Zasebnost

Izbrani forum: Glavni forum

Izbrana tema: članek Šolske naloge Alenke Bratušek

Strani: 1 2 3 4 5 6

Gustl sporočil: 13.632
[#2265480] 11.11.13 08:36 · odgovor na: anon-306217 (#2265479)
Odgovori   +    1
[DarthRadar]
> [DarthRadar]
> > [Gustl]
> > > [DarthRadar]
> > > lej gustavo, veš kaj vam bom dejal....
> >
> > Kritika je dovoljena, zalitve ne. Naslednjic gres v cakalnico. Lp, Gustl
>
> kakšne žalitve neki? žalitev je stvar perspektive s katero določeno informacijo sprejmeš, užali te lahko nekdo, ki ti je blizu in katerega mnenje ti nekaj pomeni....kako nekoga užališ preko foruma, mi ni jasno, razen, če vas ne peče vest pri vsej tej zgodbi...potem razumem

torej, če sedaj prav razumem vašo politiko do svobodnega izražanja stališč in misli (ker moj post si zbrisal in tako direktno posegel v nekaj, kar mi EU dovoli, ampak ker si pač to ti, razumem, saj za plačo 1200eur/mesec pač to moraš postoriti).....na eni strani si vzamete pravico in s tropom novinarjev zavajate in lažete celotni državi in narodu.....vzamete si pravico, da vržete ven novinarje, ki pišejo resnico....na drugi strani pa boš meni v forumu dejal, da ko izražam ogorčenje nad tem, da se je sedaj res potrdilo, da ste udbaški cajtng v službi malega sivega dolgoprstega palčka, da s tem nekoga žalim....c c c :D a mam filing, da če vas švedi dokapitalizirajo (ker imate negativn denarni tok), nihče od vas ne bo več v službi na finance, slaba vest vas bo pa spremljala celo življenje :D dobrodošli v 21 stoletju
Saj razumes. Brez zaljenja. Vse se da povedat brez tega.
anon-200699 sporočil: 2.054
[#2265487] 11.11.13 08:43 · odgovor na: crt (#2265424)
Odgovori   +    16
Glede na to, da si tako dobro obdelal, kako je z medisjsko hišo na internetu, pričakujem, da boš kamlu ustanovil kakšno, saj ne gre za velike denarje, niti ne bo problem preživeti, saj bi ti sigurno ustanovil poponoma neodvisno in polno resnice, takšno pa bi bilo pripravljeno veliko več ljudi plačatai, kot Reporterjevo, ki je po tvoje ta desna. Takšnih sposobnih, kot si ti se nam manjka, priporočam ti , da s tem znanjem pomagaš še naši vladi, ki očitno o teh stvareh ni najboljša.
anon-238577 sporočil: 14.015
[#2265495] 11.11.13 08:52 · odgovor na: crt (#2265424)
Odgovori   +    1
[crt]
> [crt]
> kje je "radio free slovenia"? ali casopis? ali tv? ali zgolj digitalni medij? skratka nekaj, kar bi zadovoljilo temu povprasevanju? gotovo bi bilo zelo poslovno uspesno, saj bi pokrilo nekaj, kar naj bi bilo ogromna trzna nisa?

ce se malo razdelamo poslovni nacrt...

stroski ...

prihodki ...
vse to je Požar že poizkušal, pa se mu nikoli ni izšlo, sedanji one man band je njegova edina slamica ...
romy89 sporočil: 502
[#2265497] 11.11.13 08:52 · odgovor na: crt (#2265417)
Odgovori   +    38
[crt]
> [Gustl]
> > [darekriz]
> > Zanimivo, sedaj sem še sam začel spremljati to polemiko okoli Kovača. Opazil sem, da se tako crt kot gustl skoraj ne javljata na to temo. Zelo očitno je to dogovorjeno.
>
> Crt nima tu kaj povedati, saj nic ne ve.

no, jaz vem toliko, kolikor osmoza do mene naplavi. nisem pa v toku dnevnega zivljenja redakcije, ker pocnem drugacne stvari od uredniskih. ne kovac ne simona nimata s tehniko nic.

me pa ena stvar pri tej zgodbi zelo zanima:

le kako bi reagirala trenutno ogorcena publika, ce bi se pojavil clanek z naslovom "stanislava kovaca pred sodisce". cisto vseeno, kaksna bi bila vsebina, skozi leta je zelo jasno, da marsikdo reagira zgolj na naslov.

verjetno bi tak pristop, ki je trenutno hvaljen kot pravilen, pokoncen, pogumen in stvar svobode govora, nasprotovanje njemu pa strasna cenzura -- cez noc postal nizkotna udbovska metoda, nasprotovanje njemu pa herojsko dejanje.

(aha, seveda bi to bilo Nekaj Povsem Drugega, jasno, kajpada, sploh ni treba pisati, prihranite si cas :)

dodatno me zanima tisto, kar me ze kakih 20 let:

obstaja neka mnozica ljudi, ki je silno nezadovolja z vsemi ali skoraj-vsemi mediji v sloveniji. ta mnozica tudi zelo rada pove svoje mnenje, kar je po eni strani lepo (ce ga ne bos ti, kdo ga bo), po drugi strani pa je vendarle komicno, ce clovek vsak dan prihaja razlagat na mesto X, kako da je mesto X ogabno in zanj nevzdrzno (ocitno ga vseeno nezadrzno privlaci, sicer ne bi prihajal). ampak, no, kje smo ostali...

... pri tem, kaksen je odziv na to dommevno zelo veliko povprasevanje.

kje je "radio free slovenia"? ali casopis? ali tv? ali zgolj digitalni medij? skratka nekaj, kar bi zadovoljilo temu povprasevanju? gotovo bi bilo zelo poslovno uspesno, saj bi pokrilo nekaj, kar naj bi bilo ogromna trzna nisa?

ali ce vprasam drugace: zakaj ni recimo pozareport (kot primer medija, ki trenutno se velja kot "ne-njihov", s poudarkom na trenutno, ker se ljudska prepricanja rada cez noc obrnejo) -- najbolj obiskan medij v drzavi? ali vsaj zelo zelo obiskan?

izpostavil sem pozareport zato, ker a) je aktiven tudi v tokratni zgodbi in b) kot digitalen medij nima na primer tega, da bi lahko kdo rekel, da mu zlobne strukture ovirajo fizicno distribucijo (je ni) ali ne dajejo oglasov (stroski so nizki ali bi vsaj morali biti).

ali je to zato, ker je nezadovoljstvo dosti bolj glasno kot pa stevilcno? (vsaj ce govorimo o uporabnikih interneta?)

ali pa zato, ker je pozareport delno placljiv in kjer se pojavi zahteva po placilu, tam prenehajo herojske zgodbe o trpecem ljudstvu? vsi bi Naso Resnico, ampak samo, ce je zastonj?

Ne tako dolgo nazaj je Toplakova napisala kolumno SODITI sodnikom.
S tem, da se sodnike kar na njihovem lastnem pragu sprocesira se jaz zelo strinjam, me pa vseeno zanima, v čem je razlika v kolumnah SODITI sodnikom, ali pa SODITI Mencingerju, razen v tem, da je eno napisala šefica Financ, drugo pa S. Kovač. Mal me bega tole.

Pljunuli istini u oči, shall we? Tov. Toplakova je v silnem uredniškem zanosu poElikanizirala vse, ki jih je bilo v Financah vredno brati. Očitno je šla kar po Kučanovi shit listi, pa je samo križce delala. Kovač je zadnja žrtev, ki je padla na oltarju njenih prizadevanj z naslovom: »Finance bom naredila za finančno prilogo Dnevnika in dolgočasni bomo kot driska, ali pa jaz ne bom več urednica«. In ji je uspelo. Čestitke.

Meni osebno je čisto vseeno, če tov. Toplakova svoja čedna ustka na Mencingerjevo suho ritko prislanja 24/7. Kot bi rekel Rhett Butler: Frankly, my dear, I don't give a damn. Ampak, princeska, meni ne boš liberalizma prodajala – not NOW not EVER.
anon-238577 sporočil: 14.015
[#2265504] 11.11.13 08:58 · odgovor na: Gustl (#2265458)
Odgovori   +    1
[Gustl]
> [Whiskey]
> Sramotno je, da se zakilusje vašega internega spora žveči v drugih medijih.

Ni nepricakovano, je pa, kot si lahko prebral, izkljucno na zeljo Kovaca, ki pac Pozarja zalaga.
Odkar ne piše več, jaz Kovača ne kritiziram več, ker sem že prej povedal vse, kar se mi je zdelo potrebno.
Ampak zdaj vidim, da človek ne razume razlike med urednikom in kolumnistom. Ne razume tudi, da je objava popravka namenjena tistim, ki jih je nek medij obdealal z (po njihovem) nepopolno informacijo, ni pa namenjena obračunavanju znotraj uredništva, za to so menda kakšni drugi sestanki ...
Če bo Kovač to enkrat razumel in povezal, pa seštel ena in ena, bo še dobil kak pravilen rezultat.
anon-219649 sporočil: 42
[#2265506] 11.11.13 09:00
Odgovori   +    19
:( kako dolgočani članki od kar ni Stanislava KOvača :(
anon-36971 sporočil: 8.543
[#2265510] 11.11.13 09:04 · odgovor na: anon-283914 (#2265475)
Odgovori   +    17
[Whiskey]
> [Gustl]
> Ni nepricakovano, je pa, kot si lahko prebral, izkljucno na zeljo Kovaca, ki pac Pozarja zalaga.

Izključno na željo Kovača? S to trditvijo se težko strinjam. Predvidevam, da zato, ker ste ga suspendirali in glede na njegovo popularnost, je celo zgodbo po neuspešnem come backu dal v javnost. Imeli ste več kot dovolj časa, da bi do 1.11. zgladili medsebojna nesoglasja. Pa niste. Sedaj se vse skupaj samo še zaostruje. No good.
Zelo good! Maske so z obraza Financ odpadle tudi za najbolj naivne :)
pavel.blog.siol.net/...h-medijih/
anon-36971 sporočil: 8.543
[#2265512] 11.11.13 09:05 · odgovor na: anon-202494 (#2265470)
Odgovori   +    5
[Breiva]
A misliš, da ima gospa Simona Toplak jajca?
Če se ji tako zahoče jih ima :)
anon-149637 sporočil: 3.223
[#2265513] 11.11.13 09:05 · odgovor na: Gustl (#2265458)
Odgovori   +    13
[Gustl]
> [Whiskey]
> Sramotno je, da se zakilusje vašega internega spora žveči v drugih medijih.

Ni nepricakovano, je pa, kot si lahko prebral, izkljucno na zeljo Kovaca, ki pac Pozarja zalaga.
Je mogoče kaj narobe,če ga zalaga? Vsi mediji ste od nekoga "zalagani in založeni".Posledica te založenosti je v veliki meri sedanje slovensko politično in ekonomsko sranje.
novbody sporočil: 14
[#2265519] 11.11.13 09:10
Odgovori   +    12
Karel, Karel,
nevarno je kritizirati oblast in oblastnike, se radi maščujejo preko urednika...
anon-268539 sporočil: 2.339
[#2265520] 11.11.13 09:11
Odgovori   +    5
Komisija uporablja galantno diplomatsko izrazoslovje, toda z njim se lahko deloma prikrije opozorila, ostrino, ali celo grožnje. 'Priporočila' so dejansko odkrita pričakovanja evropskih partnerjev, da najbolj odgovorni v doglednem času opravijo potrebne spremembe, sicer...
Ali Vlada (koalicija) res potrebuje samo več časa, da opravi naloge? Dvomim. Za uspeh je - poleg določene samozavesti - potrebna sposobnost. Sposobnost povezati pozicijo in opozicijo na minimalni skupni osnovi, vsaj v grobem prekiniti z demagoško ideologijo, priznati težave, dati ljudem jasen zgled in jih prositi za pomoč. Brez tega je konec.
najobj sporočil: 32.035
[#2265530] 11.11.13 09:18 · odgovor na: crt (#2265424)
Odgovori   +    1
Zadnja sprememba: najobj 11.11.2013 09:20
[crt]
> [crt]
> kje je "radio free slovenia"? ali casopis? ali tv? ali zgolj digitalni medij? skratka nekaj, kar bi zadovoljilo temu povprasevanju? gotovo bi bilo zelo poslovno uspesno, saj bi pokrilo nekaj, kar naj bi bilo ogromna trzna nisa?

ce se malo razdelamo poslovni nacrt...

stroski:
- max 3.000 letno za soliden server, povezljivost in nekaj drobiza za domeno; lahko tudi bistveno manj
- max 10.000 za postavitev softvera; lahko tudi bistveno manj
- nekaj skromnega mesecno za delo urednika, obogatel s tem morda ne bo, saj ne gre primarno za denar, temvec za Naso Resnico
- pridobivanje iztocnic za vsebine: jih zagotavlja publika prostovoljno, za kar ji ni tezko ne casa ne denarja, saj gre za Naso Resnico
- pravna obramba: se pokriva iz prostovoljnih prispevkov publike, saj gre za Naso Resnico, tako da ni tezko prispevati

prihodki:
- placila za izdelane vsebine, saj gre za Naso Resnico in ni tezko placati
- prostovoljni prispevki, glej zgoraj
- kaksen zakupljen oglas vec kot nic se tudi najde, glej zgoraj

torej - taka zadeva bi absolutno morala bilancno plavati in biti zelo zelo obiskana, CE!! je res:

- da je veliko povprasevanja;
- da je Nasa Resnica tako sveta stvar, da povprasevalcem ni tezko tudi kaj casovno in denarno prispevati zanjo.

zakaj ni tako...
moj odgovor: ker ti dve alineji zgoraj ne drzita.
... čuj, pojma nimaš ... evo, tako ni zato, ker bi potem itak prišla UBDA in bi vse razjebala ...

P.S.: če je tržna niša ogromna, potem to ni več niša ... aja, to je samo malo za hec, da ne boš zdaj slučajno jezen na mene ...
anon-298629 sporočil: 37
[#2265533] 11.11.13 09:22
Odgovori   +    9
Tudi javni sektor se bo moral lotiti enakega procesa, kot so se ga lotila podjetja. Zmanjševanja birokracije, administracije in druge navlake, ki le zvišuje stroške, poleg tega pa ovirajo življenje državljanov in delo podjetij.

Najtežji del posla, prej bo vlada podavila vse kokoši (tiste, ki nesejo jajca-ustvarjajo novo vrednost)kt bo ugotovila, da brez kokoši ni jajc.
crt sporočil: 27.402
[#2265539] 11.11.13 09:24 · odgovor na: najobj (#2265530)
Odgovori   +    4
Zadnja sprememba: crt 11.11.2013 09:29
[najobj]
... čuj, pojma nimaš ... evo, tako ni zato, ker bi potem itak prišla UBDA in bi vse razjebala ...
a, razumem. se pravi v bistvu gre za to, da so pozar, demokracija, reporter etc udbovske pasje bombice, kar je dokazano s tem, da obstajajo.

v tem smislu so tudi najbolj "desno-"jurisni od uporabnikov foruma seveda samo placani provokatorji udbe, saj ji pomagajo, da narod bere njihove poste in uziva v strinjanju, namesto da bi sel na ulice.
P.S.: če je tržna niša ogromna, potem to ni več niša ... aja, to je samo malo za hec, da ne boš zdaj slučajno jezen na mene ...
dobro ajd, trzni krater :) (tudi to se ne slisi bas optimalno)
najobj sporočil: 32.035
[#2265551] 11.11.13 09:38 · odgovor na: crt (#2265539)
Odgovori   +    2
Zadnja sprememba: najobj 11.11.2013 09:39
[crt]
> [najobj]
> ... čuj, pojma nimaš ... evo, tako ni zato, ker bi potem itak prišla UBDA in bi vse razjebala ...

a, razumem. se pravi v bistvu gre za to, da so pozar, demokracija, reporter etc udbovske pasje bombice, kar je dokazano s tem, da obstajajo.

v tem smislu so tudi najbolj "desno-"jurisni od uporabnikov foruma seveda samo placani provokatorji udbe, saj ji pomagajo, da narod bere njihove poste in uziva v strinjanju, namesto da bi sel na ulice.

> P.S.: če je tržna niša ogromna, potem to ni več niša ... aja, to je samo malo za hec, da ne boš zdaj slučajno jezen na mene ...

dobro ajd, trzni krater :) (tudi to se ne slisi bas optimalno)
... ja, saj sem na totem forumu jaz že večkrat prebral, da je včasih oni Ježek bil ista finta in da je on vsake toliko moral v čuzo samo za publiko, drugače pa je bil Ježek plačan udbovski provokator ...
anon-238577 sporočil: 14.015
[#2265552] 11.11.13 09:40 · odgovor na: anon-298629 (#2265533)
Odgovori   +    5
[kodadoo]
Tudi javni sektor se bo moral lotiti enakega procesa, kot so se ga lotila podjetja. Zmanjševanja birokracije, administracije in druge navlake, ki le zvišuje stroške, poleg tega pa ovirajo življenje državljanov in delo podjetij.

Najtežji del posla, prej bo vlada podavila vse kokoši (tiste, ki nesejo jajca-ustvarjajo novo vrednost)kt bo ugotovila, da brez kokoši ni jajc.
Ko pride lisica v kurnik ji je čisto vseeno, ali potem še bo kaj jajc ali ne:

enako je s to našo gnilo državo, če je za plen cela kokoš, se za jajce ne sekirajo preveč, njihova perspektiva je itak od danes do jutri ...
crt sporočil: 27.402
[#2265556] 11.11.13 09:43 · odgovor na: najobj (#2265551)
Odgovori   +    2
Zadnja sprememba: crt 11.11.2013 09:51
[najobj]
... ja, saj sem tukaj prebral, da je včasih oni Ježek bil ista finta in da je on vsake toliko moral v čuzo samo za publiko, drugače pa je bil Ježek plačan udbovski provokator ...
jasno. in ce bi recimo radio free slovenia deloval kot digital-only in povrhu v offshoru, recimo na anguilli, kar absolutno je izvedljivo, bi se spet izkazalo, da ni izvedljivo, saj je znano, da je tudi nsa samo podaljsana roka kucana.

skratka, kdo verjame v vse to, je pristas neke cudne religije, ki ves cas razlaga, da ena bitja tkoaltko obvladujejo celotni univerzum (pa naj bo to superupokojenec ali bilderbergi ali oni icky kuscarji od ickeja ali whatever) in da se itak nic ne da proti temu.

ker kdorkoli bi stvar postavil, je avtomaticno jasno, da sploh ni Nas, temvec Njihov. saj sicer ne bi mogel postaviti in the first place. halo!

zato se Nasost izkazuje najbolj pristno in konstruktivno v tem, da clovek vsak dan nerga v tri krasne doma in v ekvivalentih gostilne. ce bi naredil karkoli vec, pa bi to ze bila herezija.

res je cudno, da se s takim pristopom ne da zmagati. (ziher so krivi drugi. aja, saj to ze iz samih predpostavk izhaja.)
anon-234516 sporočil: 1.943
[#2265559] 11.11.13 09:46 · odgovor na: crt (#2265424)
Odgovori   +    16
Vtaknila se bom samo v tvoje polemiziranje okrog Naše Resnice.
Kaj pa njihova resnica (namerno z malo začetnico)?
Njihove resnice je polna javna tv, pa časopis Delo, pa Mladina, pa Večer........ že najmanj 20 let (če odmislih onih od 45. naprej) nas futrajo z njihovo resnico.In na podlagi njihove resnice uživajo tudi privilegije.
In kam nas je pripeljala njihova resnica- to vidiš sam; mi je skrajno deplasirano da o tem sploh pišeš. Kot da bi živel zaprt med štiri stene!
Za Našo Resnico pa bi bilo vsaj malo uravnoteženo, če se pojavi po našem mnenju kak neodvisen časopis.(oziroma medij).
Ko ti bodo ti z njihovo resnico uničili dom, družino, premoženje, potem sem prepričana, da boš hotel tudi ti Svojo Resnico, ne samo njihovo laganje, zavajanje, krajo, goljufijo.......etc.
anon-292686 sporočil: 763
[#2265562] 11.11.13 09:49 · odgovor na: anon-201487 (#2265330)
Odgovori   +    4
[FIN-226000]
Finance so naš, UDBO-vski časnik.
Zato uvajamo cenzuro!
Nihče ne bo blatil našega Mencingerja, Jankovića. Smo pokazali Elikanu, Kovaču in bomo vsakemu, ki bi si drznil spodkopavati naše finančne temelje. Bo takoj ob službo. Smo jasni?
murgle press
Kaj hočeš ... Vsakdo ima svoj rok naročnine, kajne ... :>
Gustl sporočil: 13.632
[#2265563] 11.11.13 09:50 · odgovor na: anon-234516 (#2265559)
Odgovori   +    0
[adana]
Vtaknila se bom samo v tvoje polemiziranje okrog Naše Resnice.
Kaj pa njihova resnica (namerno z malo začetnico)?

Hehe... Črt, amater. A to si predvidel? :)
crt sporočil: 27.402
[#2265565] 11.11.13 09:50 · odgovor na: najobj (#2265551)
Odgovori   +    1
[najobj]
... ja, saj sem na totem forumu jaz že večkrat prebral, da je včasih oni Ježek bil ista finta in da je on vsake toliko moral v čuzo samo za publiko, drugače pa je bil Ježek plačan udbovski provokator ...
cuj, se nekaj ob tem... a mislis, da kdo kdaj pomisli, da je sveti janez tudi moral v cuzo samo za publiko?
RTM sporočil: 4.799
[#2265571] 11.11.13 09:56 · odgovor na: Gustl (#2265403)
Odgovori   +    9
[Gustl]
> [aktion]
> > [darekriz]
> > Zanimivo, sedaj sem še sam začel spremljati to polemiko okoli Kovača. Opazil sem, da se tako crt kot gustl skoraj ne javljata na to temo. Zelo očitno je to dogovorjeno. Vse lepo in prav, venda to je popolno nasprotje svobode medijev... Tudi sam bom zelo razmislil, ali bom podalšal naročnino na finance.
>
> Pa vse tiste laži o dopustu do konca oktobra...

A zdaj pa tudi Kovaču ne verjamete več? To pa je mocna prepricanost v svojo resnico...
oprosti gustl, včasih si napisal kaj bolj tehtnega.

sedaj si le beden odmev simone.
anon-218303 sporočil: 200
[#2265572] 11.11.13 09:57 · odgovor na: (#2265408)
Odgovori   +    11
Zadnja sprememba: anon-218303 11.11.2013 10:02
Očitno je preimenovanje in pa takojšen vzpon NSI-ja na lestvici priljubljenosti načrtovan manever, ki se vodi z "murgel". Enako kot se priljubljenost povečuje g. Židan-u. Gre za ustvarjenje mnenja in posebnost, ki jo premoremo na svetu zgolj mi.
S tem, ko NSI pridobiva na lestvicah, je samo dokaz, kam sega domet te stranke in čigava ekspozitura postaja (še en zapakiran blef za uboge Slovence).
Gustl sporočil: 13.632
[#2265574] 11.11.13 09:59 · odgovor na: RTM (#2265571)
Odgovori   +    0
[RTM]
> [Gustl]
> > [aktion]
> > > [darekriz]
> > > Zanimivo, sedaj sem še sam začel spremljati to polemiko okoli Kovača. Opazil sem, da se tako crt kot gustl skoraj ne javljata na to temo. Zelo očitno je to dogovorjeno. Vse lepo in prav, venda to je popolno nasprotje svobode medijev... Tudi sam bom zelo razmislil, ali bom podalšal naročnino na finance.
> >
> > Pa vse tiste laži o dopustu do konca oktobra...
>
> A zdaj pa tudi Kovaču ne verjamete več? To pa je mocna prepricanost v svojo resnico...

oprosti gustl, včasih si napisal kaj bolj tehtnega.

sedaj si le beden odmev simone.
Jao:) Torej, kaj bi rad, da se ti zlažem? Ekola - Kovač ni bil na dopustu in dopust ni bila njegova odločitev. Bolje? Sam če je to slučajno res, potem tudi Kovač laže. Mu greš ti to povedat? Javi odziv :)
crt sporočil: 27.402
[#2265578] 11.11.13 10:01 · odgovor na: Gustl (#2265574)
Odgovori   +    3
[Gustl]
Jao:) Torej, kaj bi rad, da se ti zlažem? Ekola - Kovač ni bil na dopustu in dopust ni bila njegova odločitev. Bolje? Sam če je to slučajno res, potem tudi Kovač laže. Mu greš ti to povedat? Javi odziv :)
ni vazno, ali je res. vazno je, ali publika to zeli slisati. zdaj te naj jaz ucim marketing, jebote :)
anon-234516 sporočil: 1.943
[#2265582] 11.11.13 10:04 · odgovor na: Gustl (#2265563)
Odgovori   +    5
[Gustl]
> [adana]
> Vtaknila se bom samo v tvoje polemiziranje okrog Naše Resnice.
> Kaj pa njihova resnica (namerno z malo začetnico)?


Hehe... Črt, amater. A to si predvidel? :)
Pa kaj vam je Frankl, kako lahko ta propad, kolaps, koruptivnost pišeš z velikimi začetnicami?????
Pa vi ste res čudni?????
macon sporočil: 12.861
[#2265585] 11.11.13 10:06 · odgovor na: crt (#2265417)
Odgovori   +    10
[crt]
> [Gustl]
> > [darekriz]
> > Zanimivo, sedaj sem še sam začel spremljati to polemiko okoli Kovača. Opazil sem, da se tako crt kot gustl skoraj ne javljata na to temo. Zelo očitno je to dogovorjeno.
>
> Crt nima tu kaj povedati, saj nic ne ve.

no, jaz vem toliko, kolikor osmoza do mene naplavi. nisem pa v toku dnevnega zivljenja redakcije, ker pocnem drugacne stvari od uredniskih. ne kovac ne simona nimata s tehniko nic.

me pa ena stvar pri tej zgodbi zelo zanima:

le kako bi reagirala trenutno ogorcena publika, ce bi se pojavil clanek z naslovom "stanislava kovaca pred sodisce". cisto vseeno, kaksna bi bila vsebina, skozi leta je zelo jasno, da marsikdo reagira zgolj na naslov.

verjetno bi tak pristop, ki je trenutno hvaljen kot pravilen, pokoncen, pogumen in stvar svobode govora, nasprotovanje njemu pa strasna cenzura -- cez noc postal nizkotna udbovska metoda, nasprotovanje njemu pa herojsko dejanje.

(aha, seveda bi to bilo Nekaj Povsem Drugega, jasno, kajpada, sploh ni treba pisati, prihranite si cas :)

dodatno me zanima tisto, kar me ze kakih 20 let:

obstaja neka mnozica ljudi, ki je silno nezadovolja z vsemi ali skoraj-vsemi mediji v sloveniji. ta mnozica tudi zelo rada pove svoje mnenje, kar je po eni strani lepo (ce ga ne bos ti, kdo ga bo), po drugi strani pa je vendarle komicno, ce clovek vsak dan prihaja razlagat na mesto X, kako da je mesto X ogabno in zanj nevzdrzno (ocitno ga vseeno nezadrzno privlaci, sicer ne bi prihajal). ampak, no, kje smo ostali...

... pri tem, kaksen je odziv na to dommevno zelo veliko povprasevanje.

kje je "radio free slovenia"? ali casopis? ali tv? ali zgolj digitalni medij? skratka nekaj, kar bi zadovoljilo temu povprasevanju? gotovo bi bilo zelo poslovno uspesno, saj bi pokrilo nekaj, kar naj bi bilo ogromna trzna nisa?

ali ce vprasam drugace: zakaj ni recimo pozareport (kot primer medija, ki trenutno se velja kot "ne-njihov", s poudarkom na trenutno, ker se ljudska prepricanja rada cez noc obrnejo) -- najbolj obiskan medij v drzavi? ali vsaj zelo zelo obiskan?

izpostavil sem pozareport zato, ker a) je aktiven tudi v tokratni zgodbi in b) kot digitalen medij nima na primer tega, da bi lahko kdo rekel, da mu zlobne strukture ovirajo fizicno distribucijo (je ni) ali ne dajejo oglasov (stroski so nizki ali bi vsaj morali biti).

ali je to zato, ker je nezadovoljstvo dosti bolj glasno kot pa stevilcno? (vsaj ce govorimo o uporabnikih interneta?)

ali pa zato, ker je pozareport delno placljiv in kjer se pojavi zahteva po placilu, tam prenehajo herojske zgodbe o trpecem ljudstvu? vsi bi Naso Resnico, ampak samo, ce je zastonj?
Ta zapis je brezvezno sprenevedanje, ker imamo tukaj nomenklaturne strukture, ki furajo vzporedno državo za svoje žepe in nimam pojma, kje je v njih en Kovač.

To ni niti razmišljanje za vrtec. Predvidevam, da se ima pisec za odraslega in zrelega človeka, zato naj s takim guncanjem afen nagovarja
koga, ki nima najblažjega pojma, kaj se tukaj dogaja.
anon-292686 sporočil: 763
[#2265589] 11.11.13 10:09
Odgovori   +    20
Zadnja sprememba: anon-292686 11.11.2013 10:15
Oprostite, ampak meni Bratuškova že odkar sem sploh prvič slišal zanjo pred letom ali dvema, deluje kot smrklja, na kar kaže njena toga, štorasta retorika in vedno znova tudi prisiljena intonacija njenih govorov, kadarkoli jo že po vsej možni slučajnosti ujamem v etru. Pravzaprav jo večina pravih smrkelj že v omenjenem prekaša po celi črti ... :> Ne da bi želel biti žaljiv in šovinističen, daleč od tega, vedar so vse omenjeno samo dejstva.
turkda sporočil: 1.906
[#2265590] 11.11.13 10:10
Odgovori   +    14
Joj, koje nakladanje.
Zopet članek brez vsebine.
Ponovljeno tisočkrat zapisano in povedano.
Brez vrednosti vse skup.
PS
45 sek časa sem zabil za nič.

Strani: 1 2 3 4 5 6