Zasebnost

Strani: 1 2 3 4 5 6 7

anon-36971 sporočil: 8.543
[#2392634] 18.05.14 22:02 · odgovor na: bc123a (#2392631)
Odgovori   +    2
[bc123a]
> [Petunija1]
> Pa kaj bluziš. Na te volitve bo stranko itak popeljal JJ, pa magari iz aresta in totalno zmobiliziral desnico, da pride volit SDS. Mi se tle pogovarjamo o mandatarju, ki pa ne rabi ljudske podppore ampak predvsem podporo v stranki sami in seveda Janšev blagoslov.

In SDS bo spet sedela v opozicijski klopi. Ja prav, no.
Pa kaj? Če komunistična večina želi komuniste na oblasti, naj jih pač ima :)
bc123a sporočil: 48.253
[#2392637] 18.05.14 22:05 · odgovor na: anon-36971 (#2392634)
Odgovori   +    2
[Moneta]
> [bc123a]
> > [Petunija1]
> > Pa kaj bluziš. Na te volitve bo stranko itak popeljal JJ, pa magari iz aresta in totalno zmobiliziral desnico, da pride volit SDS. Mi se tle pogovarjamo o mandatarju, ki pa ne rabi ljudske podppore ampak predvsem podporo v stranki sami in seveda Janšev blagoslov.
>
> In SDS bo spet sedela v opozicijski klopi. Ja prav, no.

Pa kaj? Če komunistična večina želi komuniste na oblasti, naj jih pač ima :)
Ne vem, naj magari Mussomelli zrihta kaksne strokovnjake za javno podobo iz ZDA, da bodo svetovali SDS, ker to kar tule slisim je pa res uber bizarna strategija. SDS gre na volitve (verjetno jeseni) z Janso na celu, on pa sedi na Dobu.) Sami sebi najvecji sovrazniki.
bc123a sporočil: 48.253
[#2392638] 18.05.14 22:06 · odgovor na: (#2392636)
Odgovori   +    5
Zadnja sprememba: bc123a 18.05.2014 22:12
[Petunija1]
> [bc123a]
> > [Petunija1]
> > Pa kaj bluziš. Na te volitve bo stranko itak popeljal JJ, pa magari iz aresta in totalno zmobiliziral desnico, da pride volit SDS. Mi se tle pogovarjamo o mandatarju, ki pa ne rabi ljudske podppore ampak predvsem podporo v stranki sami in seveda Janšev blagoslov.
>
> In SDS bo spet sedela v opozicijski klopi. Ja prav, no.

Nimaš pojma! Nihče ne more na teh volitvah SDSu prinesti toliko kot mučenik, po nedolžnem obsojeni, Janša, nihče!!
Pa ti res ne razumes, da s tabo ta pogled delijo samo tisti privrzenci janse, ki bi itak sli volit ne glede na vse? Pa ti res, ljuba dusa naivna mislis, da bo to prepricalo volilce, ki bi sicer vollli levico?!?!

Privrzenci SDS, speljite se malo v realni svet no! Sicer sem zelo nesocialen tip, in se redko znajdem v vecji druzbi zunaj, ampak tam izpadem vedno kot desnicar, neoliberalec... zadnjic sem poslusal ene 10 minut o tem kako so koncno tega trgovca z orozjem, ki je v sloveniji vse zjebal in prodal nase firme in vse unicil, obsodili. In to od ljudi, za katere ne morem reci nic drugega da v real lajfu izgledajo cist normalni in povprecni.

Res rabite malo kalibracije, SDSjevci. Jaz sem najblizje temu, kar morate nagovoriti, da dobite glasove sredine in zaenkrat vam ne gre. Sploh.
bc123a sporočil: 48.253
[#2392639] 18.05.14 22:07 · odgovor na: XTAXA (#2392632)
Odgovori   +    1
[XTAXA]
O ja! Obsodba Janše je še ena v vrsti napak plavookega (začelo se je s papučarjem).
Ce je plavooki res tak mastermind kot namigujete bo zrihtal, da se jansa zmaovito vrne v SDS in se naprej skrbi za to, da SDS ne bo pobirala zmernih in sredinskih glasov.
XTAXA sporočil: 2.304
[#2392640] 18.05.14 22:10 · odgovor na: bc123a (#2392639)
Odgovori   +    1
Pustimo času čas. Do takrat pa pivo in kokice in uživajmo v saltomortalih naših "neodvisnih" medijev.

lp
Robert
anon-207617 sporočil: 6.899
[#2392646] 18.05.14 22:22 · odgovor na: XTAXA (#2392640)
Odgovori   +    4
Prav neverjetno je opazovati upajoče v Janševo rešitev, kako pred vsakimi volitvami vijejo roke, iščejo kokice in pravijo "počakmo do volitev, volitve bodo vse pokazale, pol pa bo! Vi vsi nimate pojma!"

In pol so res volitve. In enkrat samkrat ko so leve lenobe ostale doma, je Janši uspelo sestaviti vlado - žal še vedno zgolj s komunističnimi pajaci ala DeSUS in SLS.
XTAXA sporočil: 2.304
[#2392648] 18.05.14 22:27 · odgovor na: anon-207617 (#2392646)
Odgovori   +    1
Nemirni, narod ima vlado, kot si jo zasluži. Je pa nehigienično, da tisti, ki volijo rdečkarje, bemtijo čez državo.

lp
Robert

PS Problem je seveda tudi v tem, da moram sam žret drek, ki so mi ga drugi nakidali
bobek13 sporočil: 4.301
[#2392652] 18.05.14 22:31 · odgovor na: bc123a (#2392625)
Odgovori   +    4
[bc123a]
Pa se to: kateri od predsednikov vlad se je spoznal na ekonomijo? Zadnja dva sta bila Drnovsek in Rop...
po čem točno pa sklepaš, da sta se ta dva pajaca količkaj spoznala na ekonomijo? ker sta končala EF v LJ? Ker sta si kupila dr. in mag. tituli? ta prvi z vodenjem lokalne mikro bančne enote LB, ta drugi, pa mislim, da je glih isto ko Janša - poklicni politik od štarta - tako, da še enkrat, kako točno sta se ta dva spoznala na ekonomijo?

;)

lpA
anon-207617 sporočil: 6.899
[#2392657] 18.05.14 22:40 · odgovor na: XTAXA (#2392648)
Odgovori   +    1
[XTAXA]
Nemirni, narod ima vlado, kot si jo zasluži.
V končni fazi je to vsa resnica, nothing else needs to be said.
Je pa nehigienično, da tisti, ki volijo rdečkarje, bemtijo čez državo.
Nehigienično je res. In obenem zelo zelo človeško.

PS Problem je seveda tudi v tem, da moram sam žret drek, ki so mi ga drugi nakidali
Kar je vzrok, da si vsak od nas ne glede na lastne volilne preference privošči bentiti čez državo - nihče ne čuti, da je prav njegova izbira vzrok za probleme.

Lep teden... nakidano robo bova žrla oba, vsak s svojega konca.
bc123a sporočil: 48.253
[#2392662] 18.05.14 22:50 · odgovor na: bobek13 (#2392652)
Odgovori   +    2
[bobek13]
> [bc123a]
> Pa se to: kateri od predsednikov vlad se je spoznal na ekonomijo? Zadnja dva sta bila Drnovsek in Rop...

po čem točno pa sklepaš, da sta se ta dva pajaca količkaj spoznala na ekonomijo? ker sta končala EF v LJ? Ker sta si kupila dr. in mag. tituli? ta prvi z vodenjem lokalne mikro bančne enote LB, ta drugi, pa mislim, da je glih isto ko Janša - poklicni politik od štarta - tako, da še enkrat, kako točno sta se ta dva spoznala na ekonomijo?
Primerjalno gledano, sta imela velik vec znanja kot nekdo, ki je koncal FSPN na isti kardeljevi ploscadi. Pa kot sem ze rekel, zdi se mi, da to za predsednika vlade itak ni pomembno, ker on je politik in mora biti politik.
anon-187668 sporočil: 5.835
[#2392663] 18.05.14 22:51
Odgovori   +    0
Eden od kandidatov na evropskih volitvah je arhitekt Marko Mitja Feguš (Zeleni Slovenije). Za meščane, ki živijo v Ljubljani, bo zanimiv video, kjer je zelo kritičen do ljudi, ki upravljajo mesto. Zbor za Ljubljano: javna tribuna - Drugačna resnica o Ljubljani: www.youtube.com/watc...HVtMZX33mg
anon-36971 sporočil: 8.543
[#2392665] 18.05.14 22:56 · odgovor na: bc123a (#2392637)
Odgovori   +    1
[bc123a]
> [Moneta]
> > [bc123a]
> > > [Petunija1]
> > > Pa kaj bluziš. Na te volitve bo stranko itak popeljal JJ, pa magari iz aresta in totalno zmobiliziral desnico, da pride volit SDS. Mi se tle pogovarjamo o mandatarju, ki pa ne rabi ljudske podppore ampak predvsem podporo v stranki sami in seveda Janšev blagoslov.
> >
> > In SDS bo spet sedela v opozicijski klopi. Ja prav, no.
>
> Pa kaj? Če komunistična večina želi komuniste na oblasti, naj jih pač ima :)

Ne vem, naj magari Mussomelli zrihta kaksne strokovnjake za javno podobo iz ZDA, da bodo svetovali SDS, ker to kar tule slisim je pa res uber bizarna strategija. SDS gre na volitve (verjetno jeseni) z Janso na celu, on pa sedi na Dobu.) Sami sebi najvecji sovrazniki.
Mussomelli stavi na drugega konja ;)
anon-226535 sporočil: 2.703
[#2392679] 19.05.14 00:00 · odgovor na: (#2392666)
Odgovori   +    1
[Petunija1]
> [prec]
> > [Petunija1]
> > > [prec]
> > > > [Petunija1]
> > > > > [prec]
> > > > > > [Petunija1]
> > > >
> > > > > > Janša je bil včasih vseslovenski heroj.
> > > > >
> > > > > glede na volilne rezultate ni bil.
> > > >
> > > > V svojem volilnem okraju je vedno dobival izjemno veliko podporo, bil je del zmagovitega Demosa na prvih svobodnih volitvah, od takrat ko je prevzel vodenje stranke so njeni rezultati šli samo navzgor.
> > >
> > > ze, ze, a ni bil vseslovenski, bil je le vse 23-26 procentni heroj-pa da ne bo izpadlo provokativno- na zalost.
> > > > >
> > > > > > Ali misliš, da se je on tako spremenil, ali je samo medijska mašinerija tako temeljito opravila svoje delo,
> > > > >
> > > > > to drugo, medijska masinerija. in?
> > > >
> > > > In, moja teza je, da problem ni v Janši ampak v mašineriji. Kdaj se bo mašinerija sesula? Ko bo zmanjkalo pogonskega goriva. Kdaj bo levakom zmanjkalo denarja? Ko bodo vse državne firme privatizirane, ko bo javni sektor zdesetkan. Kdaj bo to? Čez dve, tri ... leta. Ne vem, bomo videli.
> > >
> > > ne, po moje je izkljucno jokanje o olmajti masineriji brezveze in pateticno. o tem govorim. se posebno postane mukotrpno tezko za gledat, ko vidis, da se tej masineriji ves cas v neki cudni skupinski histeriji na desnici ponuja free lunch: orozarsko afero iz osamosvojitve, bivsi komunizem &co.
> >
> > Almighty mašinerija je neizpodbitno dejstvo.
>
>
> prva izvolitev obame docela zanika tvoje stalisce.

Govoriva o Sloveniji.
> > > ce bi se sds v vsem tem casu strukturirala kot moderna stranka in vzpostavila mehanizem kadrovske selekcije, namesto ponujala mucenika osamosvojitve,
> >
> > SDS je moderna, dobro organizirana stranka, ki bo zaradi Janezovega mučeništva na letošnjih volitvah dosegla vrhunski rezultat.
>
> niti najmanj ni moderna. dobro organizirana za 25%,ja.
>
> vsak rezultat nad tem bo zasluga enoletne opozicije, zabitosti bratuskove in propad jankovica, skrata koncno nizje volilne udelezb levakov, ne modernosti stranke sds ali kaj podobnega. ce tega ne razumes, ti ne morem pomagat, niti se mi ne da vec naprej diskutirat.

Tako v politiki kot v športu na koncu šteje samo rezultat in zmagi se ne gleda v zobe. Počakajmo na izide pa bomo potem diskutirali dalje.
>
> > >bi danes(ne samo danes, ze bistveno prej) imela ta masinerija, ki se jo tako bojis in jo tako precenjujes, pretezko delo za njihov i.q(sodec po bizarnosti nastimane afere patrija, z se bolj bizarnim zakljuckom). janez jansa je na zalost vseboval vse prej nastete elemente lahke tarce...
> >
> > Za almighty mašinerijo so vse tarče lahke.
>
> ne, tiste brez okostnjakov in *okostnjakov* niso lahke. tudi to je logicno, in ce tega ne razumes, isto kot zgoraj.

Nihče ni popoln. Vsakdo ima kakšen okostnjak v omari, višje kot pripleza več jih ima. Politika ni nedolžna otroška igra.
>
>
> >
> >
> > >
> > > z vso gotovostjo lahko zatrdim, da bi brez janse desnica dobila tudi volitve 2008, ki so bile kljucne. mogoce tudi tiste leta 1996, ko je slo tudi za las. jansa je takrat ze polariziral javnost zaradi depale vasi....
> > >
> >
> > Ne, ne moreš.
>
> ja lahko. ravno to pocnem in to dovolj razumno argumentirano.
> >
> > > se mi zdi, da tu prevec forumovcev nima posebnega stika z realnostjo o kateri pricajo stevilke dosedajsnjih volilnih rezultatov in si raje rise neko odpiljeno predstavo neki nepremagljivi komunisticni levici...ne vem zakaj. mogoce bi mazzini vedel... cankar pa zagotovo:)
> >
> > Večina forumašev se predvsem čudi, kako lahko stalno zmagujejo levaki, če smo pa tule skoraj vsi za Janšo :) Stika z realnostjo morda nimajo samo v točki, da se ne zavedajo kako nereprezentativen je tale forum, glede na javno mnenje.
>
> spet trabunjas o moci javnega mnenja, ceprav potem rezultati volitev niso niti najmanj premo sorazmerni z vasim defetizmom.(pac te uvrscam v neko kategorijo, brez zamere). celo ti je uspelo zapisat, da levaki "stalno zmagujejo", pa niti to ni res, se posebej, ce upostevamo referendume....

Tukaj prisotni forumaši so večinoma desničarji. In te me zdaj želiš prepričati, da ima desnica v Sloveniji večinsko podporo? WTF?!
ljuba moja, da se ne bova neplodno prepucavala brez veze: jaz tebe prav v nic ne zelim prepricat, samo ze ene dva tri poste te na stevilke opozarjam. ves kaj so stevilke? pojdi na wiki prestej glasove. a moram tud to jest narest? bos ugotovila, da sta po stevilu prestetih glasov levica in desnica izenaceni na 3:3 v vseh dosedajsnjih sestih volilnih tekmah in to ob almajti masineriji. te to kaj zdrami ali bos se vedno spala in sanjala o almajti masineriji?
> > >
> > > p.s. a ti ves zakaj je susnik odsel iz politike?
> >
> > Ne, ne vem. Zdaj je predsednik Nove slovenske zaveze in mu gre dobro. Zadnjič je povsem povozil gromovnika Turnška na soočenju v Odmevih.
>
> lepo, vidis, da je nekoga povozil v ....odmevih. razlog za veselje, stavim....

Pojma nimam, kaj si želel s tem povedati.
me ne preseneca. ajd dost je blo...
anon-329690 sporočil: 305
[#2392710] 19.05.14 06:59 · odgovor na: (#2392609)
Odgovori   +    1
čas vnosa: 18.05.14 22:43
[janezpizdek]
Niso to "ljudje drugačnega mišljenja", to so ljudje nevarnih zločinskih namer.
Jaz terjam ozaveščenega volivca, ki bo spontano od oblasti odstranil takšne beštije in to zakonito, potom žlahtnega ignoriranja izvedenega v žlahtni tišini volišča.
Vsegliharji radi o sebi rečemo, da mi spontano ne moremo voliti niti za pikčaste, niti progaste,in to čisto zakonito. Tu zdaj nastopi zmeda in nekonsistenost, ko na prvo žogo zapišeš:
Srinjam se. Useglihar™ je škodljivec in pičkica in moralnhorizontalna patetična gnidica.
Meni pa zapišeš, da terjaš ozaveščenega volivca,ki....ignorira VSE, tudi te ki jim ti praviš:

Zato tudi rad poudarim, da so esdeesovski andrejisštajerske sicer izdali ljudstvo in Boga, ko so komunjaram pomagali sprejeti najbolj antinarodni zakon useh časof - kobajagično reformo pokojninskega sistema, ki je vsakega upravičenca disruptivno instantno oropala za 100 taužent EUR v povprečju, pa še vse generacije producentov iz nejavnega sektorja od sedaj pa do konca časof, oz, vse dokler bo trajal ta sprijeni režim v tej sjebani đamahirji, obsodila, da od leta starosti cca 50 let do leta starosti 65 let nima dostopa do svojih pokojninskih kontribucij in če nima našparanih rezerv za 15 let življenja, segnije v bedi...
**************
Kaj ti to pol žlahtno podpiraš?? V žlahtni tišini volišča?

Potem imaš tu en kriterij čist po svojem okusu:
Shaman: Davki naj bodo za vse tipe davkozavezancev in prihodkov enaki, z najmanj 12 tisoč izvzetja letno in nikoli višji od 20%. Prispevki naj bodo okapičeni, rente pa skladne s kontribucijami, privat lastnina pa nedotakljiva.
Nedvomno je slehernemu vsegliharju to boljša rešitev, vredna resne debate, ma je andrejiszštajerske očitno ne ponujajo v manifestu, so dosti manj liberalni, kot si sam ugotovil

Zdaj pa ti meni povej, kaj ti si:

a. delno vseglihar, t.z delna pičkica, delna moralnohorizontalna gnidica?

b. čisti vseglihar in denial?

:-))

Ok, tole z a,b je sicer šala, ampak hey - WTF?
Endimion sporočil: 10.451
[#2392741] 19.05.14 08:42 · odgovor na: najobj (#2392405)
Odgovori   +    2
Evo kolega...

metinalista.si/wp-co...jpg?b7d833

kako so glasovali naši poslanci pri kakem vprašanju..

Ta desni so PROTi lažjemu dostopu do dokmentov EU????? A ja sej mamo referendum za lažji dostop do.. dokumentov v Sloveniji... JAO

Ta desni so ZA davek na finančne instrumente.. (Che, desnica bi nove davke?)

IN še nekaj cvetk..

Me je pa Romana Jordan v nekaj primerih prijetno presenetila.. ni glasovala v okviru strankarske mašinerije...
anon-34928 sporočil: 972
[#2392774] 19.05.14 09:39 · odgovor na: Endimion (#2392741)
Odgovori   +    3
[Endimion]


Me je pa Romana Jordan v nekaj primerih prijetno presenetila.. ni glasovala v okviru strankarske mašinerije...
Kar jo je stalo kandidature. Red je red.
najobj sporočil: 32.035
[#2392776] 19.05.14 09:40 · odgovor na: Endimion (#2392741)
Odgovori   +    1
Zadnja sprememba: najobj 19.05.2014 09:41
[Endimion]
Evo kolega...

metinalista.si/wp-co...jpg?b7d833

kako so glasovali naši poslanci pri kakem vprašanju..

Ta desni so PROTi lažjemu dostopu do dokmentov EU????? A ja sej mamo referendum za lažji dostop do.. dokumentov v Sloveniji... JAO

Ta desni so ZA davek na finančne instrumente.. (Che, desnica bi nove davke?)

IN še nekaj cvetk..

Me je pa Romana Jordan v nekaj primerih prijetno presenetila.. ni glasovala v okviru strankarske mašinerije...
... ja, le da mene vse to en kurc briga, ti pa si minuse fasal ...

P.S.: kolikor sem uspel v vseh teh letih videt, je za ta male EU koristna samo za to, da bo malo težje spokalo, kar pa pomeni, da če bo spokalo, bo spokalo toliko huje ... khmm, sicer pa so ta veliki z dogovorom po mirni poti dosegli vse tisto, o čemer se niso mogli dogovoriti pred sedemdesetimi leti in ker je takrat Hitler soliral, pretiraval z Židi, je zato dobil po pički ...
Endimion sporočil: 10.451
[#2392799] 19.05.14 10:13 · odgovor na: anon-34928 (#2392774)
Odgovori   +    3
In jaz naj imam večinski sistem, ali pa preferenčni glas, kjer bi volil poslanca, ki tako al tako ne bo zastopal MOJIH interesov, ampak strankarske?
anon-34928 sporočil: 972
[#2392823] 19.05.14 10:54 · odgovor na: Endimion (#2392799)
Odgovori   +    0
[Endimion]
In jaz naj imam večinski sistem, ali pa preferenčni glas, kjer bi volil poslanca, ki tako al tako ne bo zastopal MOJIH interesov, ampak strankarske?
Tako je, zato so ti napori, da bi imeli razne preferenčne ali pa dvokrožnega večinskega nesmisleni, če so pa dobri posamezniki penalizirani, ker se ne podrejajo strankarski disciplini (nasprotje Jordanove in Turka je recimo Zver, ki je v zadnjih dveh letih radikalno začel zaostrovati svoje medijsko pojavljanje in bil za to tudi ustrezno nagrajen).

Oziroma alternativa - imel boš zgoraj omenjeni sistem, kjer boš lahko izbiral med "operaterji glasovalnega stroja", kot so Kelemina, Pojbič, Pukšič, Jerovšek, Rupar in podoben cvetober narodovih zastopnikov (da s takšno kadrovsko podhranjenostjo zakonodajne veje oblasti pride do podreditve s strani zakonodajne, se pa ne bomo preveč obremenjevali).
anon-329690 sporočil: 305
[#2393134] 19.05.14 18:20 · odgovor na: (#2392738)
Odgovori   +    1
čas vnosa: 19.05.14 11:33
[janezpizdek]

Cista laz, nevredna tojega nicka in vsega tvojega izvajajnja v celotni zgodovini, z napakami vred.

Vseglihar NIKOLI ne voli tiste druge, slabse opcije.

In imam ze poln kurac tu to razlagati - ma lazem vseeno ne pustim prosto pot.

Vsegliharjev gard je liberalni gard - bil in bo. Iz pomanjkanja liberalnosti IZHAJA vsegliharstvo, ker imajo oboji radi tuj denar.

Lp
anon-19362 sporočil: 937
[#2393804] 20.05.14 17:22 · odgovor na: (#2392338)
Odgovori   +    0
[minuteman]
... mislil sem, če maš kakšen link o psihiatričnih študijah borznih špekulantov...
Ob izbruhu finančne krize 2008/9 jih je bilo na spletu malo morje. Vtipkaj v browser besedne zveze: "psychopath, şociopath, personality disorder" ter besede kot so npr. stock exchange, brokers, financial markets ...

www.forbes.com/sites...ychopaths/
www.spiegel.de/inter...88462.html

itd, itd.

lp,
a

Strani: 1 2 3 4 5 6 7