Zasebnost
15 min
Krčevo podjetje za nevarne odpadke na prvo dražbo
44 min
Surs: Cene stanovanj še vedno navzgor, število poslov pa navzdol
1 ura
Volkswagnovo varčevanje bi lahko v Nemčiji zbrisalo 30 tisoč delovnih mest 2
1 ura
Sodišče upnikom Sportine podaljšalo rok za vložitev načrta finančnega prestrukturiranja
1 ura
Necenzurirano: primorska univerza preplačala prostore, posrednik bo zaslužil tri milijone 2
1 ura
PMI: nemško gospodarstvo vztrajno tone, upad tudi na celotnem evroobmočju
2 uri
Na evropskem prodajnem prestolu letos dacia sandero, tesla model Y šele na osmem mestu 3
2 uri
Predsedniku Stellantisa in Ferrarija zasegli premoženje zaradi domnevne utaje davka
3 ure
Sistem SPOT, pametno mesto za vaš posel (Oglas)
3 ure
Northvolt kljub težavam dela s polno paro
3 ure
V petek začnemo z Borzno igro! Premagajte Maksa
4 ure
Kolumna o vinu: Konec trgatve
4 ure
Slovenski distributerji avtomobilov pozivajo k uporabi javnega prevoza in elektrifikaciji
4 ure
Audijeva tovarna v Bruslju morda v roke kitajskemu Niu
5 ur
Volkswagnov polo se je po 40 letih poslovil od evropske proizvodnje 1
5 ur
Peugeot 3008 HIBRID: Po mestu brez hrupa in polovico poti na elektriko (Oglas)
6 ur
Z volvom FH16 aero na dizel in elektriko po grški obali
6 ur
Skupina HSE: s trajnostnimi energetskimi projekti in rešitvami za končne odjemalce poganjamo zeleni prehod (Oglas)
9 ur
Kdo vse bo jutri na največji izvozni konferenci Slovenije
9 ur
Analiza izvoznikov: kdo je posloval bolje ob manjši rasti stroškov

Izbrani forum: Glavni forum

Izbrana tema: članek Poskusiti ni greh. Moja kandidatura za NS SDH

Strani: 1 2 3

tstih sporočil: 5.199
[#2525184] 05.06.15 15:55 · odgovor na: BlazVo (#2524939)
Odgovori   +    2
[BlazVo]
> [tstih]
> Dober motivational letter. Mene si prepričal.
Hm. A si v komisiji ?
Aja, sry, ne smeš povedat.
pssst. Nisem. Ups. Najbrž tudi tega ne bi smel povedat, ker lahko grejo na izločanje. Lahko pa vršim "politični pritisk na stroko" (npr. v NS SDH).
anon-317711 sporočil: 662
[#2525190] 05.06.15 15:59 · odgovor na: (#2525115)
Odgovori   +    1
čas vnosa: 05.06.15 14:14
To sporočilo je izbrisal avtor (20.04.2016 17:36)
anon-104967 sporočil: 1.542
[#2525192] 05.06.15 16:23 · odgovor na: (#2525163)
Odgovori   +    3
[MorituriTeSalutant]
> [sreckos]
> > [Zelenko2]
> > > [BlazVo]
> > > Najlepša hvala za podporo, ampak po mojih izkušnjah je s takimi sirotami škoda zgubljati čas.
> >
> > - Prijavljam sovražni govor.
> >
> > Evo ti, zakaj pa ne bi.
>
>
> Strašno me zanima, kje v citatu je skrit "sovražni govor", ki ga prijavljaš?
> Najbrž po partijski enačbi: govor sovražnika = sovražni govor ?
> Ali kaj?

:)

****
Amina Washington @AminaBlackberry

@instapundit "Hate speech" = speech that leftists hate.
anon-43949 sporočil: 4.362
[#2525209] 05.06.15 18:13 · odgovor na: anon-104967 (#2525192)
Odgovori   +    3
[fxm12000]
> [MorituriTeSalutant]
> > [sreckos]
> > > [Zelenko2]
> > > > [BlazVo]
> > > > Najlepša hvala za podporo, ampak po mojih izkušnjah je s takimi sirotami škoda zgubljati čas.
> > >
> > > - Prijavljam sovražni govor.
> > >
> > > Evo ti, zakaj pa ne bi.
> >
> >
> > Strašno me zanima, kje v citatu je skrit "sovražni govor", ki ga prijavljaš?
> > Najbrž po partijski enačbi: govor sovražnika = sovražni govor ?
> > Ali kaj?
>
> :)
>
> ****

Amina Washington @AminaBlackberry

@instapundit "Hate speech" = speech that leftists hate.

Hvala, fxm, vse sem zvedel...
anon-129390 sporočil: 9.830
[#2525304] 07.06.15 06:44 · odgovor na: mimoidoci (#2525117)
Odgovori   +    3
[mimoidoci]
> [Zelenko2]
> > [BlazVo]
> > Najlepša hvala za podporo, ampak po mojih izkušnjah je s takimi sirotami škoda zgubljati čas.
>
> Na podlagi česa me mečeš v koš "take sirote".
> Najlažje se je z blatenjem distancirati in se postaviti na "malo več od običajnih ljudi". V stilu: "We despise you, you dirty pheasant".
>
> A to kar na pamet žališ ali pa je racionalizacija orožje s katerim se izogneš realnosti?
>
> Tole tvojo izjavo obdrži kar pri sebi.


Hehe, Zelenko čemu pizdiš, saj si vendar izpadel popolni zmagovalec.

Blaž te je brez argumenta "oblatil" s siroto, ti si pa njemu brez argumentov razložil celo vrsto stvari: da je blefer z doktoratom, da piše na srednješolskem nivoju, da je v nadzornih svetih namesto takih dovolj fikus, da bi on v tujini čistil čevlje........vse brez argumentacije.

Po mojem si zmagovalec tekme "pomankljivih argumentov" ti.

Aha, vidim, da si prijavil tudi sovražni govor, ker te je osirotil.
Imaš neverjeten občutek za filing, kaj se lahko reče drugim in česa ne tebi. Čestitke.
Ne razumeš ti tega, Mimoidoči. Odgovor na "blatenje" s siroto se najbrž skriva pri ... fazanih.
anon-255637 sporočil: 1.284
[#2525343] 07.06.15 12:20 · odgovor na: anon-171966 (#2524950)
Odgovori   +    1
Ze davno je bilo receno,da je Slovenija Post-indusstrijska dezela po domace pred Francijo,Ge,USA.
Naravoslovec je zero,tehnik se manj.
Pozabi kolega raje tole!
Balkan ne bo sredil niti Bog,niti Diable.
anon-263019 sporočil: 509
[#2525440] 07.06.15 22:58
Odgovori   +    1
Hehe, dobra satira, spominja me na Hvalnico Norosti Erazma Rotterdamskega.
najobj sporočil: 32.206
[#2525525] 08.06.15 09:44 · odgovor na: mimoidoci (#2525175)
Odgovori   +    2
Zadnja sprememba: najobj 08.06.2015 09:48
[mimoidoci]
> [najobj]
> > [mimoidoci]
> > > [Zelenko2]
> > > > [BlazVo]
> > > > Najlepša hvala za podporo, ampak po mojih izkušnjah je s takimi sirotami škoda zgubljati čas.
> > >
> > > Na podlagi česa me mečeš v koš "take sirote".
> > > Najlažje se je z blatenjem distancirati in se postaviti na "malo več od običajnih ljudi". V stilu: "We despise you, you dirty pheasant".
> > >
> > > A to kar na pamet žališ ali pa je racionalizacija orožje s katerim se izogneš realnosti?
> > >
> > > Tole tvojo izjavo obdrži kar pri sebi.
>
> > Hehe, Zelenko čemu pizdiš, saj si vendar izpadel popolni zmagovalec.
> >
> > Blaž te je brez argumenta "oblatil" s siroto, ti si pa njemu brez argumentov razložil celo vrsto stvari: da je blefer z doktoratom, da piše na srednješolskem nivoju, da je v nadzornih svetih namesto takih dovolj fikus, da bi on v tujini čistil čevlje........vse brez argumentacije.
> >
> > Po mojem si zmagovalec tekme "pomankljivih argumentov" ti.
> >
> > Aha, vidim, da si prijavil tudi sovražni govor, ker te je osirotil.
> > Imaš neverjeten občutek za filing, kaj se lahko reče drugim in česa ne tebi. Čestitke.
> ... čuj, mimiodoči ... evo, ker vidim, da imaš neverjeten občutek za filing, kaj se lahko reče tebi simpatičnim in česa ne, bi lahko mimogrede še povedal, v katero kategorijo spada vzdevek najobjebani, s katerim v pomanjkanju argumentov občasno obkladaš one druge tebi nesimpatične ...
V bistvu je moj izraz "najobjebani" zgolj sveža alternativna raba tvojih večletnih živopisnih prispodob na temo mimoidočih.

Primer zadnjega takega izpada je bil izraz "mimoidoči glupani s svojo novokomponirano zgodovino," pri čemer domnevnemu ad hominemu ni sledil noben ad rem o morebitnih netočnostih znotraj spoznanj novokomponirane zgodovine.

P.S.: upoštevaj še, da za razliko od Zelenkota, jaz nikdar nisem vlagal protestnih not, pisnih pritožb in zahtev po obsodbi sovražnega govora.

Z drugimi besedami: meni se lahko reče karkoli in tvoja domneva, da tu obstaja nek filter, je napačna. Je pa res, da se včasih branim.
... čuj, mimoidoči ... jebiga, nisem si jaz izmislil nicka, s katerim se z besedno igro - jaz jo obožujem - človek lahko mimogrede malo poheca in mimoidoče na totem forumu - mimogrede, kaj je narobe z živopisno prispodobo na temo mimoidočih ? - ne more užaliti, ker jih je preveč, da bi se vsakokrat nujno glih ti prepoznal kot predmet zajebancije, medtem ko je najobjebani že zaradi tistega presežnika "naj" na začetku in vsega ostalega kasneje le malo preveč ... khmm, sploh pa bi si lahko izmislil kaj originalnega, če me že hočeš zmerjati, ker toti najobjebani niti tvoja pogruntavščina ni, če se prav spomnim ...

P.S.: sicer je to nategovanje brezveze, ampak ker me vlačiš za jezik, si tukaj forum.finance.si/?m=...362&single in tukaj forum.finance.si/?m=...557&single poglej datuma obeh inkriminiranih postov in mi povej, kateri post je kot odgovor napisan kasneje oziroma kdo od naju se brani vnaprej ... no, da pa imaš ti skupaj s svojimi plusatorji že od nekdaj probleme s slovenskim zemljepisom kot neposredne posledice slovenske zgodovine in si se čeprav eksplicitno nikjer imenovan prepoznal med "mimoidočimi glupani s svojo novokomponirano zgodovino", pa je itak čisto svoja zgodba, ki je zdaj ne bom začel, da ne bom mimogrede spet ratal najobjebani ...
najobj sporočil: 32.206
[#2525532] 08.06.15 10:03 · odgovor na: (#2525226)
Odgovori   +    1
[kajulci]
Menda je zelenko blokiran v tej temi in je posledično prikrajšan za navajanje kakršnihkoli argumentov.
... jebiga, temu se reče neoliberalizem, kjer posvečeni lahko vse, oni drugi pa nič ... evo, in če ga Finance že toliko reklamirajo, res ne vem, zakaj ga ne bi tudi aplicirale ...
mimoidoci sporočil: 6.129
[#2525552] 08.06.15 10:59 · odgovor na: najobj (#2525525)
Odgovori   +    7
[najobj]

... čuj, mimoidoči ... jebiga, nisem si jaz izmislil nicka, s katerim se z besedno igro - jaz jo obožujem - človek lahko mimogrede malo poheca in mimoidoče na totem forumu - mimogrede, kaj je narobe z živopisno prispodobo na temo mimoidočih ? - ne more užaliti, ker jih je preveč, da bi se vsakokrat nujno glih ti prepoznal kot predmet zajebancije, medtem ko je najobjebani že zaradi tistega presežnika "naj" na začetku in vsega ostalega kasneje le malo preveč ... khmm, sploh pa bi si lahko izmislil kaj originalnega, če me že hočeš zmerjati, ker toti najobjebani niti tvoja pogruntavščina ni, če se prav spomnim ...

Pri tebi mi je všeč, da vsakokrat, ko ti da človek na voljo, da sam izbereš kdo je butelj, ti ali on, vedno izbereš sebe.
najobj sporočil: 32.206
[#2525619] 08.06.15 14:23 · odgovor na: mimoidoci (#2525552)
Odgovori   +    0
[mimoidoci]
> [najobj]
>
> ... čuj, mimoidoči ... jebiga, nisem si jaz izmislil nicka, s katerim se z besedno igro - jaz jo obožujem - človek lahko mimogrede malo poheca in mimoidoče na totem forumu - mimogrede, kaj je narobe z živopisno prispodobo na temo mimoidočih ? - ne more užaliti, ker jih je preveč, da bi se vsakokrat nujno glih ti prepoznal kot predmet zajebancije, medtem ko je najobjebani že zaradi tistega presežnika "naj" na začetku in vsega ostalega kasneje le malo preveč ... khmm, sploh pa bi si lahko izmislil kaj originalnega, če me že hočeš zmerjati, ker toti najobjebani niti tvoja pogruntavščina ni, če se prav spomnim ...
Pri tebi mi je všeč, da vsakokrat, ko ti da človek na voljo, da sam izbereš kdo je butelj, ti ali on, vedno izbereš sebe.
... OK, čeprav je glupa, je tota finta vsaj tvoja ...

P.S: lahko bi povedal, da se spet samo braniš ...
MF-561169 sporočil: 380
[#2525751] 09.06.15 09:03 · odgovor na: anon-171966 (#2525103)
Odgovori   +    0
[Zelenko2]
Malico imam, ko zaključim z delom si bom vzel čas in odgovoril.
Javna uprava?

Med malico ne "delamo". press
anon-123624 sporočil: 76
[#2525912] 09.06.15 20:57 · odgovor na: (#2525132)
Odgovori   +    1
:) in kaksna je ponujena resitev? Nastavi drugo lice?

Rimljani, ce sodim iz tvojega imena so ti blizu, niso bili tega mnenja: Acta Non Verba.
anon-178647 sporočil: 32
[#2526448] 11.06.15 09:01
Odgovori   +    0
bla bla bla

lp, Bogdan
anon-123624 sporočil: 76
[#2528723] 19.06.15 19:36 · odgovor na: (#2527341)
Odgovori   +    1
Kul. Jaz ze delam in tudi govorim :)
1damijan sporočil: 186
[#2554185] 06.10.15 18:29
Odgovori   +    0
Sedi, odlično '5'!!!
anon-204390 sporočil: 13.528
[#2554196] 06.10.15 19:29
Odgovori   +    0
A bo kakšen razpis za nove direktorje DUTB ?
anon-204390 sporočil: 13.528
[#2554836] 08.10.15 16:59 · odgovor na: (#2554831)
Odgovori   +    2
[rename]
Bo.
Imenovani pa bodo "naši" neodvisni strokovnjaki, so Dragonja, Golob in podobni ...
Torej bo razpis najbrž v tajnem Uradnem listu ;)

Strani: 1 2 3