Zasebnost

Strani: 1 ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11

anon-237178 sporočil: 2.624
[#961435] 19.10.10 08:48
Odgovori   +    1
Sploh ni edina, to je ustaljena več desetletna praksa v Sloveniji. Pa kaj? Kdor zna krasti, ta zna priti tudi do pozicij moči in oblasti. To je kultura Slovenije! In mi raja to tudi VOLIMO na volitvah!! Saj tako jim damo ZELENO LUČ za krajo!Pa kdo je zdej bedak?
bc123a sporočil: 48.253
[#961436] 19.10.10 08:49 · odgovor na: anon-109100 (#961333)
Odgovori   +    20
[uros0012]
Ko sem videl četrtkovo Slakovo oddajo in potem še prebral ta članek, sem prvič v življenju obupal nad našo skupno državo. Do slej sem še verjel, da je večina ljudi poštenih,
hehe, evo malega slovencka.

skozi vse rabote old boysov
skozi vse podmizne prodaje firm (tudi vegrada)
skozi vse pizdarije bavcarja, srota in slovenskih bankirjev,
skozi vse goljufije z otroskimi dodatki, statusi samohranilk, in tako naprej

je verjel, da je "vecina ljudi postenih".

in potem mu sesuje to idealisticno podobo sele tale obnova hise simone dimic, ki je po znesku totalno zanemarljiva zadeva (pa verjetno ni ne prva, ne zadnja). valjda, slovenci niso sposobni na ekonomskem nivoju razumeti nic vec od "sosedova bajta je vecja od moje".


narod malih ljudi, certificiranih idiotov.
anon-17378 sporočil: 8.998
[#961439] 19.10.10 08:51 · odgovor na: anon-228757 (#961176)
Odgovori   +    8
[zajko]

Zadovoljstvo ob tem orkestralnem e-lajanju je najvišja možna oblika plačila, zakaj več povprečen slovenček tudi jajčk nima.
No, zdaj si se končno izjasnil/a, kaj si:

1. Zafrustriran prišlek iz južno-balkanskih držav, plačan za srbizacijo Slovenije
2. Zafrustrirana domaća AFŽ zajklja, ki hodi okoli po cel dan mokra samo od misli na osebka iz prve točke

Ne sodi vseh po sebi.

Še manj pa sodi kakšen je večinski narod po svojih "videnjih iz uvoza". Nihče te ne sili, da si tukaj med nami, če ti Slovenci nis(m)o všeč.
anon-201778 sporočil: 3.914
[#961460] 19.10.10 09:11
Odgovori   +    3
Kaj pa zdaj tovariš Pahor??
anon-101299 sporočil: 9.501
[#961465] 19.10.10 09:15 · odgovor na: anon-201778 (#961460)
Odgovori   +    20
[vsejeres]
Kaj pa zdaj tovariš Pahor??

pravkar se je prešvican vrnil z orbitreka,zdejle pa čaka Vlačića da mu prinese zajtrk.
Brioš in pecilni prašek.
anon-218365 sporočil: 1.368
[#961471] 19.10.10 09:17
Odgovori   +    9
Kdo nam vlada ? Kdo si lasti Slovenijo ? Mafija. Osvajali so nas Germani, pa Italijani, tudi Hrvati bi želeli, da zgine Slovenija in bi oni mejili direktno z Italijo in Avstrijo. Trenutno ji vlada komunistična mafija, ki zagovarja zločin in krajo, kot sredstvo za prevzem oblasti. Branijo zločince in velike barabe pred žrtvami. Kako nagnusno. Kdorkoli to podpira in sodeluje z njimi, je nenormalen. 100%
anon-228337 sporočil: 293
[#961502] 19.10.10 09:33
Odgovori   +    10
Ja, res je blo manjše podjetje => Vegradek :) Simona politična kultura narekuje, da odstopiš => aja smo v SLO, tu ni politične kulture ne etike.
anon-128646 sporočil: 3.051
[#961505] 19.10.10 09:35
Odgovori   +    7
Prosim! Ali se bo davčna in tržna inšpekcija ter policija in kriminalisti kaj odzvali na te domneve?
anon-203080 sporočil: 1.088
[#961513] 19.10.10 09:38
Odgovori   +    10
Najbolj me preseneča, da so delavci prekinili molk,..kaj jim je pa manjkalo v Vegradu??????,.....noro!!! kaj iz poštenega človeka naredita zavist in nehvaležnost.
anon-161109 sporočil: 300
[#961515] 19.10.10 09:42
Odgovori   +    11
In zdaj bo ga.Dimičeva lepo uživala sadove svoje kraje. In vse gre lepo naprej.Namesto, da bi bila takoj ob službo in premoženje, ki bi moralo iti v stečajno maso Vegrada.
anon-162251 sporočil: 4.633
[#961517] 19.10.10 09:44 · odgovor na: anon-190292 (#961307)
Odgovori   +    8
[schodr]
> [Ovid]
>
> PAHOR iz države si naredil MAFIJSKO DRŽAVO - ODSTOPI !

Bodimo pošteni , taka je bila že pred Pahorjem .
Bojim se da bo tudi po vladavini Pahorja podobno, mafija pač vlada ne glede na leve ali desne. Je pa res da je tole že višek in da nam trenutno vlada Mafija.
jurijjurij sporočil: 4.944
[#961521] 19.10.10 09:46 · odgovor na: anon-167697 (#961249)
Odgovori   +    16
Zadnja sprememba: jurijjurij 19.10.2010 09:51
[kalimba]
> [tstih]
> > [kalimba]
> > Prebral sem članek, prebral sem vse komentarje ... in še vedno mi ni niti približno jasno, kaj je zdaj v tej zgodbi narobe. A mi lahko kdo pomaga?
>
> Simona Dimic je v Slakovih Pogledih Slovenije na direktno novinarjevo vprašanje ali je Vegrad obnavljal njeno hišo odgovorila z odločnim: "Ne!"
>
> Oddaja je na voljo na povezavi - tvslo.si/predvajaj/p....84813018/

Posnetek oddaje sem si ogledal včeraj. Rekla je, da ji Vegrad ni obnavljal hišo, ampak neka druga firma. A se je sedaj pojavil dokument, ki dokazuje, da ji je Vegrad vendarle obnavljal hišo? Moje informacije pravijo, da ne.

Je pa res, da je Vegrad imel več deset podjetniških hčera, ki so pa pri nas po zakonu povsem samostojne pravne osebe - če se ne motim. Imajo svojo upravo, bilanco, davčno številko, ... Nekje sem bral, da so za vsak nov projekt, ustanovili novo hčer. Torej, če sem kupil Seata, in me potem nekdo vpraša, ali vozim Volkswagena, in rečem, da ne ... a sem se po vašem potem zlagal?

V osnovi pa še vedno ne razumem, kaj bi bilo narobe, če je sodelovala z Vegradom. Še pred dnevi ste tukaj nabijali, kako da je lahko dobila tolikšen kredit (350.000,00 EUR). Sedaj pa vam ne paše, da je ta kredit šel v Vegrad, za opravljeno delo? Majke mi, ne razumem poante.
Pa kako ti to ne razumiješ gospon Kalimba. Pa a mormo sad mi delouci is južnih republika da ti razložimo alpa kaj? Pazi ovako: mi smo tam delal celo leto bez oznaka ko to dela, tam nas je šef pelo is Celouških Dvora i smo delal. Potem je ovaj naš šofer Ramiz pripeljo še material iz Celouških Dvora in smo delal sa tim materialom, čoveče yebote. E pa nas niko nije plačo posebej za to delo nego bi nas morala ova Hilda pa nas opet i ona nije. E sad vidiš mi smo ovaj poso napravili u njenoj hiši s materjalom od Celouških Dvora pa niko nije plačo ni materjal ni delo, yebote. Koliko smo mi prečitali u časopisima ona je dobila tut kredit od 350 hiljada pa nam blont pič.a ni neč plačala. Pa ako i zdej ne razumeš druže Kalimba potem ti nema pomoči ma ni u Međugoju yebote.

Ajd sad budi mi dobar i malo više troši, ovaj kako vi to kažete, sivo maso
posdravla te Hasanbegović iz Jajca (u Bosni toliko da znaš).
anon-222566 sporočil: 7
[#961525] 19.10.10 09:48 · odgovor na: anon-203080 (#961513)
Odgovori   +    0
ti si pa en bumbar
anon-92006 sporočil: 281
[#961533] 19.10.10 09:54
Odgovori   +    3
Odstopi naj ali gre v pokoj tako kot Hilda, saj jo lahko od laži še pošlata . . .
najobj sporočil: 32.215
[#961541] 19.10.10 09:58 · odgovor na: jurijjurij (#961521)
Odgovori   +    2
[jurijjurij]
> [kalimba]
> > [tstih]
> > > [kalimba]
> > > Prebral sem članek, prebral sem vse komentarje ... in še vedno mi ni niti približno jasno, kaj je zdaj v tej zgodbi narobe. A mi lahko kdo pomaga?
> >
> > Simona Dimic je v Slakovih Pogledih Slovenije na direktno novinarjevo vprašanje ali je Vegrad obnavljal njeno hišo odgovorila z odločnim: "Ne!"
> >
> > Oddaja je na voljo na povezavi - tvslo.si/predvajaj/p....84813018/
>
> Posnetek oddaje sem si ogledal včeraj. Rekla je, da ji Vegrad ni obnavljal hišo, ampak neka druga firma. A se je sedaj pojavil dokument, ki dokazuje, da ji je Vegrad vendarle obnavljal hišo? Moje informacije pravijo, da ne.
>
> Je pa res, da je Vegrad imel več deset podjetniških hčera, ki so pa pri nas po zakonu povsem samostojne pravne osebe - če se ne motim. Imajo svojo upravo, bilanco, davčno številko, ... Nekje sem bral, da so za vsak nov projekt, ustanovili novo hčer. Torej, če sem kupil Seata, in me potem nekdo vpraša, ali vozim Volkswagena, in rečem, da ne ... a sem se po vašem potem zlagal?
>
> V osnovi pa še vedno ne razumem, kaj bi bilo narobe, če je sodelovala z Vegradom. Še pred dnevi ste tukaj nabijali, kako da je lahko dobila tolikšen kredit (350.000,00 EUR). Sedaj pa vam ne paše, da je ta kredit šel v Vegrad, za opravljeno delo? Majke mi, ne razumem poante.
Pa kako ti to ne razumiješ gospon Kalimba. Pa a mormo sad mi delouci is južnih republika da ti razložimo alpa kaj? Pazi ovako: mi smo tam delal celo leto bez oznaka ko to dela, tam nas je šef pelo is Celouških Dvora i smo delal. Potem je ovaj naš šofer Ramiz pripeljo še material iz Celouških Dvora in smo delal sa tim materialom, čoveče yebote. E pa nas niko nije plačo posebej za to delo nego bi nas morala ova Hilda pa nas opet i ona nije. E sad vidiš mi smo ovaj poso napravili u njenoj hiši s materjalom od Celouških Dvora pa niko nije plačo ni materjal ni delo, yebote. Koliko smo mi prečitali u časopisima ona je dobila tut kredit od 350 hiljada pa nam blont pič.a ni neč plačala. Pa ako i zdej ne razumeš druže Kalimba potem ti nema pomoči ma ni u Međugoju yebote.

Ajd sad budi mi dobar i malo više troši, ovaj kako vi to kažete, sivo maso
posdravla te Hasanbegović iz Jajca (u Bosni toliko da znaš).

... eh, jebiga ... vsaj kredita ji ne bo težko odplačati ...


P.S.: za dežurne minusarje ... to je zajebancija, sarkazem, ironija ...
anon-87354 sporočil: 135
[#961543] 19.10.10 10:00
Odgovori   +    4
najbolj gnusno (vendar legitimno) svinganje v Sloveniji
anon-203080 sporočil: 1.088
[#961544] 19.10.10 10:00 · odgovor na: anon-222566 (#961525)
Odgovori   +    0
Preberi še enkrat in razmisli, kaj moje sporočilo sporoča..sploh pa tvoj odgovor ni v skladu s tvojimi nauki...?????Ljudje ne žalite, ker tudi vas nekdo žali za vašim hrbtom in verjamite, da bi vam bilo zelo hudo. Res je čas, da pridejo marsovci in vzamejo s seboj vse negativce, da bomo lahko drugi lepo živeli.?????
anon-106712 sporočil: 3.698
[#961550] 19.10.10 10:02
Odgovori   +    9
Eni pa ste modeli. Sklicujete se na soočenje, pa argumente, ajme, ajme... Čisto enostavno: račune na mizo, pa se bo videlo, kaj gor piše. Vse to lahko naredi davkarija, 5 minut dela, pa je, kakšna soočenja, pa argumenti, lepo vas prosim. Primer: znanec je lansko leto in letos gradil hišo, ne ravno bogu za hrbtom, blizu pa. In je imel meni nič tebi nič davčno kontrolo, vse račune je moral pokazat. Kar je pa naredil sam, so ga pa izpraševali, malodane pod lučjo.
anon-101299 sporočil: 9.501
[#961554] 19.10.10 10:06 · odgovor na: najobj (#961541)
Odgovori   +    10
[najobj]
> [jurijjurij]
> > [kalimba]
> > > [tstih]
> > > > [kalimba]
> > > > Prebral sem članek, prebral sem vse komentarje ... in še vedno mi ni niti približno jasno, kaj je zdaj v tej zgodbi narobe. A mi lahko kdo pomaga?
> > >
> > > Simona Dimic je v Slakovih Pogledih Slovenije na direktno novinarjevo vprašanje ali je Vegrad obnavljal njeno hišo odgovorila z odločnim: "Ne!"
> > >
> > > Oddaja je na voljo na povezavi - tvslo.si/predvajaj/p....84813018/
> >
> > Posnetek oddaje sem si ogledal včeraj. Rekla je, da ji Vegrad ni obnavljal hišo, ampak neka druga firma. A se je sedaj pojavil dokument, ki dokazuje, da ji je Vegrad vendarle obnavljal hišo? Moje informacije pravijo, da ne.
> >
> > Je pa res, da je Vegrad imel več deset podjetniških hčera, ki so pa pri nas po zakonu povsem samostojne pravne osebe - če se ne motim. Imajo svojo upravo, bilanco, davčno številko, ... Nekje sem bral, da so za vsak nov projekt, ustanovili novo hčer. Torej, če sem kupil Seata, in me potem nekdo vpraša, ali vozim Volkswagena, in rečem, da ne ... a sem se po vašem potem zlagal?
> >
> > V osnovi pa še vedno ne razumem, kaj bi bilo narobe, če je sodelovala z Vegradom. Še pred dnevi ste tukaj nabijali, kako da je lahko dobila tolikšen kredit (350.000,00 EUR). Sedaj pa vam ne paše, da je ta kredit šel v Vegrad, za opravljeno delo? Majke mi, ne razumem poante.


> Pa kako ti to ne razumiješ gospon Kalimba. Pa a mormo sad mi delouci is južnih republika da ti razložimo alpa kaj? Pazi ovako: mi smo tam delal celo leto bez oznaka ko to dela, tam nas je šef pelo is Celouških Dvora i smo delal. Potem je ovaj naš šofer Ramiz pripeljo še material iz Celouških Dvora in smo delal sa tim materialom, čoveče yebote. E pa nas niko nije plačo posebej za to delo nego bi nas morala ova Hilda pa nas opet i ona nije. E sad vidiš mi smo ovaj poso napravili u njenoj hiši s materjalom od Celouških Dvora pa niko nije plačo ni materjal ni delo, yebote. Koliko smo mi prečitali u časopisima ona je dobila tut kredit od 350 hiljada pa nam blont pič.a ni neč plačala. Pa ako i zdej ne razumeš druže Kalimba potem ti nema pomoči ma ni u Međugoju yebote.
>
> Ajd sad budi mi dobar i malo više troši, ovaj kako vi to kažete, sivo maso
> posdravla te Hasanbegović iz Jajca (u Bosni toliko da znaš).


... eh, jebiga ... vsaj kredita ji ne bo težko odplačati ...


P.S.: za dežurne minusarje ... to je zajebancija, sarkazem, ironija ...

kolega objektivni...evo mali hintić...zdej ko bo Kangla delal univerzijado..valjda,da ti kapne tudi tebi neka fruška betona marke 500,kakšen fini rajh facade oli kakšen kvadratić granitogresa za na teraso...
Pisda,anti nebojo samo žabarji koristili gužvu..

PS:vrži eno uč na Tono Vogrinca...Če boš videl kakšen grušt okoli njegove bajte,pol smo tam...
anon-171153 sporočil: 4.257
[#961560] 19.10.10 10:09
Odgovori   +    6
Imamo gradbene inšpektorje, DURS, policijo in celo vojsko nadzornih inštitucij. Žal se vsi ti ukvarjajo le z odpravo plačnih nesorazmerij in ne z delom.
Žalostno je da mora goljufije odkrivati nek novinar ne pa državne inštitucije, ki so za to ustanovljene.
Upam, da bodo volilci končno le spregledali!
anon-105466 sporočil: 7.339
[#961567] 19.10.10 10:18 · odgovor na: anon-178358 (#960957)
Odgovori   +    6
[demokrat]
Očitno so se Flance sedaj spravile na našega premierja, ko jim ni uselo zrušiti Jankoviča.

Naj vam povem, da vam tudi to ne bo uspelo, saj nas g. Pahor odlično vodi v teh negotovih časih in je junak za večino državljanov.
ahahahahahahahahahahahahahahahhahah ahahhahahahhahahahhahahahahahhahahahaha, tale je bila pa čist nadildana.

PS: A te kdo kliče Brown nose?
anon-105466 sporočil: 7.339
[#961569] 19.10.10 10:19 · odgovor na: anon-239795 (#961284)
Odgovori   +    6
[PatinMat]
> [denac]
>
> Oprosti, ampak ti si prtegnjen! Vsi mediji objavljajo to štorijo.

Ne, je ne. 24ur.com je ne, tam so na prvi strani najpomembnejše novice pod naslovi:

74-letnik mrtev, 35-letnica hudo poškodovana
Pahor: Javnost naj ve, da se vlada trudi
V Armeniji odprli najdaljšo žičnico na svetu
Policist pobegnil pred volkovi
Rok Kosmač: Zgodila se mi je nočna mora
Razočarana gospodinja kot seksi raperka
Za Meritta usodno sredstvo za povečanje moškosti!
Pih! Jasno, saj so 24 kur en ultra resen medij...
najobj sporočil: 32.215
[#961578] 19.10.10 10:26 · odgovor na: anon-101299 (#961554)
Odgovori   +    2
[sivi pinot barique]
> [najobj]
> > [jurijjurij]
> > > [kalimba]
> > > > [tstih]
> > > > > [kalimba]
> > > > > Prebral sem članek, prebral sem vse komentarje ... in še vedno mi ni niti približno jasno, kaj je zdaj v tej zgodbi narobe. A mi lahko kdo pomaga?
> > > >
> > > > Simona Dimic je v Slakovih Pogledih Slovenije na direktno novinarjevo vprašanje ali je Vegrad obnavljal njeno hišo odgovorila z odločnim: "Ne!"
> > > >
> > > > Oddaja je na voljo na povezavi - tvslo.si/predvajaj/p....84813018/
> > >
> > > Posnetek oddaje sem si ogledal včeraj. Rekla je, da ji Vegrad ni obnavljal hišo, ampak neka druga firma. A se je sedaj pojavil dokument, ki dokazuje, da ji je Vegrad vendarle obnavljal hišo? Moje informacije pravijo, da ne.
> > >
> > > Je pa res, da je Vegrad imel več deset podjetniških hčera, ki so pa pri nas po zakonu povsem samostojne pravne osebe - če se ne motim. Imajo svojo upravo, bilanco, davčno številko, ... Nekje sem bral, da so za vsak nov projekt, ustanovili novo hčer. Torej, če sem kupil Seata, in me potem nekdo vpraša, ali vozim Volkswagena, in rečem, da ne ... a sem se po vašem potem zlagal?
> > >
> > > V osnovi pa še vedno ne razumem, kaj bi bilo narobe, če je sodelovala z Vegradom. Še pred dnevi ste tukaj nabijali, kako da je lahko dobila tolikšen kredit (350.000,00 EUR). Sedaj pa vam ne paše, da je ta kredit šel v Vegrad, za opravljeno delo? Majke mi, ne razumem poante.
>
>
> > Pa kako ti to ne razumiješ gospon Kalimba. Pa a mormo sad mi delouci is južnih republika da ti razložimo alpa kaj? Pazi ovako: mi smo tam delal celo leto bez oznaka ko to dela, tam nas je šef pelo is Celouških Dvora i smo delal. Potem je ovaj naš šofer Ramiz pripeljo še material iz Celouških Dvora in smo delal sa tim materialom, čoveče yebote. E pa nas niko nije plačo posebej za to delo nego bi nas morala ova Hilda pa nas opet i ona nije. E sad vidiš mi smo ovaj poso napravili u njenoj hiši s materjalom od Celouških Dvora pa niko nije plačo ni materjal ni delo, yebote. Koliko smo mi prečitali u časopisima ona je dobila tut kredit od 350 hiljada pa nam blont pič.a ni neč plačala. Pa ako i zdej ne razumeš druže Kalimba potem ti nema pomoči ma ni u Međugoju yebote.
> >
> > Ajd sad budi mi dobar i malo više troši, ovaj kako vi to kažete, sivo maso
> > posdravla te Hasanbegović iz Jajca (u Bosni toliko da znaš).
>
>
> ... eh, jebiga ... vsaj kredita ji ne bo težko odplačati ...
>
>
> P.S.: za dežurne minusarje ... to je zajebancija, sarkazem, ironija ...
kolega objektivni...evo mali hintić...zdej ko bo Kangla delal univerzijado..valjda,da ti kapne tudi tebi neka fruška betona marke 500,kakšen fini rajh facade oli kakšen kvadratić granitogresa za na teraso...
Pisda,anti nebojo samo žabarji koristili gužvu..

PS:vrži eno uč na Tono Vogrinca...Če boš videl kakšen grušt okoli njegove bajte,pol smo tam...

... eh, Tona ima svojo bajto že spedinano, pa še placa ni kaj dosti tam okoli ... khmm, bo šlo verjetno bolj v premične zadeve ...


P.S.: jaz sem idealist in še vedno verjamem, da ne bo univerziade ... khmm, vsaj ne v takem obsegu ... jebiga, kjer ni, še Kangla ne more vzet ...
anon-218365 sporočil: 1.368
[#961579] 19.10.10 10:26
Odgovori   +    1
Pa jih volite še drugič, tretjič, četrtič in tako naprej, dokler vas pamet ne bo srečala. Ne zgovarjajte se na druge. Politiki so takšni, kakšni so. Mi jih ne bomno spremenili. Lahko pa spremenimo, koga obkrožimo na listku za volitve.
anon-194554 sporočil: 2
[#961583] 19.10.10 10:29
Odgovori   +    5
A znajo še kaj drugega kot lagat??????!!!!!!!!
anon-128362 sporočil: 539
[#961584] 19.10.10 10:29
Odgovori   +    5
naj pokaže račune in problem rešen....
anon-105466 sporočil: 7.339
[#961586] 19.10.10 10:30 · odgovor na: anon-128646 (#961505)
Odgovori   +    6
[ap72]
Prosim! Ali se bo davčna in tržna inšpekcija ter policija in kriminalisti kaj odzvali na te domneve?
Jasno, v Postojni so že povečali kapacitete za izgubljanje dokumentov.
anon-218365 sporočil: 1.368
[#961587] 19.10.10 10:30
Odgovori   +    9
Sedaj vemo kam so šle miljarde za avtoceste in zakaj se ne preganja Zidarja, Tovšakove, Černigoja in podobnih. S pomočjo korupcije v gradbeništvu je marsikateri politik in lobist obogatel. Brez računov in brez plačila davkov. Če jih bodo zaprli, bodo ptičke začele peti, pol pa bo razpad sistema. Ščitijo krajo, laž, hinavščino in zločin pred žrtvami in ljudstvom. Kako smešno. Sodba v imenu ljudstva.
anon-93319 sporočil: 419
[#961590] 19.10.10 10:31
Odgovori   +    6
Za vse je kriv PAHOR,ki sebi in nam vsem laže in govori o popovnem zaupanju v vse te njegove kadre.Strašno in obupno kar se dogaja s to vlado,če ravno sem jo tudi sam voliv a zadnjč.kje je kraj te grozote?
anon-101299 sporočil: 9.501
[#961606] 19.10.10 10:43 · odgovor na: (#961563)
Odgovori   +    9
Zadnja sprememba: anon-101299 19.10.2010 10:44
[janezpizdek]
> [sivi pinot barique]
> > [vsejeres]
> > Kaj pa zdaj tovariš Pahor??
>
>
> pravkar se je prešvican vrnil z orbitreka,zdejle pa čaka Vlačića da mu prinese zajtrk.
> Brioš in pecilni prašek.

:-))))))))))))))))

P.S.

Druže majore Sivi,

Zbog ugrožavanja poštenih kakopak građana, a bogami Y verbalnog delikta po članku 133 KZ SFRJ Y šire (Skoro sam se zadavio sa briošom kad sam se počeo nekontrolirano smejati, a kafa mi je eksplozivno odletila iz usta y umazala ekran y tipkovnicu), vas kažnjavam za zabranom upotrebe službene kampanjole kod odlaska na branje vrganja y bogami y jurčaka do kraja meseca.

Na meeeeeeeeestu voooooljno! A sad, pošto vidim, da si dokon i da ti je mlogo dosadno, preuzmi četu y marš skupljat lišće po kasarni, GINA može svaki čas doći, da nas kontroliše, jebo vas otac y praotac y majke vi ga spalim vojničku đabalebarošku!

LP Generlamajor Idriz Dzukadzini Shamani, špansko ime Komandant Šaban
Razumjem druž đenerale..Kad naiđe GINA biće krug kasarne sređen u picino oko.Evo prvi vod već čupa travu,a drugi vod pikavce.Soške siju ko žiletka..
Druž đenerale,a kako čemo ja i pratnja na Kureščak bez kampanjole.Možemo sa T11 ali da palimo dajčeve,pošto je vozač ZILa na odsustvu?

Strani: 1 ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11