Zasebnost

Izbrani forum: Glavni forum

Izbrana tema: članek Župan Janković z nasmehom zvišal stroške podjetnikom

Teme v drugih forumih o teh vsebini:   Nepremičnine (1)

Strani: 1 2 3

novica sporočil: 5.397
[#614071] 22.10.09 11:22 · odgovor na: anon-116290 (#614062)
Odgovori   +    0

kodka je napisal(a):
Janković je prvi čefur, ki vodi Ljubljano. Od nemcev smo prišli pod srbe. Jebat ga. Moje glavno mesto je Dunaj, ne Ljubljana. Mafija v Ljubljani je tolk razbohotena, da samo mafijec lahko vlada. Drugega bi že mafija spravila nekam. Zato se že učim nemščine, da grem živet v mojo prestolnico Dunaj. Komaj čakam.
 
pa ti si kot purgerji...tudi zanje je dunaj center sveta. :)
novica
klemenstp sporočil: 2.568
[#614092] 22.10.09 11:39
Odgovori   +    1
jaz sem avtohtoni žabar in lahko zapišem da je res Ljubljana totalno razrita in je prav da se dela. je pa ena stvar zanimiva, da odkar je Zoki šefe, se vgrajujejo najslabši materiali, se pravi da bo čez cca nekaj let vse za zamenjat, kdor ne verjame naj si gre ogledat gradbišča, nadzor je pa po moje v kakšnem kafiču. dela se ampak zgaga, bi bilo pa fajn imeti potem čez sanacijska dela :)
anon-72895 sporočil: 1.580
[#614208] 22.10.09 12:35
Odgovori   +    0
janković je samo kučanov -čistlec čevljev ki je po nalogu gazde kučana razdrl ljubljano!
anon-78042 sporočil: 133
[#614247] 22.10.09 12:59 · odgovor na: flajer (#613916)
Odgovori   +    1
Ni to kmečka logika ampak zgodovinska in moralno-etična logika. Ljubljana je bila včasih bela, danes je balkansko rdeča. Slovenija je na kulturno-humanistični ravni kar za nekaj sporednikov niže vsled tujerodnih mafijskih navez prišlekov jugonesreče.
anon-208839 sporočil: 319
[#614353] 22.10.09 13:55
Odgovori   +    0
Ne vem zakaj Jankoviča "ne marate",mi Mariborčani bi vam za zamenjavo z veseljem takoj poslali župana Rainglerja- Piskernika -Kanglerja/iz domačega Dupleka/na župansko delo v Ljubljano.
anon-86926 sporočil: 4.065
[#614384] 22.10.09 14:16 · odgovor na: anon-59943 (#614050)
Odgovori   +    0

lakotnyk je napisal(a):

 
taprav si se oglasil.. že samo "laganju njega" in "velavnih" pove vse... FREDI MILLER... vedno si sanjala njEEEEga..
 
???
anon-115852 sporočil: 3.610
[#614398] 22.10.09 14:25
Odgovori   +    0
Pa ne samo to. Janković je povišal stroške na primestnih pokopališčih ZA 70%, KAR JE NEDOPUSTNO.
anon-13043 sporočil: 1.253
[#614428] 22.10.09 14:45 · odgovor na: anon-208839 (#614353)
Odgovori   +    0

nixon55 je napisal(a):
Ne vem zakaj Jankoviča "ne marate",mi Mariborčani bi vam za zamenjavo z veseljem takoj poslali župana Rainglerja- Piskernika -Kanglerja/iz domačega Dupleka/na župansko delo v Ljubljano.
 Dobro vprašanje je kdo bi zdaj komu podtaknil kukavičje jajce. ;)
anon-131671 sporočil: 107
[#614526] 22.10.09 15:49
Odgovori   +    0
spoštovani volilci;kar ste volili to imate!
0513ANITO sporočil: 10.844
[#614546] 22.10.09 16:03 · odgovor na: anon-115852 (#614398)
Odgovori   +    0
To je samo pol resnice.

Ni samo povečal stroške, ampak je pokopališča tudi polastninil.
anon-84062 sporočil: 1.393
[#614655] 22.10.09 17:21 · odgovor na: 0513ANITO (#614546)
Odgovori   +    0

0513ANITO je napisal(a):
To je samo pol resnice.

Ni samo povečal stroške, ampak je pokopališča tudi polastninil.

To so pač edini najemniki, ki se ne morejo odseliti :-).
anon-17378 sporočil: 8.998
[#614713] 22.10.09 18:33
Odgovori   +    0
richi, nehaj nas nategovati - to so nam izvolili preštevalci glasov.
anon-17378 sporočil: 8.998
[#614716] 22.10.09 18:35 · odgovor na: anon-203277 (#613758)
Odgovori   +    0

travko je napisal(a):
Županovanje Jankovića je rezultat izprijene morale Ljubljančanov!!!
 Je veliko prej odsev morale njegovih gospodarjev.
anon-17378 sporočil: 8.998
[#614720] 22.10.09 18:43 · odgovor na: anon-178479 (#613866)
Odgovori   +    0

Aleister je napisal(a):
To pomeni, da teh 63% volivcev nima razsodnosti in morale. Če je Janković ožemal delavce v Mercatorju pri plačah, se je izkazalo za resnično, da ožema tudi Ljubljančane. Razprodaja mestno lastnino. Občinske službe spreminja v privatne in jih seli iz centra v tovarne. Slovenci smo si pod njim zaslužili razseljevanje. Tako smo nepomembni, da morajo naše občinske službe kar v fabriko. Glavno tržnico je spemenil kar v parkirišče in bifeje po balkanski maniri. Vsi ostali meščani se moramo tiho umakniti, da lahko balkanci harajo po javnem dobru. Združuje muzeje in ateljeje, daje v najem privatnikom parkovne površine, skratka obnaša se kot, da je Ljubljana njegova last. Okoli Prešernovega spomenika je prostor tlakoval z robniki, čeprav so bile prej tam rdeče kamnitne plošče. Saj smo Ljubljančani tako malo vredni, da so za nas tudi granitne kocke dobre. Po drugi strani pa streže svojim megalomanijam po več stadionih in še več štacunah. Župan pa bi moral predvsem starim delom mesta preskrbeti sodoben vodovod, posodobiti v skladu z predpisi EU odlagališče odpadkov, poskrbeti za recikliranje odpakov, urediti mestne parkovne površine, nasaditi nova drevesa, kjer so stara propadla, parke opremiti s klopmi z naslonjalom v senci, skrbeti za čim bolj poceni tržnico, odpraviti parkiranje po pločnikih itd....Namesto tega sedaj parkirajo še po prehodih za pešče (pred KC je to stalnica), avtomobilisti glasno navijajo muziko celo ponoči, gradijo bloke na parcelah za individualne hiše brez garaž, potem pa parkirajo po pločnikih in sedaj župan predvideva ureditev enosmernih ulic. Podira spomeniško zaščitena drevesa, potem pa nasadi neko šavje, ki se posuši. In celo spomnil se je, da bo počastil Titota, najbrž zato, ker je ta poskrbel za nešteto (vsaj 600) morišč v Sloveniji, Srbe obglavil inteligence, ki je emigrirala, kar ni pobil, nato pa privlekel nepismene bosanske hribovce v Beograd, kjer so se v kritičnih trenutkih na račun naroda šli mitinge resnice in posledično vojno. Ja, bravo Zoki. Prav je, da ti pravijo Zorangutan. Pojdi domov v Niš in tam čislaj Titota, če si upaš. Tam poimenuj po Titotu kakšno ulico, saj je ubil Dražena Mihajlovića. Narod ti bo dal nagrado. Pohiti, ali pa pojdi še sam k Titotu, če si ga tako želiš. Tudi mi vemo, kdo je zmagal v drugi svetovni vojni, v Jugi taki grabežljivci kot si ti Zorangutan.
 V resnici samo gre samo 37 % tistih, ki so se udeležili volitev.
anon-17378 sporočil: 8.998
[#614725] 22.10.09 18:52 · odgovor na: anon-132873 (#613886)
Odgovori   +    0

KwAAkS je napisal(a):
Ne razumem vas. Pride župan ki dejansko nekaj nardi v ljubljani vi pa pizdite...  Človek ima dobre reference kar se tiče dela z denarjem kar za večino od vas ki vse veste o bilancah ljubljane dvomim. Najbolš da izvolite jazbinška naslednji mandat, se vsaj ne bo nič delal in tudi ne bo treba čez nič pizdit.

PR služba MOL si je ustvarila veliko nadimkov, da bi prikrila svoj edini vir - vir hvalisanja in neetičnosti.
Reference z denarjem ima marsikdo boljše, vmes so tudi taki, ki se jim tuj denar ne lepi na prste. V kaj pa dvomi rosno mlada PR služba na Magistratu, pa ni pomembno, saj se naivne in neizkušene ljudi praviloma zlahka zavede.
anon-17378 sporočil: 8.998
[#614733] 22.10.09 19:06 · odgovor na: flajer (#613916)
Odgovori   +    0

flajer je napisal(a):
Po doooolgem času se je začelo v Ljubljani dogajat, pročelja napol razpadajočih in včasih lepih mestnih hiš so se začela obnavljati, center je (bil) razkopan in je glede na izgled vreden vsakega razkopanega dneva, gradilo (naj bi se) poslovne stolpnice, Ljubljana naj bi končno dobilo obliko mesta. Janković je - kar jaz pomnim - prvi ljubljanski župan, ki ima konkretno in resno vizijo, željo in voljo narediti nekaj. Logično je, da ta njegova vizija ne sovpada z vsemi željami, kar je tudi nemogoče. Vendar Ljubljana kot celota končno prehaja iz sela v mesto . Primerjati prejšnje župan(j)e in Jankovića pa itak nima smisla, tako velik je ta preskok. Res ne vem kako ste si bralci predstavljali napredek in razvoj mesta? Da bodo ceste, stolpnice kar čez noč zgrajene? Da bo vse urejeno brez kakršnihkoli posegov v okolje? Da se bo napredek kar sam od sebe čez noč pojavil? Danes zna bit pameten res vsak kmet. Jaz pa upam, da bo Ljubljana še nekaj časa razkopana , da bo čim več gradbišč, da se bo dogajalo! Kar se pa tiče njegovih proračunskih poslov, prijateljskih dogovorov, »osebnih« vezi, itd., pa je prav da se s tem ubadajo primerni preiskovalni organi. Za nepravilnosti je seveda odgovoren Janković sam in prav je, da za svoja dejanja tudi primerno odgovarja. Tudi jaz verjamem, da nima nič manj masla na glavi kot njegov »best buddy« Bavčar. Ene vrste collateral damage očitno. Vidim pa, da vas mnoge bistveno bolj kot njegova dejanja muči njegovo poreklo. Na koncu tako niti ni važno kaj je ali ni naredil, važno je, da je južnjak in zaradi tega ga ne maramo. Prava slovenska kmečka logika.
Pod ZJ se mesto dejansko spreminja v vas (po tvoje=selo). Ljubljana pa je razkopana zato, da se daje videz, kakor da se nekaj koristnega dela. Kaotičnosti in neorganiziranosti, podvajanja istih del ter s tem nekajkrat previsoke stroške teh del pa ne opazi nihče, še najmanj pa nekaj zaslepljencev, ki si iz Jankovića delajo svojega osebnega idola.
Ljubljana je skupaj z njegovim nasmehom potonila v mentaliteto egoizma, nasilja nad šibkejšimi, nestrpnosti, korupcije, klientelizma, mafijskih poslov in razmetavanja z denarjem naslednjih generacij za nepomembne megalomanske projekte.
To bomo ljubljančani zamerili vsakomur, pa če se ima sam za čistega Slovenca ali za južnjaka.
Ljubljana je končno ZARES postala bolana, ker je dovolila, da se je smrad kloak razširil po njej preko nastopačev, bleferjev, populistov in kriminalcev.
anon-17378 sporočil: 8.998
[#614738] 22.10.09 19:11 · odgovor na: flajer (#613965)
Odgovori   +    0

flajer je napisal(a):

 
Glede na videno in doživeto - ne. Oz.če je do sedaj že bil kdo sposoben sploh kaj spičit, je očitno šlo direktno v žep raznim uspešnim lobistom in drugim prisklednikom.
Jankoviću ob tem uspe vsaj še kaj bolj ali manj uporabnega za mesto in meščane narediti.

Bi pa rad doživel kakšnega takega poštenjakarja na tem mestu (to bi v bistvu lahko posplošil kar na celotno politično področje). Ampak bodimo realni...
Tega ne bi hotel. Tudi tisti, ki so nadzirali rezultate 2006, tega niso želeli. Zato pa je bil končni uradni rezultat takšen, kot nam je bil serviran.
anon-201422 sporočil: 61
[#614893] 22.10.09 22:32
Odgovori   +    0
kar ste volili to imate---sem srečen,da sem se izselil iz lj.--ker tak nisem več vedel al žvim v lj. al v sarajevu-upam,da bo še đamijo zgradil pa je to to
anon-56152 sporočil: 7
[#615808] 24.10.09 06:51
Odgovori   +    0
Prav vam je Ljubljančani. Izvolili ste ga s 63 odstotki in sedaj ga imate. Upam, da ga boste izvolili še enkrat in bo potem Ljubljana zatolčena za 80 let, pa bo mir pred vami. Glavno mesto je lahko tudi Maribor, vi pa se slikajte z vašim 63 odstotnim županom. Že pred prejšnjimi volitvami sem vam ga na forumu iz srca privoščil in vam ga tudi sedaj še enkrat. Bo končno konec nadvlade Ljubljane nad drugimi.
anon-17378 sporočil: 8.998
[#616269] 25.10.09 09:29 · odgovor na: anon-56152 (#615808)
Odgovori   +    0

badberka je napisal(a):
Prav vam je Ljubljančani. Izvolili ste ga s 63 odstotki in sedaj ga imate. Upam, da ga boste izvolili še enkrat in bo potem Ljubljana zatolčena za 80 let, pa bo mir pred vami. Glavno mesto je lahko tudi Maribor, vi pa se slikajte z vašim 63 odstotnim županom. Že pred prejšnjimi volitvami sem vam ga na forumu iz srca privoščil in vam ga tudi sedaj še enkrat. Bo končno konec nadvlade Ljubljane nad drugimi.
Tudi na anketi Financ je "dobil" blizu 63%.

Precej realnih, ker niso objavili ekstremno prilagojenih rezultatov v njegovo korist.
"Velika zmaga" bo ostala velika samo do trenutka, ko bo padlo njeno Potemkinovo pročelje.
anon-99887 sporočil: 11
[#616507] 26.10.09 00:17 · odgovor na: anon-56152 (#615808)
Odgovori   +    0
Zaradi takšnih smo tam kjer smo. Če bi se privoščljivost Slovencev pozlatila bi bili najbogatejši  na svetu. Gospodu priporočam, da resno razmisli, kam nas peljejo takšne "omejenosti" po mestih glede na vsesplošno krizo. In kako naj kdorkoli vodi to državo, če imamo tako ozko usmerjene interse? Pa ne govorim za vas Mariborčane, tudi za nas Ljubljančane. By the way. Mi proti vam ne gojimo takšnih sovražnih čustev, kot jih je razbrati iz vašega odziva. Konec koncev smo vsi Slovenci. Tudi ko navijamo za naše nogometaše, ne????
anon-99887 sporočil: 11
[#616509] 26.10.09 00:27 · odgovor na: anon-203277 (#613758)
Odgovori   +    0
Ja katerih Ljubljančanov? A tistih priseljenih? Pristni Ljubljančani smo delovni in pošteni. Vsi ostali ste se priselili samo zto, da boste več zasliužili kot v svojih okoljih. In kako se služijo bajni zaslužki po katerih hlepite? S poštenim delom že ne...Tako, da ne meni pridigat o morali...

Strani: 1 2 3