Zasebnost

Strani: 1 2 3 4 5 6 7

pomurski sporočil: 1.856
[#2392096] 17.05.14 16:00 · odgovor na: anon-43949 (#2392079)
Odgovori   +    1
Zadnja sprememba: pomurski 17.05.2014 16:02
[sreckos]
> [pomurski]
> > [sreckos]
> > Dejansko je SDS po zdravi pameti edina ustrezna izbira za povprečnega Slovenca. ...
> > Pravkar prebiram knjigo "Kočevski proces"....
> > Vsak je sam svoje nesreče kovač...
>
> Ja vendar je ta tvoja sreča prikovana nekje v zgodovini. Z objokovanjem luzerskih domobrancev in nacijev me pač ne boš prepričal, da je SDS po zdravi pameti edina ustrezna izbira za povprečnega Slovenca.


Žal mi je za to ugotovitev, a tudi ti si navaden luzer, saj ne moreš napisati kaj več o problemu, kot po žabje ponavljati propagandne laži o nekakšnem objokovanju. Videti je, da edino to znaš.
To povojno dogajanje je je biblija sekte SDS, s katero pridete na dan, ko ni drugih argumentov. Kot nek secret weapon pri Mario Bros, ki počisti vse okoli sebe.

V resnici pa ta fasada izgleda obskurno - kot bi mi na cesti ponudili Stražni Stolp.

Česa te je strah zares slišati? Da smo se po 10 letih EPPjev oddaljili od ideala Evrope, v katerega smo vstopali ampak ta EPP pod SDS bo pa res boljši, zdaj pa bo! Res!
FIN-466864 sporočil: 3.316
[#2392097] 17.05.14 16:02 · odgovor na: anon-284823 (#2392077)
Odgovori   +    0
[ctx]
> [kb14]
> > [FIN-466864]
> > takoooo jeeeeeeee
> > živellllll tovarišššš ivan in njeoooovaaaaaaa partijaaaaaaaa sds X3
> >
> > kaj pa meniš, o enopartijskem SDS sistemu z velikim ljubljenim vodjo na čelu
> > a to bi ti blo pa vredi nde...????
>
> Tablete. To si pozabil danes očitno

Temu niti tablete ne pomagajo tudi cel ajmer apaurinov ali prozaca ne -je že tako hudo daleč z njim.
Ga je rdeči hudi duh že čisto obsedel.
taparau se je oglasu...
nauš vrjeu,da na tem svet obstajajo celo tudi druge farbe in sam modrorumene....
in pol sm jst na tabletah.....
zagotovo bi ti morau it se mau pregledat v kako ustanovo...
ti bojo pomagal

aja samo zate:
živela partija SDS in njen veliki ljubljeni vodja ivan X3
skorea@sds.press

Lp
anon-252455 sporočil: 339
[#2392098] 17.05.14 16:06 · odgovor na: anon-305875 (#2392071)
Odgovori   +    4
[Efektfirma]
V begu pred komunizmom gremo v drugi komunizem... SDS je isto ideološko sranje kot komunizem, samo drugo pakovanje, smo včasih rekli... V življenju nisem volil komunista in ga tudi ne bom, raje se izselim iz slovenije... Janša je zadnji Kučanov adut!
Tocno. Jansa in SDS sta cista levica, uspeh tim.slovenske evice pa je bil, da so ga umestili na levo. Meni sploh ni jasno kako je mogoce Janso in SDS smatrati za desnico, ko:

1. Ime ze ime social.... Ne vem, ce se se katera desna stranka imenuje social...
2. Desnico praviloma podpira kapital, ki za njo stoji. Janse in SDS ne podpira kapital.
3. Jansa in SDS se ne zavzema za kapital, razen v besednih floskulah. Ce bi se dejansko zavzemal za kapital ali gospodarstvo, potem bi v zadnjih 5. 6 letih krize ob posameznih primerih (zakonov ali primerov iz gospodarstva) karkoli storil. Kaj je storil samo naprimer ob odpisu delnicarjev in podrejencev.
6. Cerkev. Ne vidim ravno njegovega posebnega odnosa in zavzemanja za krscansko cerkev.
7. Nacionalizem v zmerni obliki. Ok, tu dobi plus.
8. Revansizem ali obracun z nasprotniki, ki je znacilen za levico.
FIN-466864 sporočil: 3.316
[#2392099] 17.05.14 16:08 · odgovor na: anon-43949 (#2392043)
Odgovori   +    0
[sreckos]
> [FIN-466864]
> > [sreckos]
> > > [FIN-466864]
> > > > [hrvatini]
> > > > Važno je, da je Šolteas tretji, to je važno...
> > > > SD bo itak dobil svoje glasove, važno da je Šoltes tretji....
> > > > Da se "prime" ta prevara...Potem bo že, cerarček zdaj še čaka na varanje. Ne bo ga na evrovolitvah, je rezervna opcija...Če se Šoltes ne bo prijel...
> > > > Kako super je biti "podzemlje" v SLO....Vsaka ukana se prime, te slovenske butce je pa res lahko nategnit...
> > >
> > > takoooo jeeeeeeee
> > > živellllll tovarišššš ivan in njeoooovaaaaaaa partijaaaaaaaa sds X3
> > >
> > > kaj pa meniš, o enopartijskem SDS sistemu z velikim ljubljenim vodjo na čelu
> > > a to bi ti blo pa vredi nde...????
> >
> >
> > Za enopartijski sistem z velikim ljubljenim vodjo na čelu se že sedemdeset let zavzema združenje lopovov, ki samo sebe rado imenuje "levica".
> >
> > Tudi izraz "veliki vodja" je navadno podtikanje lastnega cilja svojim političnim nasprotnikom, dejansko "sovražnikom", a trenutno je "dialog" že krepko napredoval - torej so ti nasprotniki že "fašisti", kot lahko tu in tam zasledimo v prevladujočih medijih.
>
> za take stvari se zavzema samo eden, in to je partija sds in njihov veliki ljubljeni vodja in nihče drug....
> sovraštvo pa seje samo eden in ti to zelo dobro veš kdo je to...!


Metoda sejanja sovraštva med ljudmi je standarden pripomoček "naprednih" ("avantgarde") že od leta 1941.
Prav tako metoda krambergizacije s tisoči smrti in še danes nepokopanimi žrtvami njihovih "osvobodilnih" podvigov.
Prav tako metoda podtikanja svojih namenov nekomu drugemu, v tem primeru Janši in SDS (primer Depala vas in montiranje raket na oklepna vozila).
Prav tako gorostasno laganje, zavajanje in sprenevedanje - Goebbels je bil v politiki medijskega prepričevanja pač samo vajenec.

In rezultat tega so tvoji oboleli možgani, revček.
Saj se mi smiliš, ampak zdraviti se moraš sam.
če komu ni pomoči sito ti in tvoj ubogi revček ivan...
ti se lahka smiliš samemu sebi, ker ti niti ne upaš pomisliti na to da je brand-ivan največji nateg kar se ti je zgodil v tvoje življenju...

Lp in začni malo misliti z svojo glavo.
dzoni2k2 sporočil: 679
[#2392100] 17.05.14 16:10 · odgovor na: bc123a (#2391930)
Odgovori   +    12
Zadnja sprememba: dzoni2k2 17.05.2014 16:11
[bc123a]
> [abraxas]
> To je teorija zarote, ki predpostavlja, da obstaja nek centralni štab, ki ustanavlja stranke, menja njihova vodstva, naroča prirejanje anket, naroča objave v "neodvisnih" medijih itd.

Ne samo da desnica ni sposobna ven iz kulta osebnosti in bo najbrz docakala jesen z edinim vecnim liderjem v zaporu, se za pristase bo pogoj da so psihiatricni primerki...

jezus, kaksna stranka. ni cudno, da ne pridete nad 30% na slovenskih volitvah, saj ste dejansko nevarni.
Izvolis nastet stranke v SLO, ki so dosegle bistveno vec kot 30%, kadarkoli?
Thought so.

No razen tista tvoja najljubsa stranka po 45. Tista je vedno dosegla 100%.
anon-294211 sporočil: 281
[#2392101] 17.05.14 16:10
Odgovori   +    2
Če bi kdo garantiral, da se vsi SDS-ovski lopovi umaknejo iz Slovenije pa bi na evropskih volitvah dobili 100% glasov.
anon-271081 sporočil: 192
[#2392103] 17.05.14 16:15 · odgovor na: (#2391968)
Odgovori   +    5
Spoštovani gospod..:) Zaradi zadnjega odstavka tega vašega posta sem se skoraj uscala.. Sedaj pa upam, da niso s čemtraili kej u luft spustil.:)
Lep dan..
bc123a sporočil: 48.253
[#2392113] 17.05.14 16:31 · odgovor na: (#2392094)
Odgovori   +    5
[Petunija1]
> > Takšen, kot bi bili potem tudi dejanski izidi na volitvah. Kolikor vem, so v tujini ankete veliko bolj natančne in je tudi manevrskega prostora za manipulacijo manj.
>
> sl.wikipedia.org/wik...eniji_2011
>
> Spodaj imas tabelo rezultatov javnomnenjskih raziskav. Ninamedia in Delo, obe levicarski trobili sta SDS v zadnjih anketah namerili diametralno nasprotne rezultate. Kako to pase v teorijo zarote?

Ne vem, kaj točno misliš z "diametralno nasprotne rezultate", kolikor jaz vidim, sta obe anketi na prvi dve mesti postavili SDS in Viranta
Se delas neumno? Ena anketa mu je napovedala Jansi 30%, druga pa 17%.
bc123a sporočil: 48.253
[#2392114] 17.05.14 16:33 · odgovor na: dzoni2k2 (#2392100)
Odgovori   +    5
[dzoni2k2]
> jezus, kaksna stranka. ni cudno, da ne pridete nad 30% na slovenskih volitvah, saj ste dejansko nevarni.

Izvolis nastet stranke v SLO, ki so dosegle bistveno vec kot 30%, kadarkoli?
Nobena. Ampak Jansa se vedno upa, da bo dobil na volitvah 60% in zacel "delati red". Sedaj je slo ze tako dalec da se odkrito spravlja v spopad na desnici.
anon-293340 sporočil: 135
[#2392123] 17.05.14 17:25 · odgovor na: anon-184513 (#2391912)
Odgovori   +    13
[odlocno]
He, he, tipično za mazohistično Slovenijo.
Na vrhu všečnih je Zver s stranko pravnomočnega obsojenca.
Je to mazohizem ali upor proti večni komunizem.
Če se prav spomnem, je bil obsojenec tudi nek TITO. 5 let za terorizem. Pa ga nekateri še dandanes častite kot polbožanstvo.
anon-284823 sporočil: 2.300
[#2392128] 17.05.14 17:45 · odgovor na: FIN-466864 (#2392097)
Odgovori   +    7
Zadnja sprememba: anon-284823 17.05.2014 17:59
[FIN-466864]
> [ctx]
> > [kb14]
> > > [FIN-466864]
> > > takoooo jeeeeeeee
> > > živellllll tovarišššš ivan in njeoooovaaaaaaa partijaaaaaaaa sds X3
> > >
> > > kaj pa meniš, o enopartijskem SDS sistemu z velikim ljubljenim vodjo na čelu
> > > a to bi ti blo pa vredi nde...????
> >
> > Tablete. To si pozabil danes očitno
>
> Temu niti tablete ne pomagajo tudi cel ajmer apaurinov ali prozaca ne -je že tako hudo daleč z njim.
> Ga je rdeči hudi duh že čisto obsedel.

taparau se je oglasu...
nauš vrjeu,da na tem svet obstajajo celo tudi druge farbe in sam modrorumene....
in pol sm jst na tabletah.....
zagotovo bi ti morau it se mau pregledat v kako ustanovo...
ti bojo pomagal

aja samo zate:
živela partija SDS in njen veliki ljubljeni vodja ivan X3
skorea@sds.press

Lp
No po tvoje obstaja več barv in te so svetlo rdeča,temnordeča,rdeča RAL3000.Rdeča ral 3001 in 3002 in še več barv.
Edina težava takih je ,da mislijo ,da je demokracija anarhija-drugim paa ponujajo točno to kar so sami in kar sami počno.
Takim primerkom niti elektrošoki ne pomagajo -mogoče kakšni rdeči vrači in coprnice.
Skratka hudo je najti terapijo za tiste ,ki jim okoli glave na metli neprestano brenči Janez Janša s coprniškim klobukom in metlo v barvi SDS-a.
Ubžci-brezupni primeri rdeče možganske kuge,sicerpa tudi norčki imajo pravico živet,a ne?
FIN-466864 sporočil: 3.316
[#2392138] 17.05.14 18:19 · odgovor na: anon-284823 (#2392128)
Odgovori   +    1
[ctx]
> [FIN-466864]
> > [ctx]
> > > [kb14]
> > > > [FIN-466864]
> > > > takoooo jeeeeeeee
> > > > živellllll tovarišššš ivan in njeoooovaaaaaaa partijaaaaaaaa sds X3
> > > >
> > > > kaj pa meniš, o enopartijskem SDS sistemu z velikim ljubljenim vodjo na čelu
> > > > a to bi ti blo pa vredi nde...????
> > >
> > > Tablete. To si pozabil danes očitno
> >
> > Temu niti tablete ne pomagajo tudi cel ajmer apaurinov ali prozaca ne -je že tako hudo daleč z njim.
> > Ga je rdeči hudi duh že čisto obsedel.
>
> taparau se je oglasu...
> nauš vrjeu,da na tem svet obstajajo celo tudi druge farbe in sam modrorumene....
> in pol sm jst na tabletah.....
> zagotovo bi ti morau it se mau pregledat v kako ustanovo...
> ti bojo pomagal
>
> aja samo zate:
> živela partija SDS in njen veliki ljubljeni vodja ivan X3
> skorea@sds.press
>
> Lp

No po tvoje obstaja več barv in te so svetlo rdeča,temnordeča,rdeča RAL3000.Rdeča ral 3001 in 3002 in še več barv.
Edina težava takih je ,da mislijo ,da je demokracija anarhija-drugim paa ponujajo točno to kar so sami in kar sami počno.
Takim primerkom niti elektrošoki ne pomagajo -mogoče kakšni rdeči vrači in coprnice.
Skratka hudo je najti terapijo za tiste ,ki jim okoli glave na metli neprestano brenči Janez Janša s coprniškim klobukom in metlo v barvi SDS-a.
Ubžci-brezupni primeri rdeče možganske kuge,sicerpa tudi norčki imajo pravico živet,a ne?
no takole se bova dogovrila in to je zelo preprosto, ko boš našel en sam post, da koga od po tvoje"komunistov" podpiram ti je vse oprošeno
sicer se mi boš še naprej smilil, da si lahko tako velik tepec...
ivan je zame tanajvečji nateg, ki se je zgodil v zdnjih 20 letih...

aja da ne pozabim, samo zate:
živela partija SDS in njen veliki ljubljeni vodja ivan X3
skorea@sds.press

aja pa še to, pozabu si na metlik rdeč, pa na metalik svetlo rdečo, pa na metalik temno rdečo.....

Lp
anon-178283 sporočil: 370
[#2392140] 17.05.14 18:26 · odgovor na: (#2392133)
Odgovori   +    3
Tudi Ziga Turk ima podobno mnenje: blog.zturk.com/2014/...zorci.html
anon-226535 sporočil: 2.703
[#2392141] 17.05.14 18:31
Odgovori   +    4
Zadnja sprememba: anon-226535 17.05.2014 18:32
problem desnice je jansa. vem, da je tezko si to priznat, vendar suhe stevilke govorijo ravno to.

tisti, ki danes volijo desno zaradi janse, bi volili desno tudi brez njega, medtem ko marsikdo ne voli desno(ne voli) ravno zaradi janse.

jansa je tisti ekstremno profiliran akter, ki polarizira sceno. taki vedno naredijo relativno skodo strani, ki ji pripadajo. vedno in v vsakem kontekstu je tako.

ce pogledamo stevilke rezutatov dosedanjih volitev je jasno, da bi ze samo brez janse desnica vladala veckrat, ali vsaj dlje, kot pa z njim.

po drugi strani je pa sedaj ta sodba vnesla dodaten faktor, namrec taka sodba MORA pri uravnovesenem demokraticnem volilcu sprozit rdec alarm. osebno bom ravno zaradi sodbe prisiljen volit sds tudi v primeru pojave nove desne "normalne" stranke.
anon-184513 sporočil: 3.006
[#2392142] 17.05.14 18:33 · odgovor na: anon-293340 (#2392123)
Odgovori   +    2
[bad brains]
> [odlocno]
> He, he, tipično za mazohistično Slovenijo.
> Na vrhu všečnih je Zver s stranko pravnomočnega obsojenca.
> Je to mazohizem ali upor proti večni komunizem.

Če se prav spomnem, je bil obsojenec tudi nek TITO. 5 let za terorizem. Pa ga nekateri še dandanes častite kot polbožanstvo.
E, bed brains, prav o tem pišem.

Nisi edini, ki ne razume.
Pri nas smo mahnjeni na politične obsodbe in njih obsojence, potem se pa jokamo, zakaj nam gre slabo. Normalni ljudje z normalnimi možgani brez sociopatskih nagnjen niso za nas; med drugim so jih ohranila vsa sodišča.
anon-293268 sporočil: 1.693
[#2392146] 17.05.14 18:53 · odgovor na: (#2392045)
Odgovori   +    1
[denac]
> [mhorva35]
> > , pa ne bodo zavirali nekega Janšo????
>
> Halloooooo,kolega nekega ?????
>
> To zveni precej slabšalno.

Za koga?
JJ ni NEKI nepomembni neznanec.
Neki človek...
Čeprav sem jaz razumel kako si ti mislil.

Običajno bi to bil pomen: tam nekje pri neki niče...
bc123a sporočil: 48.253
[#2392151] 17.05.14 19:17 · odgovor na: (#2392148)
Odgovori   +    4
[Petunija1]
> Se delas neumno? Ena anketa mu je napovedala Jansi 30%, druga pa 17%.

In kaj ima to veze? Ena anketa je upoštevala tudi odgovore "ne vem" in "ne bom šel na volitve", druga pa ne. Za povprečnega volilca je relevatno samo to, komu kaže, da bo zmagal. In ker se je zmaga nasmihala JJ, so bili privrženci levice toliko bolj motivirani za odhod na volitve.
Glede na to, da ocitno ni nobene kombinacije anketnih rezultatov, ki bi ne veljali za manipulirane, zakljucujem s tem, da je moja teza potrjena - SDS zivi od klinicnih paranoikov.
anon-284823 sporočil: 2.300
[#2392155] 17.05.14 19:34 · odgovor na: FIN-466864 (#2392138)
Odgovori   +    10
[FIN-466864]
> [ctx]
> > [FIN-466864]
> > > [ctx]
> > > > [kb14]
> > > > > [FIN-466864]
> > > > > takoooo jeeeeeeee
> > > > > živellllll tovarišššš ivan in njeoooovaaaaaaa partijaaaaaaaa sds X3
> > > > >
> > > > > kaj pa meniš, o enopartijskem SDS sistemu z velikim ljubljenim vodjo na čelu
> > > > > a to bi ti blo pa vredi nde...????
> > > >
> > > > Tablete. To si pozabil danes očitno
> > >
> > > Temu niti tablete ne pomagajo tudi cel ajmer apaurinov ali prozaca ne -je že tako hudo daleč z njim.
> > > Ga je rdeči hudi duh že čisto obsedel.
> >
> > taparau se je oglasu...
> > nauš vrjeu,da na tem svet obstajajo celo tudi druge farbe in sam modrorumene....
> > in pol sm jst na tabletah.....
> > zagotovo bi ti morau it se mau pregledat v kako ustanovo...
> > ti bojo pomagal
> >
> > aja samo zate:
> > živela partija SDS in njen veliki ljubljeni vodja ivan X3
> > skorea@sds.press
> >
> > Lp
>
> No po tvoje obstaja več barv in te so svetlo rdeča,temnordeča,rdeča RAL3000.Rdeča ral 3001 in 3002 in še več barv.
> Edina težava takih je ,da mislijo ,da je demokracija anarhija-drugim paa ponujajo točno to kar so sami in kar sami počno.
> Takim primerkom niti elektrošoki ne pomagajo -mogoče kakšni rdeči vrači in coprnice.
> Skratka hudo je najti terapijo za tiste ,ki jim okoli glave na metli neprestano brenči Janez Janša s coprniškim klobukom in metlo v barvi SDS-a.
> Ubžci-brezupni primeri rdeče možganske kuge,sicerpa tudi norčki imajo pravico živet,a ne?

no takole se bova dogovrila in to je zelo preprosto, ko boš našel en sam post, da koga od po tvoje"komunistov" podpiram ti je vse oprošeno
sicer se mi boš še naprej smilil, da si lahko tako velik tepec...
ivan je zame tanajvečji nateg, ki se je zgodil v zdnjih 20 letih...

aja da ne pozabim, samo zate:
živela partija SDS in njen veliki ljubljeni vodja ivan X3
skorea@sds.press

aja pa še to, pozabu si na metlik rdeč, pa na metalik svetlo rdečo, pa na metalik temno rdečo.....

Lp
Težavo imava drugje,ko boš ti meni dokazal da sem član SDs ali kakšne desne ali leve stranke pa lahko govoriva.
Da si razčistiva zadeve-po prepričanju sem zelo blizu republikancem iz ZDA-zelo daleč o programa SDS,mar ne?
Zanimivo pa vas je gledati levake zato ,ker vam gre Jj tako na živce,skratka gre za bes do onemoglosti.
Seveda pojmujete in kažete ,da je slovenska levica demokracija različnih pogledov medtem ,ko pa je SDS neka partija.
Smešno prodajanje megle to kar se na levici prikazuje kot demokracija je v bistvu anarhija in želja po kraji,seveda se skuša strankarsko disciplino v SD prikazati kot partijsko.
Dragi moj revček,stranka je združenje ljudi enakega mnjenja in kot taka lahko eksistira,lahko v fazi notranjih pogovorov toleriramo mnenja,a ko smo se zadeve zmenili in potrdili jih zagovarjamo brez debate,kdor se s tem ne strinja pač mora iz stranke-tako je v ZDA pri republikancih,v Nemčiji pri CDU,v VB pri torijcih,skratka eno je pogovor in drugo so sklepi ,ki so sprejeti.
Kaj je zate nateg me ne briga.
Največji nateg Slovencev pa je Milan Kučan &F21+Co nobeden človek(niti Hitler) ni naredil toliko škode Slovencem kot on druščina.
In še večji nateg je slovenska levica-ki to ni ampak je to skupina grabežljivih,tatinskih anarhistov,ki se skrivajo za tem pojmom,v resnici pa gre za roparsko tolpo ,kot je še slovenski narod ni imel na grbi.
in kar si pač nemoreš skriti-zakaj?
Če že hočeš,komunuisti ne sovražite nikogar bolj kot tistega ,ki vas spregleda in se obrne proti vam.
By ,the way,tepček,meni je vseeno če Janšo zaprejo jutri,če bo država iz dr....,ampak upaš staviti glavo-da temu ni tako?Pa četudi pozaprejo ves SDS ne?
Tvoja zasvojenost z rdečo ti omejuje trezen in ralen pogled.
anon-163619 sporočil: 1.991
[#2392156] 17.05.14 19:35 · odgovor na: bc123a (#2392151)
Odgovori   +    9
[bc123a]
Glede na to, da ocitno ni nobene kombinacije anketnih rezultatov, ki bi ne veljali za manipulirane, zakljucujem s tem, da je moja teza potrjena - SDS zivi od klinicnih paranoikov.
Sem z gorenjskega za katere velja s'm kmet zabit (franc košir - nam je bil vzor). Pa mi ni glih jasno, kaj si hotel povedati s tem "SDS zivi od klinicnih paranoikov". A bi bil toliko prijazen, pa ratzvetli mojo kratko pamet z vsaj ene tremi argumenti, več ni treba.

p.s. se posujem s pepelom, običajno ne pariram pametnejšim, sploh pa ne tistim, ki pamet uveljavjlajo s svojo glasnostjo!
bc123a sporočil: 48.253
[#2392160] 17.05.14 19:43 · odgovor na: anon-163619 (#2392156)
Odgovori   +    2
Zadnja sprememba: bc123a 17.05.2014 19:44
[nbrane]
> [bc123a]

> Glede na to, da ocitno ni nobene kombinacije anketnih rezultatov, ki bi ne veljali za manipulirane, zakljucujem s tem, da je moja teza potrjena - SDS zivi od klinicnih paranoikov.

Sem z gorenjskega za katere velja s'm kmet zabit (franc košir - nam je bil vzor). Pa mi ni glih jasno, kaj si hotel povedati s tem "SDS zivi od klinicnih paranoikov". A bi bil toliko prijazen, pa ratzvetli mojo kratko pamet z vsaj ene tremi argumenti, več ni treba.
Vprasal sem, kaj bi morale kazati ankete danes, da to ne bi veljalo za zaroto "starih sil", dobil sem pa samo dokazovanje, kako da zarota je, ne glede na procente.

PS. Da razlozim se malo drugace: ce bi Ninamedia ali Delo namerila, da bo SDS pusila na evropskih volitvah, bi verjetno to bila se hujsa zarota starih sil, a ne?
FIN-466864 sporočil: 3.316
[#2392166] 17.05.14 20:10 · odgovor na: anon-284823 (#2392155)
Odgovori   +    0
[ctx]
> [FIN-466864]
> > [ctx]
> > > [FIN-466864]
> > > > [ctx]
> > > > > [kb14]
> > > > > > [FIN-466864]
> > > > > > takoooo jeeeeeeee
> > > > > > živellllll tovarišššš ivan in njeoooovaaaaaaa partijaaaaaaaa sds X3
> > > > > >
> > > > > > kaj pa meniš, o enopartijskem SDS sistemu z velikim ljubljenim vodjo na čelu
> > > > > > a to bi ti blo pa vredi nde...????
> > > > >
> > > > > Tablete. To si pozabil danes očitno
> > > >
> > > > Temu niti tablete ne pomagajo tudi cel ajmer apaurinov ali prozaca ne -je že tako hudo daleč z njim.
> > > > Ga je rdeči hudi duh že čisto obsedel.
> > >
> > > taparau se je oglasu...
> > > nauš vrjeu,da na tem svet obstajajo celo tudi druge farbe in sam modrorumene....
> > > in pol sm jst na tabletah.....
> > > zagotovo bi ti morau it se mau pregledat v kako ustanovo...
> > > ti bojo pomagal
> > >
> > > aja samo zate:
> > > živela partija SDS in njen veliki ljubljeni vodja ivan X3
> > > skorea@sds.press
> > >
> > > Lp
> >
> > No po tvoje obstaja več barv in te so svetlo rdeča,temnordeča,rdeča RAL3000.Rdeča ral 3001 in 3002 in še več barv.
> > Edina težava takih je ,da mislijo ,da je demokracija anarhija-drugim paa ponujajo točno to kar so sami in kar sami počno.
> > Takim primerkom niti elektrošoki ne pomagajo -mogoče kakšni rdeči vrači in coprnice.
> > Skratka hudo je najti terapijo za tiste ,ki jim okoli glave na metli neprestano brenči Janez Janša s coprniškim klobukom in metlo v barvi SDS-a.
> > Ubžci-brezupni primeri rdeče možganske kuge,sicerpa tudi norčki imajo pravico živet,a ne?
>
> no takole se bova dogovrila in to je zelo preprosto, ko boš našel en sam post, da koga od po tvoje"komunistov" podpiram ti je vse oprošeno
> sicer se mi boš še naprej smilil, da si lahko tako velik tepec...
> ivan je zame tanajvečji nateg, ki se je zgodil v zdnjih 20 letih...
>
> aja da ne pozabim, samo zate:
> živela partija SDS in njen veliki ljubljeni vodja ivan X3
> skorea@sds.press
>
> aja pa še to, pozabu si na metlik rdeč, pa na metalik svetlo rdečo, pa na metalik temno rdečo.....
>
> Lp
He,he,he bremčeči Janša na metli okrog glave je huda zadeva še posebej ,če ti brenči še ponoči.
Težavo imava drugje,ko boš ti meni dokazal da sem član SDs ali kakšne desne ali leve stranke pa lahko govoriva.
Da si razčistiva zadeve-po prepričanju sem zelo blizu republikancem iz ZDA-zelo daleč o programa SDS,mar ne?
Zanimivo pa vas je gledati levake zato ,ker vam gre Jj tako na živce,skratka gre za bes do onemoglosti.
Seveda pojmujete in kažete ,da je slovenska levica demokracija različnih pogledov medtem ,ko pa je SDS neka partija.
Smešno prodajanje megle to kar se na levici prikazuje kot demokracija je v bistvu anarhija in želja po kraji,seveda se skuša strankarsko disciplino v SD prikazati kot partijsko.
Dragi moj revček,stranka je združenje ljudi enakega mnjenja in kot taka lahko eksistira,lahko v fazi notranjih pogovorov toleriramo mnenja,a ko smo se zadeve zmenili in potrdili jih zagovarjamo brez debate,kdor se s tem ne strinja pač mora iz stranke-tako je v ZDA pri republikancih,v Nemčiji pri CDU,v VB pri torijcih,skratka eno je pogovor in drugo so sklepi ,ki so sprejeti.
Kaj je zate nateg me ne briga.
Največji nateg Slovencev pa je Milan Kučan &F21+Co nobeden človek(niti Hitler) ni naredil toliko škode Slovencem kot on druščina.
In še večji nateg je slovenska levica-ki to ni ampak je to skupina grabežljivih,tatinskih anarhistov,ki se skrivajo za tem pojmom,v resnici pa gre za roparsko tolpo ,kot je še slovenski narod ni imel na grbi.
in kar si pač nemoreš skriti-zakaj?
Če že hočeš,komunuisti ne sovražite nikogar bolj kot tistega ,ki vas spregleda in se obrne proti vam.
By ,the way,tepček,meni je vseeno če Janšo zaprejo jutri,če bo država iz dr....,ampak upaš staviti glavo-da temu ni tako?Pa četudi pozaprejo ves SDS ne?
Tvoja zasvojenost z rdečo ti omejuje trezen in ralen pogled.
če b biu usaj mau "pametn" pol mi nebi na koncu tega"pamenga"posta spet napisu, da sm komunist in da mi je rdeča farba deformirala možgane itd.
to je samo dokaz, da mam prov kar sem ti že prej napisal....

jaz ne sovražim prav nikogar...!!!

še enkrat;samo eden post mi najdi, da jaz podpiram "komuniste" po tvoje

do takrat pa:

žiavelaaaa partijjjaaaaaaaaa SDS in njen veliki ljubljeni vodja ivan

skorea@sds.press


Lp
XTAXA sporočil: 2.304
[#2392169] 17.05.14 20:16 · odgovor na: anon-226535 (#2392141)
Odgovori   +    9
A veš kaj je problem t.i. desnice (beri antirdečkarjev)?! Da nas imajo mediji za neke ekstremiste, fašiste in podobno. Resnica je diametralno nasprotna. Že na forumu Financ lahko vidiš, kdo je bolj nestrpen. O inteligenci ne bi izgubljal besed.

lp
Robert

PS Moje pobožne želje so, da bi Slovenija imela eno tradicionalno konservativno krščansko-demokratsko stranko (ne komisatelitov ala Tonin in Bogovič). Morda jo bom pa dočakal.
anon-284823 sporočil: 2.300
[#2392173] 17.05.14 20:32 · odgovor na: FIN-466864 (#2392166)
Odgovori   +    5
[FIN-466864]
> [ctx]
> > [FIN-466864]
> > > [ctx]
> > > > [FIN-466864]
> > > > > [ctx]
> > > > > > [kb14]
> > > > > > > [FIN-466864]
> > > > > > > takoooo jeeeeeeee
> > > > > > > živellllll tovarišššš ivan in njeoooovaaaaaaa partijaaaaaaaa sds X3
> > > > > > >
> > > > > > > kaj pa meniš, o enopartijskem SDS sistemu z velikim ljubljenim vodjo na čelu
> > > > > > > a to bi ti blo pa vredi nde...????
> > > > > >
> > > > > > Tablete. To si pozabil danes očitno
> > > > >
> > > > > Temu niti tablete ne pomagajo tudi cel ajmer apaurinov ali prozaca ne -je že tako hudo daleč z njim.
> > > > > Ga je rdeči hudi duh že čisto obsedel.
> > > >
> > > > taparau se je oglasu...
> > > > nauš vrjeu,da na tem svet obstajajo celo tudi druge farbe in sam modrorumene....
> > > > in pol sm jst na tabletah.....
> > > > zagotovo bi ti morau it se mau pregledat v kako ustanovo...
> > > > ti bojo pomagal
> > > >
> > > > aja samo zate:
> > > > živela partija SDS in njen veliki ljubljeni vodja ivan X3
> > > > skorea@sds.press
> > > >
> > > > Lp
> > >
> > > No po tvoje obstaja več barv in te so svetlo rdeča,temnordeča,rdeča RAL3000.Rdeča ral 3001 in 3002 in še več barv.
> > > Edina težava takih je ,da mislijo ,da je demokracija anarhija-drugim paa ponujajo točno to kar so sami in kar sami počno.
> > > Takim primerkom niti elektrošoki ne pomagajo -mogoče kakšni rdeči vrači in coprnice.
> > > Skratka hudo je najti terapijo za tiste ,ki jim okoli glave na metli neprestano brenči Janez Janša s coprniškim klobukom in metlo v barvi SDS-a.
> > > Ubžci-brezupni primeri rdeče možganske kuge,sicerpa tudi norčki imajo pravico živet,a ne?
> >
> > no takole se bova dogovrila in to je zelo preprosto, ko boš našel en sam post, da koga od po tvoje"komunistov" podpiram ti je vse oprošeno
> > sicer se mi boš še naprej smilil, da si lahko tako velik tepec...
> > ivan je zame tanajvečji nateg, ki se je zgodil v zdnjih 20 letih...
> >
> > aja da ne pozabim, samo zate:
> > živela partija SDS in njen veliki ljubljeni vodja ivan X3
> > skorea@sds.press
> >
> > aja pa še to, pozabu si na metlik rdeč, pa na metalik svetlo rdečo, pa na metalik temno rdečo.....
> >
> > Lp
> He,he,he bremčeči Janša na metli okrog glave je huda zadeva še posebej ,če ti brenči še ponoči.
> Težavo imava drugje,ko boš ti meni dokazal da sem član SDs ali kakšne desne ali leve stranke pa lahko govoriva.
> Da si razčistiva zadeve-po prepričanju sem zelo blizu republikancem iz ZDA-zelo daleč o programa SDS,mar ne?
> Zanimivo pa vas je gledati levake zato ,ker vam gre Jj tako na živce,skratka gre za bes do onemoglosti.
> Seveda pojmujete in kažete ,da je slovenska levica demokracija različnih pogledov medtem ,ko pa je SDS neka partija.
> Smešno prodajanje megle to kar se na levici prikazuje kot demokracija je v bistvu anarhija in želja po kraji,seveda se skuša strankarsko disciplino v SD prikazati kot partijsko.
> Dragi moj revček,stranka je združenje ljudi enakega mnjenja in kot taka lahko eksistira,lahko v fazi notranjih pogovorov toleriramo mnenja,a ko smo se zadeve zmenili in potrdili jih zagovarjamo brez debate,kdor se s tem ne strinja pač mora iz stranke-tako je v ZDA pri republikancih,v Nemčiji pri CDU,v VB pri torijcih,skratka eno je pogovor in drugo so sklepi ,ki so sprejeti.
> Kaj je zate nateg me ne briga.
> Največji nateg Slovencev pa je Milan Kučan &F21+Co nobeden človek(niti Hitler) ni naredil toliko škode Slovencem kot on druščina.
> In še večji nateg je slovenska levica-ki to ni ampak je to skupina grabežljivih,tatinskih anarhistov,ki se skrivajo za tem pojmom,v resnici pa gre za roparsko tolpo ,kot je še slovenski narod ni imel na grbi.
> in kar si pač nemoreš skriti-zakaj?
> Če že hočeš,komunuisti ne sovražite nikogar bolj kot tistega ,ki vas spregleda in se obrne proti vam.
> By ,the way,tepček,meni je vseeno če Janšo zaprejo jutri,če bo država iz dr....,ampak upaš staviti glavo-da temu ni tako?Pa četudi pozaprejo ves SDS ne?
> Tvoja zasvojenost z rdečo ti omejuje trezen in ralen pogled.

če b biu usaj mau "pametn" pol mi nebi na koncu tega"pamenga"posta spet napisu, da sm komunist in da mi je rdeča farba deformirala možgane itd.
to je samo dokaz, da mam prov kar sem ti že prej napisal....

jaz ne sovražim prav nikogar...!!!

še enkrat;samo eden post mi najdi, da jaz podpiram "komuniste" po tvoje

do takrat pa:

žiavelaaaa partijjjaaaaaaaaa SDS in njen veliki ljubljeni vodja ivan

skorea@sds.press


Lp
Nisi komunist?
Torej se strinjaš z mano ,da je treba JS -50%, lustracija vseh tistih ,ki so v prejšnjem sistemu imeli moč odločanj(do sekretarja v fabriki)stran z regresi,pobrat vse rdeče privilegije,privatizirati vse razen infrastrukture in 2-3% zdravstva ter šolstva,ukiniti plačane dopuste,zmanjšati dopust na njveč 15 dni in še to neplačan,šolnike na urno postavko ,počitnice niso plačane,prepoved vseh totalitarnih simbolov,podpiraš politiko M Teacher in R Regana,plačilo delavcev po sposobnosti ne izobrazbi,nagrajevanje po spospobnosti in to brez obdavčitve države (13 plača,božičnica,bonusi),prepoved vseh simbolov z zvezdo od NOB.
Torej "tavariš" se strinjava?
Kdo je sedaj rdeč?
Jaz ali ti?
anon-284823 sporočil: 2.300
[#2392189] 17.05.14 21:10 · odgovor na: anon-284823 (#2392173)
Odgovori   +    4
[ctx]
> [FIN-466864]
> > [ctx]
> > > [FIN-466864]
> > > > [ctx]
> > > > > [FIN-466864]
> > > > > > [ctx]
> > > > > > > [kb14]
> > > > > > > > [FIN-466864]
> > > > > > > > takoooo jeeeeeeee
> > > > > > > > živellllll tovarišššš ivan in njeoooovaaaaaaa partijaaaaaaaa sds X3
> > > > > > > >
> > > > > > > > kaj pa meniš, o enopartijskem SDS sistemu z velikim ljubljenim vodjo na čelu
> > > > > > > > a to bi ti blo pa vredi nde...????
> > > > > > >
> > > > > > > Tablete. To si pozabil danes očitno
> > > > > >
> > > > > > Temu niti tablete ne pomagajo tudi cel ajmer apaurinov ali prozaca ne -je že tako hudo daleč z njim.
> > > > > > Ga je rdeči hudi duh že čisto obsedel.
> > > > >
> > > > > taparau se je oglasu...
> > > > > nauš vrjeu,da na tem svet obstajajo celo tudi druge farbe in sam modrorumene....
> > > > > in pol sm jst na tabletah.....
> > > > > zagotovo bi ti morau it se mau pregledat v kako ustanovo...
> > > > > ti bojo pomagal
> > > > >
> > > > > aja samo zate:
> > > > > živela partija SDS in njen veliki ljubljeni vodja ivan X3
> > > > > skorea@sds.press
> > > > >
> > > > > Lp
> > > >
> > > > No po tvoje obstaja več barv in te so svetlo rdeča,temnordeča,rdeča RAL3000.Rdeča ral 3001 in 3002 in še več barv.
> > > > Edina težava takih je ,da mislijo ,da je demokracija anarhija-drugim paa ponujajo točno to kar so sami in kar sami počno.
> > > > Takim primerkom niti elektrošoki ne pomagajo -mogoče kakšni rdeči vrači in coprnice.
> > > > Skratka hudo je najti terapijo za tiste ,ki jim okoli glave na metli neprestano brenči Janez Janša s coprniškim klobukom in metlo v barvi SDS-a.
> > > > Ubžci-brezupni primeri rdeče možganske kuge,sicerpa tudi norčki imajo pravico živet,a ne?
> > >
> > > no takole se bova dogovrila in to je zelo preprosto, ko boš našel en sam post, da koga od po tvoje"komunistov" podpiram ti je vse oprošeno
> > > sicer se mi boš še naprej smilil, da si lahko tako velik tepec...
> > > ivan je zame tanajvečji nateg, ki se je zgodil v zdnjih 20 letih...
> > >
> > > aja da ne pozabim, samo zate:
> > > živela partija SDS in njen veliki ljubljeni vodja ivan X3
> > > skorea@sds.press
> > >
> > > aja pa še to, pozabu si na metlik rdeč, pa na metalik svetlo rdečo, pa na metalik temno rdečo.....
> > >
> > > Lp
> > He,he,he bremčeči Janša na metli okrog glave je huda zadeva še posebej ,če ti brenči še ponoči.
> > Težavo imava drugje,ko boš ti meni dokazal da sem član SDs ali kakšne desne ali leve stranke pa lahko govoriva.
> > Da si razčistiva zadeve-po prepričanju sem zelo blizu republikancem iz ZDA-zelo daleč o programa SDS,mar ne?
> > Zanimivo pa vas je gledati levake zato ,ker vam gre Jj tako na živce,skratka gre za bes do onemoglosti.
> > Seveda pojmujete in kažete ,da je slovenska levica demokracija različnih pogledov medtem ,ko pa je SDS neka partija.
> > Smešno prodajanje megle to kar se na levici prikazuje kot demokracija je v bistvu anarhija in želja po kraji,seveda se skuša strankarsko disciplino v SD prikazati kot partijsko.
> > Dragi moj revček,stranka je združenje ljudi enakega mnjenja in kot taka lahko eksistira,lahko v fazi notranjih pogovorov toleriramo mnenja,a ko smo se zadeve zmenili in potrdili jih zagovarjamo brez debate,kdor se s tem ne strinja pač mora iz stranke-tako je v ZDA pri republikancih,v Nemčiji pri CDU,v VB pri torijcih,skratka eno je pogovor in drugo so sklepi ,ki so sprejeti.
> > Kaj je zate nateg me ne briga.
> > Največji nateg Slovencev pa je Milan Kučan &F21+Co nobeden človek(niti Hitler) ni naredil toliko škode Slovencem kot on druščina.
> > In še večji nateg je slovenska levica-ki to ni ampak je to skupina grabežljivih,tatinskih anarhistov,ki se skrivajo za tem pojmom,v resnici pa gre za roparsko tolpo ,kot je še slovenski narod ni imel na grbi.
> > in kar si pač nemoreš skriti-zakaj?
> > Če že hočeš,komunuisti ne sovražite nikogar bolj kot tistega ,ki vas spregleda in se obrne proti vam.
> > By ,the way,tepček,meni je vseeno če Janšo zaprejo jutri,če bo država iz dr....,ampak upaš staviti glavo-da temu ni tako?Pa četudi pozaprejo ves SDS ne?
> > Tvoja zasvojenost z rdečo ti omejuje trezen in ralen pogled.
>
> če b biu usaj mau "pametn" pol mi nebi na koncu tega"pamenga"posta spet napisu, da sm komunist in da mi je rdeča farba deformirala možgane itd.
> to je samo dokaz, da mam prov kar sem ti že prej napisal....
>
> jaz ne sovražim prav nikogar...!!!
>
> še enkrat;samo eden post mi najdi, da jaz podpiram "komuniste" po tvoje
>
> do takrat pa:
>
> žiavelaaaa partijjjaaaaaaaaa SDS in njen veliki ljubljeni vodja ivan
>
> skorea@sds.press

>
> Lp
Samo vprašanje a pišeš iz S Koreje,no potem razumem tvoje osebne travme.
Nisi komunist?
Torej se strinjaš z mano ,da je treba JS -50%, lustracija vseh tistih ,ki so v prejšnjem sistemu imeli moč odločanj(do sekretarja v fabriki)stran z regresi,pobrat vse rdeče privilegije,privatizirati vse razen infrastrukture in 2-3% zdravstva ter šolstva,ukiniti plačane dopuste,zmanjšati dopust na njveč 15 dni in še to neplačan,šolnike na urno postavko ,počitnice niso plačane,prepoved vseh totalitarnih simbolov,podpiraš politiko M Teacher in R Regana,plačilo delavcev po sposobnosti ne izobrazbi,nagrajevanje po spospobnosti in to brez obdavčitve države (13 plača,božičnica,bonusi),prepoved vseh simbolov z zvezdo od NOB.
Torej "tavariš" se strinjava?
Kdo je sedaj rdeč?
Jaz ali ti?
No,očitno s strinjanjem "tavariša" z mano nebo nič.
Seveda ,če želiš razkriti levake in anarhiste je treba postaviti prava vprašanja,no,tam pa se zatakne.
Jj je le priročen izgovor levakov skupaj z tatinskimi anarhisti(lenuhi)za propaganodo o neki "famozni novi diktaturi" v resnici je ravno obratno levaki pod krinko lažne demokracije in anarhije želijo diktaruro.
Tavariš je prejle omenil ,da nikogar ne sovraži,seveda ne partijci niso mogli nikogar več sovražiti saj so večinoma vse tiste ,ki so jih sovražili justificirali ali pregnali v tujino(in še tam pobijali) tako ,da za sovraženje niso ostali drugi ,kot odpadniki iz njihovih vrst ,ki so spregledali njihove prevare.
A ne ,"tavariš" to pa boli kot hudič,še posebej če ti nedovolijo "zareditve" podganje partijskega sindroma v svojih vrstah-to je za levake vojna napoved.
bc123a sporočil: 48.253
[#2392195] 17.05.14 21:22 · odgovor na: (#2392178)
Odgovori   +    6
Zadnja sprememba: bc123a 17.05.2014 21:31
[minuteman]
No, kdo se upa izpostaviti? Bi se ti, bc?
Absolutno ne, ker imam osebno mnenje, da je situacija se slabsa, kot jo opisujes ti. Ne gre za to, da bi bili problem samo novinarji in neki strici iz ozadja, problem je, da imajo za sabo moc mnozice, ki se s taksnim nacinom strinja in ga podpira, in bi ga podpirala tudi, ce ne bi bilo novinarskih podrepnikov. Zato ker se ji to zdi prav in zato ker enostavno to hocejo.

Da elaboriram: s tem se pa strinjajo in to hocejo, ker je njihova prevladujoca zivljenjska izkusnja da je bilo v socializmu fajn, da so jih po glavi dobili samo "tecnezi" in da je bolje imeti sluzbo kot pa mehcalec v trgovini (mehcalec smo v socializmu kupovali cez mejo). Za namecek imajo ti ljudje se potomstvo, ki mu pripovedujejo pravljice o krasnem socializmu, ko sta se cedila med in mleko, za konec pa navrzejo se, kako jih je Demos nategnil, ko so glasovali za samostojno socialisticno republiko slovenijo na plebiscitu, oni grdi jansa, tolovaj in trgovec z orozjem pa je potem uvedel socializem.

Dodatno pa se mislim (tu se seveda ne bova strinjala), da je veliko teh negativnih lastnosti plebsa skupnih tako levim kot desnim volilcem (vsaj vecini). Liberalci so po moje iz SDS ze zdavnaj zbezali (liberalci v slovenskem pomenu besede, torej klasicna desnica).
anon-293268 sporočil: 1.693
[#2392202] 17.05.14 21:41 · odgovor na: (#2392159)
Odgovori   +    1
[denac]
> [mhorva35]
> > [denac]
> > > [mhorva35]
> > > > , pa ne bodo zavirali nekega Janšo????
> > >
> > > Halloooooo,kolega nekega ?????
> > >
> > > To zveni precej slabšalno.
> >
> > Za koga?
>
> JJ ni NEKI nepomembni neznanec.
> Neki človek...
> Čeprav sem jaz razumel kako si ti mislil.
>
> Običajno bi to bil pomen: tam nekje pri neki niče...

Eni jankovića absolutno ne marajo pa napišejo "Zoki".
Glej kolega, meni Zoki prav pošteno dol visi, tako kot še marsikateri drugi.

Ob tvojem postu mi je tvoj zapis padel v oči in pomislim, da je zapis ravno v nasprotnem pomenu besede dejanskega pomena denaca, ker vem, da ga ceniš. Takšen način naslavljanja- neki, ima v splošni rabi ravno nasprotni-slabšalni pomen. In na to sem te opozoril. Morda te niti ne bi, če ne bi pred 2 dnevoma naletel na pogovorni obračun dveh, kjer eden drugemu zabrusi, da pa njenu ing., neki xy že ne bo solil pameti.
Sicer pa imaš druge vire pa ti naj kateri še svoje arbitrarno mnenje pove- predlagam tasila.
Imam pa eno prošnjo, daj prenehaj me siliti in uvrščati v neko grupacijo ljudi, ki ji jaz ne bom nikoli pripadal, ker so zapravili moje zaupanje in spoštovanje.

Meni lahko kdo "očita" zgolj to, da so mi neka stališča bliže.
anon-305875 sporočil: 1.637
[#2392204] 17.05.14 21:52 · odgovor na: anon-252455 (#2392098)
Odgovori   +    3
SDS in Janša še posebej menjajo prepričanje po vetru...
V času prve Janševe vlade sta se on in njegova stranka zavzemali predvsem za nacionalni interes, da se proda slovensko državno premoženje prijateljskim in najmanj levim "tajkunom".... Danes o tem Janša in SDS nočeta slišati in videti nič oz. pribijata nacionalni interes na križ... Temu se reče dvoličnost in hinavščina...
To je samo ena cvetka s področja gospodarstva. Jih je pa še kar nekaj drugih...
FIN-466864 sporočil: 3.316
[#2392207] 17.05.14 21:53 · odgovor na: anon-284823 (#2392173)
Odgovori   +    1
sam ti res nis čist gladek...
anon-207617 sporočil: 6.899
[#2392211] 17.05.14 22:01 · odgovor na: (#2391968)
Odgovori   +    7
[janezpizdek]
Evo, to, kar sem pisal danes zjutraj tu: forum.finance.si/?m=...871&single

,se potrdi v tem postu komunajzl pameti.
Hehe. Ni ravno dolgo trajalo, da se bolezen komunajzlov, opisana v mojem jutranjem postu, pojavi v vsej svoji bedi tu na forum. Da jaz lahko rečem: Evo, kaj sem vam govoril, hehe.

Glej odobeljen del, kako majster vehementno in napihnjeno samohvali t.i. "levičarsko" stran. Auuuu! Ma, sami bre neki avant-gard-ni in-tele-ktualci toti "levi". Čudo od ljudi.

LP shaman

> [Leffe]
> Na rezultat volitev v EP bo zelo vplivala volilna udeležba. To je tista razlika med napovedano 29 % volino udeležbo in (tu je besedilo članka nejasno in dopušča interpretacije) tistimi (dodatnimi ?) 36%, ki bi se volitev verjetno udelelžili, če bi bile jutri.
>
> Pretekle volitev kažejo, da nižja volilna udeležba koristi desnim strankam, ki imajo bolj zveste volilce, kot levim strankam. Če bo lepo vreme, gredo levi volilci raje na vikend, morje ali gore, kot na volišče.
>
> Zlasti pa je vprašanje ali bo gazda PS uspel mobilizirati Fužine in ostala podobna volilna okolja, da se udeležijo volitev v EP. Na lokalnih in volitvah v DZ mu je doselj uspevalo, evropske teme pa Jankovića in njegovih volilcev praviloma ne zanimajo.

evo udarnega dela:

>Če bo lepo vreme, gredo levi volilci raje na vikend, morje ali gore, kot na volišče.

Seveda seveda, pa še na praizvedbo v Milansko skalo in na premijero na Broadway in mimogredni elitni šopink na Menhetn, de. Ni ga čez 120-dolarski avantgardni pastrami iz mesa goveda Wagyu, na Broadwayu, po praizvedbi Tarzuka Revue v orginialu v Japonščini. Namesto volitev, seveda. Auuuuu! Bruuuhahaha! Kera narcisoidna samopoveličavna patetika.
poveličevanje je res patetika.

Fakt pa je, da imata SDS in NSi (to je naša desnica, ostalo so confuzed motherfuckers in čisti potomci komunistov) zelo fiksirano količino volivcev, in da jima vlado lahko prinese samo razočaranje levičarjev, ki ostanejo doma.

To se je zgodilo 2004, ni pa se zgodilo 2008 in 2011. Ključna sprememba ni bila v podpori sds + nsi (padec iz 370K na 340K v obeh kasnejših datumih), ampak vrnitev levakarjev na volišče, potem ko so leta 2004 izostali.

Komunisti so se leta 2004 NAUČILI, da levosučni lenuhi ostanejo doma, če se jih ne motivira. Drnovškova doba je šla skupaj z njim na luno. To pomeni, da morajo servirati nove obraze. Strokovne, tako rekoč nepolitične, a vendar javnomnenjsko-voditeljske, kako da kažem... ljudi, ki znajo lepo govoriti, na svet pa so privekali iz Kučanove riti - ker psihotik v resnici še vedno hoče komunistično diktaturo, kjer mu oblast diktira barvo wc papirja. Ampak diktator mora bit karizmatičen in lep, ne pa usmrajen in zlajnan. Ne sme biti Rop, kamo li Lukšič. Mora pa biti naš.

Te lekcije naša desnica ne zapopade, pa da jo jebeš. "Kdor nas ne voli zaradi JJ je bedak in nočemo, da nas voli. Ker če bi nas vodil nekdo drug, ne bi bilo nič drugače."

No, bedaki so večina, desnica pa ima zato fiksno količino svojih pametnih volivcev.

Ko bo tudi desnica dojela osnove političnega marketinga, bo lahko iz 370K, doseženih leta 2004 (SDS + NSi), prišla na 450 ali celo 500K, kar bi dalo dobro vlado.

Problem so tudi napačni cilji. Domet desnice ni, da dobijo 60%, si prisvojijo državna podjetja in medije, in srečno vladajo do konca urškinih dni.

Domet desnice v sloveniji je, da dobi vsake tretje volitve, in takrat proda državna podjetja v privat roke, v mandatih nedobljenih volitev pa bremza komunistične neumnosti.

Problem je, da si JJ prizadeva k prvemu, namesto k drugemu cilju. Kar dodatno odvrača volivce.
anon-252741 sporočil: 1
[#2392215] 17.05.14 22:14
Odgovori   +    0
čas vnosa: 17.05.14 21:13
Po najnovejši anketi Dela BO SDS zmagala na evropskih volitvah.
to pa je nepristransko..usaj BI bi napisal

Strani: 1 2 3 4 5 6 7