Zasebnost

Izbrani forum: Glavni forum

Izbrana tema: članek Janša napoveduje spremembe političnega sistema

Strani: 1 2 3 4 5

rudim sporočil: 3.433
[#1906994] 03.12.12 19:12
Odgovori   +    2
nov pregovor bi lahko bil " povej mi kakšno kartoteko imaš na sodišču in povem gdo si"
shevchenko sporočil: 21.898
[#1907053] 03.12.12 19:53 · odgovor na: (#1907048)
Odgovori   +    4
Ne vem, ce ste poslusali kaj je Jansa rekel?
ne vem kaj je rekel in me niti ne zanima.
FIN-466864 sporočil: 3.316
[#1907066] 03.12.12 20:05 · odgovor na: anon-163619 (#1905929)
Odgovori   +    3
[nbrane]
> [janezek523]
> Zadnji čas je da ta p.... odide za vekomaj, če pa ne, ga pa naj ljudstvo odnese!!!!

junfer! Samo tvoje mnenje smo še čakali, zadeva 1000% potrjena! Kje se jemljete debili?
ej gumeni tole ti ni jajo portal, da lahko samo jajo oboževalci pišete,in sevda da pri tem še serjte in ščijete po vseh ostalih...
FIN-466864 sporočil: 3.316
[#1907070] 03.12.12 20:08 · odgovor na: (#1906982)
Odgovori   +    1
[hrvatini]
takih, ki so Hrvatina v KP zaradi zlorabe sl. kartice, ker je 40 evrov natankal bencina !!! obsodili na 4 mesece zapora !!!!?? ( resda pogojno, toda dobil je 4 mesece ), hkrati pa oprostili večino balkanskih indijancev, PA ZAGOTOV NE RABIMO PRAV PREVEČ !
in kaj naj bi jst meu s tem....
sej to je blo sarkastično rečen....(da jih pol sploh ne rabmo)....
anon-124452 sporočil: 6.934
[#1907212] 03.12.12 22:05 · odgovor na: anon-234197 (#1905847)
Odgovori   +    3
[ladopot]
Zanimive teme najdeš na FB-ju
@kopiram:
Pravijo, da brez ognja ni dima!!!

Ivan Janez Janša, moj bivši šef, idol in mentor! Slišim, da mlatiš soprogo Urško! Je to res? Se nisi spremenil? Špeli si prebil ustnico, Melita se je teden dni skrivala na bolniški! Nika Dolinar jih je fasala vpričo tvojih varnostnikov in mene večkrat! Te dohiteva preteklost? Spet izgubljaš nadzor nad seboj. Vem, da hodiš k psihiatru V Polje zato, ker je bil to Urškin pogoj, da se ne loči. Potem, ko si jo premlatil, psihopat!
Boga Urška, boga Slovenija,........
anon-112890 sporočil: 3.228
[#1907302] 03.12.12 23:11 · odgovor na: čarli (#1906424)
Odgovori   +    0
[čarli]
> [maxmaxlj]
> Ni, samo odgovarjam na tvoj način.

A res? Kaj jaz vse novega zvem o sebi:) No jaz razliko od tebe in tebi podobnih odgovarjam na konkretno zastavljena vprašanja? Pa ne vidim, da bi bi kaj odgovoril;) Je pač zmanjkalo argumentov ane;)
Ni zmanjkalo argumentov. Poglej iztočno točko, stavek na katerega sem se odzval. Lahko pa nadaljujeva preko zasebnih sporočil.
anon-124452 sporočil: 6.934
[#1907408] 04.12.12 00:25 · odgovor na: anon-234197 (#1905847)
Odgovori   +    1
Zadnja sprememba: anon-124452 04.12.2012 00:33
[ladopot]
Zanimive teme najdeš na FB-ju
@kopiram:
Pravijo, da brez ognja ni dima!!!

Ivan Janez Janša, moj bivši šef, idol in mentor! Slišim, da mlatiš soprogo Urško! Je to res? Se nisi spremenil? Špeli si prebil ustnico,
Melita se je teden dni skrivala na bolniški! Nika Dolinar jih je fasala vpričo tvojih varnostnikov in mene večkrat! Te dohiteva preteklost? Spet izgubljaš nadzor nad seboj. Vem, da hodiš k psihiatru V Polje zato, ker je bil to Urškin pogoj, da se ne loči. Potem, ko si jo premlatil, psihopat!
Če je vsaj nekaj od napisanega res, imate v Financah priložnost preverit zgodbo. Stopite do Melite, Špele, Nike in končno do Urške.

To je vaša naloga in dolžnost. Enkrat bo prišlo na dan, da ste podpirali bolanega človeka. Izkaže se lahko, da bi s pravočasnim ukrepanjem pomagali Sloveniji ven iz te slepe ulice medsebojnih spopadov in da ste to priložnost namenoma zamudili.

Gre za pomembne stvari, ki presegajo ideološke profile časnika ali urednika.

Drugače:

Boga Slovenija

PS
Še ena oseba je, domnevam da je prva in zadnja, pravzaprav edina na tem svetu ta hip, ki bi lahko z resnico pomagala Sloveniji iz tega sranja. Ampak njo ne bom omenjal, ker ima zahtevno in zelo težko življenje. Ne rabi moje soli na rane. Z njo iskreno in globoko sočustvujem.
anon-178479 sporočil: 18.832
[#1909020] 04.12.12 17:29 · odgovor na: FIN-466864 (#1906772)
Odgovori   +    0
[FIN-466864]
> [Aleister]
> > [FIN-466864]
> > > [hrvatini]
> > > Janša nikdar ni manjkal na sodišču, seveda tega ne piše v Omladini. Vedno se je opravičil zaradi dela pri vodenju vlade, ki tebe vleče iz dreka
> >
> > me zanima kaj se bi z nekom drugim zgodilo, če bi tkole sodišče špricu....
>
> Raje se vprašaj, kaj se zgodi takim, ki kar naprej nadlegujejo svojega sodržavljana, pa čeprav je politik. Pojdi vprašat kakega odvetnika, ki se na to spozna.

no, če pa smo prišli tako daleč, da bodo politiki začeli tožarti tudi navadne državljane zato, ker jih krtizirajo,pol je pa itak vse v qurzu
sliši se pa kot očitna grožnja
sej se bom sam utišal se imam preveč rad, da še naprej tratil energijo za to...
pa brez zamere in lep pozdrav...

verjtno ti je bil to cilj!
Poglej, najprej tečnariš, da mora nekdo delati, tako kot ti misliš, da je prav, čeprav mu je sodišče izostanek opravičilo, potem ti jaz predstavim zadevo, kot jo vidim jaz, da si pravzaprav siten do nekega človeka, ki je politik, potem si pa užaljen. Se opravičujem, če sem te užalila, amapak se moraš zavedati, da nisi edini, ki težiš, da se mora točno določen politik pokoravati vsakemu tečnemu državljanu, čeprav se je v tej zadevi politik že pokoril sodišču in se sodišču opravičil, ti še kar po svoje težiš, da mora biti po tvoje, da mora politik na sodišče, ker si ti tako rekel. Ali ni to tečnarjenje nad nekom?
FIN-466864 sporočil: 3.316
[#1909107] 04.12.12 18:22 · odgovor na: anon-178479 (#1909020)
Odgovori   +    0
[Aleister]
> [FIN-466864]
> > [Aleister]
> > > [FIN-466864]
> > > > [hrvatini]
> > > > Janša nikdar ni manjkal na sodišču, seveda tega ne piše v Omladini. Vedno se je opravičil zaradi dela pri vodenju vlade, ki tebe vleče iz dreka
> > >
> > > me zanima kaj se bi z nekom drugim zgodilo, če bi tkole sodišče špricu....
> >
> > Raje se vprašaj, kaj se zgodi takim, ki kar naprej nadlegujejo svojega sodržavljana, pa čeprav je politik. Pojdi vprašat kakega odvetnika, ki se na to spozna.
>
> no, če pa smo prišli tako daleč, da bodo politiki začeli tožarti tudi navadne državljane zato, ker jih krtizirajo,pol je pa itak vse v qurzu
> sliši se pa kot očitna grožnja
> sej se bom sam utišal se imam preveč rad, da še naprej tratil energijo za to...
> pa brez zamere in lep pozdrav...

> verjtno ti je bil to cilj!

Poglej, najprej tečnariš, da mora nekdo delati, tako kot ti misliš, da je prav, čeprav mu je sodišče izostanek opravičilo, potem ti jaz predstavim zadevo, kot jo vidim jaz, da si pravzaprav siten do nekega človeka, ki je politik, potem si pa užaljen. Se opravičujem, če sem te užalila, amapak se moraš zavedati, da nisi edini, ki težiš, da se mora točno določen politik pokoravati vsakemu tečnemu državljanu, čeprav se je v tej zadevi politik že pokoril sodišču in se sodišču opravičil, ti še kar po svoje težiš, da mora biti po tvoje, da mora politik na sodišče, ker si ti tako rekel. Ali ni to tečnarjenje nad nekom?
tko kod vsi ostali se mora tudi točno določen politik odzovati vabilu sodišča, ker če se on ne odziva potem se tudi drugim ni treba al kako?
pol ni za vse enako kar pomeni, da je nekaj v qurzu v tej državi in to je to.
opravičila pa lahko dobi vsak, sam "ne" veljajo...
anon-178479 sporočil: 18.832
[#1909803] 05.12.12 07:45 · odgovor na: FIN-466864 (#1909107)
Odgovori   +    2
[FIN-466864]
> [Aleister]
> > [FIN-466864]
> > > [Aleister]
> > > > [FIN-466864]
> > > > > [hrvatini]
> > > > > Janša nikdar ni manjkal na sodišču, seveda tega ne piše v Omladini. Vedno se je opravičil zaradi dela pri vodenju vlade, ki tebe vleče iz dreka
> > > >
> > > > me zanima kaj se bi z nekom drugim zgodilo, če bi tkole sodišče špricu....
> > >
> > > Raje se vprašaj, kaj se zgodi takim, ki kar naprej nadlegujejo svojega sodržavljana, pa čeprav je politik. Pojdi vprašat kakega odvetnika, ki se na to spozna.
> >
> > no, če pa smo prišli tako daleč, da bodo politiki začeli tožarti tudi navadne državljane zato, ker jih krtizirajo,pol je pa itak vse v qurzu
> > sliši se pa kot očitna grožnja
> > sej se bom sam utišal se imam preveč rad, da še naprej tratil energijo za to...
> > pa brez zamere in lep pozdrav...

> > verjtno ti je bil to cilj!
>
> Poglej, najprej tečnariš, da mora nekdo delati, tako kot ti misliš, da je prav, čeprav mu je sodišče izostanek opravičilo, potem ti jaz predstavim zadevo, kot jo vidim jaz, da si pravzaprav siten do nekega človeka, ki je politik, potem si pa užaljen. Se opravičujem, če sem te užalila, amapak se moraš zavedati, da nisi edini, ki težiš, da se mora točno določen politik pokoravati vsakemu tečnemu državljanu, čeprav se je v tej zadevi politik že pokoril sodišču in se sodišču opravičil, ti še kar po svoje težiš, da mora biti po tvoje, da mora politik na sodišče, ker si ti tako rekel. Ali ni to tečnarjenje nad nekom?

tko kod vsi ostali se mora tudi točno določen politik odzovati vabilu sodišča, ker če se on ne odziva potem se tudi drugim ni treba al kako?
pol ni za vse enako kar pomeni, da je nekaj v qurzu v tej državi in to je to.
opravičila pa lahko dobi vsak, sam "ne" veljajo...
Opravičila ne more dobiti vsak, ker ni vse opravičljivo. Poleg tega pa ne razumeš, da je to predkazenski postopek in šele zbirajo dokaze. Dokazov pa ni in ni, postopek pa traja že nekaj let, kar je že nerazumno dolgo. Postopek, kjer ni dokazov, se sploh začeti ne bi smel. Potem lahko proti tebi uvedejo kakršenkoli postopek in trdijo, da bodi dokaze dobili, pa ni važno, kolio časa bo postopek trajal. To pa ni več demokratičen postopek in isto je pri tem postopku. Ni bil uveden na podlagi demokratičnih pravil. Zato je skandiranje ulice, da se mora obdolženec za obtožbe brez dokazov javljati na sodišče, čeprav je bil opravičeno odsoten, navaden fašizem. Ljudje v takih dolgih postopkih uvedenih zaradi političnih razlogov, morajo tudi kaj delati in si zaslužiti svoj kruh.
Najbolje je, da se postaviš na njegovo mesto, pa boš videl, če bi bilo tebi pravično, da te preganjajo, ker si ob neznanem času, neznano kje, storil neznano kaj. Niti tega dokaza nimajo, da je sploh kaj storil. Vse je rekla, kazala. Ulica hoče. V resnici hočejo njegovi politični nasprotniki, ker jim ogroža 70 letno oblst, nekateri pa taka nedemokratična obračunavanja podpirate. To kar si ne sme nihče privoščiti s teboj, moraš dovoliti, da se tudi drugim ne sme dogajati. Ker se take stvari hitro izmuznejo iz rok in bomo kmalu vsi na ta način v postopkih. V tem je problem.
Ko obsodiš prvega človeka brez dokazov, si s tem obsodil vse ostale, ki bodo po tej logiki obsojeni nedolžni. Spomni se južnoameriških pogromov. Spomni se pogromov Židov, itd...

Strani: 1 2 3 4 5