Zasebnost

Strani: 1 2 3 4

anon-45881 sporočil: 7.327
[#2157954] 27.06.13 16:17 · odgovor na: anon-285917 (#2157910)
Odgovori   +    6
[Seraf]
Tako nekako tolmačim "poseganje v pravice levice". In ja, še enkrat, če jih nekdo ne more uveljavljat, drugi pa lahko, so mu selektivno odvzete. Še kaj kar ni jasno medtem ko se zabavaš z analijami?
Saj veš, kako gre tisto z ASSUME.

Analije? "K'va?"
> WTF? Zakaj bi se odrekal jaz in izključno samo jaz v skupno dobro? A ti zgledam kot Mati Tereza?
Ne vem, lahko, da se motim, ampak slišat si kot nekdo, ki se veliko repenči, ko pa je soočen s posledicami svojega repenčenja začne z "zakaj pa jaz, naj nekdo drug, jaz moram it?" Nekaj takega kot finančni sektor pred in po krizi.
Em, repenči? Kdo pa je vzel v roke sulico in ščit in se odzval na (ne moj) komentar o zmanjševanju pravic? Gledamo v ogledalo in mislimo, da imamo fin razgled?

In še: kot MI se razume skupina ljudi, ki jim je pravica bila dodeljena (ne celotni populaciji). Če je to skupina 1% državljanov, je to pač 1% državljanom. Nobena pravica, razen ustavna, ni garantirana vsem. Da malo plastificiramo: če se postavi kapica na pokojnine na neko mejo, pač kasira omejena skupina ljudi zmanjšanje pravice. Ampak nihče ni izjema. Vsi nad limitom izgube del pravice. To še vedno nismo VSI, smo pa MI (figurativno, jasno, nisem penzioner).
>Sem pa se pripravljen odreči nekaterim svojim "pravicam" (prave, temeljne, trajne pravice so samo ustavne, vse ostale so samo začasne), če se jim odrečemo vsi.
3. člen Ustave RS "Slovenija je pravna in socialna država."
A ti bi se odrekel, če se vsi. Ja prav, jaz pa ne, torej se VSI ne bomo. Ti pa se še vedno lahko, da dokažeš svojo načelnost.
Se ti zajebavaš iz mene, iz sebe ali iz obeh? Daj še enkrat preberi moj prejšnji komentar, potem pa si citiraj Ustavo RS. Preberi ga še 10x, če ga ne razumeš.
Sicer pa, kakšen libertarec pa si, s tem VSI, takoj usta umit.
Zakaj pa bi bil libertarec? Veliko libertarnih pogledov je tudi mojih, ne pa vsi. Se ne pustim zapirati v kletke, kocke, definicije in podobne spone.
> Kar je približno 150.000 parsekov več kot je pripravljen žrtvovat povprečen Slovenec.
Saj pravim prostovoljce rabimo, take, ki bodo s svojim zgledom žrtvovanja pokazali pravo pot. Nekaj takega kot puščavniki, pa Sv. Frančišek pa to... saj veš, kdor veruje bo odrešen.
Uf, jaz prostovoljno že sedaj plačujem dohodnino po najvišji stopnji (ok, nič več najvišji, po vpeljavi Lukšićenkove odiralske reforme Tabogatih(TM)). Prostovoljno plačujem vse davke, težko se jih izogibam, tudi, če bi se jim hotel. Prostovoljno sem izgubil kup pravic po vpeljavi ZUJF - plačujem višji vrtec, nimam otroških doklad, dodatka za veliko družino, nimam kapice na socialne prispevke, ... Pravzaprav sem že ta prostovoljec, ta puščavnik. A naj bom še bolj papeški od papeža?
>And I dare say you're one of them.
You dare a lot of things... in the comfort of your mom's apartment.
Tell that to my bank charging me for the house loan. And to my 3 kids. Sorry, kids, your dad is not actually here, he's over there, tied to your grandmother's apron. Ti si Tarot Milan, bogami. Puštaš dugu kosu, slušaš grupu Vajtsnejk i maštaš sve živo.
> Ne sklicuj se na tuj greh, ko hočeš opravičiti svojega. Does that compute or do I have to draw you a schematic, bi rekel Ron Pearlman.
Do draw, it eases the mind, boosts creativity n'all.
Ne sklicuj se na tuj greh, ko hočeš opravičiti svojega.
Ne sklicuj se na tuj greh, ko hočeš opravičiti svojega.
Ne sklicuj se na tuj greh, ko hočeš opravičiti svojega.
Ne sklicuj se na tuj greh, ko hočeš opravičiti svojega.
Ne sklicuj se na tuj greh, ko hočeš opravičiti svojega.

Bova ponavljala?
anon-285917 sporočil: 621
[#2157980] 27.06.13 16:55 · odgovor na: anon-45881 (#2157954)
Odgovori   +    0
[markoff]
> [Seraf]
> Tako nekako tolmačim "poseganje v pravice levice". In ja, še enkrat, če jih nekdo ne more uveljavljat, drugi pa lahko, so mu selektivno odvzete. Še kaj kar ni jasno medtem ko se zabavaš z analijami?
> Saj veš, kako gre tisto z ASSUME.
Ne, ne vem. Jaz sem odgovarjal nekomu drugemu, zakaj se ti sicer vsajaš pa tudi ne vem.
Analije? "K'va?"
z analnostmi, rit, ass... in druge sočne, ki vrejo iz tvoje tipkovnice.

> > WTF? Zakaj bi se odrekal jaz in izključno samo jaz v skupno dobro? A ti zgledam kot Mati Tereza?
> Ne vem, lahko, da se motim, ampak slišat si kot nekdo, ki se veliko repenči, ko pa je soočen s posledicami svojega repenčenja začne z "zakaj pa jaz, naj nekdo drug, jaz moram it?" Nekaj takega kot finančni sektor pred in po krizi.

Em, repenči? Kdo pa je vzel v roke sulico in ščit in se odzval na (ne moj) komentar o zmanjševanju pravic? Gledamo v ogledalo in mislimo, da imamo fin razgled?
Točno tako, ti se vsajaš na moj komentar nekomu drugemu, ne obratno. Ogledala so tudi fajn, vsakemu svojega.
> >Sem pa se pripravljen odreči nekaterim svojim "pravicam" (prave, temeljne, trajne pravice so samo ustavne, vse ostale so samo začasne), če se jim odrečemo vsi.
Good for you. Jaz pač ne.
> 3. člen Ustave RS "Slovenija je pravna in socialna država."
> A ti bi se odrekel, če se vsi. Ja prav, jaz pa ne, torej se VSI ne bomo. Ti pa se še vedno lahko, da dokažeš svojo načelnost.

Se ti zajebavaš iz mene, iz sebe ali iz obeh?
Večinoma iz libertarcev, sdsovcev in neoliberalcev, včasih pa tudi iz drugih, če je prilika.
Uf, jaz prostovoljno že sedaj plačujem dohodnino po najvišji stopnji (ok, nič več najvišji, po vpeljavi Lukšićenkove odiralske reforme Tabogatih(TM)). Prostovoljno plačujem vse davke, težko se jih izogibam, tudi, če bi se jim hotel. Prostovoljno sem izgubil kup pravic po vpeljavi ZUJF - plačujem višji vrtec, nimam otroških doklad, dodatka za veliko družino, nimam kapice na socialne prispevke, ... Pravzaprav sem že ta prostovoljec, ta puščavnik. A naj bom še bolj papeški od papeža?
Seveda, vrednostni sistem ti zapoveduje, da moraš it dol vsaj do najrevnejšega Kitajca, še bolje pa, če greš še nižje.
Tell that to my bank charging me for the house loan. And to my 3 kids. Sorry, kids, your dad is not actually here, he's over there, tied to your grandmother's apron. Ti si Tarot Milan, bogami. Puštaš dugu kosu, slušaš grupu Vajtsnejk i maštaš sve živo.
Priznam, nasmejal si me.
> > Ne sklicuj se na tuj greh, ko hočeš opravičiti svojega. Does that compute or do I have to draw you a schematic, bi rekel Ron Pearlman.
> Do draw, it eases the mind, boosts creativity n'all.

Ne sklicuj se na tuj greh, ko hočeš opravičiti svojega.
Ne sklicuj se na tuj greh, ko hočeš opravičiti svojega.
Ne sklicuj se na tuj greh, ko hočeš opravičiti svojega.
Ne sklicuj se na tuj greh, ko hočeš opravičiti svojega.
Ne sklicuj se na tuj greh, ko hočeš opravičiti svojega.

Bova ponavljala?
no, preden bova, mi povej vsaj to, na katerega se sklicujem in potem katerega s tem opravičujem?
anon-298036 sporočil: 56
[#2158061] 27.06.13 19:12 · odgovor na: Endimion (#2157907)
Odgovori   +    1
Kakorkoli.. primanjkljaj smo računovodsko prestavili iz enega leta v drugo.

Rezultat za obe letu skup pa bi bil enak pod eno ali drugo vlado.


Dobro,pa kaj se potem AB tolk hvali ob 100-ti dnevnici v vladi...in kako se hvali,kaj je naredila...flancanje,flanca,fla...kot star kopirni stroj(tako šturlave babe, jst še nism slišu)

In to je zanjo uspeh??..pssss
Bolš da je tiho,da je še kakšen ne sliši...
uross sporočil: 105
[#2158106] 27.06.13 20:40 · odgovor na: anon-28393 (#2157900)
Odgovori   +    0
Zacelo se je...evo odgovora: Nova pravila določajo, da bodo pri prevzemanju bremena pri reševanju bank delničarji, upniki, varčevalci z več kot 100 tisoč evri na računu in nacionalni skladi iz prispevkov bank na vrsti pred davkoplačevalci. Vloge pod 100 tisoč evri bodo nedotakljive.
uross sporočil: 105
[#2158107] 27.06.13 20:43 · odgovor na: anon-28393 (#2157900)
Odgovori   +    1
Bodite pozorni VSI ki poslujete preko NLB z vsotami vecjimi od 100.000 Eur...evo zacelo se je tukaj je odgovor: Nova pravila določajo, da bodo pri prevzemanju bremena pri reševanju bank delničarji, upniki, varčevalci z več kot 100 tisoč evri na računu in nacionalni skladi iz prispevkov bank na vrsti pred davkoplačevalci. Vloge pod 100 tisoč evri bodo nedotakljive.
depersin sporočil: 10.224
[#2158369] 28.06.13 09:41 · odgovor na: anon-285917 (#2157915)
Odgovori   +    0
[Seraf]
> [depersin]
> To sojenje je bilo politično, to je dejstvo. S tem se strinjajo dvojni doktor in predavatelj na Harvardu, Čeferin, Krivic...
A to uni dupli doktor, ki je s SDS povezan vsaj toliko kot tvoj ata s tvojo mamo?
Saj mi je jasno, da boš vsakega, ki se ne strinja z obsodbo poskušal diskreditirati. Še vedno bolj verjamem pravniku s Harvarda, kot pa našim kvazi opravičevalcem sodbe.
anon-285917 sporočil: 621
[#2158406] 28.06.13 10:00 · odgovor na: depersin (#2158369)
Odgovori   +    0
[depersin]
> [Seraf]
> > [depersin]
> > To sojenje je bilo politično, to je dejstvo. S tem se strinjajo dvojni doktor in predavatelj na Harvardu, Čeferin, Krivic...
> A to uni dupli doktor, ki je s SDS povezan vsaj toliko kot tvoj ata s tvojo mamo?

Saj mi je jasno, da boš vsakega, ki se ne strinja z obsodbo poskušal diskreditirati.
Čaki a ne počnete sdsovci tega non stop, strici pa tete, pa ozadja, pa ta je vnuk svojega deda, uni je mož svoje žene tretji je stric svojemu nečaku...
Še vedno bolj verjamem pravniku s Harvarda, kot pa našim kvazi opravičevalcem sodbe.
Jaz pa sluzavcem, ki imajo v zadevi svoj interes in niso videli ne dokaznega gradiva ne sodbe, ne verjamem, ne glede na to kam spadajo.
anon-285917 sporočil: 621
[#2158413] 28.06.13 10:07 · odgovor na: (#2158175)
Odgovori   +    0
[denac]
> [Seraf]
> > [depersin]
> > > [Seraf]
> > > Glej, če ste njegovi volilci nepismeni in neizobraženi še ne pomeni, da so ostali funkcionalno nepismeni.
> >
> > Volivci Jankoviča ste nepismeni in neizobraženi in funkcionalno nepismeni.
> >
> > > Strinjam se, Slovenski fenomen je, da človek, ki je že tolikokrat zamenjal ploščo, se 10 obrnil po vetru, se že tolikokrat zlagal, kradel direkt iz našega žepa... dobi skoraj 30%.
> >
> > Res je. Jankovič je res taka velika baraba, pa ga ljudje volite.
> >
> > > Neverjetno je, da mu 30% volilcev kupi povsem enostavno preverljive laži, ki jih trosi.
> >
> > Vprašaj, zakaj kupiš Jankovičeve preverljive laži.
>
> Ne vem zakaj to meni govoriš, jaz ne stojim pred sodiščem in vreščim, da je sojenje kateremukoli politiku politično sojenje.
>
> Jankovič je posledica Janše! prej kot bosta oba v zaporu, bolje bo za nas.

Janković je posledica Kučana.
Zagarantiram ti, da Janša ni kriv, da je zdajle ura točno 23:15
Ne Kučan je.
depersin sporočil: 10.224
[#2158524] 28.06.13 11:11 · odgovor na: anon-285917 (#2158406)
Odgovori   +    0
[Seraf]
> [depersin]
> Saj mi je jasno, da boš vsakega, ki se ne strinja z obsodbo poskušal diskreditirati.
Čaki a ne počnete sdsovci tega non stop, strici pa tete, pa ozadja, pa ta je vnuk svojega deda, uni je mož svoje žene tretji je stric svojemu nečaku...
Jaz nisem SDS-ovec in ne, tega tudi SDSovci ne počnejo. Strici iz ozadja so pa dejstvo in če te moti to, da razkrijejo sorodstvene in prijateljske povezave, ki lahko vplivajo na objektivnost raznih razsodb, je pa tvoj problem.

V demokratičnih državah se poskrbi, da teh dvomov ni.
Jaz pa sluzavcem, ki imajo v zadevi svoj interes in niso videli ne dokaznega gradiva ne sodbe, ne verjamem, ne glede na to kam spadajo.
Ne. Ti verjameš tistim, ki zagovarjajo sodbo, ne pa tistim, ki jo kritizirajo. Postopek, obtožni predlog in razsodba so pa na voljo vsem.
anon-285917 sporočil: 621
[#2158548] 28.06.13 11:26 · odgovor na: depersin (#2158524)
Odgovori   +    0
Zadnja sprememba: anon-285917 28.06.2013 11:31
[depersin]
> [Seraf]
> > [depersin]
> > Saj mi je jasno, da boš vsakega, ki se ne strinja z obsodbo poskušal diskreditirati.
> Čaki a ne počnete sdsovci tega non stop, strici pa tete, pa ozadja, pa ta je vnuk svojega deda, uni je mož svoje žene tretji je stric svojemu nečaku...

Jaz nisem SDS-ovec...
Zakaj je vse simpatizerje sds sram priznat, da so simpatizerji sds. Ma dajte si že izvolit nekoga, ki ni paranoični sociopat, da vas ne bo več sram.
... in ne, tega tudi SDSovci ne počnejo. Strici iz ozadja so pa dejstvo in če te moti to, da razkrijejo sorodstvene in prijateljske povezave, ki lahko vplivajo na objektivnost raznih razsodb, je pa tvoj problem.
Čaki zdaj se moraš odločit a počnejo to al ne počnejo.

V demokratičnih državah se poskrbi, da teh dvomov ni.
Tudi obsojenci in drugi preprodajalci orožja ne histerizirajo 15% volilnega telesa.

> Jaz pa sluzavcem, ki imajo v zadevi svoj interes in niso videli ne dokaznega gradiva ne sodbe, ne verjamem, ne glede na to kam spadajo.

Ne. Ti verjameš tistim, ki zagovarjajo sodbo, ne pa tistim, ki jo kritizirajo. Postopek, obtožni predlog in razsodba so pa na voljo vsem.
Krivicu verjamem, in prav Krivic je omenjenega sluzavca postavil tja kamor sodi. Če si seveda bral, kar je napisal.
depersin sporočil: 10.224
[#2158629] 28.06.13 12:31 · odgovor na: anon-285917 (#2158548)
Odgovori   +    0
[Seraf]
> [depersin]
> Jaz nisem SDS-ovec...
Zakaj je vse simpatizerje sds sram priznat, da so simpatizerji sds.
Zak komunajzerji vsakega, ki se ne strinja z vami proglasi za člana - ne za simpatizerja SDS? In zakaj moraš biti eno ali drugo ali komunajzer, če se ne strinjaš, si pa SDS-ovec.
Ma dajte si že izvolit nekoga, ki ni paranoični sociopat, da vas ne bo več sram.
A ti spet o Jankoviču? Zakaj te je strah priznati, da ga imaš rad?
Tudi obsojenci in drugi preprodajalci orožja ne histerizirajo 15% volilnega telesa.
Ker politično ne sodijo politični opoziciji, kot to počnejo pri nas - z namenom znebiti se opozicije.
Krivicu verjamem, in prav Krivic je omenjenega sluzavca postavil tja kamor sodi. Če si seveda bral, kar je napisal.
Ravno obratno je. Krivic ga ni nikomor postavil, ampak zdaj le brani svoj ego okrog enega člena, pa sam sebe postavlja v protislovja.

Boli te, ker ugledni pravni strokovnjaki kritizirajo sodbo - tudi Krivic jo kritizira.
anon-285917 sporočil: 621
[#2158659] 28.06.13 12:55 · odgovor na: depersin (#2158629)
Odgovori   +    0
[depersin]
> [Seraf]
> > [depersin]
> > Jaz nisem SDS-ovec...
> Zakaj je vse simpatizerje sds sram priznat, da so simpatizerji sds.

Zak komunajzerji vsakega, ki se ne strinja z vami proglasi za člana - ne za simpatizerja SDS? In zakaj moraš biti eno ali drugo ali komunajzer, če se ne strinjaš, si pa SDS-ovec.
Če govori kot SDSovec in zgleda kot SDSovec, naj te ne zavede, res je SDSovec.
> Ma dajte si že izvolit nekoga, ki ni paranoični sociopat, da vas ne bo več sram.
A ti spet o Jankoviču? Zakaj te je strah priznati, da ga imaš rad?
Najraje ga imam v čuzi, a boš zanj tudi protestiral pred sodiščem? A bo to tudi zarota?
> Tudi obsojenci in drugi preprodajalci orožja ne histerizirajo 15% volilnega telesa.
Ker politično ne sodijo politični opoziciji, kot to počnejo pri nas - z namenom znebiti se opozicije.
Pa ja, cel svet je zarota proti brezmadežnemu. Kučan je iz svojega žepa plačal podkupnine, samo zato, da bi velikega evropejca namočil.
> Krivicu verjamem, in prav Krivic je omenjenega sluzavca postavil tja kamor sodi. Če si seveda bral, kar je napisal.
Ravno obratno je. Krivic ga ni nikomor postavil, ampak zdaj le brani svoj ego okrog enega člena, pa sam sebe postavlja v protislovja.
Krivic je sluzavega postavil v kot.
Boli te, ker ugledni pravni strokovnjaki kritizirajo sodbo -
Boli mene kdo kritizira sodbo še preden jo je videl. Preprodajalec orožja je gotov.
tudi Krivic jo kritizira.
A s tem tudi svoj ego brani?
depersin sporočil: 10.224
[#2158678] 28.06.13 13:09 · odgovor na: anon-285917 (#2158659)
Odgovori   +    0
[Seraf]
> [depersin]
> Zak komunajzerji vsakega, ki se ne strinja z vami proglasi za člana - ne za simpatizerja SDS? In zakaj moraš biti eno ali drugo ali komunajzer, če se ne strinjaš, si pa SDS-ovec.
Če govori kot SDSovec in zgleda kot SDSovec, naj te ne zavede, res je SDSovec.
Če govori drugače, kot ti misliš, ga označiš za SDS-ovca. Ti si pa Kučanovec in Jakovičevec.
> A ti spet o Jankoviču? Zakaj te je strah priznati, da ga imaš rad?
Najraje ga imam v čuzi, a boš zanj tudi protestiral pred sodiščem? A bo to tudi zarota?
Ti imaš rad Jankoviča, zakaj se tega sramuješ? A z besedo čuza misliš ljubljanski magistrat?
Pa ja, cel svet je zarota proti brezmadežnemu.
Tvoje norčevanje kvečjemu kaže, da si zatrapan v Jankoviča in Kučana. Pri nas smo imeli politični proces proti voditelju opozicije. Obsojen je bil brez dokazov.
> Boli te, ker ugledni pravni strokovnjaki kritizirajo sodbo -
Boli mene kdo kritizira sodbo še preden jo je videl.
Tebe boli, ker je več kot očitno, da je šlo za politično sodbo - brez dokazov.
Preprodajalec orožja je gotov.
Torej je zate Kučan gotov? Pa tako rad ga imaš.
anon-285917 sporočil: 621
[#2158792] 28.06.13 14:59 · odgovor na: depersin (#2158678)
Odgovori   +    0
[depersin]
> [Seraf]
> > [depersin]
> > Zak komunajzerji vsakega, ki se ne strinja z vami proglasi za člana - ne za simpatizerja SDS? In zakaj moraš biti eno ali drugo ali komunajzer, če se ne strinjaš, si pa SDS-ovec.
> Če govori kot SDSovec in zgleda kot SDSovec, naj te ne zavede, res je SDSovec.

Če govori drugače, kot ti misliš, ga označiš za SDS-ovca. Ti si pa Kučanovec in Jakovičevec.

> > A ti spet o Jankoviču? Zakaj te je strah priznati, da ga imaš rad?
> Najraje ga imam v čuzi, a boš zanj tudi protestiral pred sodiščem? A bo to tudi zarota?

Ti imaš rad Jankoviča, zakaj se tega sramuješ? A z besedo čuza misliš ljubljanski magistrat?

> Pa ja, cel svet je zarota proti brezmadežnemu.

Tvoje norčevanje kvečjemu kaže, da si zatrapan v Jankoviča in Kučana. Pri nas smo imeli politični proces proti voditelju opozicije. Obsojen je bil brez dokazov.

> > Boli te, ker ugledni pravni strokovnjaki kritizirajo sodbo -
> Boli mene kdo kritizira sodbo še preden jo je videl.

Tebe boli, ker je več kot očitno, da je šlo za politično sodbo - brez dokazov.

> Preprodajalec orožja je gotov.

Torej je zate Kučan gotov? Pa tako rad ga imaš.
Išče se:

1. SDSovec, ki ne misli, da za vsem stoji Kučan.
2. SDSovec, ki se je kdaj strinjal s kritiko JJ (pozor, velja tudi, če si je kasneje premislil).
3. SDSovec, ki ne misli, da je nestrinjanje s politiko JJ enako podpiranje Kučana?
4. Ok ta je ZF pa vseeno poskusimo, SDSvec, ki dopušča možnost, da JJ ni brezmadežen.
depersin sporočil: 10.224
[#2159332] 29.06.13 15:50 · odgovor na: anon-285917 (#2158792)
Odgovori   +    0
[Seraf]
Išče se:
1. Levak, ki ne misli, da je za vse slabo v Sloveniki kriv Janša
2. Levak, ki bi se kdaj strinjak s kritiko Kučana
3. Levak, ki ne misli, da je nestrinjanje s politiko Kučana enako podpiranje Janše.
4. Levak, ki dopušča možnost, da Kučan ni brezmadežen.
anon-285917 sporočil: 621
[#2159991] 01.07.13 10:13 · odgovor na: depersin (#2159332)
Odgovori   +    0
[depersin]
> [Seraf]
> Išče se:

1. Levak, ki ne misli, da je za vse slabo v Sloveniki kriv Janša
2. Levak, ki bi se kdaj strinjak s kritiko Kučana
3. Levak, ki ne misli, da je nestrinjanje s politiko Kučana enako podpiranje Janše.
4. Levak, ki dopušča možnost, da Kučan ni brezmadežen.
Skratka, ti nisi ta, ki se išče?
depersin sporočil: 10.224
[#2160014] 01.07.13 10:38 · odgovor na: anon-285917 (#2159991)
Odgovori   +    0
[Seraf]
> [depersin]
> > [Seraf]
> > Išče se:
>
> 1. Levak, ki ne misli, da je za vse slabo v Sloveniki kriv Janša
> 2. Levak, ki bi se kdaj strinjak s kritiko Kučana
> 3. Levak, ki ne misli, da je nestrinjanje s politiko Kučana enako podpiranje Janše.
> 4. Levak, ki dopušča možnost, da Kučan ni brezmadežen.
Skratka, ti nisi ta, ki se išče?
Ti nisi tak levak, ki se išče.
anon-285917 sporočil: 621
[#2160108] 01.07.13 11:34 · odgovor na: depersin (#2160014)
Odgovori   +    0
[depersin]
> [Seraf]
> > [depersin]
> > > [Seraf]
> > > Išče se:
> >
> > 1. Levak, ki ne misli, da je za vse slabo v Sloveniki kriv Janša
> > 2. Levak, ki bi se kdaj strinjak s kritiko Kučana
> > 3. Levak, ki ne misli, da je nestrinjanje s politiko Kučana enako podpiranje Janše.
> > 4. Levak, ki dopušča možnost, da Kučan ni brezmadežen.
> Skratka, ti nisi ta, ki se išče?

Ti nisi tak levak, ki se išče.
Stari, mulci v peskovnikih imajo več domišljije pri odgovorih. A nisi mal prestar za peskovnik?
depersin sporočil: 10.224
[#2160148] 01.07.13 12:07 · odgovor na: anon-285917 (#2160108)
Odgovori   +    0
[Seraf]
Stari, mulci v peskovnikih imajo več domišljije pri odgovorih. A nisi mal prestar za peskovnik?
A za tvoj peskovnik, kjer se kujaš?
anon-285917 sporočil: 621
[#2160158] 01.07.13 12:16 · odgovor na: depersin (#2160148)
Odgovori   +    0
[depersin]
> [Seraf]
> Stari, mulci v peskovnikih imajo več domišljije pri odgovorih. A nisi mal prestar za peskovnik?

A za tvoj peskovnik, kjer se kujaš?
Res je, za moj peskovnik si s svojimi "ne ti si" odgovori predolgočasen. Srečno!
depersin sporočil: 10.224
[#2160186] 01.07.13 12:51 · odgovor na: anon-285917 (#2160158)
Odgovori   +    0
[Seraf]
> A za tvoj peskovnik, kjer se kujaš?
Res je, za moj peskovnik si s svojimi "ne ti si" odgovori predolgočasen. Srečno!
Saj sem vedel, da se kujaš.

Strani: 1 2 3 4