Zasebnost

Strani: 1 ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12

anon-293403 sporočil: 1.283
[#1852622] 18.10.12 21:45 · odgovor na: (#1852621)
Odgovori   +    4
[denac]
> [kwadogaja]
> Jankoviča za PM ali pa predčasne volitve, takoj.

Zatipkalo se ti je: Jankovića v PM...
Boli nje kalimero.
anon-166469 sporočil: 8.684
[#1852650] 18.10.12 22:16 · odgovor na: jezst (#1851664)
Odgovori   +    3
[jezst]
> [leonx]
> Štrukelj je še eden od rdečih parazitov in nevaren za razvoj tržne ekonomije ter demokracije v Sloveniji.

Razvoj tržne ekonomije ter demokracije v Sloveniji????

Mislim, da smo tole pot zajebali že tam nekje leta 1992, verjetno pa takrat, ko so namesto Pučnika (edini poštenjak na sceni poleg ustreljenega Krambergerja) izvolili Kurčana za precednika. Največja škoda se je pa naredila pod Drnovškom in podrepnikom Ropom. Pahor je uletel v zatečeno stanje z zvezanimi rokami, seveda ni bil ne sposoben, niti ni imel najmanjše možnosti kaj spremeniti.
Največji problem TA TRENUTEK je, da ima Janša še možnost narediti spremembe. ZAKAJ JIH NE? ZAKAJ ŠUŠMARIČ HODI VEN Z ENAKIMI UDBAŠKIMI predvsem pa MAFIJSKIMI PREDLOGI ZAKONOV (slaba banka itd.)? Zakaj še vedno toliko klientelizma? Zakaj se ne ukine kleptokracija? Zakaj je vsa SDS mularija dobila službe na plinovodu ali v kabinetih vlade? Pa vsa žlahta v parlament.... JEBENA BEDA!!!!

KJE SO JEBENE SPREMEMBE???? KJE SO PREDVOLILNI NAČRTI???? Najbolj me skrbi, da so pogruntali, da je situacija dejansko brezizhodna, zato vsak grabi, kar še lahko pred potopom... Jebote Primorski panterji. Upam, da niste rdeče barve... Treba bo nekaj naredit!! Po prioriteti na kole natikat vse te jebene kriminalce, ne glede na barvo. Črnc ali kitajc, nima veze, če ropa trgovino - v zapor, še boljš pa šus v glavo...

Pučnik ni umrl od starosti ali bolezni. Umrl je od žalosti. Bil je vizionar. In vedel je, kaj se dogaja in kam nas vodijo. Še ene bitke ni zmogel. Tudi zato, ker so ga izdali njegovi.... Ozrimo se samo 20 let nazaj in videli bomo, da res nimamo nobene možnosti.

p.s.
Dejte verniki, zbudite se iz stanja polzavesti, kdor na tole klika minuse, je resno moten oz. del problema. ... al pa Telekomu poslovna darila prodaja... Se popolnoma strinjam z zapisanim !
anon-278805 sporočil: 1.387
[#1852652] 18.10.12 22:16 · odgovor na: anon-263608 (#1852619)
Odgovori   +    9
Zadnja sprememba: anon-278805 18.10.2012 22:30
[cogo]
paont,ne zeli s,i da prides v naso ustanovo... ko bos bolan ali star, onemogel. Tudi to je javni sektor, kjer sigurno imas koga, ki skrbimo mi zanj... In za tako garasko delo dobimo res bedno placo...
Saj nihče ne oporeka teh prigaranih plač vam delavcem, še sočustvujemo z medicinskimi sestrami, ki so jih neupravičeno tako ponižali. Jezni pa smo na gospode vseh sort v javnem sektorju, ki vlečejo par jurjev plače na račun svoje "eminentnosti", ne pa dela! Pa na nepotrebne agencije... Vse to je navlaka iz socializma.
Spominjam se, ko je pred 40 leti sedaj pokojni stric iz Avstrije, zaposlen tam na občini dal primerjavo: "Vi v Jugoslaviji imate na občinah take velikosti, kot je naša, zaposlenih 200 ljudi, pri nas pa samo 20." V Sloveniji pa smo po 20 letih ex Yuge še vedno tu....
tasilo sporočil: 9.830
[#1852659] 18.10.12 22:30 · odgovor na: (#1852520)
Odgovori   +    8
[dob]
> [rava]
> > [dob]
> > Kaj hoče Branimir Štrukelj?
> >
> > Finance, spet imate težave z lektoriranjem.
> > Slovnično se pravilno napiše:
> >
> > Koji kurac bi rad Štrukelj.
>
> a ni slovnično bolj pravilno: "Koji mili kurac bi Spet rad štrukelj?"

Hmmm, zna biti, da imaš prav.
Mi ne potrebujemo ustavnega sodišča ampak slovnično. Tle bi bla deljena mnenja.
... khmm ... Kateri kurec bi rad Štrukelj? (Razložljivo v več pomenih; pa naj še kdo reče, da slovenščina omejuje :))

oziroma @rava, "Kateri dragi /ljubi/ kurec bi spet rad štrukelj?" (enako, kot zgoraj)


LP,
Hanibal Lector ... ne ... Tasilo ... ma ne, no ... Hanibal ... ne! Tasilo ... ne; Hanibal... ne, Tas... Han... T... Ha...

Ehh, zdej ste me pa čist zmešal ... Ma jebeš Štrukla.
anon-131555 sporočil: 1.422
[#1852663] 18.10.12 22:37
Odgovori   +    8
Po forsiranju Štruklja v tovariških medijih sodeč se strici že pripravljajo na drugo procesijo k Štruklju. Če se jim ne bo prej zataknil v grlu.
anon-278805 sporočil: 1.387
[#1852664] 18.10.12 22:39
Odgovori   +    6
Zadnja sprememba: anon-278805 18.10.2012 22:57
Štruklček bi pa za šefa Zokija... ja veš da bi,saj je Kučanov zet. Pa Tuerk ima tudi denar v davčni oazi, kot Zoki, in to ves!
anon-202420 sporočil: 105
[#1852670] 18.10.12 22:48 · odgovor na: (#1851291)
Odgovori   +    3
Tvoj FQ mi pove kdo je "mutibarić"
anon-79735 sporočil: 16.531
[#1852671] 18.10.12 22:50 · odgovor na: tasilo (#1852659)
Odgovori   +    1
[tasilo]
> [dob]
> > [rava]
> > > [dob]
> > > Kaj hoče Branimir Štrukelj?
> > >
> > > Finance, spet imate težave z lektoriranjem.
> > > Slovnično se pravilno napiše:
> > >
> > > Koji kurac bi rad Štrukelj.
> >
> > a ni slovnično bolj pravilno: "Koji mili kurac bi Spet rad štrukelj?"
>
> Hmmm, zna biti, da imaš prav.
> Mi ne potrebujemo ustavnega sodišča ampak slovnično. Tle bi bla deljena mnenja.

... khmm ... Kateri kurec bi rad Štrukelj? (Razložljivo v več pomenih; pa naj še kdo reče, da slovenščina omejuje :))

oziroma @rava, "Kateri dragi /ljubi/ kurec bi spet rad štrukelj?" (enako, kot zgoraj)


LP,
Hanibal Lector ... ne ... Tasilo ... ma ne, no ... Hanibal ... ne! Tasilo ... ne; Hanibal... ne, Tas... Han... T... Ha...

Ehh, zdej ste me pa čist zmešal ... Ma jebeš Štrukla.
Se strinjam, jezik na ..... te je čisto zmešal ;)
anon-202420 sporočil: 105
[#1852673] 18.10.12 22:52 · odgovor na: anon-178479 (#1851731)
Odgovori   +    4
[Aleister]
> [badeda]
> Bojim se,da je v tej zgodbi,kar na palec nametano veliko neresnic, političnega manipuliranja in žalitev, kar se en spodobi razen, če ni v ozadju kakšen drug motiv in cilj.

Zato se bojiš, ker nisi prebral v Reporterju in Požarreportu, koliko milijonov evrov so si razdelili "štrukeljčki" in kako bogati so sindikalisti z glavnim svizcem vred. Ne se bati, raje beri.
Žal ne berem skrajno rumenega tiska!
tasilo sporočil: 9.830
[#1852675] 18.10.12 22:57 · odgovor na: (#1852612)
Odgovori   +    5
xexe, frdamt, ravnokar si mu ga snel! :)
anon-79735 sporočil: 16.531
[#1852678] 18.10.12 23:00 · odgovor na: tasilo (#1852675)
Odgovori   +    3
[tasilo]
xexe, frdamt, ravnokar si mu ga snel! :)
Samo testiram, si že dal koga na ignore?
tasilo sporočil: 9.830
[#1852681] 18.10.12 23:05 · odgovor na: anon-79735 (#1852678)
Odgovori   +    5
Zadnja sprememba: tasilo 18.10.2012 23:08
Ne še. Ampak, kakšna lučka še vedno utripne!

PS: Če želim koga ignorirati, mi ga ni treba dati na ignore. To preprosto storim.
anon-79735 sporočil: 16.531
[#1852686] 18.10.12 23:16 · odgovor na: tasilo (#1852681)
Odgovori   +    1
[tasilo]
Ne še. Ampak, kakšna lučka še vedno utripne!

PS: Če želim koga ignorirati, mi ga ni treba dati na ignore. To preprosto storim.
Hvala, enako ;)
anon-202420 sporočil: 105
[#1852713] 18.10.12 23:48 · odgovor na: (#1852699)
Odgovori   +    1
[denac]
> [badeda]
> Tvoj FQ mi pove kdo je "mutibarić"

Meni pa tvoje nedoločno pisanje. Takih pisanj imam poln kufer še iz Jugoslavije.
Tvoj prepoln kufer na vrhu tvojega vratu odnesi na smetišče. Pazi,da boš pravilno ločil odpadke!
damci sporočil: 45
[#1852799] 19.10.12 07:30 · odgovor na: anon-96090 (#1851281)
Odgovori   +    0
Z večino predlogi se strinjam, predvsem s 1.-5.točko. Bojim se, da je to le utopija.
anon-178479 sporočil: 18.832
[#1852812] 19.10.12 07:43 · odgovor na: anon-242092 (#1852508)
Odgovori   +    5
[oQI23IDCN0948R]
> [Aleister]
> Levakarji ste vedno grdoto in strup videli pri drugih. Pri sebi pa nikoli. Pa vse ste zavozili. Sedaj se pa fine delate.

Prijateljica Aleister, sam smatram vsakega levicarja za h kriminalu nagnjenega zepotrpaca. To je levicarstvu lastno kot pticem perje. Potem pa gre le se za stopnjo civiliziranosti/pozivinjenosti druzbe, ki bolj ali manj tolerira levicarstvo; bolj uspesna in svobodna je druzba, manj tolerira levicarstvo, v idealni druzbi pa je ze javno izrazanje levicarske miselnosti povod za policijsko preiskavo in ovado.
Dobesedno tako je. Vidim pri svojih sorodnikih, čim kateri diši po levakarjih, že ima cel kup sumljivih poslov. Moj bratranec je na primer pred desetletji v slavni Yugi najemal kredite kot kmetijski pospeševalec za mojo in svojo teto, denar je pa vtaknil kar v svoj žep. Teta je pa dobila položnice za odplačevanje kredita. Moja sestra me je pa kar ogoljufala pri dediščini. Isto je naredil brat od mojega moža, kar izpustil nas je iz oporoke, ker je bil oče mojega otroka mrtev in ker je poznal nekoga na sodišču, da mu je stvari tako uredil, kot je on želel. Vsa moja videnja so iz prve roke, vse kar napišem, je občuteno na moji koži. To kar napišem je samo repek tistega, kar se je v resnici dogajalo.
anon-178479 sporočil: 18.832
[#1852830] 19.10.12 07:56 · odgovor na: anon-1670 (#1852475)
Odgovori   +    6
[Maj]
> [Aleister]
> > [Maj]
> > > [vinopivec]
> > > > [dillinger]
> > > > > [denac]
> > > > > > [jazorit]
> > > > > > Štrukelj uživa v javnem nastopanju, bil je v nadzornem svetu KADa, je državni svetnik, skratka uživa privilegije, ki so mu dodeljeni.
> > > > > > A če hočemo dobro Sloveniji ga mora nekdo ustaviti! Takoj!
> > > > > > Javni sektor do danes ni občutil nikakršne krize. Plače, ki jih prejemajo učiteljice so norčevanje iz celotnega realnega sektorja.
> > > > >
> > > > > Da! In zato je po vseh režimskih medijih toliko nabijanja o revščini in lakoti. Seveda iz javnega sektorja nihče ni reven in lačen.
> > > >
> > > > včeraj zvečer odprem teletext, in ne morem verjet kaj pišejo... članek z naslovom Pod pragom revščine živi 19,3% Slovencev, v članku pa je pisalo med drugim, pazi to, da se bodo družine z enim brezposelnim staršem in drugim staršem zaposlenim v javnem sektorju znašle pod pragom revščine - če ni to spet neka prikrita propaganda Štrukljeve bande, potem pa tudi ne vem... žal danes članka ne najdem več.
> > >
> > >
> > > Spomni se časov kratkotrajne Bajukove vlade (ali je bil še Peterle?), ko je partijska aktivistka Lada Zei vsako jutro na Valu 202 začenjala predstavitev aktualnega Dela z "Dobro jutro, revščina". Iste metode z več ali manj istimi plačanimi morilci.
> > >
> > > Ta drek si zasluži pravično in učinkovito zakonodajo, ki je pa žal še dolgo ne bo.
> >
> > Hvala lepa za tako demokracijo, kjer ne bo mogel vsak povedati kar misli.
> >
> > Pol milijona polnoletnih ljudi v tej državi živi z manj kot 500 evri na mesec in potem ne bi smeli niti govoriti o revščini????
> >
> > Hvala lepa za tako demokracijo kot je v severni Koreji.
>
> To revščino so si sami izvolili tisti trenutek, ko so se odločili za prefarbanega Kučana namesto Pučnika in njegove kradljive pajdaše.

A sedaj je pa prefarban Kučan kriv s Pučnikom vred, da je janša v borih petih letih vladanja spravil državo na kant???
Ne sprenevedaj se levakar. Janša je dobil izropano državo od Ropa z dolgom čez 70 milijard tolarjev. Štiri leta je rabil Bajuk, da je saniral in znižal dolg ter znižal nekoliko davke. Država je bila malo zadolžena, naredilo pa se je veliko projektov. Vse klinike so dokončali, ki so se gradile petnajst let, ker so tvoji levakarji zraven na debelo kradli. Kaj se je dogajalo pod Pahorjem in kaj so počeli sivi strici, da se je država zapufala za debelih 10 milijard in kako so si ta denar razdelili, pa naj pove Pahor, ki je bil zraven in je vse videl, ter pravi, da ni mogel nič preprečiti. Že samo en primer Opere Ljubljana je dovolj zgovoren, kako se je kradlo. Projekt je imel zaključeno finančno konstrukcijo, pa ga je Širca razširila za nove milijone, ki so jih verjetno spravili v svoje žepe. Naredili pa so arhitekturno spako v posmeh stroki. Sedaj pa visi na RTV SLO in kupuje za naš denar neumne filme z vsebino, kako je bil Titek en fajn diktator in kako so se nekateri imeli fajn, ker so z njim pili in peli ter seksali. Res fajn diktator in fajn državljani.
anon-178479 sporočil: 18.832
[#1852833] 19.10.12 08:00 · odgovor na: anon-1670 (#1852472)
Odgovori   +    5
[Maj]
> [Aleister]
> > [Maj]
> > > [pcs]
> > > > [jezst]
> > > > > [pcs]
> > > > > Naj že pride končno Zoki, da bo šlo dokončno vse v tri PM.
> > > > >
> > > > > Naj dobijo butalci servirano za kosilo tisto kar hočejo in naj požrejo ves drek do zadnje žličke.
> > > > >
> > > > > M
> > > >
> > > > Ja, pa vsi "nebutalci" tudi. Pa saj že požiramo konkretno... Si kaj točil gorivo zadnje čase?
> > >
> > > Jaz vidim samo dve rešitvi:
> > >
> > > a.) Izhodna strategija, ki jo bo letos prakticiralo 12-15.000 Slovencev (8000 jih je že šlo).
> > > b.) Strategija nizkega štarta; v pripravljenosti s spakiranimi kovčki čakaš kaj bo in po potrebi expresno odpizdiš iz tega Avglijevega hleva
> > >
> > > Jebo vas zombi, a se ni dalo takoj po osamosvojitvi skopirat avstrijskega ali nemškega sistema, ne, mi smo pametni u 3 pm, mi znamo vse bolje sami.
> > >
> > > M
> >
> > Matr si brihten.
> >
> > Če bi skopirali nemški sistem, potem osamosvojitelji ne bi mogli obogateti in si prihvatizirati vse od a do ž-kot recimo bavčar pa šešok, ki sedaj prodaja pametne kitajske semaforje "našemu" kanglerju v MB.
> >
> > Ali pa se proglasiti za dosmrtnega kralja kot npr. janša.
> > Še najmanj ima od osamosvojitve Peterle, ki ima le šest jurjev neto plače kot poslanec v Bruslju...
>
> Obogateli so kučanisti. Oni pa niso bili osamosvojitelji.

In kaj imajo?

Kučan eno staro podirajočo se pritlično hišico v Murglah, Janković pa same pufe na vseh koncih, Türk pa menda neko stanovanje v starem bloku???

janša sam potolče vso levico skupaj, če pa prištejemo zraven še njegovega brata pa sploh....
Imajo, pa ne pod svojimi imeni. Pozanimaj se, koliko so podedovali Drnovškovi otroci. Verjetno niso dobili samo tiste kočurine na Zaplanah. Šolanje v tujini pa tudi ni zastonj. To kar ima Janša, ima vsak obrtnik še več.
anon-96546 sporočil: 1.682
[#1852836] 19.10.12 08:00 · odgovor na: anon-178479 (#1852413)
Odgovori   +    3
[Aleister]
> [helena45]
> > [mataj18]
> > > [helena45]
> > > > Ne. Šli so na cesto in tam že večkrat razgrajali, kako so podhranjeni. V primerjavi z novinarji se jim cedita med in mleko, pa so s teboj vred tako slepi in nesramni, da niti ne vidijo, kako se drugim godi zelo slabo.
> > >
> > > Slep in nesramen si ti! ki vidiš samo svoj dolg jezik!!!
> >
> > Samo da te opozorim, da se pogovarjaš z žensko.
> >
> > Lp, mataj18
>
> A misliš da je to opravičilo za grd in strupen jezik?

Levakarji ste vedno grdoto in strup videli pri drugih. Pri sebi pa nikoli. Pa vse ste zavozili. Sedaj se pa fine delate.
Odkod ti pravica, da nekomu, ki ga niti ne poznaš, kar prisodiš kaj in kakšen je?
Aja, to je dovoljeno bolnim na umu....
anon-178479 sporočil: 18.832
[#1852839] 19.10.12 08:02 · odgovor na: anon-1670 (#1852467)
Odgovori   +    3
[Maj]
> [Aleister]
> > [Maj]
> > > [Aleister]
> > > > [kafos]
> > > > Za predsednika vlade imamo kriminalca, problem so pa sindikati. Ja, to bo.
> > >
> > > Ne bo. Problem so taki misleci kot si ti. Za tako izjvo, pa bi bilo prav, da bi te predsednik vlade tožil. Bi potem na sodišču dokazal svojo trditev in pomagal onim tožilcem, ki se že šest let mantrajo, da bi našli kak dokaz. Ali ga mogoče imaš ti? Nimaš, ker bi ga drugače že obelodanil.
> >
> > Predsednik vlade bi moral potem obvezno priti na sodišče in pričati kako hude duševne bolečine ima zaradi tega komentarja.
> >
> > Ker pa se sodišča očitno boji kot hudič križa pa raje ne bo nikogar tožil.
>
> Če pošlje tja odvetnika, je to isto, kot bi bil sam prisoten. Poleg tega pa še niso našli nobenega dokaza, da je kaj storil nezakonitega. Kaj bi potem hodil poslušat, da je neznanega dne, na neznanem kraju, storil neznano dejanje?

To pa ne, odvetnik ne more namesto janše pričat o tem kako hude duševne bolečine ima janša zaradi zgornjega komentarja.

Brez pričanja ter morda še kakšnih izvidov psihiatra pa janša s tožbo ne bo uspel.

Povrhu bi bila pa kakšna obravnava proti komentatorju morda ravno na ponedeljek in bi potem težko opravičil svoj izostanek s pripravo na četrtkovo sejo vlade.....
Kaj bi rad povedal, da si sodnik z ulice in se mora Janša tebi podrejati in ne sodišču?
anon-178479 sporočil: 18.832
[#1852843] 19.10.12 08:06 · odgovor na: anon-1670 (#1852330)
Odgovori   +    4
[Maj]
> [Aleister]
> > [Maj]
> > Zanimivo, ko so sindikati metali hlode pod noge Pahorju jih ni pa nihče kritiziral.
>
> Pahor se z sindikati sploh ni hotel pogovarjati.

Ljubi Bog, dve leti se je pogovarjal pa ni skoraj nikamor prišel-potem je imel pa vsega dovolj in je reforme dal na glasovanje.

Sedaj pa za razliko od janše in sindikatov lahko mirno pogleda vsakemu v oči in mu reče dobro sem vam hotel pa me niste hoteli poslušati....

www.youtube.com/watc...dKEqcJ7kMM
Za kaj se je Pahor zapufal za 10 milijard? Kje so njegovi projekti? Kaj je naredil z denarjem? NIČ! Razmetal ga je svojim kanibalom. No, razmetal ga je Križanič, Pahor je pa voljno sodeloval. Edino kar mu gre priznati je, da ni pustil Jankoviću splezati na oblst brez volitev. Ampak to se je zbudil šele potem, ko so ga Murgloidi zbrcali v rit.
anon-178479 sporočil: 18.832
[#1852847] 19.10.12 08:09 · odgovor na: anon-1670 (#1852320)
Odgovori   +    4
[Maj]
> [Aleister]
> > [kafos]
> > Za predsednika vlade imamo kriminalca, problem so pa sindikati. Ja, to bo.
>
> Ne bo. Problem so taki misleci kot si ti. Za tako izjvo, pa bi bilo prav, da bi te predsednik vlade tožil. Bi potem na sodišču dokazal svojo trditev in pomagal onim tožilcem, ki se že šest let mantrajo, da bi našli kak dokaz. Ali ga mogoče imaš ti? Nimaš, ker bi ga drugače že obelodanil.

Predsednik vlade bi moral potem obvezno priti na sodišče in pričati kako hude duševne bolečine ima zaradi tega komentarja.

Ker pa se sodišča očitno boji kot hudič križa pa raje ne bo nikogar tožil.
Saj je že tožil Ropa in finskega novinarja in tožbe dobil. Oba sta čvekala in obtoževala brez dokazov. Isto je naredila tožilka, tožbo proti Janši je vložila brez dokazov. Zato, da lahko politikanti proti njemu orgazmirajo na ta račun.
anon-178479 sporočil: 18.832
[#1852854] 19.10.12 08:15 · odgovor na: anon-202420 (#1852673)
Odgovori   +    7
[badeda]
> [Aleister]
> > [badeda]
> > Bojim se,da je v tej zgodbi,kar na palec nametano veliko neresnic, političnega manipuliranja in žalitev, kar se en spodobi razen, če ni v ozadju kakšen drug motiv in cilj.
>
> Zato se bojiš, ker nisi prebral v Reporterju in Požarreportu, koliko milijonov evrov so si razdelili "štrukeljčki" in kako bogati so sindikalisti z glavnim svizcem vred. Ne se bati, raje beri.

Žal ne berem skrajno rumenega tiska!
Žal je resnica boleča in vsak izgovor je dovolj rumen, da je nočeš videti. Tvoji sindikalisti so si razdelili velike milijone žepnine. Sindikati so tako dobro založeni z denarjem od sindikalnih članarin, da imajo svojo "Delavsko hranilnico" in cel kup nepremičnin v milijonskih vrednostih. Nimajo pa denarja za vrečo riža za neplačane brezposelne oguljufane delavce iz gradbeništva. Pravijo, da niso njihovi člani. Saj tudi niso člani Karitasa, pa jim ta vseeno daje hrano. Glavo porini globoko v pesek in počakaj, da revščina v glavi mine.
binkelj sporočil: 286
[#1852883] 19.10.12 08:38 · odgovor na: bobek13 (#1851211)
Odgovori   +    7
Takoj ga ustaviti, pere možgane bedakom, ki sledijo njegovi igri. Ponavlja se kot papiga in kje so novinarji, ki bi dali v ospredje namere ultra levičarjev s skorumpiranim kapitalistom na čelu.A se Slovenci res dajo tako zavajat polizancem, ki se smehljajo, kot roboti. Iz zgodovine sveta in bližine bi se lahko kaj naučili, kaj tako propaganda prinaša.
anon-253501 sporočil: 78
[#1852933] 19.10.12 09:16 · odgovor na: anon-263608 (#1852619)
Odgovori   +    7
[cogo]
paont .ne zeli si da prides v kako naso ustanovo ki spada pod javni sektor in bos rabil nase usluge da te oskrbimo nahranimo in ti ocistimo rit ali ko bos bolan ali star onemogel .tudi to je javni sektor kjer sigurno imas koga ki skrbimo mi zanj .zato ne bodi tako beden .vsi ankrat pridete k nam .in nasi delavci poskrbijo za take in za tako garasko delo dobimo res bedno placo .bos ze videl ko nas bos rabil .ce te prej demenca ne zatolce.....

Kot pišeš bi prej rekel, da si na tvoji ustanovi pacient kot pa karkoli drugega.
tasilo sporočil: 9.830
[#1852938] 19.10.12 09:20 · odgovor na: (#1852756)
Odgovori   +    11
[dob]
> [tasilo]
> > [dob]
> > > [rava]
> > > > [dob]
> > > > Kaj hoče Branimir Štrukelj?
> > > >
> > > > Finance, spet imate težave z lektoriranjem.
> > > > Slovnično se pravilno napiše:
> > > >
> > > > Koji kurac bi rad Štrukelj.
> > >
> > > a ni slovnično bolj pravilno: "Koji mili kurac bi Spet rad štrukelj?"
> >
> > Hmmm, zna biti, da imaš prav.
> > Mi ne potrebujemo ustavnega sodišča ampak slovnično. Tle bi bla deljena mnenja.
>
> ... khmm ... Kateri kurec bi rad Štrukelj? (Razložljivo v več pomenih; pa naj še kdo reče, da slovenščina omejuje :))
>
> oziroma @rava, "Kateri dragi /ljubi/ kurec bi spet rad štrukelj?" (enako, kot zgoraj)
>
>
> LP,
> Hanibal Lector ... ne ... Tasilo ... ma ne, no ... Hanibal ... ne! Tasilo ... ne; Hanibal... ne, Tas... Han... T... Ha...
>
> Ehh, zdej ste me pa čist zmešal ... Ma jebeš Štrukla.

Evo, to sem tudi imel v mislih.
Sodišče, kot tako, bi pretehtalo vsak odziv državljanov kot takih v zvezi s tozadevnostjo kot tako - in bi ga upoštevalo kot takega!
Ob tako precizni in apodiktični misli si en moremo kaj, da bi ne utegnili si ne predstavljati, kako bi ji ne mogli pritrditi, kajti ob tako tozadevno opisni predmetnosti samega predmeta si ne moremo predstavljati, kako bi temu tozadevno in s tega stališča mogli kakorkoli ugovarjati, spodbijati in zanikovati.
Recimo Romski odziv: Ma ta civil Žtrukl hižo, ke ma bakreno žlebove - aaa???
Z dialektično materialističnega - in tudi vsestransko vobčega - vidika se nam torej zdi vredno umsko, mentalno, miselno, intelektualno, filozofsko, kulturološko, sociološko in generalno lingvistično kar najbolj brižno posvetiti se variaciji na tozadevno in dotično temo, kakor bi jo utegnili zasledi v naslednji priliki, paraboli, hiperboli, metafori ali prispodobi (se opravičujem; zavoljo nespretosti prevoda se je bil grški heksameter izgubil):

Ciga pita tatu:
"Tato, sta je to demokratija?"
A cale odgovara:
"Demokratija je da svi beli rade, a mi da samo sedimo i dobijamo pomoc na lepe oci..."
"Ali, zar ih to ne nervira?"
"Nervira ih, ali to je vec rasizam..."

[cf.: Antični pesnik Nomen Nescio in njegov čas, Zbornik za novejšo nebulologijo, št. 6/xx, Inštitut za kernekislovje in sorodno, Ljubljana, 2024)
Tudi to je iskren izraz, ki opiše državljanovo počutje, ki ga ne gre zanemariti pri sklepanju jezikovnega sodišča o tem, kaj je bolj pravilno in če je sploh pravilno.

Linija tvojega teka, ko tečeš z letvo v roki za osebkom, ki je izzval tvoje zanimanje, je najbolj pravilna ko ni cik-cakasta. In to je nedvomen dokaz o pravilnosti. Zdaj pa, kaj tedaj prihaja iz tvojih ust, je v funkciji tvojega teka, ki je pravilen (gre za najmanjšo razdaljo med predmetom, ki ga držiš v roki in s katerim mahaš, in hrbtom osebka, ki je izzval tvojo pozornost, v vsaki točki tvojega gibanja). Nepravilnost tvojega početja je lahko izključno in le samo gibanje izven trajektorije.
To trajektorijo moramo brezprizivno in neugovorljivo upoštevati tudi v vidu zgoraj opisane historije.
Torej gramatika in gramotika (na jugu znano kot gramotka) v našem primeru postane vse-eno.
Dragi spoštovani, cenjeni in respektirani prijatelj in kolega, Ti pritrjujem, odobravam, se strinjam in prikimavam. Dovolil pa bi si pritakniti, da bi nam tozadevno težko upelo izogniti se tudi drugima dvema vidikoma, če želimo predmet predmetnega predmeta predmetno opredmetiti in obravnavati; namreč, nikakor ne moremo zanemariti iz vida vseh drugih konstitutivnih elementov trivijalno, in po krivici trivijalno imenovanega, trivija (na jugu znanega kot drajštraser), namreč kot že rečeno, pa še ne izrečeno: dialektikona, zmotno a.k.a linguleta vulgaris (respektivno tudi logika ali neccai non existans), ... ter grammatikona ali po naški čerkoslovnji sintaktičeskij kodeks.
S tem dejanjem predniki srečajo potomce in narod je spet enovit.
Ali kot bi dejal staropezijski klasični filolog in dramatik Al Quarizmi (Marija) Avicena Rotterodamus von Bingen: "O, zlati vek zdaj muzam Kranjskim pride!"

Z globokim poklonom,
Tasilo
anon-266126 sporočil: 336
[#1852958] 19.10.12 09:35 · odgovor na: anon-263608 (#1852619)
Odgovori   +    10
[cogo]
paont .ne zeli si da prides v kako naso ustanovo ki spada pod javni sektor in bos rabil nase usluge da te oskrbimo nahranimo in ti ocistimo rit ali ko bos bolan ali star onemogel .tudi to je javni sektor kjer sigurno imas koga ki skrbimo mi zanj .zato ne bodi tako beden .vsi ankrat pridete k nam .in nasi delavci poskrbijo za take in za tako garasko delo dobimo res bedno placo

Poslušaj bebo. Idi drugam delat, če znaš kaj drugega kot prati riti. V kolikor misliš, da zmoreš srati skozi usta bi se bil pa prijavil za predsednika države.

Ocenil sem te kot budalo. Pa nisi. Ti si KRONSKO BUDALO. Največji idot, kar sem jih videl na tem forumu.
.bos ze videl ko nas bos rabil .ce te prej demenca ne zatolce.....
Pa tebe bi rabil jaz zdajle .... Če so tvoji sodelavci take živali kot ti pol iditev v tri pizde materine kar vsi.
anon-242092 sporočil: 5.152
[#1853008] 19.10.12 10:11 · odgovor na: anon-263608 (#1852608)
Odgovori   +    9
[cogo]
glej ti mi prav nic ne dajes .rit posrana kar dobim si prokleto zasluzim in ko pride tak bednik v naso ustanovo ki je pod javni sektor poskrbimo tudi za take kot si ti da so oskrbkjeni in nahranjeni in upam da bos tudi ti rabil nase storitve slej ko prej in ne bos oblezal v svojem dreku pred nasimi vrati .ko te bio starost ali bolezen prignala k nam bos pa bumbar vesel ce te bo kdo od nasih pocajtal .res si kreten ki ne ves da si ziv. in ne zeli si da ostaris ali zbolis .ce ne bi bilo nas bi taki izmecki kot ti pocrkali sami in usrani
Menda ja ne delas v kaksnem domu za ostarele, kamor pride starostnik uzivat svoje poslednje dni? V domovih se ve, kako je: pustijo te lezati posranega in poscanega, ce nimas apetita, te pa tudi nihce ne sili jesti. Na vsake toliko te kaksna negovalka z mnogo nejevolje na pol umije. Socializem, v glavnem, kot v spitalih, kjer se "poskrbi" za paciente. "Ja kam pa pridemo, ce bo zdravstvo in solstvo placljivo?!" krulijo struklji in strukljast narodic. "Storitev bo kakovostna," vam odgovarjam.

Jaz javnega sektorja prav nic ne rabim, javni sektor pa definitivno rabi mene, da ga futram. Drzava potrebuje le sodstvo (pa ne tako, kot nase), policijo (pa ne tako, kot naso), vojsko (pa ne tako, kot naso) in minimum potrebnih birokratov (torej, definitivno ne takih in tolikih, kot pri nas). Ostalo naj bo stvar prostega trga in proste izbire, ne pa da mi en takle kekec iz hiralnice kruli, kako hudo da ga rabim. Bom ze sam presodil kaj rabim za moj denar, velja?
anon-242092 sporočil: 5.152
[#1853020] 19.10.12 10:21 · odgovor na: anon-266126 (#1852958)
Odgovori   +    8
[Paint]
> [cogo]
> paont .ne zeli si da prides v kako naso ustanovo ki spada pod javni sektor in bos rabil nase usluge da te oskrbimo nahranimo in ti ocistimo rit ali ko bos bolan ali star onemogel .tudi to je javni sektor kjer sigurno imas koga ki skrbimo mi zanj .zato ne bodi tako beden .vsi ankrat pridete k nam .in nasi delavci poskrbijo za take in za tako garasko delo dobimo res bedno placo
.bos ze videl ko nas bos rabil .ce te prej demenca ne zatolce.....

Poslušaj bebo. Idi drugam delat, če znaš kaj drugega kot prati riti. V kolikor misliš, da zmoreš srati skozi usta bi se bil pa prijavil za predsednika države.

Ocenil sem te kot budalo. Pa nisi. Ti si KRONSKO BUDALO. Največji idot, kar sem jih videl na tem forumu.

>.bos ze videl ko nas bos rabil .ce te prej demenca ne zatolce.....

Pa tebe bi rabil jaz zdajle .... Če so tvoji sodelavci take živali kot ti pol iditev v tri pizde materine kar vsi.
Ni najvecji idiot kar jih trpinci ta forum, sploh pa ni najbolj pokvarjen; zabit in pokvarjen je pac kot povprecen Slovenec. Torej kar hudo. Na tem forumu so vseeno se hujse in se bolj primitivne zivali, ceprav imajo morda bolj zlikan besednjak.
anon-242092 sporočil: 5.152
[#1853063] 19.10.12 10:50 · odgovor na: (#1853036)
Odgovori   +    6
[denac]
> [oQI23IDCN0948R]
> > [cogo]
> > glej ti mi prav nic ne dajes .rit posrana kar dobim si prokleto zasluzim in ko pride tak bednik v naso ustanovo ki je pod javni sektor poskrbimo tudi za take kot si ti da so oskrbkjeni in nahranjeni in upam da bos tudi ti rabil nase storitve slej ko prej in ne bos oblezal v svojem dreku pred nasimi vrati .ko te bio starost ali bolezen prignala k nam bos pa bumbar vesel ce te bo kdo od nasih pocajtal .res si kreten ki ne ves da si ziv. in ne zeli si da ostaris ali zbolis .ce ne bi bilo nas bi taki izmecki kot ti pocrkali sami in usrani
>

Imaš prav. Moja žena, ki ima brata v domu, je morala zastaviti vso svojo strokovnost, jim povedati, kar jim gre. Šele potem so začeli ravnati z njim tako, kakor morajo.
Tisti pa, ki nimajo nikogar, da bi jim po strokovni plati povedal, kako se s starostniki ravna in za njih zastavil svojo avtoriteto, pa v domovih trpijo in so izpostavljeni pišmevuhovskemu delu.
"Delo" je v najboljsem primeru pismevuhovsko, cesto pa je odnos do oskrbovancev naravnost sovrazen. Na zelo podoben nacin sovrazen, kot je sovrazno lajanje tega primitivcka, ki mu je socializem svcrl mozgane do te mere, da misli, da ima zmene nekaksno pravico do sluzbe, ki jo naj zagotavljamo kar vsi po vrsti. Ja pizda mu materina, kje pa je videl mene kricati, da mi mora nekdo tretji (torej brezimni davkoplacevalec) zagotoviti sluzbo, halo?! Takim parazitom niti na misel na pride, da bi se moralo oskrbovance doma obravnavati kot stranke, ne kot osamljene posrane izmecke, kot jih razume in naziva sam. Ne, tale fant niti za riti prati ni dober, se manj pa za modrovanje po forumu.

Strani: 1 ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12