Zasebnost

Izbrani forum: Glavni forum

Izbrana tema: članek Navdušenci SDS zagrizeno nad anketo Financ

Strani: 1 2 3 4 5

anon-131912 sporočil: 338
[#311974] 08.09.08 14:32
Odgovori   +    0
Volitve bodo dokončna in edina merodajna anketa. Tam ne bo "programskih" lukenj in podobnih zvijač. In potem se bodo vsi SDSovi volivci spraševali, le kako je možno, da smo tako nagravžno popušili, ko pa so nam ja vse predvolilne ankete tako dobro kazale...
bozga sporočil: 6.303
[#312022] 08.09.08 15:24
Odgovori   +    0
Malo volilne analize: stranke levega bloka si glasove veselo "kradejo" med sabo, tako, da je uspeh SD vsak dan bolj v zraku. Nasprotno ima SDS veliko bolj zvesto volilno telo in če res ne bo v nekaj tednih predložen dokaz o podkupovanju, po mojem teh volitev skoraj ne more izgubiti. Na levi strani je premalo prostora in glasov za tri enakovredne liderje, ki se niso znali pravočasno dogovoriti za trdno koalicijo, ampak solirajo vsak po svoje. Volilci bodo znali "nagraditi" tudi to. Glede anket, pa jaz najbolj verjamem tokrat Mladinini.
anon-151330 sporočil: 263
[#312067] 08.09.08 16:12 · odgovor na: anon-91864 (#311214)
Odgovori   +    1

shaman je napisal(a):

 
Kako ste marsofčki bedni in ultimativno zblojeni. 14™ na 45™ ste, če uporabim tvoje besede, dokazovali kakšne zločine in svinjarije glede demokracije in svobode zmorete in česa [v gospodarstvu] niste sposobni,...

...Janšo ste zasovražili v času, ko vas je, kot še nezakrinkane komunajzarje napadel in še kot svobodi in samostojnosti slovenskih državljanov odkrito sovražne dezauviral. Ko se je sam tripal na samostojno in svobodno Slovenijo, komunisteki ste pa bili srdito proti temu.

Ter seveda tisto glavno, zasovražili ste ga superpatološko, ker je sodeloval v dogodkih, ki so vam vzeli diktaturo [v imenu proletarijata], ki je vam bila veliko bolj ljuba in lažja oblika boljševističnega socijalizma od te današnje.

Zasovražili ste ga, ker vas  je inkomodiral in vas pognal v panično, nenehno preoblačenje in preimenovanje KPS, a imeli ste tak ljubi mir in total[itar]no oblast, ter take lepe pozicije v komunajzer nomenklaturi.

In ko ste ga patološko v zadnjih 18 letih še bolj zasovražili, v svojih bednih umih si pa kar nasanjali, da smo drugi ŽE pozabili, kdo ste in kaj ste, in ste za povrh, o ti beda, bedna, patetična, še sami sebe prepričali, da ste poslej takšni preoblečeni in "prenovljeni" kul in že normalni, nam zdaj arogantno in cinično razlagate, da je on povsem enako komunist, kot barbike in keni slovenistanski, samo da je malo bolj enako komunist, pa boste vi eto še naprej volili barbike.

To izmišljotino je komunajzer srenja raznih komunajzer ideologov, a la miheljaki, lansirala v tem mandatu, valda zato, ker se jim mudi in hočejo, da bi slovensko ljudstvo, v svoji pohlevnosti do komunajzer agitprop sporočil in želja komunistov, kaj naj uradno verjamemo državljani Slovenije, šlo naprej in potem, ko vam je blagohotno toleriralo strašne zločine in reklo, "evo, če se komunisteki sramujejo svoje umazane in krvave preteklosti in zase pravijo, da so zdaj prenovljeni , naj jim bo", ... pa eto danes hočejo toti komunisteki, da jim zdaj plebs verjame tudi, kar bi po novem komunisteki hoteli da se verjame, da je komunistom največji politični tekmec, za razliko od njih, v bistvu še edini preostali komunist v Sloveniji.

Ja, kaj je pa naslednje? Da bo narod v naslednjem mandatu moral sprejeti in začeti gagati, da smo vsi komunisti edino Kučan in njegov akamarilja niso več. Ker so se oni  "prenovili", jebote, mi drugi smo pa lenarili in smo nekako med komuniste zdrknili. Neprevidnost, o ti nemarna prasica. he.he.

Dajte si maarsofčki lepo zapisati v hipofize, ali pa si, če vam hipofize zaradi amnezije več ne držijo informacij,  vtetovirajte v  možgansko skorjo: Normalni [nekomunajzarski] ljudje, vemo dobro, mona, Janša je sluzast skupnoskledarski etatist in to je edino kar ga v strašnem zločinu organiziranega zasužnjevanja slovenskih državljanov na prostem, druži s vami.

Janša je patetičen utopistični skupnoskledar, a hkrati tako, kot vsa slovenistanska partitokratska kamarilja mahnjen na oblast zaradi oblasti.

Je pizdek, ki ne šteka, da v resnici uravnilovka in skupnoskleda niso v interesu SLO  državljanov, ter, da druge poti, kot pa je pot nesuspendirane svobode ni. Ma on morda kdaj v bodočnosti celo dojame, pravoverni pa ne boste nikoli.

Zlasti, če dojame, da mora odvreči vse kar zagovarjate vi. Čisto vse! Zato je dobro, da ga napadate in ga stalno opominjate, da vam ne sme biti podoben.

Vse drugo, kar je značilno za boljševiško  komunajzer drhal imate samo vi in zato Janša nikdar  ne more biti večji komunajzar od vas pravovernih originalov. Nehajte nam žaliti temeljno inteligenco s takimi bednimi agitprop eskapadami brez domišljije in duhovitosti.

Ima pa Janša kar nekaj lastnosti, ki jih vi pravoverni komunazjer originali in hkrati svetovni etaloni komunajzarstva nimate in po logiki oz. naravi stvari niti ne morete imeti.

Za njega se namreč da reči naslednje: Sovražnik vas pravovernih komunistov - je moj prjatu; Odpadnik od vas pravovernih komunistov je moj prjatu; Kogar pravoverni komunisti sovražijo, ne more biti povsem slab. Za barbike, kene, kučane, konkubine se pa tega seveda ne more reči. Ergo zato so oni ziljonkrat večji komunajzarji od Janše.

To najbolje vemo mi, ki nismo niti Vi™ - navijači za pravoverne komunisteke, niti smo Oni™ navijači za SDS in Janšo za vsako ceno. Mi smo pač Mi™ in smo najštevilčnejši. In to Sloveniji daja upanje. Kajti nekoč je nekdo preštel in zapisal: Članov političnih strank je za niti ne povsem poln največji SLO stadion. Ko pa Don Zzocci naredi oni svoj megastadion, boste gor šli čisto vsi - člani in navijači obeh taborjev. Dobro?

LP shaman

Ti si bil zihr prvi za partijo, s Titom naprej... Malo si zamenjal besedni zaklad, se obrnil z vetrom, ostalo je pa klasika kumrovška propagandna, na primitivna čustva špilajoča.
anon-71396 sporočil: 62
[#312108] 08.09.08 17:49
Odgovori   +    0
Naj samo povem, da je Reporter, ki jo to zgodbo o SOU speljal v pisarno Gorazda Novsaka ze objavil popravek... Identicno pisanje Slovenskega tednika pa bo popravek(upajmo) dozivelo v naslednji izdaji... No sej vrjetno ne bodo mogli narediti nic drugega, kot da to storijo, saj njihove navedbe demanitra Delo 28.8. na 5 strani. Toraj 4 dni pred izidom Reporterja in 8 dni pred izidom Slovenskega tednika. Toliko o verodostojnosti Reporterja in Slovenskega tednika.

Toraj se teorija zarote Zares lahko konca, ceprav volilci SDS ljubijo zarote...
RTM sporočil: 4.799
[#312116] 08.09.08 18:10 · odgovor na: anon-35163 (#311099)
Odgovori   +    0

mataj je napisal(a):

 Kučan je zdavnaj v penziji. Če njegovi politični nasprotniki ne morejo brez njega in ga tako pogrešajo, da si ves čas izmišljujejo teorije zarote z njim v glavni vlogi, to ni njegov problem.

Pahor pa je komunist približno toliko , kot tiste srčkane barbike iz plastike.
 
spomnimo se:

pahorja je v času njegovega faxiranja na fsnp povabil k sebi v centralni komite slovenski komunajzarjev sam pikolo poglavar kučan.

seveda je pahor kar poletel na tomšičevo 5 !

šef komunajzarjev, mali paglavec iz murgelj, je imel okoli sebe same nekumunajzarje, aneda ?!
anon-151330 sporočil: 263
[#312122] 08.09.08 18:24 · odgovor na: anon-91864 (#312111)
Odgovori   +    1

shaman je napisal(a):

 
O fak, kako si me v nulo pogruntal. Ti kak ti je to ratalo. Iz kavnega zoca, ali iz kart? LP shaman
 
Iz načina pisanja, ki kot glavne metode prepričevanja koristi ponavljane raznih politpropagandnih floskul. Načelo "večkrat ponovljeno = bolj resnično" ti je pač v krvi, to pa je pravtako preverjena metoda tebi tako ljubih "komunajzarjev". Načelo ustvarjanja notranjega sovražnika pa je itak zaščitni znak vseh totalitarističnih režimov in kot tako tudi orodje v totalitarističnem duhu vzgojenega Shamana.

lp, Podvig
anon-521 sporočil: 5.625
[#312128] 08.09.08 18:35 · odgovor na: RTM (#312116)
Odgovori   +    1

RTM je napisal(a):

 
spomnimo se:

pahorja je v času njegovega faxiranja na fsnp povabil k sebi v centralni komite slovenski komunajzarjev sam pikolo poglavar kučan.

seveda je pahor kar poletel na tomšičevo 5 !

šef komunajzarjev, mali paglavec iz murgelj, je imel okoli sebe same nekumunajzarje, aneda ?!
 o sveta preproščina... pahor je seveda komunajzar, celo tebi je to jasno, bravo!

mimogrede, v CK je bil tudi Rupel, Janša ni bil prav daleč, Jambrek ima pa itak celo serijo komunističnih dosežkov (tudi Slivnik, ta svetla luč slovenskih medijev, je bil v CKju). Smemo potem končno tudi SDS ožigostai kot gnusne komunajzarje?

PS: kako veš, da je bil CK ravno na Tomšičevi 5 - verjetno si bil tudi ti član? glede na to kako zagret SDSovec si, me ne bi čudilo.
anon-124452 sporočil: 6.934
[#312160] 08.09.08 20:33 · odgovor na: anon-151429 (#310059)
Odgovori   +    1
Zadnja sprememba: anon-124452 08.09.2008 21:01

RAFAELUS je napisal(a):
Samo dokaz, da so v SDS sposobni ali pa njihovi feni. Vi pa kot administratorji niste sposobni niti tega preprečiti. Pravite, daje glasovanje tajno ob enem pa objavljate od kod so prihajali glasovi. Dvoličnost pa taka ?

Če ti to šteješ za sposobnost, si pač Balkansko vzgojen, tako kot večina podkupljivih politikov.

Temu normalni svet reče, nepoštenost, goljufija, kraja, barabija, zlaganost, sprevrženost.....

In v duhu SDS tisti, ki je to odkril in povedal javnosti, je dvoličen in bolj kriv, kot storilec.

Sprevrženost v koreninah da ji ni para.......

Glasovanje je bilo in je ostalo tajno, vendar:

P o v e d a l i   s o    s a m o    k d o   j e     g o l j u f a l............
anon-124452 sporočil: 6.934
[#313030] 09.09.08 21:39 · odgovor na: anon-91864 (#310873)
Odgovori   +    1
Zadnja sprememba: anon-124452 09.09.2008 21:42

shaman je napisal(a):
Tako je drugovi!

Tovariš Luka je dobro zapopadel toti aspekt in to po celotnem perimetru.
Naša bodočnost je v znanih, preizkušenih in že zdavnaj potrjenih, ter v življenju slovenskega naroda s pozitvinimi političnimi praksami, ki jih ceni ves svobodni svet, dokazanih moralnih vertikalah Kučanu, Potrču, Golobiču, Ribičiču, Cerarjevi, Anderliču, Kacinu, Stanovniku, Kresalovi, Pečanovi, Bafconu, Bafčarju in njihovim, takisto svobodi, resnici, politiki enakih priložnosti za vse zavezanim komunističnim voditeljem tretjega tisočletja, vse to na 45™ padlage.

Drugovi i drugarice, nič nas ne bo omajalo na naši komunistični poti, nič nas ne bo niti za milimeter premaknilo s premočrtne poti v bodočnost po naši krvavo-rdeči sendero luminoso, ki so jo začrtali naši slavni predhodniki Lenjin, Staljin, Hitler, Mussolini, Tito, Kardelj, Drnovšek in tako naprej drugovi. In tako naprej!

Seveda je Janša največji komunist (jebeš pridevnike, ne bomo zdaj tu razvodnjevali in pripisovali termine kot so bifši [komunist], disident[od komunizma], odpadnik [od komunizma], oni ki se je odpovedal [komunizmu], oni, ki je pogumno ustal proti [komunizmu], oni, ki je še vedno sluzast in idealističen luzerski utopistični egalitaristični skupnoskledar, a je proti [komunističnemu] enoumju že zdavnaj ustal in se z zločinsko komunistično preteklostje ni nikoli identificiral, ter se ji je eksplicite odpovedal, mi navkljub vsemu temu dobro vemo da je prav on največji med vsemi komunisti, saj so vsi pokvarjeni politiki bolj nizke rasti, ker se strup hrani v majhnih pakungah, Janša je pa recimo od Kučana kar za dve do tri glave višji. Ergo, kali ni večji [bifši] član ZKS oz. komunist in komsomolec. Ne bodo men janševiki govorili, mona!

Nekdo je tovariši svoji in tovarišice moje, tu na forumu pred kratkim poskusil naše bratstvo zavajati s trditvijo, da je Janša bifši , Kučan in njegovi pa samo trivijalno nespretno preoblečeni ...eghh..emmmm...kako da kažem...komunisti.

Ta zločinska belogardistična insinuacija skuša devastacijsko delovati na našo enotnost, tovariši.

Vi dobro veste, da je tovariš Kučan rekel, da se narod na plebiscitu ni izjasnil za kapitalizem, ampak za novi, boljšim socijalizem, prav tako veste, da smo se zmenili , da komunistov ni več, ampak smo vsi poslej prenovljeni komunisti .

Takorekoč, reciklirani komunisti. In vi dobro veste tovariši, kako je za človeštvo pomembno reciklirati, reciklirati, reciklirati in znova pouporabljati. Dobro veste, kako je pomembna ta kontinuiteta , tovariši.

Iz tega se vidi tovariši, da je tovariš Kučan že zdavnaj imel vizijo ekološke koeksistence nas zavednih komunistof z naravo. Našo, slovensko sveto naravo, ki jo je treba ščititi pred kseno pizdeki.

Zaj smo fsi lepo reciklirani [komunisti], ma smo se zmenili, da besedo komunist postopoma izločimo iz SSKJ in se prikrijemo, saj veste kako nekateri deli slovenskega naroda, ki so še vedno, navkljub 18™ na 45™ političke nastave in prizadevanja naše partije™, neozaveščeni, delajo veliki kraval iz naših metod iz prve inkarnacije boljševiško-komunističnega socijalizma na slovenskem, ko smo zavoljo otpora reakcionarnih sil, morali uporabiti mafijsko-ulično nasilje, proljiti more krvi za bratstvo i jedinstvo, da jim na hitro odvzamemo premoženje in položaj v družbi, ter jih postavimo tja kamor spadajo, med sluge in sužnje pogumnim partijskim diktatorjem, ki so zavedno in ponosno rulali v imenu proletarcef-diktatorjef.

Zdaj so naš modri tovariš Kučan in njegov štab pogruntali boljši socijalizem, socijalizem 2.0, v katerem takih nehigijenskih, krvavih metod ne uporabljamo več. Naš tovariš Kučan je moder in inteligenten, pa je po ogledu antologijske trilogije Boter, razumel zakaj je Don Corleone prešel na "legalen bizines" in se med senatorje želel zavihteti, zato nam je lahko dal Socijalizem 2.0, v katerem ni več teh krvavih pobojev, no razen onega dobrega iz Negove, ki je pa tovariši, tu mi morate pritrditi, bil res preveč nadležen s tistim smešnim retro avtomobilčkom.

Zdaj vse dosežemo z davkoprispevki, nadležno parlamentarno demokratično igro pa zjebamo na naš preizkušen podmizno-zarotniško-komunistični način, ki ga slovenskim ofcam odigramo pred vsakimi volitvami. Tovariš Kučan je našo komunistično misel prenovil in jo v novi formi implementiral, da nam razni nezavedni pizdeki ne bi več mogli očitati neposrednega nasilja.

Če vam kdo kdaj kaj reče tovariši, mu samo nazaj zabrusite, davki so v vseh državah na svetu. he.he. Dobro nikjer niso niti blizu tako visoki za tako bedno majhne znaske, in obvezni/prisilni prispevki obstajajo samo v redkih, navzgor neomejeni pa samo še v par banana republikah, ma to so že podrobnosti in dokler so naši infiltrirani v državo, oblast in med kreatroej resničnosti, nam tega totim pizdekom ni trebas pojasnjevati.

Tovariši...eghh...in tovarišice, naj vam do 21. septembra (ta datum si boste preprosto zapomnili po Forumu 21 in našemu tovarišu Kučanu, ki ga modro vodi), ne smemo popustiti in moramo še naprej našemu najnevarnejšemu sovražniku Janši pripisovati, da je  največji komunist, prvič zato, ker je res za tri glave višji od tovariša Kučana in drugič zato, ker veste kako slovenski narod ima rad, če mu na ušesa pojemo pravljične zgodbe o presfetlih demokratičnih nas prenovljenih reciklirancih ob tem pa za temno ozadje nastavimo kakopak nedemokratičnega največjega komunista Janšo. Zato še naprej povsod in nenehno ponavljajte, da je on največji.

Smrt svobodi, komufašizem narodu, za krajo iz domovinske skupnosklede s tovarišem Kučanom naprej.

LP shaman


Predlagam, da ti Finance zaračunajo uporabo forumskega prostora za samoterapevtsko zdravljenje psihopatskih travm iz otroštva.

Saj te vsi zastopimo in pomalem pomilujemo, in vsi že vemo, kaj vse so ti toti komunajzarji storili:

AMPAK ČLOVEK POJDI SE ZDRAVIT NEKAM DRUGAM.
anon-9939 sporočil: 17.846
[#313058] 09.09.08 22:18 · odgovor na: anon-91864 (#313047)
Odgovori   +    1

shaman je napisal(a):

 
O poglej, poglej, toti jugozlovanišekanader je nazaj. Kaj je zaj pizdek, si spet pozabil kar sem ti večkrat razložil o tistem butonu z napisom ignoriraj uporabnika. Ne grem se več, da veš. Dokler ne dokončaš četrtega razreda in mi po mailu ne pošlješ notarsko overjenega potrdila, da si uspešno opravil preizkus funkcionalne pismenosti pri profesorju Mrkajiću, ti ne bom več razlagal o totem butonu. Dobro?

LP shaman

Neurosis acuta, Shabane? SITNO: 012
anon-124452 sporočil: 6.934
[#313065] 09.09.08 22:36 · odgovor na: anon-91864 (#313047)
Odgovori   +    1
Zadnja sprememba: anon-124452 09.09.2008 22:38

shaman je napisal(a):


O poglej, poglej, toti jugozlovanišekanader je nazaj. Kaj je zaj pizdek, si spet pozabil kar sem ti večkrat razložil o tistem butonu z napisom ignoriraj uporabnika. Ne grem se več, da veš. Dokler ne dokončaš četrtega razreda in mi po mailu ne pošlješ notarsko overjenega potrdila, da si uspešno opravil preizkus funkcionalne pismenosti pri profesorju Mrkajiću, ti ne bom več razlagal o totem butonu. Dobro?

LP shaman

Vidiš, da sem imel prav s preprosto psihoanalizo tvoje malenkosti.....

Takoj si jo potrdil, pa še spotoma razkril svoj nivo komunikacije.

Daj še malo v tem istem stilu, saj ti gre.

Pokaži vse kar znaš, da te dobro spoznamo.

Bravo Cile Mile.....samo tako naprej.... pluvaj in suvaj, kdo ti kaj more....Slovenija je danes itak pravi Balkan...

Sicer se tako ne boš pozdravil ......... boš pa lažje dihal....
anon-124452 sporočil: 6.934
[#313068] 09.09.08 22:43 · odgovor na: anon-91864 (#313047)
Odgovori   +    1
Zadnja sprememba: anon-124452 09.09.2008 22:52

shaman je napisal(a):


O poglej, poglej, toti jugozlovanišekanader je nazaj. Kaj je zaj pizdek, si spet pozabil kar sem ti večkrat razložil o tistem butonu z napisom ignoriraj uporabnika. Ne grem se več, da veš. Dokler ne dokončaš četrtega razreda in mi po mailu ne pošlješ notarsko overjenega potrdila, da si uspešno opravil preizkus funkcionalne pismenosti pri profesorju Mrkajiću, ti ne bom več razlagal o totem butonu. Dobro?

LP shaman

Iz tvojega pritlehnega, ihtavega, objokanega stila pisanja domnevam, da sem te z izrečeno resnico hudo prizadel.

Daj oprosti, ne jokaj se več, saj se boš enkrat že pozdravil.......
anon-124452 sporočil: 6.934
[#313269] 10.09.08 10:01 · odgovor na: anon-91864 (#313144)
Odgovori   +    0

shaman je napisal(a):

Protestiram! Mene sta napadla samo dva komunajzarja in to tako, da sta ostala pri dveh nežnih roftarskih psihoanalitičnih dijagnozah, Janšo pa so napadli čisto vsi razpoložljivi komunajzer vojščaki iz vseh razpoložljivih agitprop komunajzer-zarotniško-podmizniških orožij. Pa dobr no, ka te je toti Janša tolk boljši od mene, al ka? Insistiram, da se mi nameni enakovreden tretma. Kaj je zaj to? Kje je mataj? Kje oni marosfček mali zeleni? Dajmo pubeci, delat, delat! Potem pa vsi na volitve, vsi, vsi,vsi,vsi...he.he.

P.S. Po volitvah, ko popušite pa vsi v hosto. Dost je blo tega belogardističnega črnuharskega klerofašističnega divjanja dobnancef iz Argetine. Revolucija! Bre!

LP shaman

Zdravo Bre,

Hvala da si me poslušal, pa še nekaj bistroumnih povedal.

To sem pričakoval od tebe. Zato ti svetujem:

Daj še malo piši, nekaj o komunjazarjih, Titotu, Kučanu, in že omenjeneih osebkih, slepih sledilcih, na forumu.

Ti bi o njih lahko veliko, veliko napisal.

Za enkrat ti dobro gre. Bre Cile MIle.
anon-124452 sporočil: 6.934
[#313331] 10.09.08 10:51 · odgovor na: anon-91864 (#313144)
Odgovori   +    0

shaman je napisal(a):

.............................

P.S. Po volitvah, ko popušite pa vsi v hosto. Dost je blo tega belogardističnega črnuharskega klerofašističnega divjanja dobnancef iz Argetine. Revolucija! Bre!

LP shaman
Zdravo Cile Mile, kako si, bre,

Puno mi s e svidja kad ti izleti koja srbska reč, pa pokažeš svoje pravo poreklo. A ne da mi se tu praviš neki Englez ili Slovenac, bre.

Vidim, da si se dobro snašao u Sloveniji. Sediš fino kod kuče i pišeš, li pišeš. Čoveče imaš fantastičan prosek. Više od sedam postova na dan, pod imenom Shaman. Kad tu odračunamo praznike i odmore imaš više od 10 postova svaki dan. Jednom si javno rekao, da te plačaju za to što radiš i moram reči da ti zavidim.

Kad ja pišem u forum Financ to radim djabe, onako iz nekog ubedjenja i ne dobijem niti kintu.

ALAL VERA MAJSTORE
anon-9939 sporočil: 17.846
[#313383] 10.09.08 11:34 · odgovor na: anon-124452 (#313331)
Odgovori   +    0

yuslocan je napisal(a):

Zdravo Cile Mile, kako si, bre,

Puno mi s e svidja kad ti izleti koja srbska reč, pa pokažeš svoje pravo poreklo. A ne da mi se tu praviš neki Englez ili Slovenac, bre.

Vidim, da si se dobro snašao u Sloveniji. Sediš fino kod kuče i pišeš, li pišeš. Čoveče imaš fantastičan prosek. Više od sedam postova na dan, pod imenom Shaman. Kad tu odračunamo praznike i odmore imaš više od 10 postova svaki dan. Jednom si javno rekao, da te plačaju za to što radiš i moram reči da ti zavidim.

Kad ja pišem u forum Financ to radim djabe, onako iz nekog ubedjenja i ne dobijem niti kintu.

ALAL VERA MAJSTORE
 
Hmm, "bre" je turška beseda.
anon-124452 sporočil: 6.934
[#313405] 10.09.08 11:51 · odgovor na: anon-9939 (#313383)
Odgovori   +    0

0219K21 je napisal(a):


Hmm, "bre" je turška beseda.

Lahko je turška beseda, oziroma ima turške korenine.

Osebno mislim da ne. To v resnici niti ni beseda ampak ene vrste govorni pripomoček.

Značilno za to besedo je, da se danes, na ta način in v tej obliki, uporablja samo v Srbiji.
anon-124452 sporočil: 6.934
[#313411] 10.09.08 11:56 · odgovor na: anon-91864 (#313361)
Odgovori   +    0
Zadnja sprememba: anon-124452 10.09.2008 12:00

shaman je napisal(a):

Če si pa luzer. Lujka, bre!

P.S. Uostalom, ko bi normalan platio tvoje nebuloze. Bre!
LP Tvoj Mile. Cile Mile. Bre!

Pa Cile Mile, nemoj odmah da vredjaš. Luzer, Lujka, i slično.

Ajde budi drug, ne budi škrtica, pa nam reci gde i koliko se da zaraditi, ko če to da mi plati.

Evo obečavam, da ču samo hvaliti SDS i JJ i tebe i slično.

Časna reč neču više pisati nebuloze o levim, Pahoru, SD-ju, Kučanu, bre.
anon-124452 sporočil: 6.934
[#313422] 10.09.08 12:08 · odgovor na: crt (#311223)
Odgovori   +    0

crt je napisal(a):

uh... inshallah...

Že dolgo se nisem od srca nasmejal, tako kratkem in lucidnem komentarju, ki z najmanj besed največ pove. Bravo.
anon-124452 sporočil: 6.934
[#313429] 10.09.08 12:13 · odgovor na: anon-91864 (#313418)
Odgovori   +    0
Zadnja sprememba: anon-124452 10.09.2008 12:16

shaman je napisal(a):

Iz Slovenca v Srbina, iz Srbina v Turčina iz Turčina v Srbina iz Srbina v...

P.S. Alal vam Halal in tudi Bre vam Alal in tudi Halal. he.he.

LP shaman alijas Šaban alijas Mile. Cile Mile. Bre.

Bre Mile, jesi li ti dobro? Da ti nije pozlilo?

Nešto pišeš bez veze, reda i smisla. Bez sadržaja. Pa stalno se smiješ, he, he, he .
 
Idi bre sine i malo odmori. Vidim da radiš od rane zore pa dugo u noč.

Nisu pare sve, naspavaj se, bre čoveče.
anon-124452 sporočil: 6.934
[#313457] 10.09.08 12:47 · odgovor na: anon-35163 (#310834)
Odgovori   +    1
Zadnja sprememba: anon-124452 10.09.2008 13:03

mataj je napisal(a):

Ravno obratno. Janša je zadnji ostanek komunizma pri nas.

Mataj, ta napisana misel je zelo močna. Tudi, na žalost, resnična.

Janša je res zadnji ostanek komunizma pri nas.

Bravo, Mataj.
anon-9939 sporočil: 17.846
[#313491] 10.09.08 13:09 · odgovor na: anon-124452 (#313405)
Odgovori   +    0

yuslocan je napisal(a):


Lahko je turška beseda, oziroma ima turške korenine.

Osebno mislim da ne. To v resnici niti ni beseda ampak ene vrste govorni pripomoček.

Značilno za to besedo je, da se danes, na ta način in v tej obliki, uporablja samo v Srbiji.
Hehe, mar se družiš le s Srbi od vzhodnjakov?

Lahko te pomirim in ti povem, da se v podobni obliki in s podobnimi nameni uporablja tako v Grčiji, kot v Bulgariji, Makedoniji, Albaniji, itn..

en.wikipedia.org/wiki/Re
anon-124452 sporočil: 6.934
[#313498] 10.09.08 13:15 · odgovor na: anon-9939 (#313491)
Odgovori   +    0
Zadnja sprememba: anon-124452 10.09.2008 13:16

0219K21 je napisal(a):

Hehe, mar se družiš le s Srbi od vzhodnjakov?

Lahko te pomirim in ti povem, da se v podobni obliki in s podobnimi nameni uporablja tako v Grčiji, kot v Bulgariji, Makedoniji, Albaniji, itn..

http://en.wikipedia.org/wiki/Re

Nisem tako dober jezikoslovec, hvala za info.

Sicer se ne družim samo s Srbi in nimam nacionalnih predsodkov ne do Srbov ne drugih omenjenih.
anon-9939 sporočil: 17.846
[#313505] 10.09.08 13:19 · odgovor na: anon-124452 (#313498)
Odgovori   +    0

yuslocan je napisal(a):


Nisem tako dober jezikoslovec, hvala za info.

Sicer se ne družim samo s Srbi in nimam nacionalnih predsodkov ne do Srbov ne drugih omenjenih.


Kakor koli, nekdo jih je že privlekel v debato, torej so očitno nekom pomembni.
anon-124452 sporočil: 6.934
[#313518] 10.09.08 13:30 · odgovor na: anon-9939 (#313505)
Odgovori   +    0
Zadnja sprememba: anon-124452 10.09.2008 13:39

0219K21 je napisal(a):


Kakor koli, nekdo jih je že privlekel v debato, torej so očitno nekom pomembni.

Res je. Jaz sem privlekel Srbe, ti pa vse druge.

Midva s shamanom (Cile Mile) sva že imela v preteklosti podobne debate na forumu Financ v srbščini, pa je to bilo samo logično nadaljevanje.

Seveda, brez ozadja in razloga se nič ne zgodi.
anon-9939 sporočil: 17.846
[#1419475] 28.10.11 10:25
Odgovori   +    0
O bad! Fuj!
anon-9939 sporočil: 17.846
[#1419490] 28.10.11 10:33 · odgovor na: (#1419484)
Odgovori   +    0
[cink]
> [0219K21]
> O bad! Fuj!

Kolk si pa ti beden manipulant Darko...Povlečeš zadevo izpred 3 let. Pa še tudi inteligenten ravno nisi. Kako ti ni jasno, da se ti bo tale manipulacija vrnila kot bumerang?
Hočeš reči, da pri SDSu tega ne počnejo več? So se kdaj opravičili za tisto zadevo "izpred 3 let"?! Hočeš reči, da so se kaj vmes popravili?
anon-9939 sporočil: 17.846
[#1419504] 28.10.11 10:39 · odgovor na: (#1419497)
Odgovori   +    0
[cink]
> [0219K21]
> > [cink]
> > > [0219K21]
> > > O bad! Fuj!
> >
> > Kolk si pa ti beden manipulant Darko...Povlečeš zadevo izpred 3 let. Pa še tudi inteligenten ravno nisi. Kako ti ni jasno, da se ti bo tale manipulacija vrnila kot bumerang?
>
> Hočeš reči, da pri SDSu tega ne počnejo več? So se kdaj opravičili za tisto zadevo "izpred 3 let"?! Hočeš reči, da so se kaj vmes popravili?

Ne hočem samo reči da si beden manipulant Zaresa (oziroma popolnoma nič boljši kot tisti iz sds 3 leta nazaj).
Ne ti meni tralala-hopsasa-čuk-se-je-oženil... Tukaj je bilo lepo dokumentirano dejanje SDSa, ki je šlo v smeri prirejanja spletnih anket. Mene zanima ali so se pri SDSu kdajkoli za tedanje nečedno dejanje opravičili uredništvu in/ali bralcem Financ, ter pokesali in obljubili, da tega ne bodo počeli nikoli več. Samo to.
philips sporočil: 6.715
[#1419525] 28.10.11 10:47 · odgovor na: anon-9939 (#1419504)
Odgovori   +    0
[0219K21]
> [cink]
> > [0219K21]
> > > [cink]
> > > > [0219K21]
> > > > O bad! Fuj!
> > >
> > > Kolk si pa ti beden manipulant Darko...Povlečeš zadevo izpred 3 let. Pa še tudi inteligenten ravno nisi. Kako ti ni jasno, da se ti bo tale manipulacija vrnila kot bumerang?
> >
> > Hočeš reči, da pri SDSu tega ne počnejo več? So se kdaj opravičili za tisto zadevo "izpred 3 let"?! Hočeš reči, da so se kaj vmes popravili?
>
> Ne hočem samo reči da si beden manipulant Zaresa (oziroma popolnoma nič boljši kot tisti iz sds 3 leta nazaj).

Ne ti meni tralala-hopsasa-čuk-se-je-oženil... Tukaj je bilo lepo dokumentirano dejanje SDSa, ki je šlo v smeri prirejanja spletnih anket. Mene zanima ali so se pri SDSu kdajkoli za tedanje nečedno dejanje opravičili uredništvu in/ali bralcem Financ, ter pokesali in obljubili, da tega ne bodo počeli nikoli več. Samo to.
Zdaj so finance pač plačane od SDS in takih stvari ne objavljajo več. Pa tudi ni treba tega početi, ima SDS najetih dovolj astroturfajrev.

Strani: 1 2 3 4 5