Zasebnost

Strani: 1 2 3 4 5

anon-187668 sporočil: 5.835
[#2560204] 31.10.15 14:26 · odgovor na: anon-178479 (#2528870)
Odgovori   +    2
[Aleister]
Naš narod nima kritične mase ljudi, ki bi striktno zahtevala sprememebe, obsodbei in izgon lopovov iz politike, kot se je to zgodilo na Islandiji.
Islandija ima prebivalcev za šestino Slovenije, torej za Ljubljano in še kako sosednjo občino, in v tako majhni skupnosti - kjer se verjetno vsi poznajo med sabo - so kljub temu profesionalno udejanjili vladavino prava. Na Islandiji so obsodili kar 26 bankirjev in to niso bili nekakšni drugorazredni šefi poslovalnic v islandski provinci, pač pa tudi pet nekdanjih glavnih šefov nekoč mednarodno uspešnih bank Kaupthing in Landsbankinn.

"Glede na velikost njihovega BDP je bil to najhujši bančni zlom neke države v svetovnih merilih, a so se v nekaj letih izjemno uspešno pobrali. Njihova izkušnja pri poti iz krize je sicer povsem drugačna kot recimo irska, grška ali naša. Predvsem zato, ker nimajo evra, niso v EU in zato niso pod ultimativnim pritiskom togih in - obvezno - nadvse pokroviteljskih birokratov iz ECB in evropske komisije.

Zato so lahko ukrepali kot so sami hoteli, znali in zmogli. Torej pametno, hitro in učinkovito, kot nekoč njihovi vikinški predniki. Med drugim so lahko devalvirali svojo krono za kar 60 odstotkov in s tem enormno povečali mednarodno konkurenčnost, po drugi strani pa svojih treh slabih in prenapihnjenih zasebnih bank niso reševali z javnim denarjem, pač pa so jih pustili propasti. A zdaj je njihov BDP že višji kot pred krizo, stopnja brezposelnosti pa se je v zadnjih letih prepolovila." Vir: delo.si, članek: Močvirna, meglena Ljubljana ni jasni, prepišni Reykjavik; 31.10.2015
anon-178479 sporočil: 18.832
[#2560207] 31.10.15 15:08 · odgovor na: anon-187668 (#2560204)
Odgovori   +    1
[menim]
> [Aleister]
> Naš narod nima kritične mase ljudi, ki bi striktno zahtevala sprememebe, obsodbei in izgon lopovov iz politike, kot se je to zgodilo na Islandiji.

Islandija ima prebivalcev za šestino Slovenije, torej za Ljubljano in še kako sosednjo občino, in v tako majhni skupnosti - kjer se verjetno vsi poznajo med sabo - so kljub temu profesionalno udejanjili vladavino prava. Na Islandiji so obsodili kar 26 bankirjev in to niso bili nekakšni drugorazredni šefi poslovalnic v islandski provinci, pač pa tudi pet nekdanjih glavnih šefov nekoč mednarodno uspešnih bank Kaupthing in Landsbankinn.

"Glede na velikost njihovega BDP je bil to najhujši bančni zlom neke države v svetovnih merilih, a so se v nekaj letih izjemno uspešno pobrali. Njihova izkušnja pri poti iz krize je sicer povsem drugačna kot recimo irska, grška ali naša. Predvsem zato, ker nimajo evra, niso v EU in zato niso pod ultimativnim pritiskom togih in - obvezno - nadvse pokroviteljskih birokratov iz ECB in evropske komisije.

Zato so lahko ukrepali kot so sami hoteli, znali in zmogli. Torej pametno, hitro in učinkovito, kot nekoč njihovi vikinški predniki. Med drugim so lahko devalvirali svojo krono za kar 60 odstotkov in s tem enormno povečali mednarodno konkurenčnost, po drugi strani pa svojih treh slabih in prenapihnjenih zasebnih bank niso reševali z javnim denarjem, pač pa so jih pustili propasti. A zdaj je njihov BDP že višji kot pred krizo, stopnja brezposelnosti pa se je v zadnjih letih prepolovila." Vir: delo.si, članek: Močvirna, meglena Ljubljana ni jasni, prepišni Reykjavik; 31.10.2015
Pri nas ima vsaka še tako majhna vas kar nekaj pomenbnih in predvsem nedotakljivih lopovov. Če takemu lopovu kdo očita lopovstvo, bo lopov šel dotičnega še tožit.

So me pred leti ob osamosvajanju vprašali člani neke komunistične družine, če se mi zdi prav, da bi oni morali vrniti posestvo, ki ga je dobil njihov oče tako, da je nemško lastnico po vojni hodil toliko časa nadlegovat in ji grozit, da ji bodo vzeli posest in jo bodo nagnali, če pa njemu prepiše, bo pa lahko ostala do konca življenja na svojem, da je stara gospa na koncu podpisala. Njim bi se zdelo krivično, da bi sedaj oni morali na ta način dobljeno posest komurkoli vračati.
Seveda sem tej družini rekla, da sami vedo, če so pošteno dobili posestvo, jim sigurno ni treba nič vračati.

Od takrat z menoj nočejo imeti nobenega opravka več. Takšen je naš narod v resnici. Vso svojo hudobijo, pokvarjenost, lakomnost in zločinstvo prekrijejo z nadutostjo in vzvišenostjo do vseh, ki jim ne držijo štange pri njihovih slaboumnostih.
anon-184333 sporočil: 4.775
[#2560266] 01.11.15 10:43 · odgovor na: anon-178479 (#2560207)
Odgovori   +    0
Zadnja sprememba: anon-184333 01.11.2015 10:54
[Aleister] > So me pred leti ob osamosvajanju vprašali člani neke komunistične družine, če se mi zdi prav, da bi oni morali vrniti posestvo, ki ga je dobil njihov oče tako, da je nemško lastnico po vojni hodil toliko časa nadlegovat in ji grozit, da ji bodo vzeli posest in jo bodo nagnali, če pa njemu prepiše, bo pa lahko ostala do konca življenja na svojem, da je stara gospa na koncu podpisala. Njim bi se zdelo krivično, da bi sedaj oni morali na ta način dobljeno posest komurkoli vračati.
Seveda sem tej družini rekla, da sami vedo, če so pošteno dobili posestvo, jim sigurno ni treba nič vračati.

Od takrat z menoj nočejo imeti nobenega opravka več. Takšen je naš narod v resnici. Vso svojo hudobijo, pokvarjenost, lakomnost in zločinstvo prekrijejo z nadutostjo in vzvišenostjo do vseh, ki jim ne držijo štange pri njihovih slaboumnostih.
Noč čarovnic in tvoji komunisti gredo itak skupaj. Najbrž si bila našemljena v kakšno komunistično spako z metlo in jajcem.
anon-178479 sporočil: 18.832
[#2560353] 02.11.15 06:47 · odgovor na: anon-184333 (#2560266)
Odgovori   +    1
[picikato]
> [Aleister] > So me pred leti ob osamosvajanju vprašali člani neke komunistične družine, če se mi zdi prav, da bi oni morali vrniti posestvo, ki ga je dobil njihov oče tako, da je nemško lastnico po vojni hodil toliko časa nadlegovat in ji grozit, da ji bodo vzeli posest in jo bodo nagnali, če pa njemu prepiše, bo pa lahko ostala do konca življenja na svojem, da je stara gospa na koncu podpisala. Njim bi se zdelo krivično, da bi sedaj oni morali na ta način dobljeno posest komurkoli vračati.
> Seveda sem tej družini rekla, da sami vedo, če so pošteno dobili posestvo, jim sigurno ni treba nič vračati.
>
> Od takrat z menoj nočejo imeti nobenega opravka več. Takšen je naš narod v resnici. Vso svojo hudobijo, pokvarjenost, lakomnost in zločinstvo prekrijejo z nadutostjo in vzvišenostjo do vseh, ki jim ne držijo štange pri njihovih slaboumnostih.

Noč čarovnic in tvoji komunisti gredo itak skupaj. Najbrž si bila našemljena v kakšno komunistično spako z metlo in jajcem.
Taki kot si ti, so praznik Vseh svetih spremenili v noč čarovnic. Tisti opis, kako je kdo našemljen, pa si verjetno povzel po lastnem videzu iz ogledala, ker kje pa sem jaz napisala, da je bil pogovor na noč čarovnic?
anon-184333 sporočil: 4.775
[#2560440] 02.11.15 15:46 · odgovor na: anon-178479 (#2560353)
Odgovori   +    0
Zadnja sprememba: anon-184333 02.11.2015 15:53
[Aleister]
> [picikato]
> > [Aleister] > So me pred leti ob osamosvajanju vprašali člani neke komunistične družine, če se mi zdi prav, da bi oni morali vrniti posestvo, ki ga je dobil njihov oče tako, da je nemško lastnico po vojni hodil toliko časa nadlegovat in ji grozit, da ji bodo vzeli posest in jo bodo nagnali, če pa njemu prepiše, bo pa lahko ostala do konca življenja na svojem, da je stara gospa na koncu podpisala. Njim bi se zdelo krivično, da bi sedaj oni morali na ta način dobljeno posest komurkoli vračati.
> > Seveda sem tej družini rekla, da sami vedo, če so pošteno dobili posestvo, jim sigurno ni treba nič vračati.
> >
> > Od takrat z menoj nočejo imeti nobenega opravka več. Takšen je naš narod v resnici. Vso svojo hudobijo, pokvarjenost, lakomnost in zločinstvo prekrijejo z nadutostjo in vzvišenostjo do vseh, ki jim ne držijo štange pri njihovih slaboumnostih.
>
> Noč čarovnic in tvoji komunisti gredo itak skupaj. Najbrž si bila našemljena v kakšno komunistično spako z metlo in jajcem.

Taki kot si ti, so praznik Vseh svetih spremenili v noč čarovnic. Tisti opis, kako je kdo našemljen, pa si verjetno povzel po lastnem videzu iz ogledala, ker kje pa sem jaz napisala, da je bil pogovor na noč čarovnic?
Napisala si "Takšen je naš narod v resnici". In če nočeš biti našemljena potem si pač taka v resnici.
anon-178479 sporočil: 18.832
[#2560502] 03.11.15 06:42 · odgovor na: anon-184333 (#2560440)
Odgovori   +    1
[picikato]
> [Aleister]
> > [picikato]
> > > [Aleister] > So me pred leti ob osamosvajanju vprašali člani neke komunistične družine, če se mi zdi prav, da bi oni morali vrniti posestvo, ki ga je dobil njihov oče tako, da je nemško lastnico po vojni hodil toliko časa nadlegovat in ji grozit, da ji bodo vzeli posest in jo bodo nagnali, če pa njemu prepiše, bo pa lahko ostala do konca življenja na svojem, da je stara gospa na koncu podpisala. Njim bi se zdelo krivično, da bi sedaj oni morali na ta način dobljeno posest komurkoli vračati.
> > > Seveda sem tej družini rekla, da sami vedo, če so pošteno dobili posestvo, jim sigurno ni treba nič vračati.
> > >
> > > Od takrat z menoj nočejo imeti nobenega opravka več. Takšen je naš narod v resnici. Vso svojo hudobijo, pokvarjenost, lakomnost in zločinstvo prekrijejo z nadutostjo in vzvišenostjo do vseh, ki jim ne držijo štange pri njihovih slaboumnostih.
> >
> > Noč čarovnic in tvoji komunisti gredo itak skupaj. Najbrž si bila našemljena v kakšno komunistično spako z metlo in jajcem.
>
> Taki kot si ti, so praznik Vseh svetih spremenili v noč čarovnic. Tisti opis, kako je kdo našemljen, pa si verjetno povzel po lastnem videzu iz ogledala, ker kje pa sem jaz napisala, da je bil pogovor na noč čarovnic?

Napisala si "Takšen je naš narod v resnici". In če nočeš biti našemljena potem si pač taka v resnici.
Ko stopiš takemu nasilnežu na rep, se takoj oglasi in začne iz svojih bolnih možganov delati šikano, ki se mu prilega kot ulita in nasilnež tako dokaže kako točna je gornja trditev o našem narodu. To šikaniranje je vaš nasilnežev svetovni nazor. Ko pride diktator, ki vse pokrade in obkradene pobije, se mu klanjate, ko nekdo pove resnico, pa šikanirate. To ti počneš tudi tokrat. Ali se sploh zavedaš, kako globoko si indoktriniran, saj se sam od sebe odzoveš in napadaš drugače misleče okoli sebe, ki ne mislijo tako, kot so zločinci izučili tebe, da imajo zločinci, tatovi, skorumpiranci vedno prav.
anon-184333 sporočil: 4.775
[#2560506] 03.11.15 07:33 · odgovor na: anon-178479 (#2560502)
Odgovori   +    0
Zadnja sprememba: anon-184333 03.11.2015 07:53
[Aleister]
> [picikato]
> > [Aleister]
> > > [picikato]
> > > > [Aleister] > So me pred leti ob osamosvajanju vprašali člani neke komunistične družine, če se mi zdi prav, da bi oni morali vrniti posestvo, ki ga je dobil njihov oče tako, da je nemško lastnico po vojni hodil toliko časa nadlegovat in ji grozit, da ji bodo vzeli posest in jo bodo nagnali, če pa njemu prepiše, bo pa lahko ostala do konca življenja na svojem, da je stara gospa na koncu podpisala. Njim bi se zdelo krivično, da bi sedaj oni morali na ta način dobljeno posest komurkoli vračati.
> > > > Seveda sem tej družini rekla, da sami vedo, če so pošteno dobili posestvo, jim sigurno ni treba nič vračati.
> > > >
> > > > Od takrat z menoj nočejo imeti nobenega opravka več. Takšen je naš narod v resnici. Vso svojo hudobijo, pokvarjenost, lakomnost in zločinstvo prekrijejo z nadutostjo in vzvišenostjo do vseh, ki jim ne držijo štange pri njihovih slaboumnostih.
> > >
> > > Noč čarovnic in tvoji komunisti gredo itak skupaj. Najbrž si bila našemljena v kakšno komunistično spako z metlo in jajcem.
> >
> > Taki kot si ti, so praznik Vseh svetih spremenili v noč čarovnic. Tisti opis, kako je kdo našemljen, pa si verjetno povzel po lastnem videzu iz ogledala, ker kje pa sem jaz napisala, da je bil pogovor na noč čarovnic?
>
> Napisala si "Takšen je naš narod v resnici". In če nočeš biti našemljena potem si pač taka v resnici.

Ko stopiš takemu nasilnežu na rep, se takoj oglasi in začne iz svojih bolnih možganov delati šikano, ki se mu prilega kot ulita in nasilnež tako dokaže kako točna je gornja trditev o našem narodu. To šikaniranje je vaš nasilnežev svetovni nazor. Ko pride diktator, ki vse pokrade in obkradene pobije, se mu klanjate, ko nekdo pove resnico, pa šikanirate. To ti počneš tudi tokrat. Ali se sploh zavedaš, kako globoko si indoktriniran, saj se sam od sebe odzoveš in napadaš drugače misleče okoli sebe, ki ne mislijo tako, kot so zločinci izučili tebe, da imajo zločinci, tatovi, skorumpiranci vedno prav.
Na vse kriplje zagovarjaš komuniste, ki so izkoristili priložnost osamosvojitve in si navzven prelevili kožo kot kače, pod njo pa teče ista rdeča kri takih, ki imajo vedno prav. Noben čarovniški trik ne odreši komunista.. Ali se sploh zavedaš, da pišeš o sebi vse to kar globoko indoktrinirano iz svojih bolnih možganov natolcuješ drugače mislečim okoli sebe, če to kdo stopi na rep ?
anon-178479 sporočil: 18.832
[#2560697] 04.11.15 07:03 · odgovor na: anon-184333 (#2560506)
Odgovori   +    1
[picikato]
> [Aleister]
> > [picikato]
> > > [Aleister]
> > > > [picikato]
> > > > > [Aleister] > So me pred leti ob osamosvajanju vprašali člani neke komunistične družine, če se mi zdi prav, da bi oni morali vrniti posestvo, ki ga je dobil njihov oče tako, da je nemško lastnico po vojni hodil toliko časa nadlegovat in ji grozit, da ji bodo vzeli posest in jo bodo nagnali, če pa njemu prepiše, bo pa lahko ostala do konca življenja na svojem, da je stara gospa na koncu podpisala. Njim bi se zdelo krivično, da bi sedaj oni morali na ta način dobljeno posest komurkoli vračati.
> > > > > Seveda sem tej družini rekla, da sami vedo, če so pošteno dobili posestvo, jim sigurno ni treba nič vračati.
> > > > >
> > > > > Od takrat z menoj nočejo imeti nobenega opravka več. Takšen je naš narod v resnici. Vso svojo hudobijo, pokvarjenost, lakomnost in zločinstvo prekrijejo z nadutostjo in vzvišenostjo do vseh, ki jim ne držijo štange pri njihovih slaboumnostih.
> > > >
> > > > Noč čarovnic in tvoji komunisti gredo itak skupaj. Najbrž si bila našemljena v kakšno komunistično spako z metlo in jajcem.
> > >
> > > Taki kot si ti, so praznik Vseh svetih spremenili v noč čarovnic. Tisti opis, kako je kdo našemljen, pa si verjetno povzel po lastnem videzu iz ogledala, ker kje pa sem jaz napisala, da je bil pogovor na noč čarovnic?
> >
> > Napisala si "Takšen je naš narod v resnici". In če nočeš biti našemljena potem si pač taka v resnici.
>
> Ko stopiš takemu nasilnežu na rep, se takoj oglasi in začne iz svojih bolnih možganov delati šikano, ki se mu prilega kot ulita in nasilnež tako dokaže kako točna je gornja trditev o našem narodu. To šikaniranje je vaš nasilnežev svetovni nazor. Ko pride diktator, ki vse pokrade in obkradene pobije, se mu klanjate, ko nekdo pove resnico, pa šikanirate. To ti počneš tudi tokrat. Ali se sploh zavedaš, kako globoko si indoktriniran, saj se sam od sebe odzoveš in napadaš drugače misleče okoli sebe, ki ne mislijo tako, kot so zločinci izučili tebe, da imajo zločinci, tatovi, skorumpiranci vedno prav.

Na vse kriplje zagovarjaš komuniste, ki so izkoristili priložnost osamosvojitve in si navzven prelevili kožo kot kače, pod njo pa teče ista rdeča kri takih, ki imajo vedno prav. Noben čarovniški trik ne odreši komunista.. Ali se sploh zavedaš, da pišeš o sebi vse to kar globoko indoktrinirano iz svojih bolnih možganov natolcuješ drugače mislečim okoli sebe, če to kdo stopi na rep ?
Ne, ti se zavedaš o drugih, o sebi pa nič.
anon-184333 sporočil: 4.775
[#2560702] 04.11.15 07:54 · odgovor na: anon-178479 (#2560697)
Odgovori   +    0
[Aleister]
> [picikato]
> > [Aleister]
> > > [picikato]
> > > > [Aleister]
> > > > > [picikato]
> > > > > > [Aleister] > So me pred leti ob osamosvajanju vprašali člani neke komunistične družine, če se mi zdi prav, da bi oni morali vrniti posestvo, ki ga je dobil njihov oče tako, da je nemško lastnico po vojni hodil toliko časa nadlegovat in ji grozit, da ji bodo vzeli posest in jo bodo nagnali, če pa njemu prepiše, bo pa lahko ostala do konca življenja na svojem, da je stara gospa na koncu podpisala. Njim bi se zdelo krivično, da bi sedaj oni morali na ta način dobljeno posest komurkoli vračati.
> > > > > > Seveda sem tej družini rekla, da sami vedo, če so pošteno dobili posestvo, jim sigurno ni treba nič vračati.
> > > > > >
> > > > > > Od takrat z menoj nočejo imeti nobenega opravka več. Takšen je naš narod v resnici. Vso svojo hudobijo, pokvarjenost, lakomnost in zločinstvo prekrijejo z nadutostjo in vzvišenostjo do vseh, ki jim ne držijo štange pri njihovih slaboumnostih.
> > > > >
> > > > > Noč čarovnic in tvoji komunisti gredo itak skupaj. Najbrž si bila našemljena v kakšno komunistično spako z metlo in jajcem.
> > > >
> > > > Taki kot si ti, so praznik Vseh svetih spremenili v noč čarovnic. Tisti opis, kako je kdo našemljen, pa si verjetno povzel po lastnem videzu iz ogledala, ker kje pa sem jaz napisala, da je bil pogovor na noč čarovnic?
> > >
> > > Napisala si "Takšen je naš narod v resnici". In če nočeš biti našemljena potem si pač taka v resnici.
> >
> > Ko stopiš takemu nasilnežu na rep, se takoj oglasi in začne iz svojih bolnih možganov delati šikano, ki se mu prilega kot ulita in nasilnež tako dokaže kako točna je gornja trditev o našem narodu. To šikaniranje je vaš nasilnežev svetovni nazor. Ko pride diktator, ki vse pokrade in obkradene pobije, se mu klanjate, ko nekdo pove resnico, pa šikanirate. To ti počneš tudi tokrat. Ali se sploh zavedaš, kako globoko si indoktriniran, saj se sam od sebe odzoveš in napadaš drugače misleče okoli sebe, ki ne mislijo tako, kot so zločinci izučili tebe, da imajo zločinci, tatovi, skorumpiranci vedno prav.
>
> Na vse kriplje zagovarjaš komuniste, ki so izkoristili priložnost osamosvojitve in si navzven prelevili kožo kot kače, pod njo pa teče ista rdeča kri takih, ki imajo vedno prav. Noben čarovniški trik ne odreši komunista.. Ali se sploh zavedaš, da pišeš o sebi vse to kar globoko indoktrinirano iz svojih bolnih možganov natolcuješ drugače mislečim okoli sebe, če ti kdo stopi na rep ?

Ne, ti se zavedaš o drugih, o sebi pa nič.
Če bi se zavedala sebe bi znala kaj pametnega napisati.

Strani: 1 2 3 4 5