Zasebnost

Izbrani forum: Glavni forum

Izbrana tema: članek Kako je (in bo) sodišče iskalo Janeza Janšo

Strani: 1 2 3

anon-293268 sporočil: 1.693
[#2309006] 09.01.14 17:22 · odgovor na: (#2308806)
Odgovori   +    2
[justei]
> [mhorva35]
> > [tasilo]
> > (X) A sodišče ... ni uspelo vročiti vabila.
> >
> > (>) A sodiščU ... ni uspelo vročiti vabila.
> >
> >
> > V slovenščini NEKOMU nekaj uspe, ne "NEKDO" nekaj uspe. ("Neko nešto" usp(ij)e - južno od Kolpe!)
> >
> > "Boste uspeli" naslednjič pravilno napisati? (Pravilno je seveda: Vam bo uspelo pravilno napisati?)
> >
> > LP, Hanibal Lector
> >
> >
> > PS: Kdor ne razume ali si težko zapomni, naj pomisli na "nižje pogovorno", a legitimno formulacijo z "ratati".
> >
> > (>) A sodiščU ... ni "ratalo" vročiti vabila. - Vam bo "ratalo" pravilno napisati?
> >
> > Kako butasto bi se sicer glasilo:
> >
> > (X) A sodiščE ... ni "ratalo" vročiti vabila. - Boste "ratali" pravilno napisati? (???)
>
> Tako majno opozorilo pa toliko ogorčenih ?
>
> Hanibal Lector, ne serji !

Ne vem, če sem prov pršou.. a se tle govori o pravipusu? Se spomnm da so nas učil', da sta upitljaj in vprašiljaj levo stični ločili. Ajd pol.
Si, si!

O, hvala, človek se vedno kaj nauči. Četudi običajno kar precej upoštevam to pravilo . Tako je bil moj post tudi mišljen.
Ni pa isto, nelektorirano besedilo avtorice in moje med drugimi opravki na hitro zapisano in natipkano mnenje o pripombi kolega.

Ampak tvoj popačen jezik pa je verjetno čisto namenski, a ne?
Se spomnm, da so nas učil', da sta upitljaj in vprašiljaj levo stični ločili. Ajd pol.
Bo tako pruo?
anon-159528 sporočil: 4.450
[#2309045] 09.01.14 18:13 · odgovor na: anon-226535 (#2308961)
Odgovori   +    5
[prec]

ni samo pr kriv. se se spomnem tistega bedastega jansevega tvita o tujih obvescevalnih sluzbah, ki naj bi vedele da je balkanska mafija z misicem zasedla luko, nekaj takega. sklepam, da je bila informacija blef/laz, ker ni sledil noben razplet. pa se cel kup cudnih potez.

pri tej doticni zadevi pr tudi nima kaj. razen mu svetovat, da naj se potrudi posto sprejet na vsak nacin. ni tezko poskrbet, da privat vrocitelj zve, kje si dosegljiv.
Jaz se bojim, oziroma domnevam, da se Janša ne zaveda pomena PR-ja. Če bi se, potem bi bedakom na SDS portalu in twitterju odvzel tipkovnice. Že tako so mu mediji skrajno nenaklonjeni z raznimi eskapadami tipa Tomaž Majer kvečjemo "dokazuje", da imajo prav...
anon-159528 sporočil: 4.450
[#2309050] 09.01.14 18:17 · odgovor na: alfa55 (#2308975)
Odgovori   +    13
[alfa55]
> [FIN-329573]
> Sicer pa ne razumem, zakaj bi bila "obtožba", da je nekdo sodeloval z UDBO v današnjem stanju v Sloveniji sploh žaljivka? Kakor nas fopajo iz vseh strani, so bili vsesplošno koristi in prijazni fantje, ki so branili državo; pobijali teroriste na tujem itd.
> Perčič bi moral biti ponosen na to, da ga je nekdo označil za udbovca.

Za človeka, ki je bil v UDBI zaposlen in se je s tem denarjem preživljal je žaljivka, če mu nekdo reče, da je z njimi sodeloval?

Ne razumem, zakaj misliš, da bi moral biti človek ponosen na svojo udbovsko preteklost?

Ali so lahko nekdanji gestapovci, kagebejevci in stasijevci ponosni na svoje delo zdaj, ko smo v 21. stoletju? Zdaj, ko je že cel svet obsodil nečloveško ravnanje totalitarnih režimov?
1. vklopi sarkazem detektor
2. spremljaj odzive "resnih medijev" ob odlikovanju Ertla
3. spremljaj odzive istih ob zadnjih odkritjih glede Zemljariča

Pri nas je, na žalost, družbeno popolnoma sprejemljivo, da je nekdo sodeloval z UDBO, to je bilo celo patriotsko... Sicer se temu ne gre čuditi, če so množični poboji družbeno sprejemljivi, je sodelovanje z UDBO malenkost.
gogi1 sporočil: 5.314
[#2309065] 09.01.14 18:33 · odgovor na: anon-243516 (#2308764)
Odgovori   +    9
[sloj]
Novinarji, ne bluzite z nebulozami. Ne odvračajte pozornosti od tega, da vlada nima 2 ministrov,da sta dva na odstrelu, čeprav se s kremplji držita za stolček, da imamo ogromno bančno luknjo, da vlada nima programa, da se je brezposelnost povečala (ne pozabimo, da brezposelne po 2 letih izbrišejo iz registra), čeprav je Bratuškova lagala, da brezposelnost pada, da je slehernik zadolžen preko glave,. Pišite in raziskujte to, predvsem pa secirajte nedela ministrov. Virantovalcem nastavite ogledalo!!
Janša je tisti bedak, ki z izogibanjem sodišču pomaga k odvračanju pozornosti, namesto da bi bilo v njegovem interesu, da opravi zadeve čim hitreje in brez pompa.

Kako naj novinarji ne bi pisali o tem? In ne samo pisali, tudi komentirali bodo. In komentarji seveda ne bodo všeč ne Janši, ne tebi.
anon-226535 sporočil: 2.703
[#2309066] 09.01.14 18:33 · odgovor na: anon-159528 (#2309045)
Odgovori   +    5
Jaz se bojim, oziroma domnevam, da se Janša ne zaveda pomena PR-ja. Če bi se, potem bi bedakom na SDS portalu in twitterju odvzel tipkovnice. Že tako so mu mediji skrajno nenaklonjeni z raznimi eskapadami tipa Tomaž Majer kvečjemo "dokazuje", da imajo prav...
hoces rect, da na njegovem osebnem twitter accountu pise nekdo drug, ne on?
najobj sporočil: 32.021
[#2309100] 09.01.14 18:54 · odgovor na: anon-226535 (#2308959)
Odgovori   +    4
[prec]
> [najobj]
> > [prec]
> > > [FIN-276934]
> > > Briga njega za strel v koleno in stranko. Puklasti se popolnoma zaveda, da dokler ga stranka 120% podpira ne bo doživel Sanadarjeve usode.
> > > Če bi se ga pa stranka odrekla je pa gotov v pol leta.
>
> > hja, ce odmislim neko osebno sovrastvo, ki ga zgleda gojis do njega, imas mogoce celo prav. mene tudi moti, da so vsi kadri, ki so imeli nadpovrpecno inteligenco, odsli. se spomnem lj svetnika petra susnika(ce se prav spomnem ime). dober junc, ki bi lahko bil komot slovenski desni lider, vse je imel, karizmo, jasno izrazanje, inteligenco. jebeno original slovenski hlod. mi je ostal v spominu. isprasil je rit vsem komunisticnim pokvekam v soocenjih. sicer ne vem zakaj in pojma nimam o zakulisjih, vendar fakt je, da v javnosti ni videt novih (mladih) prodornih kadrov.
> ... eh, mladi in prodorni kadri v SDS dobivajo strateško precej pomembnejše www.demokracija.si/s...ske-zaveze zadolžitve ... jebiga, očitno so v SDS ocenili, da bo borba "domobrancev" še dolga, pa so za razliko od "partizanov" in njihovega novega prvega "partizana" Tita Turnška stavili na mlade sile ...
hvala za info. vidis kok si lohk tud ti useful ce hoces.

ne poznam nsz, vendar po sajtu na hitro sodec, bi rekel, da se fantje ne bodo pustili znova zive zazidat ali s krampi zaklat. pametno in trezno, glede na dejavu na obzorju tega komunajistana.

(a to, da vsemogocna sds obvladuje vsa desna drustva v sloveniji je zraslo na tvojem revo-borcevskem zelniku, al mas kak info link?)
... čuj, če sem iskren, sploh nisem imel pojma, kaj toti Peter Sušnik zdaj dela, dokler iz golega firbca nisem "peter sušnik" vtipkal v Google www.google.si/?gws_r...u%C5%A1nik , ker si ga pač ti omenil v svojem postu ... evo, in če sem še enkrat iskren, sem dobesedno padel na rit, ko sem videl, kam je toti majster padel ...

P.S.: o vsemogočnosti SDS-a sodim izključno po totem forumu, link in komentar pa je zgolj plod moje žlehtnobe, jebiga ... no, in ker vidim, da je moja žlehtnoba padla na plodna tla, sem se odločil, da je je bilo za danes dovolj ...
anon-201600 sporočil: 514
[#2309101] 09.01.14 18:54
Odgovori   +    14
www.24ur.com/novice/...-evri.html
Janša in SDS sta skozi na nekem udaru. Noben me ne bo prepričal, da ni to gonja proti stranki in Janši. Iz vseh kalibrov, kar jih premore represivna veja oblasti.
najobj sporočil: 32.021
[#2309105] 09.01.14 18:59 · odgovor na: anon-202104 (#2308956)
Odgovori   +    4
[jani639]
> [najobj]
> > [prec]
> > > [FIN-276934]
> > > Briga njega za strel v koleno in stranko. Puklasti se popolnoma zaveda, da dokler ga stranka 120% podpira ne bo doživel Sanadarjeve usode.
> > > Če bi se ga pa stranka odrekla je pa gotov v pol leta.
>
> > hja, ce odmislim neko osebno sovrastvo, ki ga zgleda gojis do njega, imas mogoce celo prav. mene tudi moti, da so vsi kadri, ki so imeli nadpovrpecno inteligenco, odsli. se spomnem lj svetnika petra susnika(ce se prav spomnem ime). dober junc, ki bi lahko bil komot slovenski desni lider, vse je imel, karizmo, jasno izrazanje, inteligenco. jebeno original slovenski hlod. mi je ostal v spominu. isprasil je rit vsem komunisticnim pokvekam v soocenjih. sicer ne vem zakaj in pojma nimam o zakulisjih, vendar fakt je, da v javnosti ni videt novih (mladih) prodornih kadrov.
> ... eh, mladi in prodorni kadri v SDS dobivajo strateško precej pomembnejše www.demokracija.si/s...ske-zaveze zadolžitve ... jebiga, očitno so v SDS ocenili, da bo borba "domobrancev" še dolga, pa so za razliko od "partizanov" in njihovega novega prvega "partizana" Tita Turnška stavili na mlade sile ...
pismu,as ti udbaš da vse to spremljaš?sej še jz ne..loh pa greva na kak grobišče izvensodno pobitih,sej jih mate tam okol mb na kupe..
... čuj, pri tebi sem sicer že navajen, da imaš težave z vsakokratno poanto mojih postov, ampak ker si glih ti, naj to bo ... evo, in čeprav dvomim, da boš razumel, je to forum.finance.si/?m=...100&single čisto vse, kar sem hotel povedat ...
anon-226535 sporočil: 2.703
[#2309115] 09.01.14 19:17 · odgovor na: najobj (#2309100)
Odgovori   +    6
Zadnja sprememba: anon-226535 09.01.2014 19:18
... čuj, če sem iskren, sploh nisem imel pojma, kaj toti Peter Sušnik zdaj dela, dokler iz golega firbca nisem "peter sušnik" vtipkal v Google www.google.si/?gws_r...u%C5%A1nik , ker si ga pač ti omenil v svojem postu ... evo, in če sem še enkrat iskren, sem dobesedno padel na rit, ko sem videl, kam je toti majster padel ...

P.S.: o vsemogočnosti SDS-a sodim izključno po totem forumu, link in komentar pa je zgolj plod moje žlehtnobe, jebiga ... no, in ker vidim, da je moja žlehtnoba padla na plodna tla, sem se odločil, da je je bilo za danes dovolj ...

no, no, moja malenkost ni pricakovala, da je lahko tak drive za polizobrazene komuniste... mi je (no, JI je, njej, moji malenkosti namrec) pa v veselje da sproza radovednost do znanja; saj ves na znanju temelji svet.
najobj sporočil: 32.021
[#2309124] 09.01.14 19:31 · odgovor na: anon-226535 (#2309115)
Odgovori   +    5
Zadnja sprememba: najobj 09.01.2014 19:38
[prec]
> ... čuj, če sem iskren, sploh nisem imel pojma, kaj toti Peter Sušnik zdaj dela, dokler iz golega firbca nisem "peter sušnik" vtipkal v Google www.google.si/?gws_r...u%C5%A1nik , ker si ga pač ti omenil v svojem postu ... evo, in če sem še enkrat iskren, sem dobesedno padel na rit, ko sem videl, kam je toti majster padel ...
>
> P.S.: o vsemogočnosti SDS-a sodim izključno po totem forumu, link in komentar pa je zgolj plod moje žlehtnobe, jebiga ... no, in ker vidim, da je moja žlehtnoba padla na plodna tla, sem se odločil, da je je bilo za danes dovolj ...
no, no, moja malenkost ni pricakovala, da je lahko tak drive za polizobrazene komuniste... mi je (no, JI je, njej, moji malenkosti namrec) pa v veselje da sproza radovednost do znanja; saj ves na znanju temelji svet.
... no, pa saj moja malenkost tudi ni pričakovala, da ste janšajzerji kaj drugega kot polciviliziranci, ki ne zmorete normalnega komuniciranja ... khmm, nekaj podobnega kot vaš alfa samec ...

P.S.: jako ti je znanje, če veš, kaj dela en janšajzerski aparatčik, potem ko ga je vaš alfa samec postavil na stranski tir ...
gogi1 sporočil: 5.314
[#2309131] 09.01.14 19:41 · odgovor na: (#2309090)
Odgovori   +    4
[dob]
> [gogi1]
> ... namesto da bi bilo v njegovem interesu, da opravi zadeve čim hitreje in brez pompa.


Kaj nisi slišal Bratuškove?! They just need more time!
Zato slovenska komunistična s(p)odišča delajo počasi in s pompom.
Janša bo ta pomp izdatno povečal s svojim obnašanjem.
anon-278805 sporočil: 1.387
[#2309202] 09.01.14 21:21
Odgovori   +    9
A že spet bombardirajo JJ s sodiščem? Ta ardeča klika je nepoboljšljiva!
foore sporočil: 12.753
[#2309205] 09.01.14 21:23 · odgovor na: (#2309090)
Odgovori   +    6
[dob]
> [gogi1]
> ... namesto da bi bilo v njegovem interesu, da opravi zadeve čim hitreje in brez pompa.


Kaj nisi slišal Bratuškove?! They just need more time!
Zato slovenska komunistična s(p)odišča delajo počasi in s pompom.
Zavlačujejo zaradi volitev.....
anon-159528 sporočil: 4.450
[#2309215] 09.01.14 21:35 · odgovor na: anon-226535 (#2309066)
Odgovori   +    7
Zadnja sprememba: anon-159528 09.01.2014 21:42
TW account ima tudi stranka: tisto je šele katastrofa.

PS: v naslednjih 5 min pričakujem vsaj en minus. Dežurni na centrali SDS je očitno zelo priden.

EDIT: trajalo je manj kot 5 min
anon-159528 sporočil: 4.450
[#2309220] 09.01.14 21:43 · odgovor na: anon-201600 (#2309101)
Odgovori   +    5
[margu50]
www.24ur.com/novice/...-evri.html
Janša in SDS sta skozi na nekem udaru. Noben me ne bo prepričal, da ni to gonja proti stranki in Janši. Iz vseh kalibrov, kar jih premore represivna veja oblasti.
Se ne bi mogel bolj strinjati - a s takimi epizodami, si JJ ne dela usluge.
anon-172094 sporočil: 229
[#2309476] 10.01.14 10:03
Odgovori   +    6
Po IQ-ju zaposlenih na naših sodiščih je možno, da so mu hoteli vročiti na neobstoječem naslovu neobstoječe klinike v Avstraliji. Me ne bi presenetilo ob vsej zahojenosti našega sodstva.

Lukšiću bodo lažje vročili poziv na sodišče, saj klinika njegove žene v Mozirju pa že ima naslov.
anon-226535 sporočil: 2.703
[#2309516] 10.01.14 10:36 · odgovor na: najobj (#2309124)
Odgovori   +    4
[najobj]
> [prec]
> > ... čuj, če sem iskren, sploh nisem imel pojma, kaj toti Peter Sušnik zdaj dela, dokler iz golega firbca nisem "peter sušnik" vtipkal v Google www.google.si/?gws_r...u%C5%A1nik , ker si ga pač ti omenil v svojem postu ... evo, in če sem še enkrat iskren, sem dobesedno padel na rit, ko sem videl, kam je toti majster padel ...
> >
> > P.S.: o vsemogočnosti SDS-a sodim izključno po totem forumu, link in komentar pa je zgolj plod moje žlehtnobe, jebiga ... no, in ker vidim, da je moja žlehtnoba padla na plodna tla, sem se odločil, da je je bilo za danes dovolj ...

> no, no, moja malenkost ni pricakovala, da je lahko tak drive za polizobrazene komuniste... mi je (no, JI je, njej, moji malenkosti namrec) pa v veselje da sproza radovednost do znanja; saj ves na znanju temelji svet.

... no, pa saj moja malenkost tudi ni pričakovala, da ste janšajzerji kaj drugega kot polciviliziranci, ki ne zmorete normalnega komuniciranja ... khmm, nekaj podobnega kot vaš alfa samec ...

P.S.: jako ti je znanje, če veš, kaj dela en janšajzerski aparatčik, potem ko ga je vaš alfa samec postavil na stranski tir ...

ti, niti tale azdnji p.s, ki si ga studiral celih 8 minut, ne dosega higijenskega minimuma provokacije. poskusi znova.
najobj sporočil: 32.021
[#2309550] 10.01.14 11:10 · odgovor na: anon-226535 (#2309516)
Odgovori   +    4
[prec]
> [najobj]
> > [prec]
> > > ... čuj, če sem iskren, sploh nisem imel pojma, kaj toti Peter Sušnik zdaj dela, dokler iz golega firbca nisem "peter sušnik" vtipkal v Google www.google.si/?gws_r...u%C5%A1nik , ker si ga pač ti omenil v svojem postu ... evo, in če sem še enkrat iskren, sem dobesedno padel na rit, ko sem videl, kam je toti majster padel ...
> > >
> > > P.S.: o vsemogočnosti SDS-a sodim izključno po totem forumu, link in komentar pa je zgolj plod moje žlehtnobe, jebiga ... no, in ker vidim, da je moja žlehtnoba padla na plodna tla, sem se odločil, da je je bilo za danes dovolj ...
> > no, no, moja malenkost ni pricakovala, da je lahko tak drive za polizobrazene komuniste... mi je (no, JI je, njej, moji malenkosti namrec) pa v veselje da sproza radovednost do znanja; saj ves na znanju temelji svet.
> ... no, pa saj moja malenkost tudi ni pričakovala, da ste janšajzerji kaj drugega kot polciviliziranci, ki ne zmorete normalnega komuniciranja ... khmm, nekaj podobnega kot vaš alfa samec ...
>
> P.S.: jako ti je znanje, če veš, kaj dela en janšajzerski aparatčik, potem ko ga je vaš alfa samec postavil na stranski tir ...
ti, niti tale azdnji p.s, ki si ga studiral celih 8 minut, ne dosega higijenskega minimuma provokacije. poskusi znova.
... čuj, jaz sem za razliko od tebe malo bolj natančno bitje in če vidim, da sem se kje zatipkal ali kakorkoli drugače zmotil, potem tisto napako tudi popravim ... evo, včasih to traja minuto ali dve, včasih pa celo več kot teh osem ...

P.S.: tebi je čas za pravilno postavljanje vejic že zdavnaj potekel ...
anon-226535 sporočil: 2.703
[#2309552] 10.01.14 11:14 · odgovor na: najobj (#2309550)
Odgovori   +    3
osem minut popravljanja te uvrsca med analfabete.

meni se pa ne da typotov glihat...
anon-72235 sporočil: 914
[#2309913] 10.01.14 17:41
Odgovori   +    5
To je dokončni dokaz, da je Janša navaden "pičkin dim"
anon-72235 sporočil: 914
[#2309924] 10.01.14 17:52
Odgovori   +    4
Pa kaj ste se zdej kr naenkat spravl na tega kriminalca? A mislte de bo jokou? Mi bomo jokal, mi,...pa Jerovšek pa Cukjati pa Irglova pa Tanko pa vsaj še trideset podobnih herojev.
anon-278805 sporočil: 1.387
[#2310164] 11.01.14 08:41
Odgovori   +    3
Osebno sem mnenja, da smo brez alektrike, svetijo nam ardeči kresovi, ki zažigajo še preostalo dračje, ki ga je počistila negativna selekcija. Med njim je na žalost tudi ostanek ogorka JJja.
najobj sporočil: 32.021
[#2310312] 11.01.14 14:30 · odgovor na: anon-226535 (#2309552)
Odgovori   +    3
[prec]
osem minut popravljanja te uvrsca med analfabete.

meni se pa ne da typotov glihat...

... ena, dve, osem, deset ali dvajset minut od prvega vnosa do zadnjega popravka, se seveda lahko porabi izključno za popravljanje posta in česa drugega v tem času ni dovoljeno početi ...

P.S.: drugič si vzami vsaj osem minut za razmislek, preden se spet osramotiš z glupostjo, kot je tale ... aja, nič nisi povedal, kako si zadovoljen z novo zadolžitvijo po tvojih besedah verjetno najperspektivnejšega člana SDS ... evo, sam sploh ne dvomim, da je Peter Sušnik zelo zadovoljen, ker je cilj vsakega ambicioznega mladega politika, da na višku svojih moči postane predsednik društva devetdesetlenih starčkov ...
anon-295127 sporočil: 3.275
[#2310752] 12.01.14 17:26
Odgovori   +    1
čas vnosa: 12.01.14 13:57
Tukaj se najbolje vidi, kako ta kriminalec resnično spoštuje sodišče naše države in s tem našo državo samo. Npr. v Avstriji bi ga nasilno privedli že zdavnaj.
anon-295127 sporočil: 3.275
[#2310753] 12.01.14 17:26 · odgovor na: anon-226213 (#2308750)
Odgovori   +    2
čas vnosa: 12.01.14 13:55
[Beleladje]
"Matoz se je ponudil za sela."


O lubi Bogec, ludeki, kie ste vi normalni??? :D
Gospa novinarka, če bi bli vi "sa sela", tak ko sn jaz, ne bi takih butali. :D
Kuj na smeh mi gre, ker nemrem verjet, al' prav vidim al' mi oke nagajajo.
Nagajajo ti samo možgani... ;)
anon-278805 sporočil: 1.387
[#2310861] 12.01.14 21:41 · odgovor na: anon-278805 (#2310164)
Odgovori   +    3
Naj dodam: po naslednjih volitvah pa naj me JJ upošteva: takoj uvesti izredno stanje in pozapreti teh nekaj tisoč kriminalcev, zločincev in mafijašev. Da ne bodo mogli več uničevati Slovenije in njene prihodnosti, da ne bo več mrtvih Crnogorcev, Krambijev, da ne bo več šverca mamil, nič več laži, megle, lopovščine.... Kajti taki Slovenci NISMO!
anon-312183 sporočil: 116
[#2310998] 13.01.14 08:39 · odgovor na: tasilo (#2308780)
Odgovori   +    1
"Besana vam bo prihranila ugled. Iz vaših besedil bo odstranila slovnične napake in obenem predlagala tudi uporabo primernejših in lepših besed."

Iz reklame na Besami. Mi bo "prihranila" ugled. Jaz, pa sem upala, da vsaj malo "ohranila". Joj.

Strani: 1 2 3