Zasebnost

Izbrani forum: Glavni forum

Izbrana tema: članek Kako do 550 evrov na uro?

Strani: 1 2 3

anon-456970 sporočil: 137
[#2713875] 25.05.18 05:19 · odgovor na: anon-207617 (#2713681)
Odgovori   +    1
Zadnja sprememba: anon-456970 25.05.2018 05:28
[NemirniTujec]
> [Areopagitica]
> > [NemirniTujec]
> > > [Areopagitica]
> > > > > [bc123a]
> >
> > Opazam en vzorec... vecina vas prepoznava predvsem tisto podvrsto anglezev, ki se ji tukaj rece riffraff.
> >
> > Obstaja tudi zgornja polovica, ali pa denimo tretjina... ki zasluzi 80% denarja in placa 95% davkov in zivi precej drugace od vajinih vtisov :-)
>
> že že, a ta zgornja tretina se od preostalega dela prebivalstva loci povsod, ne le v Angliji. Sicer pa, ker sem glih novopecena Britanka, bom poslej raje držala jezik za zobmi. Čeprav so res bljak pri marsikateri zadevi, bog jih nima rad .):

Khm... welcome to the free world :-))) Sem ze razmisljal kako napisati vodic za klene slovence (kar sem zal ali k sreci tudi sam), kako se znebiti slovenskosti (cedevita, cokolino, kuhinja, soncenje, copati v bajtah, gledanje v tla, kopiranje intelektualne lastnine in podobne hlapcevske navade), da bi lazje zadihali s tisto zgornjo tretjino britanske druzbe...

ampak sem ugotovil da je povprasevanje blizu nic. Imigranti radi svojo dezelo s seboj prinesejo. Ceprav pri tako filozofskem vzdevku imam se naprej visoka pricakovanja :-)

Kje pa si? Upam da ne v tem groznem Londonu, tako kot 90% balkana...
Hvala. Trenutno v Boremouthu, drgac pa zaradi sluzbe precej potujem po državi in živim dokaj nomadsko življenje. Ne nosim svoje dežele s seboj, od naše vukoj... sem že zdavnaj dvignila roke, le pri higieni ne popuščam in pri žlampanju umetne hrane tud ne - vse ostalo pa rada poskusim in pru hrani splih nusem tradicionalistka, čeprav se mi je oni dan sanjalo o matevžu ter o plekavici s čebulo in kajmakom, priznam. Kje si ti? Tudi osebno me London že dolgo ne gane več, je pa res, da tam prenočujem vedno, ko se odpravljam domov.
anon-207617 sporočil: 6.899
[#2713983] 25.05.18 15:37 · odgovor na: anon-456970 (#2713875)
Odgovori   +    1
[Areopagitica]
> [NemirniTujec]
> > [Areopagitica]
> > > [NemirniTujec]
> > > > [Areopagitica]
> > > > > > [bc123a]
> > >
> > > Opazam en vzorec... vecina vas prepoznava predvsem tisto podvrsto anglezev, ki se ji tukaj rece riffraff.
> > >
> > > Obstaja tudi zgornja polovica, ali pa denimo tretjina... ki zasluzi 80% denarja in placa 95% davkov in zivi precej drugace od vajinih vtisov :-)
> >
> > že že, a ta zgornja tretina se od preostalega dela prebivalstva loci povsod, ne le v Angliji. Sicer pa, ker sem glih novopecena Britanka, bom poslej raje držala jezik za zobmi. Čeprav so res bljak pri marsikateri zadevi, bog jih nima rad .):
>
> Khm... welcome to the free world :-))) Sem ze razmisljal kako napisati vodic za klene slovence (kar sem zal ali k sreci tudi sam), kako se znebiti slovenskosti (cedevita, cokolino, kuhinja, soncenje, copati v bajtah, gledanje v tla, kopiranje intelektualne lastnine in podobne hlapcevske navade), da bi lazje zadihali s tisto zgornjo tretjino britanske druzbe...
>
> ampak sem ugotovil da je povprasevanje blizu nic. Imigranti radi svojo dezelo s seboj prinesejo. Ceprav pri tako filozofskem vzdevku imam se naprej visoka pricakovanja :-)
>
> Kje pa si? Upam da ne v tem groznem Londonu, tako kot 90% balkana...

Hvala. Trenutno v Boremouthu, drgac pa zaradi sluzbe precej potujem po državi in živim dokaj nomadsko življenje. Ne nosim svoje dežele s seboj, od naše vukoj... sem že zdavnaj dvignila roke, le pri higieni ne popuščam in pri žlampanju umetne hrane tud ne - vse ostalo pa rada poskusim in pru hrani splih nusem tradicionalistka, čeprav se mi je oni dan sanjalo o matevžu ter o plekavici s čebulo in kajmakom, priznam. Kje si ti? Tudi osebno me London že dolgo ne gane več, je pa res, da tam prenočujem vedno, ko se odpravljam domov.
Zanimivo, tudi jaz nomadim po hotelih cca 130 - 150 noci na leto. Vedno se vracam v jv birmingham (Harbourne), balti triangle ima pa vec cudaskih kuharskih norosti kot pol sveta. Obozujem nekaksen jamajski golaz s kozjim mesom in zacinjenim rizom zraven. Crazy shit :-) Iz slovenije pogresam edino opazovanje belega mesa ob ljubljanici... (zenska lepota je dizaster tu na otoku in se slabse bo ce ne bodo poljakinj not spuscali).

To poletje bom dosti v portsmouthu in v Kentu, tako da nekje greva nekak na pivo :-)

Strani: 1 2 3