
Pripis: Danes kaj takega prebrati v Delu, je še utopija. Mogoče jutri. Jutri je nov dan, je rekel Kučan.
anon-221883 sporočil: 739
[#1261870] 22.06.11 10:50
Odgovori   +    10
Spomenka Hribar dela in govori tisto kar ji drugi rečejo!
anon-10003 sporočil: 2.478
[#1261909] 22.06.11 11:05 · odgovor na: foore (#1261691)
Odgovori   +    14
[foore]
Ko bo Hribarjeva glasno in pismeno napisala : Ustavite levico......bo lahko še kaj kvakala in pametovala...do takrat pa naj bo tiho s svojo prilivigirano penzijo....
Ironija v Sloveniji je to,da imajo največ za povedati osebki,kateri niso nikoli nič delali,razen da so v rokah držali svinčnik in list papirja.

Za nagrado pa imajo še priviligirane penzije. Skratka v tej deželi ne bo nič drugače,dokler se jih ne udari po žepu,se pravi da prejemajo penzije na osnovi minulega dela.
RTM sporočil: 4.799
[#1261918] 22.06.11 11:10 · odgovor na: anon-36971 (#1261182)
Odgovori   +    14
[Moneta]
www.vinkogorenak.net...-4-5-2011/


komaj čakam na odgovor dildoline !
najobj sporočil: 31.920
[#1261921] 22.06.11 11:11 · odgovor na: anon-263512 (#1261116)
Odgovori   +    6
Zadnja sprememba: najobj 22.06.2011 11:13
[mukamoja]
> [Moneta]
> > [s69t]
> > > [rafik]
> > > > [Moneta]
> > > > Slabo. Sedaj vidim, gre zgolj za frakcijske boje tranzicijskih komunistov.
> > > >
> > > > "Četrtič, Spomenka Hribar je nedosledna. Zakaj ni protestirala tudi takrat, ko je pred desetletjem in še kaj vladajoča stranka LDS z razprodajo družbenih stanovanj izvedla največji rop (s konsenzom drugih strank seveda) državnega premoženja v zgodovini Slovenije. Vse to je bilo premoženje minulih generacij. Ko smo s tem mladi generaciji odrekli pravico do dostojne prihodnosti."
> > >
> > > Točno to je bila moja prva misel, ko sem bral ta odstavek: lejga lejga, to je bil zanj največji rop DRŽAVNEGA premoženja... premoženja minulih generacij... torej njihovega "tosvenašega" premoženja...
> > > Si vidu ti njega?:))
> > > (pa do tukaj je bilo še dobro brati...)
> >
> > Za stirisobna stanovanja v izmeri 100 m2 v Ljubljani je bila odkupna cena enaka ceni golfa iz TAS-a. Kdo mislis, da je na koncu placal razliko v ceni? Tiste davkoplacevalske budale, ki niso imele tega bolanega priviligija stanovanj dobiti v dar za 10% stroskovne cene.
>
> Pojma nimaš!!!
:))))) dol bom padu Moneta in S69t se kregata :)), (Moneta se je ustrašil da mu bodo stanovanje pohopsal pa je čist zbezerkal)

... čuj, ti si malo bolj novi tukaj, pa zato ne veš, kakšna komedija je bila, ko so se forumski kaoliberalci tukaj prepirali o tem, kaj vse bi bilo treba obdavčit, da bi bil njihov svet bolj pravičen ...

... pizda, že čez pol ure debate si lahko brez problemov sestavil natančno premoženjsko kartico od vsakega forumskega kaoliberalca ... khmm, ker bi seveda čisto vsak od njih obdavčil točno tisto premoženje, ki ga sam nima ... hahaha ...
alfa55 sporočil: 2.730
[#1261929] 22.06.11 11:14
Odgovori   +    9
Drugič, javni zavodi potrebujejo temeljito reformo... so relikt prejšnjega sistema, saj so povsem odvisni od države...zdaj, ko ni več prejšnjega političnega sistema nadzora (zveza komunistov, tajna policija ...), so direktorji zavodov tako rekoč popolnoma samostojni. ...Po drugi strani pa so ti direktorji zavodov zlizani s politično opcijo, ki jih je nastavila.
S tole trditvijo se pa lahko strinjam le zelo pogojno.
Namreč, kdo lahko z gotovostjo trdi, da sedanji direktorji v javnih podjetjih niso še naprej ljudje, ki jih je tja postavila že pred leti partija, ali pa celo tajna politična policija SDV? In kdo lahko trdi da nekatere politične opcije (SD, LDS, ZARES...) niso podmladek partije ali pa nekdanje SDV?

Kvečjemu bi lahko trdili obratno. Javna podjetja so "ugrabile" ravno te politične stranke za prelivanje denarja na svoje tuje račune. Od tam preko tretjih "tujih" firm poceni kupujejo še preostanek državnih firm. In "naši tujci" nas bodo prek svojih tujih firm še naprej vodili iz kakšnega Monaca, Bermudov, Cipra, Kajmanov, Floride.

Majhen del nakradenih sredstev bodo dali marionetnim strankam SLO političnega odra za vzdrževanje privida demokracije, da bodo imeli mir med striženjem ovac.
anon-263512 sporočil: 93
[#1261930] 22.06.11 11:14 · odgovor na: najobj (#1261921)
Odgovori   +    1
Zadnja sprememba: anon-263512 22.06.2011 11:16
[najobj]
> [mukamoja]
> > [Moneta]
> > > [s69t]
> > > > [rafik]
> > > > > [Moneta]
> > > > > Slabo. Sedaj vidim, gre zgolj za frakcijske boje tranzicijskih komunistov.
> > > > >
> > > > > "Četrtič, Spomenka Hribar je nedosledna. Zakaj ni protestirala tudi takrat, ko je pred desetletjem in še kaj vladajoča stranka LDS z razprodajo družbenih stanovanj izvedla največji rop (s konsenzom drugih strank seveda) državnega premoženja v zgodovini Slovenije. Vse to je bilo premoženje minulih generacij. Ko smo s tem mladi generaciji odrekli pravico do dostojne prihodnosti."
> > > >
> > > > Točno to je bila moja prva misel, ko sem bral ta odstavek: lejga lejga, to je bil zanj največji rop DRŽAVNEGA premoženja... premoženja minulih generacij... torej njihovega "tosvenašega" premoženja...
> > > > Si vidu ti njega?:))
> > > > (pa do tukaj je bilo še dobro brati...)
> > >
> > > Za stirisobna stanovanja v izmeri 100 m2 v Ljubljani je bila odkupna cena enaka ceni golfa iz TAS-a. Kdo mislis, da je na koncu placal razliko v ceni? Tiste davkoplacevalske budale, ki niso imele tega bolanega priviligija stanovanj dobiti v dar za 10% stroskovne cene.
> >
> > Pojma nimaš!!!

> :))))) dol bom padu Moneta in S69t se kregata :)), (Moneta se je ustrašil da mu bodo stanovanje pohopsal pa je čist zbezerkal)


... čuj, ti si malo bolj novi tukaj, pa zato ne veš, kakšna komedija je bila, ko so se forumski kaoliberalci tukaj prepirali o tem, kaj vse bi bilo treba obdavčit, da bi bil njihov svet bolj pravičen ...

... pizda, že čez pol ure si lahko brez problemov sestavil natančno premoženjsko kartico od vsakega forumskega kaoliberalca ... khmm, ker bi seveda vsak obdavčil točno tisto premoženje, ki ga sam nima ... hahaha ...
Hahaha, sem opazil tudi pri unmu mojateta 8sicer ne vem če je liberalc) ampak sem njegove poste bral je nekaj čez piratski zakon udrihal, pol je pa predlagal obdavčitev službenih parkirnih prostorov :). Do trenutka ko ga bo sam deležen :))

Pa nasploh nekaj z liberalcem ne more štimat če nove/dodatne davke predlaga...
anon-243516 sporočil: 3.391
[#1261935] 22.06.11 11:17
Odgovori   +    15
Še tako butastemu je lahko postalo jasno, da Hibarjeva nekaj govori, drugo dela. Recimo: pokojninska reforma-čivka ona, da je dobra, pravilna, oh in ah, ....In to dela babura, ki se je upokojila pri 52 letih z 28 leti delovne dobe. Vprašajte delavko za strojem, če bi se upokojila na ta način. Ko bi bilo babše vsaj tiho, tako pa razkriva svoj sprevrženi značaj podolgem in počez. Tišina, Hribarca! Nimaš moralnih in etičnih vrlin, da bi smela učiti Slovenca. Poskusi to v Črni gori...
depersin sporočil: 10.224
[#1261939] 22.06.11 11:18 · odgovor na: (#1261915)
Odgovori   +    8
[rename]
2-3 sobno stanovanje je po mojem mnenju vseeno bolj likvidno od 3-katnice ;-)
Večje kot je, dražje je in je manj likvidno.
anon-183241 sporočil: 387
[#1261948] 22.06.11 11:23
Odgovori   +    4
Bye the way. Kolikor mi spomin nese, je bila prodaja družbenih stanovanj delo Jazbinška in Demosove vlade.
anon-118681 sporočil: 347
[#1261979] 22.06.11 11:37
Odgovori   +    5
G. Korsika, da Spomenka bi morala ze davno utihniti. Moti pa me govor o levici in desnici. Oprostite, ampak sam je ne vidim. V glavnem so to najbolj skorumpirani ljudje, ki so dobili trenutek oblasti. Upam, da se bo tudi v Sloveniji uresnicil rek "Sve će to narod naplatiti!".
anon-131555 sporočil: 1.422
[#1261984] 22.06.11 11:39 · odgovor na: anon-221883 (#1261870)
Odgovori   +    8
[matko77]
Spomenka Hribar dela in govori tisto kar ji drugi rečejo!
...in je za sprijene tovariše izredno dovzeten medij, ki sprejme za čisto resnico vse, kar piše v papirjih in takih in drugačnih dokazih, s katerimi jo zalagajo udbovski premetenci, ki se skrivajo za njo. Popolnoma nekritična gospa. Podoben ji je Moge. Oba se imata, in se v javnosti kažeta za velika pravičnika. Tako velika, da v resnici to nista več, postaneta nepravična do veliko ljudi. Moge že zna matematiko. Popolnoma pa zgreši pri nastavkih in presojah, robnih pogojih za izračun. Zato so njegovi zaključki daleč od realnosti in poštenosti.
anon-248071 sporočil: 22
[#1261986] 22.06.11 11:41 · odgovor na: anon-188487 (#1261663)
Odgovori   +    5
Točka 4 g. Korzike stoji res na zelo trhlih nogah. Če ne bi bilo lastninjenja "družbenih stanovanj", bi bila zagotovo že v lasti tajkunov, ki bi z njimi mesečno služili mastne denarce. Seveda jih ne bi kupili z lastnim denarjem, ampak z slovitimi bančnimi "posojili"...
Še nekaj. Ob očitkih se pozablja, da so vsi zaposleni v času socializma mesečno prispevali od svojih plač 7 odstokov za stanovanjsko gradnjo in da so torej že takrat kar veliko plačali za stanovanja. Je že res, da jih niso mogli odkupiti, npr. ljudje z lastnimi hišami. Veliko ljudi je tedaj pozidalo svoje hiše, ki so (res ob velikem garanju) bile delno tudi podarjene, ker zaradi velikanske inflacije posojil praktično ni bilo nikdar treba vrniti. Resnična krivica se je zgodila samo dojenčkom, ki so se (ne po lastni krivdi) rodili kasneje...
anon-248071 sporočil: 22
[#1261988] 22.06.11 11:42 · odgovor na: anon-188487 (#1261663)
Odgovori   +    4
Točka 4 stoji res na zelo trhlih nogah. Če ne bi bilo lastninjenja "družbenih stanovanj",bi bila zagotovo že v lasti tajkunov, ki bi z njimi mesečno služili mastne denarce. Seveda jih ne bi kupili z lastnim denarjem, ampak z slovitimi bančnimi "posojili"...
Še nekaj. Ob očitkih se pozablja, da so vsi zaposleni v času socializma mesečno prispevali od svojih plač 7 odstokov za stanmovanjsko gradnjo in da so torej že takrat kar veliko plačali za stanovanja. Je že res, da jih niso mogli odkupiti, npr. ljudje z lastnimi hišami. Veliko ljudi je tedaj pozidalo svoje hiše, ki so (res ob velikem garanju) bile delno tudi podarjene, ker zaradi velikanske inflacije posojil ni bilo nikdar treba vrniti. Resnična krivica se je zgodila samo dojenčkom, ki so se (na po lastni krivdi) rodili kasneje...
anon-256851 sporočil: 11
[#1262002] 22.06.11 11:57
Odgovori   +    6
Spomenka,saj ne bo tako hudo, ko bo kmalu na oblasti 'desnica'.. Potolaži se že no...
anon-178479 sporočil: 18.832
[#1262006] 22.06.11 11:59 · odgovor na: anon-47002 (#1261076)
Odgovori   +    9
[1202Inter]
Tale članek mi full ni všeč. Zakaj? Boli me k.... za neke polpretekle zgodbe. Glejmo naprej in bo vse ok. In dokler je oblast tako jebeno politična ne bo bolje. Korsika in Hribarjeva gor ali dol.
p.s.: sem fasal 3 minuse od treh v petih sekundah ali Sovražnik ne spi :-)
Minuse si fasal, ker te boli k.... za neke polpretekle zgodbe, torej tudi za zgodbe tvojih staršev. Nadalje si minuse fasal, ker trdiš, da mora biti politika nepolitična.
anon-169261 sporočil: 1.078
[#1262011] 22.06.11 12:01
Odgovori   +    6
To sporočilo je izbrisal avtor (08.01.2017 16:14)
anon-178479 sporočil: 18.832
[#1262017] 22.06.11 12:06 · odgovor na: (#1261119)
Odgovori   +    9
[s69t]
> [Moneta]
> > Drzava bi lahko denar dobila tudi z komercialnimi najemninami ali komercialnim odkupom. To bi bilo pravicno.
> >
>
> Pravično?!?

Da, trzno pravicno. Ena moja bivsa je pol leta po diplomi in takoj na zacetku delovne dobe dobila najemno sluzbeno stanovanje. Nekaj let kasneje ga je po Jazbinskovem zakonu odkupila za ceno rabljenega yugota. Bolano.

Kapitalisticno bi bilo taksno stanovanje v druzbeni lastnini dati na trg in prodati (sprivatizirati) po trzni ceni, ali pa zaceti kasirati trzno najemnino.
Ja, pa res. Vse davkoplačevalce je treba obremeniti tržno, da lahko koritniki harajo po bankah, podjetjih in zapravljajo kredite, ki jih bodo plačevali davkoplačevalci. To je bilo edino nekaj, kar so davkoplačevalci dobili od svoje svinjsko drage države. Vidva bi jim pa še to pocufala.
anon-178479 sporočil: 18.832
[#1262030] 22.06.11 12:14 · odgovor na: anon-205708 (#1261149)
Odgovori   +    7
[TetaPehta]
Jazbinškov zakon je po mojem mnenju eden najsvetlejših trenutkov naše novejše zgodovine. Dejmo kr minus mi hitr dejte! Zakaj? Pravite rop. Kdo je pa koga oropal? To je bla družbena lastina, če hočete rečt državna. Kdo je država? Ljudje! Zdej bodo pa pluval tisti, ki so si "težko prigarali lastne hiše". V 70 in 80 letih? Na koncu so bli obroki za pufe manjši kot je stalo kosilo. Tko da tud vi ste imeli nekaj od Juge, bodite pošteni. Zakaj govorim o svetlem trenutku. Jazbinškov zakon je razdelil stanovanja ljudem ne glede na politično in "prijateljsko" pripadnost. Če pogledate zadnjih 20 let, je to praktično edini tak primer. Je bil Jazbinškov zakon pravičen in najboljša možna rešitev? Verjetno ne, vsaj v tistem trenutku. A po 20 letih plenilskih pohodov v tej državi lahko rečem le, da rešitev niti slučajno ni bila slaba. Neko bogastvo se je razdelilo relativno širokemu krogu ljudi, tako da tega ne moremo označiti za rop. Upam si trditi, da bi v nasprotnem primeru bila danes večina stanovanj v lastništvu družb, katerih imen ne bi znali niti izgovoriti, s sedežem na Cipru, Lichtensteinu in CuliKafriji. Najemniki pa na milost in nemilost teh lastnikov. To, dragi moji, ne bi bil biznis ne stoletja, ampak dveh, treh generacij "prihvatizatorjev" in njihovih potomcev. Kakšna tržno gospodarstvo in podoben fxx! SCT, Vegrad, Merkur, Istrabenz itd itd. Lastništvo stanovanj je biznis. Nobene konkurence, samo kasiraš! Če map pa skoraj monopol pa sploh. In tega danes ni... Zato pa se nekaterim še danes meša in srce trga kako se je to zgodilo. In tudi meni ni jasno, kako, v kakšnem trenutku "slabosti" so izglasovali tak zakon. Upam si reči, da danes kaj takega ne bi bilo mogoče. Pa ne zato, ker bi obstajal kakšen strokoven razlog za to, ampak ker so danajšnji politiki preveliki mrhovinarji, da bi iz rok izpustili tak vzvod moči. Ja, glede na kasnejši tok dogodkov je bila to zelo dobra odločitev.

P.S. Na žalost nisem bil deležen razdelitve torte, ker sem pač jebena generacija. Oče je dobil možnost za odkup službenega stanovanja na periferiji Slovenije. Dolga leta je dobival zmanjšano plačo, ker so se delavci odpovedovali delu plače, da je firma obstala. Posledično je imel manjšo pokojnino, tako tudi mati po njem. Tako da nekatera stanovanja niso bila nujno po taki ceni kot je bilo zapisano na pogodbi. Lahko rečem, da smo ga mi pošteno plačali.
Pravilno razmišljaš, tudi ostalo (delnice bank, podjetij, počitniških stanovanj) bi lahko razdelili bolj pošteno. Izrivanje malih delničarjev pa bi kaznovali in nikoli se ne bi zgodili tajkunski prevzemi.
anon-178479 sporočil: 18.832
[#1262043] 22.06.11 12:16 · odgovor na: anon-122633 (#1261160)
Odgovori   +    6
[palmal]
O šalabajzar. V politiki ne gre pollopovska levica proti lopovska desnica! Ali pa pravzaprav res. O sanctus simplicimus!! Pomnimo prejšno vlado in Bajuka v rasti z minusom kljub finančni telovadbi!
Kreg za drobiž si si zapomnil, Pahorjeve afere za 10 milijard neznano kam izginulega denarja pa ne.
anon-187668 sporočil: 5.835
[#1262046] 22.06.11 12:17 · odgovor na: anon-131555 (#1261860)
Odgovori   +    13
[zarjarosa]
Korzika, če sme in si dovoli Hribarjeva vzvišeno zapisati "ustavite desnico", je po 60 letih vladanja nujno in skrajni čas, da se brez sramu zapiše podobna zahteva: USTAVITE (danes kvazi) LEVICO.

Pripis: Danes kaj takega prebrati v Delu, je še utopija.
Časopis Delo zna napisati marsikaj pretresljivega, če je le čas za to primeren.

Delo je, na primer, zapisalo pod naslovom: Primerjava slovenskih in evropskih plač v daljšem članku tudi podnaslov: Po avstrijskih merilih je revnih 72 odstotkov Slovencev.

V članku so povedali, da so upoštevali avstrijski dohodek, ki je določen kot prag revščine, kar je smiselno glede na približno enako raven cen potrošnih dobrin v Avstriji in pri nas.

Čas objave stopnje revščine v Sloveniji, se je očitno zdel Delu primeren, članek so namreč objavili 27.10.2008, ko je bil predsednik Vlade Republike Slovenije Janez Janša.

Tudi v tem primeru velja enako, kar si zapisal zgoraj - danes kaj takega prebrati v Delu, je še utopija.
anon-178479 sporočil: 18.832
[#1262053] 22.06.11 12:19 · odgovor na: anon-116035 (#1261161)
Odgovori   +    10
[norodobro]
Korsika, zakaj je levica oropala ljudstvo z razprodajo stanovanj? Premislite kaj ste rekli. Bi bilo bolje, da bi jih pokupili neki tajkuni, tako so dobili v last počitniške domove, ki niso bili last podjetja ampak delavcev - zaposlenih, so kupljena iz plač in ne iz osnovnih sredstev podjetja ali s krediti, ki bi jih vračalo podjetje. Za toliko so imeli zaposleni nižje plače.
Ja, res je. Počitniški domovi so bili direktna last zaposlenih, pa so jih lopovi kar prodali in pobasali denar v žep, ljudi pa niso niti obvestili, kdaj so to naredili. Lopovska država pa ni nič ukrepala. Isto se je dogajalo kot danes, ko so levaki zopet na oblasti.
anon-221565 sporočil: 303
[#1262061] 22.06.11 12:21
Odgovori   +    1
Kdor prvi potegne in zadene preživi.
Ko je jači taj klači.
Šteje akcija in ne mjavkanje.Lep dan.
anon-221565 sporočil: 303
[#1262098] 22.06.11 12:41
Odgovori   +    0
Ljudje se obnašajo kot tista deklica,ki bi rada seksala,samo hlačk nebi slekla.
anon-200682 sporočil: 2.095
[#1262139] 22.06.11 13:06
Odgovori   +    10
Jaz imam tudi dovolj vsiljenega brenda imenovanega Spomenka Hribar! Gospa je poleg Kučana resnično zaslužna za gnitje te države (našelo bi se jih še veliko, sta pa ta dva definitivno največja krivca)! Lahko posnamejo še tisoče prirejenih dokumentarcev, vedno bojo lopovi in okoriščevalci državnega proračuna!
anon-36971 sporočil: 8.543
[#1262176] 22.06.11 13:25 · odgovor na: anon-201800 (#1261742)
Odgovori   +    3
[samomilic]
dobro napisano. očitno si še kdo upa napisati kaj takega in to v dnevih, ko so nam ukradli še leto 1991 in smo z grozo ugotovili, da smo se borili za komuniste in sedaj moramo gledat filme o edinem osvoboditelju, ki ga zgornja avtorica na vse pretege časti. le kje dobi toliko sovraštva ta mlada upokojenka.
No, vidiš, sam pa tega agitprop zmaska iz protesta nisem gledal :)
P: Da je zmazek vem že iz napovednika.

Strani: 1 2 3 4 5 6 7