Zasebnost

Izbrani forum: Glavni forum

Izbrana tema: članek Slovenski levičar in sirski begunec

Strani: 1 2 3 4 5 6 7 8

rub15 sporočil: 1.344
[#2547009] 09.09.15 12:52 · odgovor na: (#2546945)
Odgovori   +    5
[gsavli]
Ja, in svoje ženske in otroke so očitno kar prepustili tem talibanom. :)
Hehehehehehe,...

twitter.com/darkob :-)
anon-204390 sporočil: 13.528
[#2547029] 09.09.15 13:17 · odgovor na: rub15 (#2547009)
Odgovori   +    0
[rub15]
> [gsavli]
> Ja, in svoje ženske in otroke so očitno kar prepustili tem talibanom. :)

Hehehehehehe,...

twitter.com/darkob :-)
Hecno, ampak če se ne motim, je imel Darko Bulat nekoč pred leti nik K21... in je prav na tem forumu razglašal pretežno ultra levičarska stališča. Ja človek se z leti spremeni, ampak gorečnost pa, kot je videti, ostane.
anon-204390 sporočil: 13.528
[#2547030] 09.09.15 13:21 · odgovor na: (#2546299)
Odgovori   +    3
[denac]
> [MF-542584]
> www.reporter.si/svet...ropa/55061

Dolga leta sem imel za sodelavca črnca, doma iz zahoda podsaharske Afrike. Velikokrat je povedal, da afriški črnci ne marajo Arabcev...
Za Arabce so afriški črnci sužnji, četudi so muslimanske vere.
Še danes jih lovijo za sužnje, predvsem v Sudanu:
en.wikipedia.org/wik...ende_Nazer
Gustl sporočil: 13.631
[#2547034] 09.09.15 13:26 · odgovor na: (#2546998)
Odgovori   +    0
[rename]
Samo pisci levičarskih medijev in salonski levičarji/teoretični humanisti navijajo za begunce.
Vsi ostali svarimo pred islamizacijo Evrope.
Gsavli ima povsem prav (vem pa tudi, da ga ti malo zbadaš ;-)).
O, glej, predalcki in nalepke.

Jaz pa ne navijam za begunce niti ne svarim pred islamizacijo (ceprav baje vsi drugi).

Kam se pa mene popredalcka?

Vseglihar sem ze, drugo nalepko rabim.
bc123a sporočil: 48.253
[#2547042] 09.09.15 13:46 · odgovor na: (#2546998)
Odgovori   +    9
[rename]
Samo pisci levičarskih medijev in salonski levičarji/teoretični humanisti navijajo za begunce.
Vsi ostali svarimo pred islamizacijo Evrope.
Gsavli ima povsem prav (vem pa tudi, da ga ti malo zbadaš ;-)).
Finance tu ne navijajo v levicarski smeri, ampak kazejo nekompetentnost novinarjev in zanasanje na custva, namesto na pamet. Tudi v nemciji postaja jasno, da pac ni vseeno, koga vzames, da ti bo fural "gospodarski cudez" naprej.

www.welt.de/debatte/...haupt.html

Zelo tezko oznacim Finance za levicarske, nekompetentnost pa ne pozna politicne barve :)

Osebno mislim da taksnega komentarja, kot ga je zgoraj serviral Welt, urednistvo financ ni sposobno spraviti skupaj.
anon-204390 sporočil: 13.528
[#2547045] 09.09.15 13:51 · odgovor na: bc123a (#2547042)
Odgovori   +    4
[bc123a]
> [rename]
> Samo pisci levičarskih medijev in salonski levičarji/teoretični humanisti navijajo za begunce.
> Vsi ostali svarimo pred islamizacijo Evrope.
> Gsavli ima povsem prav (vem pa tudi, da ga ti malo zbadaš ;-)).

Finance tu ne navijajo v levicarski smeri, ampak kazejo nekompetentnost novinarjev in zanasanje na custva, namesto na pamet. Tudi v nemciji postaja jasno, da pac ni vseeno, koga vzames, da ti bo fural "gospodarski cudez" naprej.

www.welt.de/debatte/...haupt.html

Zelo tezko oznacim Finance za levicarske, nekompetentnost pa ne pozna politicne barve :)

Osebno mislim da taksnega komentarja, kot ga je zgoraj serviral Welt, urednistvo financ ni sposobno spraviti skupaj.
Uredništvo Financ žal nima iste bralske publike, kot jo ima Welt..., če zastopiš kaj hočem reč.
rub15 sporočil: 1.344
[#2547047] 09.09.15 13:55 · odgovor na: anon-204390 (#2547029)
Odgovori   +    0
[vickibedi]
> [rub15]
> > [gsavli]
> > Ja, in svoje ženske in otroke so očitno kar prepustili tem talibanom. :)
>
> Hehehehehehe,...
>
> twitter.com/darkob :-)

Hecno, ampak če se ne motim, je imel Darko Bulat nekoč pred leti nik K21... in je prav na tem forumu razglašal pretežno ultra levičarska stališča. Ja človek se z leti spremeni, ampak gorečnost pa, kot je videti, ostane.
:-)
Res je.

Svoj karakter človek težko spremeni, če ga sploh lahko.

Ampak raje ne bi naprej o njemu. Bo že sam kaj povedal o tem, če bo hotel.
rub15 sporočil: 1.344
[#2547052] 09.09.15 14:06 · odgovor na: Gustl (#2547034)
Odgovori   +    3
[Gustl]
> [rename]
> Samo pisci levičarskih medijev in salonski levičarji/teoretični humanisti navijajo za begunce.
> Vsi ostali svarimo pred islamizacijo Evrope.
> Gsavli ima povsem prav (vem pa tudi, da ga ti malo zbadaš ;-)).

O, glej, predalcki in nalepke.

Jaz pa ne navijam za begunce niti ne svarim pred islamizacijo (ceprav baje vsi drugi).

Kam se pa mene popredalcka?

Vseglihar sem ze, drugo nalepko rabim.
Flegmatik? Vsegliharski flegmatik?:-)

"Flegmatik

Ko smo se v Šoli čustvene inteligence pogovarjali o nekem problemu, razdeljeni v podskupine po temperamentih, se le v kotu, kjer so sedeli flegmatiki ni nič posebnega dogajalo. V vseh ostalih podskupinah so bili bolj živahni, razburjeni, prizadeti ali pa so iskali rešitev, le flegmatiki niso spremenili svoje ležerne telesne drže. Ko so poročali o svojih zaključkih v zvezi s problemom, so končali v treh stavkih in zaključili z mislijo: "Zaradi tega se pa res ni vredno razburjati!" Prav to je pogosto moto flegmatikov."
cdk.si/soutripanje/s...rament.htm

:-)
anon-204390 sporočil: 13.528
[#2547062] 09.09.15 14:26 · odgovor na: (#2547049)
Odgovori   +    1
[rename]
> [vickibedi]
> > [rub15]
> > > [gsavli]
> > > Ja, in svoje ženske in otroke so očitno kar prepustili tem talibanom. :)
> >
> > Hehehehehehe,...
> >
> > twitter.com/darkob :-)
>
> Hecno, ampak če se ne motim, je imel Darko Bulat nekoč pred leti nik K21... in je prav na tem forumu razglašal pretežno ultra levičarska stališča. Ja človek se z leti spremeni, ampak gorečnost pa, kot je videti, ostane.

Spoznal je svoje zmote.
Spomnim se, kakšne borbe sva imela na tem forumu, ko je zagovarjal Kučana, Bavcona, Golobiča in Zares. Sploh Bavcona je videl kot velikega borca za človekove pravice in pravno avtoriteto :-)
Potem je tukaj poniknil in se pojavil na twitterju kot največji kritik Kučana & co.
Ne vem pa, kaj ga je vodilo v 180 stopinjski obrat.
S. Pavel je baje padel s konja, ali pa ga je mogoče najprej strela, pa je potem padel s konja....ne vem več. Bogsigavedi morda je Darko doživel kakšno podobno razsvetljenje...
FIN-527377 sporočil: 1.005
[#2547084] 09.09.15 15:41 · odgovor na: anon-204390 (#2547029)
Odgovori   +    5
[vickibedi]
> [rub15]
> > [gsavli]
> > Ja, in svoje ženske in otroke so očitno kar prepustili tem talibanom. :)
>
> Hehehehehehe,...
>
> twitter.com/darkob :-)

Hecno, ampak če se ne motim, je imel Darko Bulat nekoč pred leti nik K21... in je prav na tem forumu razglašal pretežno ultra levičarska stališča. Ja človek se z leti spremeni, ampak gorečnost pa, kot je videti, ostane.
Dozorevanje je dokaj običajen proces. Clintona sta bila v mladosti radikalna levičarja za ameriške pojme, Daniel Cohn-Bendit in Joschka Hischer ekstremna militantna radikalca.

Hujši primer so tisti, ki ostanejo ultra levi še v zrelih letih. Arrested (retarded?) development, tudi pri kakem menda svetovno znanem profesorju FF, ki bi se vsaj teoretično lahko družil z Darkom v Mensinih krogih ob svojih obiskih v Ljubljani.

Revolucionarji NOB (Stanovniki, Bavconi & Co.) so ultralevi tako ali tako le še v spominih in v tem, da zajetne listnice nosijo na levi strani suknjiča. Si tudi kar predstavljam kot krono Mesečeve sladkobne borbe za enakost vseh ljudi kako simpatično lastniško vilo nad Portorožem, ko bodo lasje osiveli.
anon-204390 sporočil: 13.528
[#2547093] 09.09.15 16:24 · odgovor na: FIN-527377 (#2547084)
Odgovori   +    0
[FIN-527377]
> [vickibedi]
> > [rub15]
> > > [gsavli]
> > > Ja, in svoje ženske in otroke so očitno kar prepustili tem talibanom. :)
> >
> > Hehehehehehe,...
> >
> > twitter.com/darkob :-)
>
> Hecno, ampak če se ne motim, je imel Darko Bulat nekoč pred leti nik K21... in je prav na tem forumu razglašal pretežno ultra levičarska stališča. Ja človek se z leti spremeni, ampak gorečnost pa, kot je videti, ostane.

Dozorevanje je dokaj običajen proces. Clintona sta bila v mladosti radikalna levičarja za ameriške pojme, Daniel Cohn-Bendit in Joschka Hischer ekstremna militantna radikalca.

Hujši primer so tisti, ki ostanejo ultra levi še v zrelih letih. Arrested (retarded?) development, tudi pri kakem menda svetovno znanem profesorju FF, ki bi se vsaj teoretično lahko družil z Darkom v Mensinih krogih ob svojih obiskih v Ljubljani.

Revolucionarji NOB (Stanovniki, Bavconi & Co.) so ultralevi tako ali tako le še v spominih in v tem, da zajetne listnice nosijo na levi strani suknjiča. Si tudi kar predstavljam kot krono Mesečeve sladkobne borbe za enakost vseh ljudi kako simpatično lastniško vilo nad Portorožem, ko bodo lasje osiveli.
Pozabil sem, da je bil Darko član Mense, kar dokazuje, da te tudi visok IQ ne rešuje pred lastno neumnostjo, sploh če ima oseba nizek EQ (kar je pogost pojav pri tistih, ki imajo visok IQ, ker narava skoraj vedno zadeve nekako uravnoteži...). Seveda pa dopuščam tudi drugo možnost, ki jo omenjaš, torej da je (trenutno) prepričanje pač odvisno od debeline denarnice. V tem primeru ga postavljam ob bok omenjenega profesorja, on je svojo denarnico pač odebelil na levi.
Gustl sporočil: 13.631
[#2547097] 09.09.15 16:38 · odgovor na: rub15 (#2547052)
Odgovori   +    0
[rub15]
> [Gustl]
> > [rename]
> > Samo pisci levičarskih medijev in salonski levičarji/teoretični humanisti navijajo za begunce.
> > Vsi ostali svarimo pred islamizacijo Evrope.
> > Gsavli ima povsem prav (vem pa tudi, da ga ti malo zbadaš ;-)).
>
> O, glej, predalcki in nalepke.
>
> Jaz pa ne navijam za begunce niti ne svarim pred islamizacijo (ceprav baje vsi drugi).
>
> Kam se pa mene popredalcka?
>
> Vseglihar sem ze, drugo nalepko rabim.

Flegmatik? Vsegliharski flegmatik?:-)
To si dobro zadel, tudi sam bi se tako opisal :)

Ampak ne glih na tej temi, če ne spadam v predalček "vsi so bogi" ali v predalček "pazi, alah gre", še ne pomeni, da me tema ne zanima in me ne skrbi.

Skratka...po mojem je malo bolj komplicirano vse skupaj kot renameova dva predalčka.
bobek13 sporočil: 4.301
[#2547105] 09.09.15 17:15 · odgovor na: (#2547103)
Odgovori   +    3
pa ne da lahko sklepamo, da si oni iz HU zelijo v DE samo zato, da bodo blize svojemu dejanskemu cilju, SWE? Bom na koncu se verjel v one svedske seriatske enklave...

Mater je EU glupa tvorba...

LpA
rub15 sporočil: 1.344
[#2547108] 09.09.15 17:21 · odgovor na: Gustl (#2547097)
Odgovori   +    1
[Gustl]
če ne spadam v predalček "vsi so bogi" ali v predalček "pazi, alah gre", še ne pomeni, da me tema ne zanima in me ne skrbi.
Potem ti pa skoraj mora biti všeč pobuda One law for all. (vem, vem, kurjač sem:-)
bobek13 sporočil: 4.301
[#2547116] 09.09.15 18:07 · odgovor na: (#2547109)
Odgovori   +    3
krasni novi svet... :(

v takih momentih si še lahko srečen, da si ena od onih držav, ki jih 99% folka, ki se mu sploh zdi da SLO obstaja itak zamenja za SVK...

lpA
bc123a sporočil: 48.253
[#2547121] 09.09.15 18:34 · odgovor na: (#2547117)
Odgovori   +    3
[rava]
Močno upam, da bo šla glavna špura drugje, ne čez nas tudi pol, ko Orban meje zadihta.
Sploh ni problem. Od EU pokasiramo denar za begunsko taborisce, ki ga postavimo v Sentilju, Pesnici ali nekje tam blizu. SZ organizirajo posebne vlake, s katerimi bomo begunce furali iz juzne meje v begunsko taborisce (na vsak vlak damo GPS naprave, ki bodo kazale beguncem, da se peljejo proti severu, tako kot Airshow na letalih ;)

Prevoz in tabor debelo zacolamo EU. "zadihtamo" meje tako, da celotno vojsko postavimo na vse slovenske meje, kar pomeni da bo 1 vojak na pet kilometrov, torej 2.5 km levo in desno od sentilja bo po eden.

Pa smo EU carji :)
bc123a sporočil: 48.253
[#2547122] 09.09.15 18:36 · odgovor na: (#2547120)
Odgovori   +    3
[rava]
Za to pa že prav težko verjamem, da je res, ampak če je, naj gre pa cela EU in Švabi skup upm

Schools in Germany are ordering teenage girls not to wear mini-skirts or shorts so as to prevent attacks from Muslim migrants who may be offended by such attire.
investmentwatchblog....ts-shorts/
Tole je bolj zanesljivi in podroben vir in pravi isto:

www.br.de/nachrichte...g-100.html

Tako da - je res.
crt sporočil: 27.324
[#2547125] 09.09.15 18:36 · odgovor na: (#2547120)
Odgovori   +    4
Zadnja sprememba: crt 09.09.2015 18:42
[rava]
Za to pa že prav težko verjamem, da je res, ampak če je, naj gre pa cela EU in Švabi skup upm
to je zelo verjetno res, ker obstaja tudi iz malo bolj re(d/s)nega vira od zacetka poletja www.thelocal.de/2015...rm-modesty

original je apparently ta: www.welt.de/vermisch...ehren.html
crt sporočil: 27.324
[#2547127] 09.09.15 18:38 · odgovor na: bc123a (#2547121)
Odgovori   +    3
Zadnja sprememba: crt 09.09.2015 18:38
[bc123a]
Sploh ni problem. Od EU pokasiramo denar za begunsko taborisce, ki ga postavimo v Sentilju, Pesnici ali nekje tam blizu. SZ organizirajo posebne vlake, s katerimi bomo begunce furali iz juzne meje v begunsko taborisce (na vsak vlak damo GPS naprave, ki bodo kazale beguncem, da se peljejo proti severu, tako kot Airshow na letalih ;)
Prevoz in tabor debelo zacolamo EU. "zadihtamo" meje tako, da celotno vojsko postavimo na vse slovenske meje, kar pomeni da bo 1 vojak na pet kilometrov, torej 2.5 km levo in desno od sentilja bo po eden.
Pa smo EU carji :)
kje je startup, ko ga rabis...

ps. jutri grem nazaj na ranc in se nameravam spet skipat s foruma. prosim brez nadaljnih tvojih manevrov v zvezi s tem :P
bc123a sporočil: 48.253
[#2547128] 09.09.15 18:38 · odgovor na: crt (#2547127)
Odgovori   +    4
Zadnja sprememba: bc123a 09.09.2015 18:39
[crt]
> [bc123a]
> Sploh ni problem. Od EU pokasiramo denar za begunsko taborisce, ki ga postavimo v Sentilju, Pesnici ali nekje tam blizu. SZ organizirajo posebne vlake, s katerimi bomo begunce furali iz juzne meje v begunsko taborisce (na vsak vlak damo GPS naprave, ki bodo kazale beguncem, da se peljejo proti severu, tako kot Airshow na letalih ;)
> Prevoz in tabor debelo zacolamo EU. "zadihtamo" meje tako, da celotno vojsko postavimo na vse slovenske meje, kar pomeni da bo 1 vojak na pet kilometrov, torej 2.5 km levo in desno od sentilja bo po eden.
> Pa smo EU carji :)

kje je startup, ko ga rabis :)
a damo za hec na indiegogo ali kaj je ze tista platforma ki podpira tudi firme izven USA?

vkljucno z "airshow" resitvijo, argumentacijo zakaj v sentilj (ker bo tako najlazje prepricati begunce da gredo na uradni transport), itd.

bi bil ti public face kampanje?
bc123a sporočil: 48.253
[#2547129] 09.09.15 18:40 · odgovor na: anon-204390 (#2547045)
Odgovori   +    1
[vickibedi]
> Osebno mislim da taksnega komentarja, kot ga je zgoraj serviral Welt, urednistvo financ ni sposobno spraviti skupaj.

Uredništvo Financ žal nima iste bralske publike, kot jo ima Welt..., če zastopiš kaj hočem reč.
Kaksno pa ima Welt?
bc123a sporočil: 48.253
[#2547131] 09.09.15 18:41 · odgovor na: (#2547046)
Odgovori   +    3
[gsavli]
Es kommen 15 bis 20% Analphabeten. *
(* to je sicer lahko tudi prednost, ker se tako najprej naučiš pisat in brat v nemščini in ne kakih grabljicah ali svahilščini).
:)
bc123a sporočil: 48.253
[#2547132] 09.09.15 18:42 · odgovor na: (#2547130)
Odgovori   +    1
Zadnja sprememba: bc123a 09.09.2015 18:45
[gsavli]
> [bc123a]
> > [crt]
> > > [bc123a]
> > > Sploh ni problem. Od EU pokasiramo denar za begunsko taborisce, ki ga postavimo v Sentilju, Pesnici ali nekje tam blizu. SZ organizirajo posebne vlake, s katerimi bomo begunce furali iz juzne meje v begunsko taborisce (na vsak vlak damo GPS naprave, ki bodo kazale beguncem, da se peljejo proti severu, tako kot Airshow na letalih ;)
> > > Prevoz in tabor debelo zacolamo EU. "zadihtamo" meje tako, da celotno vojsko postavimo na vse slovenske meje, kar pomeni da bo 1 vojak na pet kilometrov, torej 2.5 km levo in desno od sentilja bo po eden.
> > > Pa smo EU carji :)
> >
> > kje je startup, ko ga rabis :)
>
> a damo za hec na indiegogo ali kaj je ze tista platforma ki podpira tudi firme izven USA?
>
> vkljucno z "airshow" resitvijo, argumentacijo zakaj v sentilj (ker bo tako najlazje prepricati begunce da gredo na uradni transport), itd.
>
> bi bil ti public face kampanje?

"building refugee camp" na kickstarterja, podturiš jim pa kšne celovške dvore.
mora biti ob severni meji. drugace begunci ne bodo hoteli tja.

zal so zaradi dobrih razmer v avstriji ob meji vse nepremicnine sle za med. tudi v sentilju so podobno naselje kot tisto v Uncu ali kje je ze prodali na mah, nic se ne nabirajo pajcevine not...

v bistvu mora biti tako blizu severne meje, da bodo lahko tudi invalidi, nosecnice in druzine z majhnimi otroki pes prisle do prvega avstrijskega granicarja ali policijske postaje (radgona odpade, je Mura vmes).

Hmm, morda kje na gorickem? Crt?
crt sporočil: 27.324
[#2547135] 09.09.15 18:52 · odgovor na: bc123a (#2547132)
Odgovori   +    2
Zadnja sprememba: crt 09.09.2015 18:54
[bc123a]
Hmm, morda kje na gorickem? Crt?
na gorickem je praznega prostora in praznih his dovolj... zadnja leta je bila popularna praksa, da so ljudje nabavili taksno hiso na samem in postavili ganja lab :) jaz sem sicer dol v ravnini, v vasi.
bc123a sporočil: 48.253
[#2547138] 09.09.15 19:07 · odgovor na: crt (#2547135)
Odgovori   +    6
Zadnja sprememba: bc123a 09.09.2015 19:08
[crt]
> [bc123a]
> Hmm, morda kje na gorickem? Crt?

na gorickem je praznega prostora in praznih his dovolj... zadnja leta je bila popularna praksa, da so ljudje nabavili taksno hiso na samem in postavili ganja lab :) jaz sem sicer dol v ravnini, v vasi.
saj se mi zdi da je nekjem tam gor v petrovcih ze v casa balkanskih vojn bil en tabor, samo to je predalec od meje.

pa ne vem, kaj bi bil reward na crowdfunding sajtu? 50 EUR = majica, 500 EUR = nastanitev 1 (samskega) begunca pri donatorju doma (primerno za punce z fetisem na crnce, recimo), 1000 EUR = nastanitev druzine pri donatorju doma... ?
bc123a sporočil: 48.253
[#2547143] 09.09.15 19:29 · odgovor na: (#2547139)
Odgovori   +    3
[gsavli]
> [bc123a]
> > [crt]
> > > [bc123a]
> > > Hmm, morda kje na gorickem? Crt?
> >
> > na gorickem je praznega prostora in praznih his dovolj... zadnja leta je bila popularna praksa, da so ljudje nabavili taksno hiso na samem in postavili ganja lab :) jaz sem sicer dol v ravnini, v vasi.
>
> saj se mi zdi da je nekjem tam gor v petrovcih ze v casa balkanskih vojn bil en tabor, samo to je predalec od meje.
>
> pa ne vem, kaj bi bil reward na crowdfunding sajtu? 50 EUR = majica, 500 EUR = nastanitev 1 (samskega) begunca pri donatorju doma (primerno za punce z fetisem na crnce, recimo), 1000 EUR = nastanitev druzine pri donatorju doma... ?

a to bi blo neki tazga kot uber za begunce, kjer bi posredoval med beguncem, ki išče nov dom na eni strani in nemcem ali toplakovo, ki bi kšnga črnca domov na drugi strani? obema bi pa zaračunal posredniško provizijo npr.

kot ilegalni tihotapci ljudi, samo da bi bli legalni.
tako ja, samo vse v okviru EU zakonov. nisi ti kriv ce oni naredijo 100 m na sprehudu okrog begunskega tabora in so v Avstriji, a ne?
bobek13 sporočil: 4.301
[#2547144] 09.09.15 19:39 · odgovor na: crt (#2547135)
Odgovori   +    2
[crt]
> [bc123a]
> Hmm, morda kje na gorickem? Crt?

na gorickem je praznega prostora in praznih his dovolj... zadnja leta je bila popularna praksa, da so ljudje nabavili taksno hiso na samem in postavili ganja lab :) jaz sem sicer dol v ravnini, v vasi.
Nic se ven ne vleci, ti si orenk sumljiv tam na tvojem ranci... mora da gojis hud šit, da nic ne zamika na forum kramljat...

:)))

LpA
anon-204390 sporočil: 13.528
[#2547145] 09.09.15 19:56 · odgovor na: bc123a (#2547129)
Odgovori   +    5
[bc123a]
> [vickibedi]
> > Osebno mislim da taksnega komentarja, kot ga je zgoraj serviral Welt, urednistvo financ ni sposobno spraviti skupaj.
>
> Uredništvo Financ žal nima iste bralske publike, kot jo ima Welt..., če zastopiš kaj hočem reč.

Kaksno pa ima Welt?
Predvsem ima širšo, časopis pač živi od prodaje. Da naberejo dovolj bralcev morajo Finance pač pisati za širši segment bralstva v Sloveniji, kar pomeni, da se morajo prilagajati okusu večine... oziroma kakor je cinično pripomnil JJ, da Frankl nima za burek.
FIN-527377 sporočil: 1.005
[#2547156] 09.09.15 20:56 · odgovor na: bc123a (#2547121)
Odgovori   +    3
[bc123a]
> [rava]
> Močno upam, da bo šla glavna špura drugje, ne čez nas tudi pol, ko Orban meje zadihta.

Sploh ni problem. Od EU pokasiramo denar za begunsko taborisce, ki ga postavimo v Sentilju, Pesnici ali nekje tam blizu. SZ organizirajo posebne vlake, s katerimi bomo begunce furali iz juzne meje v begunsko taborisce (na vsak vlak damo GPS naprave, ki bodo kazale beguncem, da se peljejo proti severu, tako kot Airshow na letalih ;)

Prevoz in tabor debelo zacolamo EU. "zadihtamo" meje tako, da celotno vojsko postavimo na vse slovenske meje, kar pomeni da bo 1 vojak na pet kilometrov, torej 2.5 km levo in desno od sentilja bo po eden.

Pa smo EU carji :)

Nekako tako kot smo dokazani evropski carji zaradi podobnih prevozov iz Vetrinja 1945. Kakorkoli že se načeloma povsem strinjam s tabo in ne prebavljam islamske poplave v Evropi.
rub15 sporočil: 1.344
[#2547173] 09.09.15 23:26 · odgovor na: (#2547170)
Odgovori   +    5
Zadnja sprememba: rub15 09.09.2015 23:28
Že pred leti sem nekje prebral, da se je zahodna družba sesirila zaradi risanke Bambi. Kaj hujšega za otroka kot da je videl, da so lovci ubili mamo od srnjačka. In to podzavestno travmo, to-je-krivica-zares, ki je niso v sebi predelali, nosijo sedaj (odrasli) Evropejci. Če se k temu doda še fejsbuk, ki je na ravni risanke Pipi in Melkijad, dobimo bebavo, čustveno histerično, nerazumsko civilizacijo. In temu primerne so tudi reakcije zahodnjakov ob navalu migrantov iz tretjega sveta.

Strani: 1 2 3 4 5 6 7 8