Zasebnost

Izbrani forum: Glavni forum

Izbrana tema: članek Pismo urednika: Begunci so tu

Strani: 1 ... 3 4 5 6 7 8

bc123a sporočil: 48.253
[#2550127] 20.09.15 13:38 · odgovor na: (#2550120)
Odgovori   +    0
[minuteman]
Vojne trajajo že dalj kot samo letošnje leto. Tudi prejšnji aprilski meseci so bili topli.
Glej razlago glede nevarnosti na poti ki je letos sla proti 0% sanse umreti. To pravi Frontex:

Factors cited as immediate triggers or causes of the sudden and massive increase in migrant numbers in the summer of 2015 along the Eastern Mediterranean and Western Balkan route (Turkey-Greece-Macedonia-Serbia-Hungary) include:

The mid-June 2015 announcement by the government of Macedonia that it was changing its policy on migrants entering the country "illegally." Previously, migrants were forbidden from transiting Macedonia, causing those who chose to do so to take perilous, clandestine modes of transit, such as walking along railroad tracks at night. Beginning in June, migrants were given three-day, temporary asylum permits, enabling them to travel by train and road.[151][152]
The opening of the Macedonia route enabled migrants from the Middle East to take very short, inexpensive voyages from the coast of Turkey to the Greek Islands, instead of the far longer, more perilous, and far more expensive voyage from Libya to Italy. According to the Washington Post, in addition to reducing the danger, this lowered the cost from $5,000 to $6,000, to $2,000 to $3,000.[152]
According to the Washington Post, German Chancellor Angela Merkel's public assurance that Germany offered temporary residency to refugees combined with television footage of Germans welcoming refugees persuaded large numbers of people to migrate.[152]
The Syrian government under Bashar al-Assad announced increased military conscription, and simultaneously made it easier for Syrians to obtain passports, leading Middle East policy experts to speculate that he was implementing a policy to encourage opponents of his regime to leave the country.[152]

> 2) Letosnji naval ni TAKO izjemen. Kar se nemcije tice, je beguncev samo 2x vec kot lani (in ne 20x).

To pač ni res. V enem mesecu nekaj sto tisočev?
Pa se kaj :)

frontex.europa.eu/ne...ime-I9MlIo

100.000 julija, 160.000 avgusta.

frontex.europa.eu/ne...ear-fGa82v

Razlika pa je v tem, da so prakticno VSI namenjeni v (zahodno!) nemcijo. Z drugimi besedami, med temi je manj beguncev in vec migrantov, in so zato tudi bolj izbircni.
Tako, to se je zgodilo po aprilu. Še en indic, ki kaže, da to NI facebook masovno potovanje, ampak sproženo, tako s strani EUSSR kot "nevladniki" med begunci.
Nevladniki v evropi, armchair levicarji v evropi, in histericnimi novinarji v evropi. Analiza frontexa zgoraj pa je lepo opisala, kako je odprtje makedonije, po tem ko jih je cela eu pljuvala zaradi "nehumanega odnosa", prispevala k mocni pocenitvi in povecanju varnosti na poti.
Endimion sporočil: 10.608
[#2550194] 20.09.15 15:03 · odgovor na: (#2549934)
Odgovori   +    0
Jaz ga nisem fasal ne od bližnjevzhodnega ne od Eritrejca tako da res ne bi vedel... Kje je razlika.

Me pa veseli da menda Simona obvlada... ;)
bc123a sporočil: 48.253
[#2550196] 20.09.15 15:09 · odgovor na: (#2550184)
Odgovori   +    0
Rekel si nekaj stotisoc na mesec. Pa jih je bilo 150k avgusta. Tako da nemci bodo imeli vec azilwntov letos kot lani, a ne 10x ali 20x vec. Dvakrat, trikrat.
rub15 sporočil: 1.344
[#2550213] 20.09.15 15:34 · odgovor na: najobj (#2550121)
Odgovori   +    0
[najobj]
... eh, ne bi bil Mossad to, kar je, če bi ti kar takoj videl, kaj ima Izrael s Sirijo ...
To pa verjemem. Vem za eno zgodbo iz zelo zanesljive druge roke o njem. So zelo zajebani.
P.S.: tukaj forum.finance.si/?m=...052&single si včeraj pisal enemu izmed točno takšnih dvotaktnih fanatičnih osebkov, ki si jih Izrael v svojem sosedstvu najbolj želi, ker se očitno med njimi najbolje znajde, ker mu glede na njegovo celotno(!) skoraj 70-letno zgodovino za svoje počutje (= mir) ni glih kaj dosti mar ... aja, kako bi oni švaba lahko drugače povedal, da mu gre na živce politika države, ki je proti njegovi državi sprožila vojno brez orožja ? ...
Mi je že Inside pojasnil zadevo.
khmm, razen če ti tudi verjameš, da Američani z rušenjem neposlušnih "diktatorjev" in s tem stabilnosti v Severni Afriki in na Bližnjem vzhodu nimajo nič in da tudi milijoni beguncev z vsem tem nimajo nič ...
Ne, ne verjamem tega.
rub15 sporočil: 1.344
[#2550215] 20.09.15 15:37 · odgovor na: (#2550146)
Odgovori   +    0
[Inside]
> [rub15]
> Ja, to je res. Samo ne vem kaj ima Izrael s Sirijo.
A kaj ima Izrael s Sirijo. Ja ISIS je stvaritev Izraela zato da uniči Hezbolah, katerega je oborozila Sirijska vlada. Zadaj seveda diktira FED s podporo financ.
OK. Vzeto na znanje.
> Če mu že gre politika ZDA na živce bi to lahko povedal drugače.
Na živce mu gre evropska podložniska politika, ki dela po nareku ZDA.
Meni tudi.
bc123a sporočil: 48.253
[#2550241] 20.09.15 16:55 · odgovor na: (#2550216)
Odgovori   +    4
Zadnja sprememba: bc123a 20.09.2015 16:57
[rename]
Oba sta slaba.
Kaj pa je potem tretja moznost?
(Razen seveda multikulti teorija in drzanje za rokce ob prepevanju kumbalaja....)
Ni tretje moznosti, oziroma ni dosti verjetna, dokler nemcija ne zacne razumeti, da si je begunski problem skuhala sama (isto svedska) z racunico brez krcmarja, da bo ona vabila begunce, izbrala najboljse, ostale pa poslala na periferijo k divjakom naj zanje skrbijo. No svedska je pa ciljala na to, da bo vse begunske probleme skrila in spilala mati terezo za cel revni svet.

Totalen kompleks white guilt.

Ostale clanice EU so jo tokrat spregledale, in to precej bolj zgodaj, kot v primeru grcije, ko so nemci in francozi nasrali preostanek evrope.

Zato je resitev povsem odvisna od nemcije: radikalno zmanjsati benefite za begunce, beguncem pokazati da niso dobrodosli (pendreki, solzilec, gumijasti naboji pri prehodu avstrijsko-nemske meje), ter vse to podpreti z medijsko akcijo, ki bo populaciji na bliznjem vzhodu jasno pokazala, da je nemcije kot nebes konec.

Ampak dokler se oni pretvarjajo da so humanitarni, se lahko tudi mi pretvarjamo, da se drzimo schengena. Isto svedi, ki imajo itak epidemijo priseljenske brezposelnosti, priseljenskega kriminala, njihov odziv pa je ta, da so mediji z oblastjo sklenili tihi pakt, da se o tem ne poroca in da se vse sranje skriva.

Bo pa na svedskem tudi pocilo, prej ali slej.
bc123a sporočil: 48.253
[#2550249] 20.09.15 17:07 · odgovor na: (#2550226)
Odgovori   +    2
[Petunija1]
Nikakršne bučke, ampak dejstva podkrepljena s številkami. Svet postaja vse bolj in ne manj religiozen. www.livescience.com/...-grow.html Najbolj skokovito narašča islam, veča pa se tudi število kristjanov, predvsem v Afriki, ki je glavni bazen za migracije v Evropo
no, se preden bo tako dalec prislo, bomo taksne in drugacne fundamentaliste pricakali s pendreki in solzilcem. pa naj so islamski ali krscanski.
rub15 sporočil: 1.344
[#2550258] 20.09.15 17:43 · odgovor na: (#2550226)
Odgovori   +    3
Zadnja sprememba: rub15 20.09.2015 18:01
[Petunija1]
> [rub15]
Nikakršne bučke, ampak dejstva podkrepljena s številkami. Svet postaja vse bolj in ne manj religiozen. www.livescience.com/...-grow.html Najbolj skokovito narašča islam, veča pa se tudi število kristjanov, predvsem v Afriki, ki je glavni bazen za migracije v Evropo v kateri bo leta 2050 vsak 4 prebivalec imel afriško poreklo.
Pravim, da bodo radikalni muslimani povozili vse. Tako kristjane in ostale vernike, kot ateiste. Naivno je misliti, da ne bo tako.
V nobene jame se ne bomo vračali, je pa res, da so negativne posledice liberacionističnega družbenega eksperimenta vse bolj očitne in bo treba spremeniti kurz ali pa nas ne bo več.
Ko bodo v Evropo prišli muslimani se bodo spakirali v geto, ostali se bomo spakirali v druge, vmes bodo pa mitnice. Kako se to konča je pa lepo pokazalo klanje med plemeni v jugi, takoj ko je škripnil Broz, ki je ta cirkus avtoritarno držal skupaj. Napoveduje se fantastičen svet kjer bo imela vsaka mestna četrt, vsaka vas, svoj pravni sistem in svojega boga.
> "Poetic justice " bo, ko bodo tebe zacotali v burko.

Zakaj bi jaz nosila burko, saj nisem muslimanka?
Oh, še vesela boš, če jo boš lahko nosila.:-) Muslimani nevernike kaznujejo s smrtjo. Lahko so pa milostni in samo zahtevajo poseben davek za kristjane, da jih pustijo pri življenju.
Če bodo pa muslimani pripomogli k spreminjanju bolano hiperseksualizirane družbe, ki danes dehumanizira in objektivizira ženske na zahodu potem pa lahko to samo pozdravim.
Kaj bodo delali muslimani ni potrebno ugibati, se že dogajajo v Evropi. A ti veš, da v šeriatskem 'pravu' beseda ženske velja samo pol moške (ali pa samo četrtino ne vem točno). Če ženska prijavi na šeriatsko 'sodišče' posilstvo morata njene besede potrditi dva moška (štirje?). In kaj bomo s prisilnimi porokami deklic? In s prisilnim zacotvanjem?

Zato ker te motijo gole ženske joške si si izbrala za svoje zaveznike radikalne muslimane. Mislim, res neverjetno.:-)

Od kje bodo prišli bogaboječi! afriški kristjani, ki jih omenjaš zgoraj, mi ni čisto jasno. V Addis Abebi je v primerjavi z Ljubljano pravi razvrat, kurbe na vsakem vogalu, pa gajbe piva naložene v višino do koder seže človek, na vsake deset metrov pred lokali. Pa je po podatkih CIA-e v Etiopiji 62,7% kristjanov.

EDIT: kavarnahayek.wordpre...vu-zoretu/
bc123a sporočil: 48.253
[#2550306] 20.09.15 20:06 · odgovor na: (#2550297)
Odgovori   +    1
[Petunija1]
Ja, res bi te rada videla kako boš na meji meril stopnjo verskega fundamentalizma.
Ce bo to res postal problem tudi s tem, kako pogosto zahajate v cerkev ali dzamijo. Pa menda tega ne bo treba, dovolj bo da se osredotocimo na clovekove pravice druzinskih clanov.

Recimo, starsi punce (Anna Duggar), ki so jo dobesedno prodali za zeno, bi po moje morali odgovarjati za svoj fundamentalizem, ki je iz zenske naredil mentalnega invalida:

news.yahoo.com/why-w...50187.html
rub15 sporočil: 1.344
[#2550318] 20.09.15 20:27 · odgovor na: (#2550296)
Odgovori   +    4
Zadnja sprememba: rub15 20.09.2015 20:31
[Petunija1]
> [rub15]
> Pravim, da bodo radikalni muslimani povozili vse. Tako kristjane in ostale vernike, kot ateiste. Naivno je misliti, da ne bo tako.
Čuj, kje pa prodajajo kristalne krogle za pogled v prihodnost, da si tudi jaz nabavim eno?
Ni potrebna kristalna krogla. Prihodnost sledi iz sedanjosti. Malo poklikaj naokoli kaj počnejo radikalni muslimani po Evropi.

"Avstrija: v vrtcu v Gradcu decembra 2014 odpovedo božično proslavo, ker zabava ni primerna za otroke muslimanskih staršev. Švedska: 14-letnemu Victorju Ahlbergu ravnatelj prepove, da bi se za šolsko fotografijo slikal z majico švedske nogometne reprezentance, saj nacionalni simboli spodbujajo rasizem. Anglija: krajevni svet v Islingtonu v severnem Londonu ne dovoli v šolah svinjine, ker je »spremljanje vsakega otroka vsak dan, da se pri hrani izogne svinjini, nepotreben strošek za proračun.« Nemčija: šola v Pockingu na Bavarskem obvesti starše, da otroci ne smejo več nositi razkrivajočih oblačil, da ne bi prišlo do »nesporazumov« z nastanjenimi muslimanskimi migranti, nastanjenimi v bližini. Francija: v predmestjih Marseilla v času molitve muslimani zasedejo ceste in povsem ustavijo promet. Slovenija: policija na zahtevo muslimanke odstrani Slovenca, ki imata napis »Evropa je krščanski kontinent«."

Pa ja ne misliš, da je vse samo ateistična propaganda, ki ima namen očrniti radikalni islam v očeh kristjanov.
Mi sem jim vsekakor ne bomo pustili povozit, vi pa očitno že v naprej obešate belo zastavo.
Z gorečo molitvijo jih ne boste ustavili, bo potrebno orožje. Razen če bo evropske države srečala pamet in bodo začele striktno braniti standarde zahodne civilizacije.
Slovenci smo precej dobro izšli iz jugo-klavnice in tudi tokrat nam dobro kaže. Glede na to, da bodo Muslimani večinoma skoncentrirani v zahodnih državah, se moramo zgolj bolj povezati z vzhodno Evropo, zgraditi novo železno zaveso in smo zmagali.
Ja saj, točno o tem govorim. O ponovnem plemenjenju evropske celine. In posledično o verskih vojnah. Kakšno pa bo to klanje pa si sploh ne znamo predstavljati. Če je že v jugi, ki je bila ateistična, krščanska in sekularno muslimanska bilo taksno sranje, kakšno bo šele ko trčita dve popolnoma različni religiji.
> Oh, še vesela boš, če jo boš lahko nosila.:-) Muslimani nevernike kaznujejo s smrtjo. Lahko so pa milostni in samo zahtevajo poseben davek za kristjane, da jih pustijo pri življenju.
>

Večjega kot nas od nas zdaj terjajo skupnoskledatji? Težko verjamem.
Ja, skupnoskledarji so trenutno večji problem kot radikalni islam.:-)
> Kaj bodo delali muslimani ni potrebno ugibati, se že dogajajo v Evropi. A ti veš, da v šeriatskem 'pravu' beseda ženske velja samo pol moške (ali pa samo četrtino ne vem točno). Če ženska prijavi na šeriatsko 'sodišče' posilstvo morata njene besede potrditi dva moška (štirje?). In kaj bomo s prisilnimi porokami deklic? In s prisilnim zacotvanjem?
Ne nameravam živeti v državi s šeriatskim pravom, tako da me to v resnici ne tangira.
Te nihče ne bo nič vprašal. www.onelawforall.org.uk/ .Bodi pozorna na besedo "dismantle", pobuda je bila lansirana pred približno šestimi leti.

Aja, ti boš itak držala stražo na vzhodnoevropskem zidu.:-)

Ne vem zakaj te tako silno skrbi 'izkoriščanje' žensk v zahodni družbi, briga pa te patak za muslimanke, prisilno zadrževane v muslimanski skupnosti. Kaj so drugorazredne?
> Zato ker te motijo gole ženske joške si si izbrala za svoje zaveznike radikalne muslimane. Mislim, res neverjetno.:-)
Lol, daleč preko golih jošk smo mi zabredli. Radikalni muslimani nikoli niso bili in tudi v prihodnje ne bodo moji zavezniki,
Kako da ne? Saj pozdravljaš prihod radikalnih muslimanov v Evropo, zato, da bodo naredili red med "vulgarnimi liberalci".
prav tako kot tudi vulgarni liberalci ne.
To itak, da ne. To se pa ja ne spodobi za puritansko kristjanko.:-)
> Od kje bodo prišli bogaboječi! afriški kristjani, ki jih omenjaš zgoraj, mi ni čisto jasno. V Addis Abebi je v primerjavi z Ljubljano pravi razvrat, kurbe na vsakem vogalu, pa gajbe piva naložene v višino do koder seže človek, na vsake deset metrov pred lokali. Pa je po podatkih CIA-e v Etiopiji 62,7% kristjanov.
Prostitucija in mizerija že od nekdaj hodita z roko v roki in kolikor vem je Etiopija ena najrevnejših držav v Afriki.
Jap, res je. Ampak po logiki stvari bodo v Evropo najprej silili iz revnih držav. 'Pijanci in kurbe.':-)

Bolj se mi zdi, da je krščansko meso pač šibko in zlahka podleže 'dekadentnosti'.:-)
rub15 sporočil: 1.344
[#2550322] 20.09.15 20:41 · odgovor na: (#2550302)
Odgovori   +    2
[Petunija1]
Med muslimani je veliko radikalcev, obstajajo pa tudi zmernejše struje, ki si ga želijo modernizirati in s takšnimi bi lahko kristjani brez večjih problemov sobivali.
Me lahko napotiš na kakšno slovensko stran, kjer muslimani *izrecno* zavračajo šeriatsko pravo.
rub15 sporočil: 1.344
[#2550341] 20.09.15 21:06 · odgovor na: (#2550327)
Odgovori   +    1
[rename]
Zdaj sem prebral še izjavo nadškofa Zoreta.
Tudi on pravi, da migrantski muslimani niso problem; da smo problem neverujoči Evropejci.
Vsaj tako jaz razumem njegovo razglabljanje o izgubljeni identiteti, ki naj bi (nam) jo islam spet pomagal najti?!!!
Bruham!
Ma ja. Odpeljalo se jim je. Si prebral tole: kavarnahayek.wordpre...vu-zoretu/
-------

Moj odgovor na tvoj post v Simonini temi o 'nevidnosti' mladih žensk.

Testirajo nove ameriške uniforme. www.popsci.com/invisible-army :-)

PS Zmanjkalo žetonov. Kriziral bom do konca meseca.:-)
anon-20668 sporočil: 3.976
[#2550390] 21.09.15 00:07 · odgovor na: (#2550384)
Odgovori   +    4
[Petunija1]
NIKOLI nisem pozdravljala prihod muslimanov, kaj šele radikalnih muslimanov, v Evropo. Dejstvo pa je, da so tu. In če lahko z njihovo pomočjo zaustavimo in obrnemo določene škodljive trende
Đizus fakin krajst, kakšne slaboumne ideje...
bc123a sporočil: 48.253
[#2550417] 21.09.15 07:43 · odgovor na: (#2550389)
Odgovori   +    4
Zadnja sprememba: bc123a 21.09.2015 08:02
[Petunija1]
> Recimo, starsi punce (Anna Duggar), ki so jo dobesedno prodali za zeno, bi po moje morali odgovarjati za svoj fundamentalizem, ki je iz zenske naredil mentalnega invalida:
>
> news.yahoo.com/why-w...50187.html


Aha, ko verna Anna Duggar ostane pri svojem možu, ki jo je prevaral, je to zato ker so ji starši in verski voditelji oprali možgane, ko pa liberalna Hillary Clinton ostane pri svoji serijski varalici Billu je pa to vredu, ker se je sama tako odločila. Neverjetna hinavščina, res.
Anna Duggar ostane pri svojem mozu, zato ker so starsi ucinkovito poskrbeli, da nima nobene druge izbire. Za razliko od dobro solane karieristke Clintonove. Ce ne ves, kako je izgledala poroka anne duggar: do 19 leta ni smela nikamor in imeti nobenih stikov z fanti, starsi pa so organizirali, da jo je Josh zaprosil tocno na 19 rojstni dan, ko je seveda zaradi vzgoje morala privoliti. Ker ima absolutno nic vescin in popolnoma neuporabno izobrazbo, je do smrti odvisna od moza.

Ni nic drugace kot islamska prodaja nevest v zakone.

In ja, zadnje kar rabimo evropski liberalci je, da se katoliska cerkev in islam lepo zmenita, da skupaj ukineta pridobitve razsvetljenstva.
bc123a sporočil: 48.253
[#2550419] 21.09.15 07:44 · odgovor na: anon-20668 (#2550390)
Odgovori   +    3
[matjazfinance]
> [Petunija1]
> NIKOLI nisem pozdravljala prihod muslimanov, kaj šele radikalnih muslimanov, v Evropo. Dejstvo pa je, da so tu. In če lahko z njihovo pomočjo zaustavimo in obrnemo določene škodljive trende

Đizus fakin krajst, kakšne slaboumne ideje...
ja, za kozlat. sedaj se bodo pa biblethumperji in koran-thumperji skupaj obrnili proti liberalni evropi.
rub15 sporočil: 1.344
[#2550460] 21.09.15 08:44 · odgovor na: (#2550384)
Odgovori   +    4
[Petunija1]
> [rub15]
Prihodnost bo takšna kakršno si jo bomo ustvarili. Zaradi paniciranja in fatalizma bo kvečjemu slabša. Tudi tiščanje glave v pesek in pasivnost nista rešitev.
Res. Samo se bojim, da je v tem konkretnem primeru prihodnost ni odvisna od nas, naše angažiranosti, smo samo kolesce v mašini, ki dela po svoje. Ampak, dobro.
Potreben je trezen razmislek in angažiranost. V petek je shod domoljubov za varne meje, ki se ga lahko udeležimo in nanj prinesemo svoje transparente.
Mene ne bo. Ne hodim na shode, se slabo počutim v čredi. Če pa bi stal kje ob robu in opazoval bi me pa imeli za udbaša.:-) Bom pa mislil na vas. Obljubim.:-)
Drugi narodi bodo pač morali sami reševati svoje probleme, če se avstrijski starši ne zmorejo ali nočejo postaviti zase in za svoje otroke jim jaz ne morem pomagati.
Ni finta v tem, da bi jim ti morala pomagati. Kar se dogaja po svetu prej ko slej pride k nam.

www.reporter.si/iz-t...olah/55452
> > Ne nameravam živeti v državi s šeriatskim pravom, tako da me to v resnici ne tangira.
>
> Te nihče ne bo nič vprašal. www.onelawforall.org.uk/ .Bodi pozorna na besedo "dismantle", pobuda je bila lansirana pred približno šestimi leti.
>
> Aja, ti boš itak držala stražo na vzhodnoevropskem zidu.:-)
>

Točno tako, v vzhodno evropskih državah muslimanov praktično ni, pod 1%, kako bo pa 60.0000 muslimanov v Sloveniji uvedlo in potem izvajalo šeriastko pravo si pa ta trenutek res malce težko predstavljam.
Oh, to pa z lahkoto. Pri nas je dovolj zagovornikov šeriatskega 'prava', ki si nezavedno želijo, da bi svoje ženske zacotali in jim vsak dan pripeljali dve okoli kepe, pa še tri okoli ušes, za dobro vago. Vedno pa se bo tudi našel kakšen nutricionist, ki bo na liniji in bo trobil naokoli, da je svinjina najbolj nevarna zadeva na svetu, da je takorekoč satanovo delo.
> Ne vem zakaj te tako silno skrbi 'izkoriščanje' žensk v zahodni družbi, briga pa te patak za muslimanke, prisilno zadrževane v muslimanski skupnosti. Kaj so drugorazredne?
Vsak se pač najbolj zaveda problemov, ki jih ima dnevno pred nosom. Muslimanske ženske si bodo morale enakopravnost same izboriti in v Evropi jim bo to lažje kot kje drugje, tako kot smo si jo mi, imajo pa seveda mojo podporo pri tem.
Težka bo, v VB (verjetno pa je tudi drugje tako) imajo radikalni muslimani veliko podporo med levaki (v obeh pomenih te besede).
> Kako da ne? Saj pozdravljaš prihod radikalnih muslimanov v Evropo, zato, da bodo naredili red med "vulgarnimi liberalci".
NIKOLI nisem pozdravljala prihod muslimanov, kaj šele radikalnih muslimanov, v Evropo. Dejstvo pa je, da so tu. In če lahko z njihovo pomočjo zaustavimo in obrnemo določene škodljive trende, ki jih forsirajo levičarji ob podpori liberalcev, ne vidim v tem nič slabega.
"Naredite mi to deželo spet puritansko! Amiši so zakon, itak!":-)

Paktiranje z radikalnimi muslimani za dosego svojega cilja enostavno ni moralno. Razumem dileme in stiske Vaških straž (domobrancev) med drugo vojno, ko so jih komunisti dobesedno prisilili v kolaboracijo z okupatorjem. Samo sedaj niste v vojni. Ali pač? V sveti vojni proti liberalni 'dekakdenci' in so zato dovoljena vsa sredstva?
rub15 sporočil: 1.344
[#2550464] 21.09.15 08:57 · odgovor na: (#2550375)
Odgovori   +    1
[rename]
Jaz sem vrgel zeton stran, da sem lahko komentiral Simonin "ekspoze" o nestrinjanju s Steinbuchom :-(
Jaz sem se v dilemi med Toplakovo in Steinbuchom odločil za slednjega.
Ampak ima se dva :-)
Posodi mi enega, prosim, lepo prosim. (Pizda, kot džanki v krizi).:-)
Lahko bi uvedli borzo zetonov hahaha :-)
Ha! Super ideja. Podpiram.:-)

Morda pa je v redu, da mi je zmanjkalo žetonov. Bom lahko treniral disciplino. Ne bom mogel takoj besno skočiti na tipkovnico, če me bo kaj zmotilo. Bom kot pregovorni osel, ki je jedel čez šipo, upam da ne bom poginil:-)
Gustl sporočil: 13.641
[#2550467] 21.09.15 09:05 · odgovor na: rub15 (#2550464)
Odgovori   +    0
[rub15]
> [rename]
> Jaz sem vrgel zeton stran, da sem lahko komentiral Simonin "ekspoze" o nestrinjanju s Steinbuchom :-(

Jaz sem se v dilemi med Toplakovo in Steinbuchom odločil za slednjega.

> Ampak ima se dva :-)

Posodi mi enega, prosim, lepo prosim. (Pizda, kot džanki v krizi).:-)
Uf, pote pa bo še krize, ker gredo žetoni verjetno iz 7 na 5 na mesec :)
rub15 sporočil: 1.344
[#2550492] 21.09.15 09:42 · odgovor na: Gustl (#2550467)
Odgovori   +    1
[Gustl]
> [rub15]
> > [rename]
> > Jaz sem vrgel zeton stran, da sem lahko komentiral Simonin "ekspoze" o nestrinjanju s Steinbuchom :-(
>
> Jaz sem se v dilemi med Toplakovo in Steinbuchom odločil za slednjega.
>
> > Ampak ima se dva :-)
>
> Posodi mi enega, prosim, lepo prosim. (Pizda, kot džanki v krizi).:-)

Uf, pote pa bo še krize, ker gredo žetoni verjetno iz 7 na 5 na mesec :)
Aaaaaaaa...:-)))
Gustl sporočil: 13.641
[#2550497] 21.09.15 09:56 · odgovor na: (#2550495)
Odgovori   +    0
[porkamizerija]
Upam da propadete in da na pogorišču zraste kaj boljšega. :(
Hvala. Upanje umre zadnje...
rub15 sporočil: 1.344
[#2550516] 21.09.15 10:37 · odgovor na: (#2550507)
Odgovori   +    0
Zadnja sprememba: rub15 21.09.2015 10:38
[rename]
In pokaži mi enega (po tvojem zmernega) muslimana, ki bi upal odkrito odkloniti šeriatsko pravo ali celo izstopiti iz islama.
V Slovenji jih kot kaže ni. So kot rožnati slončki, v katere verujem, da bodo rešili Slovenijo, niti jaz niti niče drug pa jih še ni videl.

So pa drugje. forum.finance.si/?m=...078&single
anon-184513 sporočil: 3.006
[#2550710] 21.09.15 18:13 · odgovor na: (#2550500)
Odgovori   +    1
čas vnosa: 21.09.15 18:00
[rename]
> [Gustl]
>
> Uf, pote pa bo še krize, ker gredo žetoni verjetno iz 7 na 5 na mesec :)

O faking šit, torej na vsakih 6 dni enega :-(
To je nehumano :-)))
Problema ni; saj Gustl itak misli, da imamo vsi odprtih nekaj uporabniških naslovov. To je tako kot z begunci; vojna je v Siriji, bižijo Sirijci, ki se jim je še pridružilo 80% švercarjev, in vsi so bogi, bogi, bogi, bogi.
Žetonarji smo tdi, hihi.
anon-20668 sporočil: 3.976
[#2550832] 22.09.15 09:15 · odgovor na: (#2550738)
Odgovori   +    3
Zadnja sprememba: anon-20668 22.09.2015 09:17
[Petunija1]
Kdaj boš nehal s podtikanji, da paktiram z RADIKALNIMI muslimani? Sovražim lopove ampak ne podpiram sekanja glav ali rok, preziram varalice ampak ne zagovarjam kamenjanja, nasprotujem porokam istospolnih ampak ne želim, da se jih meče iz stavb. Če si pa želim živeti v družbi, ki bi bila bolj zavezana univerzalnim moralnim vrednotam namesto v današnji greznici, je pa to najbolj normalna stvar na svetu in če k doseganju tega lahko prispevajo tudi muslimani ne vidim v tem nič napačnega.
Petunija, zdaj sem ugotovil, kaj ti v resnici globoko v sebi želiš in potrebuješ. Glej, tebe moti "dekadentnost, spolna nemorala, pomanjkanje vrednot", nasprotuješ istospolnim porokam, celo kritična si do pretirane osebne svobode in individualnosti - vse to si napisala v različnih postih v zadnjih dneh. (in btw pri naketerih vprašanjih se vsaj delno strinjam s tabo)

Ampak ne vidiš, da smo rešitev že imeli, in sicer v obliki komunistične diktature? Tam ni bilo govora o kaki dekadentnosti ali spolnem razvratu, če se je na ulici pojavil kak peder so ga policaji promptno prebutali, vrednote so bile izjemno pomembne (sicer vprašljive vsebine/vrednosti, ampak jebiga, vsekakor so bile prisotne) in v splošnem se nikakor ni bilo za bati, da bi osebna svoboda in individualizem nebrzdano podivjala.
Saj to je moral biti za tebe raj...

V bistvu si ti jugonostalgik.

Ti za svojo srečo ne rabiš muslimanov, rabiš samo ponovno vzpostavitev režima '45-'89.
anon-20668 sporočil: 3.976
[#2550850] 22.09.15 10:16 · odgovor na: (#2550844)
Odgovori   +    1
[Petunija1]
> [matjazfinance]

> V bistvu si ti jugonostalgik.
>
> Ti za svojo srečo ne rabiš muslimanov, rabiš samo ponovno vzpostavitev režima '45-'89.

Đizus fakin krajst, kakšne slaboumne ideje...
Ti ne bom oporekal, ampak te ideje niso moje, jaz sem jih le poskušal identificirati (postaviti diagnozo).
anon-20668 sporočil: 3.976
[#2551070] 22.09.15 21:35 · odgovor na: (#2550984)
Odgovori   +    1
[rename]
> [matjazfinance]
> > [Petunija1]
> > > [matjazfinance]
> >
> > > V bistvu si ti jugonostalgik.
> > >
> > > Ti za svojo srečo ne rabiš muslimanov, rabiš samo ponovno vzpostavitev režima '45-'89.
> >
> > Đizus fakin krajst, kakšne slaboumne ideje...
>
> Ti ne bom oporekal, ampak te ideje niso moje, jaz sem jih le poskušal identificirati (postaviti diagnozo).

Mislim, da pretiravaš, oz. se motiš.
Petunija ni jugonostalgik, saj je povsem jasno, kakšen odnos do vere (in s tem do RKC) imajo komunisti, oz. kako je bilo v Yugi.
Ona pač zvesto in brez rezervno sledi papežu Frančišku in nadškofu Zoretu, ker sta to zanjo neomajni avtoriteti. Zagotovo pa si ne želi restavracije režima 1945-89.

Ja, itak, no. Očitno bi moral bolj vidno označiti, da sem se nekoliko šalil (a tudi v tej šali je nekaj resnice).
V glavnem, s tistim sem hotel povedati nekako "be careful what you wish for"...
rub15 sporočil: 1.344
[#2553973] 05.10.15 23:10 · odgovor na: (#2550384)
Odgovori   +    0
[Petunija1]
NIKOLI nisem pozdravljala prihod muslimanov, kaj šele radikalnih muslimanov, v Evropo. Dejstvo pa je, da so tu. In če lahko z njihovo pomočjo zaustavimo in obrnemo določene škodljive trende, ki jih forsirajo levičarji ob podpori liberalcev, ne vidim v tem nič slabega.
"Nemški pastor predlaga gratis prostitutke za migrante"

www.reporter.si/svet...ante/55789
rub15 sporočil: 1.344
[#2554218] 06.10.15 22:13 · odgovor na: (#2554212)
Odgovori   +    1
[Petunija1]
> [rub15]
> > [Petunija1]
> > NIKOLI nisem pozdravljala prihod muslimanov, kaj šele radikalnih muslimanov, v Evropo. Dejstvo pa je, da so tu. In če lahko z njihovo pomočjo zaustavimo in obrnemo določene škodljive trende, ki jih forsirajo levičarji ob podpori liberalcev, ne vidim v tem nič slabega.
>
> "Nemški pastor predlaga gratis prostitutke za migrante"
>
> www.reporter.si/svet...ante/55789

In kaj bi mi rad z linkom do izjave nekega zblojenega pastorja povedal?
Povedal bi ti rad kakšni so trenutni politični trendi v Evropi.

V članku ti tudi piše, da je njegova ideja (spet) aktualna.
Prostitucija je v Nemčiji legalna in to po zaslugi progresivcev, še en dokaz več, da so povsem iztirili in jih je treba skupaj z njihovo ideologijo vreči na smetišče.
Kot kaže tudi na radikalne muslimane ne morete računati pri tem, težka vam bo.:-)

Ampak ste pa zanimivi. Pri vašem "obračanju škodljivih trendov" vam prav pridejo tako radikalni muslimani kot nogometni navijači. Sem gledal posnetek protesta za zaprtje mej, navijači so dajali glavni ton protestu. Kaj se to vse lima na vas, vas ni nič sram.:-)

Kot sem ti obljubil, sem bil v mislih z vami na protestu. Ko pa sem videl posnetek sem imel nos do tal. Popolnoma mimo sem porabil mojo mentalno energijo. To se zgodi, če človek podleže čustvom in brez razmisleka nekaj obljublja.:-) Ampak pri vsaki stvari je nekaj dobrega. Poslej bom trikrat premislil preden bom kaj vnaprej podprl, pa čeprav samo miselno.
rub15 sporočil: 1.344
[#2554548] 07.10.15 23:57 · odgovor na: (#2554518)
Odgovori   +    1
[Petunija1]
In na čelu vseh teh prizadevanj je ena nenačelna koalicija, ki gredo očitno tebi tako zelo v nos, med konzervativci in radikalnimi feministkami.
Mene ne moti koalicija za prepoved prostitucije, briga me. Jaz samo pravim kam gre trend, če se bodo po Evropi razpasli radikalni muslimani. Vse tvoje želje po ukinitvi le-te lahko hitro padejo v vodo, če bodo vlade ocenile, da le s prostitucijo lahko brzdajo posilstva domačink.

Ko že omenjaš Femen. Ona njihova provokacija v Franciji na zborovanju radikalnih muslimanov je bila vrhunska.
> Ampak ste pa zanimivi. Pri vašem "obračanju škodljivih trendov" vam prav pridejo tako radikalni muslimani kot nogometni navijači. Sem gledal posnetek protesta za zaprtje mej, navijači so dajali glavni ton protestu. Kaj se to vse lima na vas, vas ni nič sram.:-)

A tebe je kaj sram ker si določene ideje deliš z marksisti?
Katere ideje? A tiste o prepovedi šeriatskega 'prava' v VB. Jebiga, nisem jaz kriv, da je gonilna sila te pobude članica centralnega komiteja delavsko-komunistične partije Irana. Če bi bili pobudniki skavti bi jo prav tako podprl.

Strani: 1 ... 3 4 5 6 7 8