Zasebnost

Izbrani forum: Glavni forum

Izbrana tema: članek Poletni kviz: Ali ste srečni?

Strani: 1 2 3 4 5 6

lucka sporočil: 16
[#1783122] 08.08.12 21:24 · odgovor na: anon-267202 (#1783119)
Odgovori   +    4
Zadnja sprememba: lucka 08.08.2012 21:26
Drugje naj bi imeli 20 %.
anon-229891 sporočil: 10
[#1783127] 08.08.12 21:30 · odgovor na: anon-267202 (#1783119)
Odgovori   +    3
[amy2011]
> [629778]
> > [amy2011]
> > > [nbrane]
> > > > [amy2011]
> > > > > [nbrane]
> > > > > > [amy2011]
> > > > > > > [nbrane]
> > > > > > > >
> > > > > > > > Kaj zapravljaš čas na tem forumu. Tvoja bratovščina je v »Lažgošah«…
> > > > > > >
> > > > > > > Se spomniš reklame? "Ne bo vam uspelo: To je Jelovica".
> > > > > > >
> > > > > > > Samo v Poljah imajo potrpljenje s svojimi pacienti, na tem forumu smo pa odvisni od Gustla in njegove volje. Mimogrede še vprašanje: pod koliko mora pasti fq, da komentator ni več zaželjen?
> > > > > >
> > > > > > Zeh... še eden iz popenjene sekciji janšajzarskih penzionistov bi se rad igral neke vrste eksekutorja.
> > > > >
> > > > > Pozabila si polje press. Blagor tebi, ko lahko prepisuješ stare komentarje in jih prodajaš za dnevno ponudbo. Moli, da Gustlnu ne zmanjka potrpljenja. Aja pa še to:
> > > > >
> > > > > press, pa naj bo karkoli že ...
> > > >
> > > > Moli raje kar ti, da ti tvoj vodja ne zmanjša penzije. Ker tam ti tudi Gustln ne bo mogel nič pomagati :)
> > > >
> > > > okus lastnega zdravila, PRESS
> > >
> > > Tista bukova iz jelovice imajo več v ključavnici, kot ti - veš kje. Sicer je pa z vsako kačo tako, ko ji stopiš za vrat, samo še sika in opleta z repom, večjega haska pa ni. Tako se tudi obnašate rdeći pingvini v zadnjih vzdihljajih.
> >
> > No, no brane. Se še spomneš kakšnega izreka iz nekdanje YUarmije, naprimer onega:
> >
> > ne diraj lava dok spava....
>
> Sveža anketa s Financ.
>
> www.finance.si/polls...699&src=nr
>
> Kakšno podporo imajo šele drugje.

Za anketo v financah je to fantastičen rezultat! Ljudje (razen peščice tistih najbolj zabitih in neosveščenih) VEDO: Janša must go!

Kot sem že rekel, šampanjec v kleti čaka!

Eh JJ ne da veliko na javno podporo, če bo treba bo zamenjal cel narod.
anon-130124 sporočil: 128
[#1783130] 08.08.12 21:36 · odgovor na: anon-229891 (#1783127)
Odgovori   +    5
[629778]
> [amy2011]
> > [629778]
> > > [amy2011]
> > > > [nbrane]
> > > > > [amy2011]
> > > > > > [nbrane]
> > > > > > > [amy2011]
> > > > > > > > [nbrane]
> > > > > > > > >
> > > > > > > > > Kaj zapravljaš čas na tem forumu. Tvoja bratovščina je v »Lažgošah«…
> > > > > > > >
> > > > > > > > Se spomniš reklame? "Ne bo vam uspelo: To je Jelovica".
> > > > > > > >
> > > > > > > > Samo v Poljah imajo potrpljenje s svojimi pacienti, na tem forumu smo pa odvisni od Gustla in njegove volje. Mimogrede še vprašanje: pod koliko mora pasti fq, da komentator ni več zaželjen?
> > > > > > >
> > > > > > > Zeh... še eden iz popenjene sekciji janšajzarskih penzionistov bi se rad igral neke vrste eksekutorja.
> > > > > >
> > > > > > Pozabila si polje press. Blagor tebi, ko lahko prepisuješ stare komentarje in jih prodajaš za dnevno ponudbo. Moli, da Gustlnu ne zmanjka potrpljenja. Aja pa še to:
> > > > > >
> > > > > > press, pa naj bo karkoli že ...
> > > > >
> > > > > Moli raje kar ti, da ti tvoj vodja ne zmanjša penzije. Ker tam ti tudi Gustln ne bo mogel nič pomagati :)
> > > > >
> > > > > okus lastnega zdravila, PRESS
> > > >
> > > > Tista bukova iz jelovice imajo več v ključavnici, kot ti - veš kje. Sicer je pa z vsako kačo tako, ko ji stopiš za vrat, samo še sika in opleta z repom, večjega haska pa ni. Tako se tudi obnašate rdeći pingvini v zadnjih vzdihljajih.
> > >
> > > No, no brane. Se še spomneš kakšnega izreka iz nekdanje YUarmije, naprimer onega:
> > >
> > > ne diraj lava dok spava....
> >
> > Sveža anketa s Financ.
> >
> > www.finance.si/polls...699&src=nr
> >
> > Kakšno podporo imajo šele drugje.
>
> Za anketo v financah je to fantastičen rezultat! Ljudje (razen peščice tistih najbolj zabitih in neosveščenih) VEDO: Janša must go!
>
> Kot sem že rekel, šampanjec v kleti čaka!


Eh JJ ne da veliko na javno podporo, če bo treba bo zamenjal cel narod.
On narod ali narod njega, to je sedaj vprašanje.
anon-267202 sporočil: 1.950
[#1783136] 08.08.12 21:49 · odgovor na: lucka (#1783122)
Odgovori   +    2
Zadnja sprememba: anon-267202 08.08.2012 21:51
[lucka]
Drugje naj bi imeli 20 %.
Kar je za kozle, ki jih strelja, še vedno veliko preveč. Upajmo, da bo kljub vsemu naredil tudi kaj dobrega za to državo, preden ga odpihne.

Se ga dobro spomnem, ko je drkal Pahorja in ga pozival k odstopu, ko je le temu zdrknila podpora na 25 %...

In Pahor ga je kljub vsemu še vedno zaljubljeno gledal s tistimi velikimi modrimi očkami... :))
foore sporočil: 12.753
[#1783146] 08.08.12 22:00 · odgovor na: anon-1670 (#1782725)
Odgovori   +    0
[Maj]
> [janezpizdek]
> > [foore]
> > > [amy2011]
> > > > [miroko]
> > > > Da bi uspelo rešiti Slovenijo, želim vsakemu. Je pa res, da trenutno ni boljšega od J. Janše. Vlada, ki jo vodi, pa je preveliko skrpucalo, ter ima ves komunistično-mafiski blok nasprotnikov, da bi jim uspelo.
> > >
> > > janša, janša, janšaaaaaaaaa,
> > >
> > > I love you, press :))))
> >
> > Kako lažeš...........
>
> Ni res, ne laže. Evo STA je ravnokar poročala o nastanku novega vica, gre pa približno po poročanju radio Erevan, ki je povzel novico slavne STA, tako:
>
> Nek model po imenu Ami je bil v JLA in je imel kaplarja, ki ga je Ami ljubkovalno klical Đeneral Jajo Von Glanzkopf.
>
> Pa je Ami dobil pismo od svojega fanta, da se mu bo iz sez drugim to pa to in tiste stvari, če takoj ne pride domov na vikend, pa je Ami milo prosil Jajota, da ga spusti domov na en vikend.
>
> Jajo je bil pregovorno strog kaplarski đeneral, ki je rekel, ne, ne dovolim ...in sicer zato, ker take pišeš po forumu, naj se ve, da za fsakega Amija rase rit, za rit pa palca.
>
> Ami je še naprej milo prosil, Jajotu dokurčil, pa reče utrujeni Jajo ",,, kaj pa imam jaz od tega, da si greš ti dam rešit svojo gej zvezo s totim tvojim fantom Salometom? Kaj mene briga, da ti bo Salome ušel z ministrom v vladi tovariša Pahorja"
>
> Ami mu reče, pa lahko ti ga potegnem, majke mi evo, samo spusti me za en vikend dam k fantu.
> Jajo odvrne, da ta bo težka, ker on to pusti samo pupikam in s pobi ziher nea bi niti malo užival....eeee..sploh se najbrž niti vzburil ne bi.
>
> Ami je milo prosil naprej, se celo bridko zjokal, ter insistiral, pa je Jajota nekak uspel prepričati, da privoli...No, pa se je začevo...
>
> ...Po 40 minut blouđobanja Jajotu še stopiti ni hotel, pa Ami fpraša, kaj naj še te dela, a mu naj govori, "it iz mii, Špelca, alpa kakšna Urška", pa Jajo reče, da ne ve, da se naj Ami sam domisli kaj naj žlobudra, da Jajotu nekak pomaga do vzburjenja.
>
> Pa pogleda Ami gori Jajotu v oke in zapeljivo reče: "Aj lov ju press".
>
> Verdict: Kjer je vic, je tut en mau resnice press.
>
> LP shaman

Ma kakšen blouđob, impotentnega jajota rajcajo samo še evrčki-v bistvu ga vznemirijo samo še uni tavijolčni...<
In to v maju , če je pravi maj zraven..............
foore sporočil: 12.753
[#1783152] 08.08.12 22:12 · odgovor na: (#1782618)
Odgovori   +    0
Zadnja sprememba: foore 08.08.2012 22:13
[gsavli]
> [olsegg]
> gsavli - poglej, posebej zate, ki dokumentirano RESNICO nonšalantno poimenuješ s paranojo - odlomek iz javnega pisma zapisanega na podlagi uradnih dokumentov, ki je bilo naslovljeno na takratnega predsednika RS (ko je le-ta pomilostil na večletni arest pravnomočno obsojenega udbovskega financerja/HIT-ovega danila kovačiča) in je bilo razposlano na več sto naslovov:
>
> ...
> Gospod predsednik, takšen, kot sem, sem malo 'zamešal' kam bi se moral podpisati, namreč, podpisal sem se pod peticijo zaposlenih, odklonil pa sem podpisovanje navedenih fiktivnih obračunov – joj, prejoj, kakšna življenjska napaka! Z izkušnjami, kot jih imam danes in ob izkazani Vaši predsedniški širokosrčnosti, ki jo danes delite Vašim podanikom, tovrstne življenjske napake ne bi nikoli več ponovil – če kaj vem, sedaj vem, kam bi se moral in kam se ne bi smel podpisati! Zgolj mimogrede, ne dvomim, da mi v primeru, če bi se prav podpisal, ne bi ušla niti izkaznica 'zaslužnega' člana LDS.
>
> Gospod predsednik RS, pogajanja na osebno pobudo Gabra (op.a. ne dvomim, da vem in tudi dokažem lahko, zakaj je dal Gaber osebno pobudo, za Vas, gospod predsednik pa upam, da si ob Vašemu poznavanju delovanja LDS, na navedbe v prejšnjemu odstavku lahko vsaj mislite zakaj!!), so zaradi oblastne arogance direktorja CŠOD propadla, v veljavi so ostale kriminalne obtožbe in medijska diskvalifikacija, na račun katere se danes beleži že krepko več kot 1000 javnih objav. Ostal sem večkrat onemogočen v vsaj delno častnem 'tihem' in 'mirnem' umiku. Ni kaj, oborožen z materialno Resnico in pravnimi sredstvi, sem se naivno podal v boj za Pravico, kjer so mi na 'bojnemu' polju, oboroženi z vsemi nepravnimi sredstvi nasproti stali domala vsi negativizmi tranzicijskega obdobja vladavin LDS, podprte z močnim udbovskim izročilom. Ne boj, bilo se je 'mesarsko' klanje, ki je kulminiralo v situacijo, kjer sta me dne 18. 9. 1997, v zaščito oblastne korupcije s proračunskimi sredstvi v CŠOD in posledično v MŠŠ, dva malorasla in maloumna takratna Bandljeva policista Stanko Bokan in Tomaž Jerič na javnem mestu!, dve uri psihofizično maltretirala in izzivala, pri čemer sta mi prizadejala več kot 20 konzilarno! diagnosticiranih poškodb, kar je 'alpinistična' naveza maloumnih udbovsko motiviranih vazalov, ki jih je posredno vodila 'eminentna' trojica LDS-ovcev Gaber-Bandelj-Keber (op.a. naključje naključij - pri čemer je bil Bandelj tudi predsednik sveta Kliničnega centra, pod katerega je takrat še spadala tudi državna norišnica Ljubljana-Polje, kot je to isti Bandelj, katerega je pred dnevi novinar nekdanjega osrednjega časnika pohvalil, da je spreten in zvit pravnik, ki je znal izpeljati marsikateri posel - no ja, tista o poskusu obračuna z osamosvojitelji v aferi Holmec in vožnji ranjencev z luksusnim avionom, nista ravno odraz visoke inteligence) v navezi s Kebrovim osebnim prijateljem, takratnim in sedanjim direktorjem predmetne državne norišnice, doc. dr. Slavkom Ziherlom, dr. med. (op.a. svetovno znani strokovnjak za nepotentneže je ena zadnjih kapitalnih pridobitev že malo ostarele Liberalne akademije!) in neposredni vpletenosti, sedaj že tudi preminulega Jožeta Stareta dr. med., ki je, kot po naključju (op.a. le maloumnim ostane skrito kaj je 'iskal' penzionist v četrtek popoldne na Urgenci KC) v KC tik-tak prevzel obdelavo 'primera' iz rok Matjaža Veselka dr. med.. Nezanemarljivo dejstvo je, da je Jože Stare še iz časov komunistične milice (op.a. katero je takrat nedvomno obvladovala UDBA) za Milico in po Osamosvojitvi RS za Policijo ekskluzivno pisal 'strokovna' medicinska poročila kjer je utemeljeval samopoškodovanje v primerih, ko so državni represivni organi puščali na državljanih preveč vidne fizične sledi - saj poznate tisto, ko se je občan v postopku direkt z glavo zaletel v okovani škorenj miličnika/policista in to vajo večkrat ponovil. Kakor koli že, ob servilnosti, ki jo je izkazala Romana Eržen dr. med. iz Splošne nujne medicinske pomoči, je bilo papirnato urejeno vse potrebno za mojo prisilno (op.a. nezakonito! – veza sodba US opr. št. 60/03) deportacijo na zaprti oddelek državne norišnice Ljubljana-Polje, kjer je ob mojemu mimobežnemu srečanju s praktikantko srednjeveških dogem državne psihiatrije Ingrid Velikonja, dr. med., prevzela 'igro v roke' sama dežurna primarijka Mihaela Trtnik-Snoj (op.a. če kje, ta bi se prepoznala v kultnemu filmu – 'Let nad kukavičjim gnezdom'), ki je 'poskrbela' vse potrebno, da se je začel širiti glas njene diagnoze, da sem 'večkratni norec', ne da bi me pred tem kdaj srečala ali vsaj za trenutek 'pogledala v oči'. Predmetna šarlatanska diagnoza je ob po/polni ignoranci, ki sem jo bil deležen na zaprtem oddelku državne norišnice Ljubljana-Polje, kot po nočnemu vsebožjemu čudežu 'padla' naslednje jutro, ko sem moral celo uro zagovarjati lastno osebo/osebnost pred - pomislite gospod predsednik – 10 (z besedo: deset!!) članskim psihiatričnim konzilijem (med katerimi ni manjkalo niti maloumnih udbovsko motiviranih provokatorjev), kjer so me hoteli v navzkrižnem zasliševanju 'zbiti s temeljev', kar jim ni uspelo, so pa zato uspeli v odpustno pismo zapisati, povzeto: da sem lucidna, urejena in dobro kontrolirana oseba – po 18-ih urah ponovno svoboden! Namen predmetne psihiatrične likvidacije – preprosto – povzročiti Zlo človeku z družbeno in socialno stigmatizacijo, ki jo prinese bivanje v državni norišnici v življenjskemu prostoru posameznika, saj je to nekaj, kar ima zanj največjo vseživljenjsko negativno konotacijo, da zgolj omenim splošno vseljudsko izročilo za navedbe posameznika, ki je stigmatiziran z norostjo, češ, 'kdaj pa je imel še norec prav'!
> Gospod predsednik RS, saj ni res – pa je!!
> ...
>
>
> gsavli - in ti boš javno sral, da je UDBA le še zgodovinski spomin, ti, ki nisi v stanju registrirati, da ima dandanes UDBA to družbeno/politično moč, da v kučanovi udbolandiji - pred ca. 80% funkcionalno nepismeno/zarukano rajo - iz pritepenega retarda - v vsega dveh mesecih - skomunicira skoraj prime ministra RS...
>
> zna se...
>
> p.s.:
> niti eden od poimensko navedene udbogolazni se ni odzval v kontekstu pravne zaščite 'dobrega imena in časti'...

dobiš 5 sekund pozornosti, pa se ti že zdi, da moraš potem odgovorit v obsegu Vojne in mira. Piši krajše, mater no, kdo bo te al pa shamanove klobase bral.<
Ja qsavli- potrebno ti je na dolgo napisati, pa še ti ni dovolj, da bi razumel...če je predolgo, že ne veš sploh, kaj si pre 5 sekundami bral.....res žalostno, da želiš Shamana in olsegga prepričevati, da imaš ti prav.....res se bo potrebno pogledati v ogledalo...veš prava resnica je lahko precej drugačna, kot si jo ti predstavljaš.......
foore sporočil: 12.753
[#1783153] 08.08.12 22:15 · odgovor na: (#1781965)
Odgovori   +    0
[janezpizdek]
> [foore]
> > [amy2011]
> > > [miroko]
> > > Da bi uspelo rešiti Slovenijo, želim vsakemu. Je pa res, da trenutno ni boljšega od J. Janše. Vlada, ki jo vodi, pa je preveliko skrpucalo, ter ima ves komunistično-mafiski blok nasprotnikov, da bi jim uspelo.
> >
> > janša, janša, janšaaaaaaaaa,
> >
> > I love you, press :))))
>
> Kako lažeš...........

Ni res, ne laže. Evo STA je ravnokar poročala o nastanku novega vica, gre pa približno po poročanju radio Erevan, ki je povzel novico slavne STA, tako:

Nek model po imenu Ami je bil v JLA in je imel kaplarja, ki ga je Ami ljubkovalno klical Đeneral Jajo Von Glanzkopf.

Pa je Ami dobil pismo od svojega fanta, da se mu bo iz sez drugim to pa to in tiste stvari, če takoj ne pride domov na vikend, pa je Ami milo prosil Jajota, da ga spusti domov na en vikend.

Jajo je bil pregovorno strog kaplarski đeneral, ki je rekel, ne, ne dovolim ...in sicer zato, ker take pišeš po forumu, naj se ve, da za fsakega Amija rase rit, za rit pa palca.

Ami je še naprej milo prosil, Jajotu dokurčil, pa reče utrujeni Jajo ",,, kaj pa imam jaz od tega, da si greš ti dam rešit svojo gej zvezo s totim tvojim fantom Salometom? Kaj mene briga, da ti bo Salome ušel z ministrom v vladi tovariša Pahorja"

Ami mu reče, pa lahko ti ga potegnem, majke mi evo, samo spusti me za en vikend dam k fantu.
Jajo odvrne, da ta bo težka, ker on to pusti samo pupikam in s pobi ziher nea bi niti malo užival....eeee..sploh se najbrž niti vzburil ne bi.

Ami je milo prosil naprej, se celo bridko zjokal, ter insistiral, pa je Jajota nekak uspel prepričati, da privoli...No, pa se je začevo...

...Po 40 minut blouđobanja Jajotu še stopiti ni hotel, pa Ami fpraša, kaj naj še te dela, a mu naj govori, "it iz mii, Špelca, alpa kakšna Urška", pa Jajo reče, da ne ve, da se naj Ami sam domisli kaj naj žlobudra, da Jajotu nekak pomaga do vzburjenja.

Pa pogleda Ami gori Jajotu v oke in zapeljivo reče: "Aj lov ju press".

Verdict: Kjer je vic, je tut en mau resnice press.

LP shaman<
ej, na to pa sploh nisem pomislu.....pa že mora biti nekaj resnice, da je to napisal: "Aj lov ju press".
anon-178479 sporočil: 18.832
[#1784011] 09.08.12 13:48 · odgovor na: anon-1670 (#1782575)
Odgovori   +    1
[Maj]
> [Aleister]
> > [Maj]
> > janši že uspeva vse po vrsti.
> >
> > goriva imamo po rekordni ceni, boniteta države rekordno nizka, obrestne mere najvišje, zadolženost višja kot kdajkoli, zaposlenih v javni upravi vsak dan več, preimenovanja in imenovanja se vrstijo kot po tekočem traku.....
> >
> > Do popolnega uspeha janši manjka le še par glasov, da bi imel ustavno večino in bi se lahko oklical za kralja kraljevine Butale.
>
> Vse kar si naštel so posledice prejšnje vlade. Kar počne ta vlada, se bo videlo učinke šele čez mesece.
> Važno je, da si se sprostil. Lahko bi pa odšel na bazen in se sprostil tam.

Ja imaš prav.

Sedanje stanje je res v veliki meri posledica prejšnje janševe vlade, ko se je pokradlo in zafuralo vse kar se je dalo zadolženost je pa zrasla v nebo.

Zunanji dolg Slovenije po letih

1995 4 mlrd **

2001 10 mlrd *****
2002 11 mlrd *****
2003 13 mlrd ******
2004 15 mlrd *******

2005 20 mlrd **********
2006 24 mlrd ************
2007 34 mlrd *****************
2008 39 mlrd *******************

2009 40 mlrd ********************
2010 40 mlrd ********************
2011 41 mlrd ********************
2012 42 mlrd *********************
Zunanji dolg ni javni dolg. Dolg države je javni dolg.
anon-1670 sporočil: 14.712
[#1784145] 09.08.12 15:20 · odgovor na: anon-178479 (#1784011)
Odgovori   +    0
[Aleister]
> [Maj]
> > [Aleister]
> > > [Maj]
> > > janši že uspeva vse po vrsti.
> > >
> > > goriva imamo po rekordni ceni, boniteta države rekordno nizka, obrestne mere najvišje, zadolženost višja kot kdajkoli, zaposlenih v javni upravi vsak dan več, preimenovanja in imenovanja se vrstijo kot po tekočem traku.....
> > >
> > > Do popolnega uspeha janši manjka le še par glasov, da bi imel ustavno večino in bi se lahko oklical za kralja kraljevine Butale.
> >
> > Vse kar si naštel so posledice prejšnje vlade. Kar počne ta vlada, se bo videlo učinke šele čez mesece.
> > Važno je, da si se sprostil. Lahko bi pa odšel na bazen in se sprostil tam.
>
> Ja imaš prav.
>
> Sedanje stanje je res v veliki meri posledica prejšnje janševe vlade, ko se je pokradlo in zafuralo vse kar se je dalo zadolženost je pa zrasla v nebo.
>
> Zunanji dolg Slovenije po letih
>
> 1995 4 mlrd **
>
> 2001 10 mlrd *****
> 2002 11 mlrd *****
> 2003 13 mlrd ******
> 2004 15 mlrd *******
>
> 2005 20 mlrd **********
> 2006 24 mlrd ************
> 2007 34 mlrd *****************
> 2008 39 mlrd *******************
>
> 2009 40 mlrd ********************
> 2010 40 mlrd ********************
> 2011 41 mlrd ********************
> 2012 42 mlrd *********************

Zunanji dolg ni javni dolg. Dolg države je javni dolg.
Točno tako, kot tudi DARSov dolg ni dolg vseh nas davkoplačevalcev.

Strani: 1 2 3 4 5 6