1 ura
SK Hynix prehitel Samsung in postal najvrednejše podjetje v Južni Koreji
2 uri
Lea Cok: Ko prostovoljstvo z majhnimi dejanji ustvarja velike spremembe (Oglas)
2 uri
ZDA in Iran poročata o »napredku« v pogovorih, cilj je ohraniti odprto Hormuško ožino
3 ure
Ko za mizo sedi občutno preveč gostov
3 ure
Humanoidni roboti: nova vstopna točka za kibernetske napade (Oglas)
7 ur
Delnica NLB: zakaj je Josip zaslužil skoraj štiri tisoč evrov več od Janeza?
7 ur
JP Morgan: Nižje cene nafte lahko dajo zagon evropskim delnicam
7 ur
20 rastočih delnic, ki jih je mogoče kupiti po podpovprečnih večkratnikih
7 ur
Podjetniki in davčni svetovalci sprašujejo, šef Fursa odgovarja: Tako bomo delali po novem
7 ur
Nova obveznost delodajalcev pri dodatnem pokojninskem zavarovanju: rok je, kazni ni
7 ur
Spletno nakupovanje: bo gumb »dodaj v košarico« izumrl?
7 ur
»Ne moremo vas zaščititi. Lahko pa vas pripravimo, da preživite napad.«
13 ur
OMODA 7: hibridni SUV z bogato opremo in osemletno garancijo (Oglas)
13 ur
Vance o novih odnosih med ZDA in Iranom, Trump pa znova zagrozil z napadi 3
14 ur
Najbolj brani članki danes
16 ur
Viva podkast Atopijski dermatitis: naporna in podcenjena bolezen (PRO)
17 ur
Darko Muženič naj bi jutri odšel z vrha NPU-ja, namesto njega prihaja Borut Franca
22 ur
TOP ČLANKI - Kaj danes berete
22 ur
Od pandemije do družbe utrujenosti: dosegli smo dobo, v kateri se izgublja človečnost
1 dan
Je britanski premier Starmer vendarle pripravljen odstopiti? 1

Izbrani forum: Glavni forum

Izbrana tema: članek Zaradi okvare tiskarne Finance.si odprte

Strani: 1 2 3 4

anon-15715 sporočil: 6.084
[#954390] 12.10.10 13:43 · odgovor na: Gustl (#954330)
Odgovori   +    2
Zadnja sprememba: anon-15715 12.10.2010 13:47
[Gustl]
> [Dudek]
> No, ker sem ta "dogodek" prvi omenil in to večkrat, naj pojasnim. V spominu imam, da ste enkrat pred leti v redakciji "proslavljali" oziroma imeli prijateljsko srečanje z ZJ... to je moglo biti precej let nazaj. Zdaj sem po arhivu člankov in foruma iskal nekaj na to temo in ne najdem... je možno da ste umaknili ?:) Sanjal nisem... kdaj ste nazadnje imeli pečenega prašiča, se mogoče spomniš..ti ga zagotovo nisi bil vesel ? Ne mi samo rečt, da se bom moral opravičit :(

Mislim, da se ti ne bo treba. Hm, prašič. Sicer sem vege :), ampak po spominu je pa to bila proslava Franklovega 40 RD in nekih prelomnic Financ (mislim da 10.000 naročnikov) v KMŠ pred 5 leti, tam je bilo v prvem delu programa precej managerjev večjih firm in če se ne motim, je takrat ZJ prinesel odojka.
No, jaz sem si zapomnil prašiča, zokija ( pazi, spredaj je vejica ), rojstni dan in redakcijo. Če bi šlo za to, kaj praviš (KMŠ ni redakcija) , potem ni prav če pišem o rojstnem dnevu zokija v redakciji in bi opravičilo bilo zelo na mestu.

Ampak, o tem dogodku ne najdem ničesar podobnega med članki in na forumu. Pa bi moralo biti, ker se nisem izmislil in sem nekje moral prebrati. Še google nič ne ve o tem.
anon-220749 sporočil: 2.549
[#954394] 12.10.10 13:44 · odgovor na: anon-124452 (#954092)
Odgovori   +    7
Zadnja sprememba: anon-220749 12.10.2010 13:47
[yuslocan]
Finance nimajo kaj za odpreti in pokazati , vsebine ni.

Finance so že dolgo, dolgo v OKVARI.

Finance so trobilo ene politične opcije.

Finance nimajo kredibilnosti, sodijo v rumeni tisk.

Tudi če popravite tiskarno Finance.si ne boste nič boljši.
Ideal je seveda po vzoru Kube samo 1 dovoljen časopis.

Seveda bi se yuslocan takoj strinjal s tem, da se v Sloveniji prepovedo vsi mediji, vključno z internetom, dovoljen je pa le 1 časopis z imenom Zoki News katega morajo otroci v šolah dnevno recitirati.
Gustl sporočil: 13.678
[#954403] 12.10.10 13:47 · odgovor na: anon-15715 (#954390)
Odgovori   +    1
[Dudek]
No, jaz sem si zapomnil prašiča, zokija ( pazi, spredaj je vejica ), rojstni dan in redakcijo. Če bi šlo za to, kaj praviš KMŠ "" redakcija , potem ni prav če pišem o rojstnem dnevu zokija v redakciji in bi opravičilo bilo zelo na mestu.

Ampak, o tem dogodku ne najdem ničesar podobnega med članki in na forumu. Pa bi moralo biti, ker se nisem izmislil in sem nekje moral prebrati. Še google nič ne ve o tem.

Ne vem, če smo o tem kaj pisali. Morda je bilo kaj zajebancije na forumu. Smo imeli pa ravno takrat enkrat tisto večjo težavo z diski, ko nam je poraziralo pol leta člankov in foruma. Morda je tam bilo kaj.
Gustl sporočil: 13.678
[#954409] 12.10.10 13:51 · odgovor na: anon-24983 (#954406)
Odgovori   +    5
[fiston]
> Domobranac pa ti si degeneriran....
Bla, bla, bla..zapiram temo, ker se mi ne da tega poslušat v vsaki temi...

Strani: 1 2 3 4


vm-qetesh