Zasebnost

Izbrani forum: Glavni forum

Izbrana tema: članek Cherchez la femme*

Strani: 1 2 3

anon-298623 sporočil: 135
[#2022798] 25.02.13 07:39 · odgovor na: (#2021210)
Odgovori   +    0
Tole je že malce osebno, pa vendar. Mi lahko poveš, konkretno, kakšno sramoto naj bi si nakopal, ali ti to kar malo počez? Vsegliharsko.
anon-298623 sporočil: 135
[#2024619] 26.02.13 06:08 · odgovor na: (#2023387)
Odgovori   +    0
Za sistem naj me bo sram? Potem je lahko sram ljudi vseh poklicev.
Ne ti meni o enem predstojniku. Je pač govedo. Ampak v vseh poklicih so goveda.
Odgovori, kaj takega sem naredil jaz osebno, da naj me bo sram?
Sigurno nisem naredil vse prav, ampak za nobeno stvar me pa ni sram.
Najbrž tako ne bova nikoli končala.
Ti boš najbrž še kdaj zbolel in verjetno imel še na kakšno slabo izkušnjo z zdravstvom pa to naprtil vsem zdravnikom (meni).
Tako pač je. Doživljam vsak dan.
Karkoli storim na koncu sem vedno popljuvan. Ni izhoda.
anon-184513 sporočil: 3.006
[#2024795] 26.02.13 08:52 · odgovor na: (#2024783)
Odgovori   +    3
Mene je sram, sram vreči papirček na tla, zato najprej pogledam, ali me nihče ne vidi.
anon-184513 sporočil: 3.006
[#2025106] 26.02.13 11:42 · odgovor na: (#2024989)
Odgovori   +    2
[dob]
> [odlocno]
> Mene je sram, sram vreči papirček na tla, zato najprej pogledam, ali me nihče ne vidi.

Dobrodošel humor!
Zaradi papirčka na tleh ljudje ne umirajo. Zato, ker se pes poserje v parku, gre to sicer lahko ljudem na živce, zato ker hodijo po trati ali ležijo na njej. Toda resnici na ljubo narava absorbira in razgradi pasji iztrebek, medtem ko pvc vrečk ne more.

In človeški predsodki in strahovi so prav takšne pvc vrečke, ki jih narava ne more (več) absorbirati!
Kazni torej obstajajo za tisto, kar narava zlahka prenese, nagrade pa so rezervirane izključno za vse tisto, kar narava najmanj prenese ali sploh ne. Tukaj se je potem treba vprašati kaj smo in kaj želimo biti. Ali smo mi na planetu, hodimo po njem, jemljemo od njega in živimo od njega, ali pa smo mi tisti, ki držimo planet, da ne pade nekam dol, in je zato odvisen od naše dobre volje.
Tam, kjer smo na planetu od planeta, smo isto kot planet in čutimo kot planet!
Kjer nismo od planeta, smo v lastnih predstavah, torej v možganih, ki blodijo nekje drugje, stran od telesa, ki je tu.

V možganih smo polni predsodkov, ideologije, religije, se pravi da smo pvc vrečke, ki jih narava ne prebavi. V možganih smo tujek v naravi, sovražniki planeta, sovražniki sami sebi, ljudem in bitjem s katerimi živimo. Medtem je naše telo še vedno od planeta! Tudi če je še tako bolno, je telo od planeta. Bolno je samo zaradi nesporazuma z lastnimi možgani, ki želijo nekam drugam, proč od tu.

Telo ne pozna laži, ne ve kaj je to nezvestoba. Telo potrebuje.
In v človeški shemi vrednot je tisti, ki potrebuje, manj vreden.

Laž in nezvestoba sta produkta tiste "zavesti", ki je pravzaprav nezavest, ker ne ve kam spada in komu naj pripada.

Materija tega planeta in z njo telo, ki ga prejmemo s spočetjem v Materialnem (Materinem) svetu, sta sidrišče božje Zavesti.
Tukaj je ta Zavest doma.
*****
Telo potrebuje. Kakšna laž, kakšna nezvestoba, telo pač potrebuje ...!
anon-184513 sporočil: 3.006
[#2026200] 27.02.13 06:45 · odgovor na: anon-184513 (#2025106)
Odgovori   +    3
[odlocno]
> Telo ne pozna laži, ne ve kaj je to nezvestoba. Telo potrebuje.
> In v človeški shemi vrednot je tisti, ki potrebuje, manj vreden.
> Laž in nezvestoba sta produkta tiste "zavesti", ki je pravzaprav nezavest, ker ne ve kam spada in komu naj pripada.

*****
Telo potrebuje. Kakšna laž, kakšna nezvestoba, telo pač potrebuje ...!
Bi bilo bolje, če bi postavil na koncu vprašaj? Res me zanima, kako lahko opravičiš laži, nezvestobo in še kaj s tem, da telo pač potrebuje? Ali potrebe telesa opravičijo vsako dejanje? Ker si potreben, tvoje telo je, lahko naskočiš prvo, kar se ti zdi uporabno, najsi bo to človek, žival, hrana ali kaj drugega recimo mamila? Kako lahko opravičiš željo recimo po cigareti s tem, da telo potrebuje?

Včasih so tvoje ideje preveč protislovne, da bi bile zame prebavljive. Brez zamere, samo zanima me, ker se mi zdijo tvoji prispevki kvalitetni, kako take zadeve spregledaš? Telo ima množico trenutnih potreb od lenobe, do omame, kako jih ločiš od dejanskih potreb telesa, če jih?
anon-184513 sporočil: 3.006
[#2028314] 28.02.13 07:47 · odgovor na: (#2024989)
Odgovori   +    3
[dob]
Telo ne pozna laži, ne ve kaj je to nezvestoba. Telo potrebuje.
Laž in nezvestoba sta produkta tiste "zavesti", ki je pravzaprav nezavest, ker ne ve kam spada in komu naj pripada.
[odlocno]
> [odlocno]
> > Telo ne pozna laži, ne ve kaj je to nezvestoba. Telo potrebuje.
> > In v človeški shemi vrednot je tisti, ki potrebuje, manj vreden.
> > Laž in nezvestoba sta produkta tiste "zavesti", ki je pravzaprav nezavest, ker ne ve kam spada in komu naj pripada.
>
> *****
> Telo potrebuje. Kakšna laž, kakšna nezvestoba, telo pač potrebuje ...!

Bi bilo bolje, če bi postavil na koncu vprašaj? Res me zanima, kako lahko opravičiš laži, nezvestobo in še kaj s tem, da telo pač potrebuje? Ali potrebe telesa opravičijo vsako dejanje? Ker si potreben, tvoje telo je, lahko naskočiš prvo, kar se ti zdi uporabno, najsi bo to človek, žival, hrana ali kaj drugega recimo mamila? Kako lahko opravičiš željo recimo po cigareti s tem, da telo potrebuje?

Včasih so tvoje ideje preveč protislovne, da bi bile zame prebavljive. Brez zamere, samo zanima me, ker se mi zdijo tvoji prispevki kvalitetni, kako take zadeve spregledaš? Telo ima množico trenutnih potreb od lenobe, do omame, kako jih ločiš od dejanskih potreb telesa, če jih?
Sem spregledal, da sprašujem samega sebe.
anon-184513 sporočil: 3.006
[#2028584] 28.02.13 09:54 · odgovor na: (#2028545)
Odgovori   +    1
Evo ti plus, že za izčrpnosti in dolžino odgovora. Žal moram prebrati kasneje in ker grem popoldne v tujino, verjetno ne boš dobil odgovora, zato to sporočilce in zahvala že vnaprej. Saj tudi v trgovini moraš kupiti robo in jo odviti in v miru pogledati kasneje doma, zato mi ne zameri tega sporočila.

Strani: 1 2 3