Zasebnost

Strani: 1 2 3

anon-102514 sporočil: 6.114
[#954733] 12.10.10 16:43 · odgovor na: (#954716)
Odgovori   +    5
[velikidrobizek]
> [Honda27]
> #po Kazenskem zakoniku KZ-1 je posameznik kazensko odgovoren za javno spodbujanje sovraštva, nasilja ali nestrpnosti ter za grožnjo, da bo napadel življenje ali telo druge osebe.#,,tako KZ-1.Kako se tretira opravičilo-ne vem,.?


177. člen

Če je bil storilec kaznivega dejanja iz členov 169 do 173 tega zakonika izzvan z nedostojnim ali surovim ravnanjem oškodovanca ali se pred sodiščem opraviči oškodovancu, ali pred sodiščem prekliče tisto, kar je trdil ali raznašal, mu sme sodišče kazen odpustiti.


www.uradni-list.si/1...vilka=4208
Al ima Srečko Prijatelj slabe odvetnike, da ga niso znali o tem podučiti :)))
anon-162251 sporočil: 4.633
[#954742] 12.10.10 16:52
Odgovori   +    7
Zadnja sprememba: anon-162251 12.10.2010 16:54
Tile Janković so OUT !
anon-15715 sporočil: 6.084
[#954752] 12.10.10 17:03 · odgovor na: anon-102514 (#954733)
Odgovori   +    1
Zadnja sprememba: anon-15715 12.10.2010 17:13
[schcuka]
> [velikidrobizek]
> > [Honda27]
> > #po Kazenskem zakoniku KZ-1 je posameznik kazensko odgovoren za javno spodbujanje sovraštva, nasilja ali nestrpnosti ter za grožnjo, da bo napadel življenje ali telo druge osebe.#,,tako KZ-1.Kako se tretira opravičilo-ne vem,.?
>
>
> 177. člen
>
> Če je bil storilec kaznivega dejanja iz členov 169 do 173 tega zakonika izzvan z nedostojnim ali surovim ravnanjem oškodovanca ali se pred sodiščem opraviči oškodovancu, ali pred sodiščem prekliče tisto, kar je trdil ali raznašal, mu sme sodišče kazen odpustiti.

>
> www.uradni-list.si/1...vilka=4208

Al ima Srečko Prijatelj slabe odvetnike, da ga niso znali o tem podučiti :)))
No, on je obsojen zaradi "kaznivega dejanja izsiljevanja na posebno surov in poniževalen način", za "nedovoljeno posest orožja" in "samovoljo"..., glede kvalitete odvetnikov bo treba počakati na Vrhovno sodišče. :)
anon-198125 sporočil: 162
[#954770] 12.10.10 17:15
Odgovori   +    3
last night the dj "saved" my li(f)e - he he he, ubogi čvapčičarski smisel za humor
anon-224128 sporočil: 1.065
[#954781] 12.10.10 17:21
Odgovori   +    5
Četudi je malo spil, takrat predvsem človek pokaže kaj drugače sam zase misli. Se vidi da tale sinček ni ravno pri pravi.
klemenstp sporočil: 2.568
[#954827] 12.10.10 17:48 · odgovor na: anon-124452 (#954624)
Odgovori   +    2
Zadnja sprememba: klemenstp 12.10.2010 17:49
[yuslocan]
> [mocah1]
> Ga je mogel Ata Poštenjaković ornk po guzici natepsti, da se pokvarjen tipa Jurček tako opravičuje. Tip namreč nima kanček čustev in je navaden kolerik.

Malo sem pogledal, kakšne neumnosti si do zdaj klatil po tem forumu, in ugotavljam, da bi tebi zelo prav prišel foter, kot je Zoran, in te dobro, dobro izprašil (ornk po guzici natepel).

Pa bi se pokvarjeni mocah1 obnašal malo lepše.
ajej yuslocan, sem mislil da si ti bolj kultiviran in proti nasilju. Upam da ne garbaš otrok in partnerke, pač pa vzgajaš s kakšnimi bolj kultiviranimi prijemi, kot je npr. lepa beseda.
macon sporočil: 12.861
[#954838] 12.10.10 17:56 · odgovor na: anon-195447 (#954619)
Odgovori   +    8
[Lidbarsky]
> [k24]
> Na sliki, ki jo večkrat objavljate je tale tip v faco malce čuden kot, da nima sto pik mi deluje.

ah, to so ga sigurno tako provokativno slikali nesramni novinarji financ. drugače ima zenice manj razširjene:

web.vecer.com/portal...re-300.jpg
Mlad, lep in nevaren. :)

Neverjetno, koliko je piscev s povprećno 10 zapisi, ki so se postavili v bran Jankovićem. To je sigurno naključje. :)
fabiani sporočil: 4.454
[#954870] 12.10.10 18:15 · odgovor na: macon (#954838)
Odgovori   +    2
[macon]
> [Lidbarsky]
> > [k24]
> > Na sliki, ki jo večkrat objavljate je tale tip v faco malce čuden kot, da nima sto pik mi deluje.
>
> ah, to so ga sigurno tako provokativno slikali nesramni novinarji financ. drugače ima zenice manj razširjene:

Neverjetno, koliko je piscev s povprećno 10 zapisi, ki so se postavili v bran Jankovićem. To je sigurno naključje. :)
Veš, moraš razumet, da je to butasto nadurno delo, slabo plačano ali pa sploh ne za odvetniške praktikante in mestne uradničke. Nobenih večerjic v Asu in zabavic v ćupiteriji. Tako se naučijo v danko lest.
anon-217246 sporočil: 380
[#954898] 12.10.10 18:42
Odgovori   +    3
In spet bodo veselo spreminjali namembnost hektarjev in hektarjev parcel v lasti povezanih družb raja pa kot da se je to sploh ne tiče......, Konfucij je rekel "od krtin se ne vidi gora" Slovenec zbudi se in poglej, kaj je resničen problem s katerim se srečuješ iz dneva v dan svojega življenja, mogoče se boš potem ko se zaveš uprl in končno postavil zase!
anon-124452 sporočil: 6.934
[#954901] 12.10.10 18:45 · odgovor na: klemenstp (#954827)
Odgovori   +    0
Zadnja sprememba: anon-124452 12.10.2010 18:48
[klemenstp]
> [yuslocan]
> > [mocah1]
> > Ga je mogel Ata Poštenjaković ornk po guzici natepsti, da se pokvarjen tipa Jurček tako opravičuje. Tip namreč nima kanček čustev in je navaden kolerik.
>
> Malo sem pogledal, kakšne neumnosti si do zdaj klatil po tem forumu, in ugotavljam, da bi tebi zelo prav prišel foter, kot je Zoran, in te dobro, dobro izprašil (ornk po guzici natepel).
>
> Pa bi se pokvarjeni mocah1 obnašal malo lepše.
ajej yuslocan, sem mislil da si ti bolj kultiviran in proti nasilju.
Dobro si mislil, jaz sem zelo kultiviran. Z otroci se tako ne dela. Nisem jaz Pukšič. Če si vzameš čas za vzgojo in pogovor dosežeš največ.

Potem imaš lepo vzgojene otroke, ki se znajo opravičiti, tako kot je to naredil Jure.
Upam da ne garbaš otrok in partnerke, pač pa vzgajaš s kakšnimi bolj kultiviranimi prijemi, kot je npr. lepa beseda.
Pravilno sklepaš, žena je partner in je enakopravna. Zasluži lepo besedo in ne nasilje.

Verjetno se to nekje vidi, da imam pozitivne odnose z ljudmi okrog sebe.

Recimo tako, da sem se tukaj na forumu večkrat javno opravičil za kakšno trdo povedano besedo.

Ne verjameš?

Vse piše, preveri.

Kaj pa ti?????
Kaj ti počneš in kako rešuješ spore?
A si se ti kdaj opravičil, recimo javno, na forumu??????
anon-220148 sporočil: 238
[#954910] 12.10.10 18:49
Odgovori   +    0
Eh novinarji se že tako tečni,kot brenclji, tako, da vam malo strahu kar privoščim.
anon-128732 sporočil: 104
[#954943] 12.10.10 19:18 · odgovor na: anon-124452 (#954901)
Odgovori   +    3
yuslocan

Potem imaš lepo vzgojene otroke, ki se znajo opravičiti, tako kot je to naredil Jure.

Tale Jure, oziroma štab odvetnikov ki je sestavil tole "opravičilo", se ni opravičil,saj stalno ponavlja, da je šlo za provokacijo in provokatorja!Daleč od lepo vzgojenega!
macon sporočil: 12.861
[#954966] 12.10.10 19:41 · odgovor na: anon-124452 (#954901)
Odgovori   +    5
Zadnja sprememba: macon 12.10.2010 19:42
[yuslocan]

Dobro si mislil, jaz sem zelo kultiviran.
Motokultiviran?

Potem imaš lepo vzgojene otroke, ki se znajo opravičiti, tako kot je to naredil Jure.
Recimo tako vzgojene, da jim ne pade na kraj pameti uporabljati takega besednjaka.


Verjetno se to nekje vidi, da imam pozitivne odnose z ljudmi okrog sebe.
Res je, vidi se na tem forumu.


Ne verjameš?
Ne.
anon-124452 sporočil: 6.934
[#954990] 12.10.10 20:05 · odgovor na: macon (#954966)
Odgovori   +    0
Zadnja sprememba: anon-124452 12.10.2010 20:23
[macon]
> [yuslocan]
>
> Dobro si mislil, jaz sem zelo kultiviran.
Veliko bolj kot ti, ker jaz ne sedim v javni službi in cele dneve pišem po forumu Financ.

Da rečem po domače krkaš durac za davkoplačevalski denar.

In te je lahko v rit sram, da se tukaj prodajaš za neko moralno avtoriteto.

Vsi vemo da si v javni službi, in vsi vidimo da med službo pišeš po forumih.
[macon]
Sem javni uslužbenec, nisem član sindikata in bom delal.
KRADEŠ DRŽAVO ČEZ KATERO PLJUVAŠ.

Ker si goreči nasprotnik sedanje vlade, pravilno sklepam, da te je Janša privlekel gor.

Torej, tako kot je usrana stranka, so tudi njeni simpatizerji. BEDA.
anon-195447 sporočil: 2.753
[#955006] 12.10.10 20:26 · odgovor na: macon (#954838)
Odgovori   +    1
[macon]
> [Lidbarsky]
> > [k24]
> > Na sliki, ki jo večkrat objavljate je tale tip v faco malce čuden kot, da nima sto pik mi deluje.
>
> ah, to so ga sigurno tako provokativno slikali nesramni novinarji financ. drugače ima zenice manj razširjene:
>
> web.vecer.com/portal...re-300.jpg

Mlad, lep in nevaren. :)

Neverjetno, koliko je piscev s povprećno 10 zapisi, ki so se postavili v bran Jankovićem. To je sigurno naključje. :)
ja, he, he. sigurno jih je pritegnil članek o investicijah googla v obnovljive vire, zdaj jih pa tu nekaj obtožujemo opankarske zarote.
anon-103481 sporočil: 162
[#955016] 12.10.10 20:36
Odgovori   +    2
Ja, ata mu je napel za uhi za zaprtimi vrati :) - mu drugega tudi ni preostalo kot da se javno opraviči.

Ali ni resno mislil? Pitanje, kaj se mu plete v glavi (lahko, da je, lahko, da ni - samo on ve pravo resnico in nihče drug) - prav gotovo pa mu je žal, da je zinil, saj če bi bil trezen, bi držal jezik za zobmi. Izjava pa vseeno kaže na agresijo v možakarju in tudi, da je izgovorjena v pijanem stanju ni opravičilo. Navsezadnje, če se človek nima pod kontrolo, lahko tudi naroči umor v pijanem stanju, a ne? Vseeno mislim, da se sine preveč fotra boji, da bi si upal kaj takega narediti.

V arest? A dajte no - tam bi imel samo hrano in ležišče zastonj, pa ničesar se ne bi naučil, samo njegova očitno zadrževana jeze zaradi frustracij bi se še povečala. Da bi se fant naučil kaj pametnega, pa bi bilo najbolje, da bi mu naložili 400 ur prostovoljnega dela med najbolj revnimi ljudmi v Sloveniji - bi se malo fant zamislil nad sabo, ko bi 2 meseca ves čas to gledal 8 ur na dan in s tem živel. (žal pa mislim, da se tega v SLO ne prakticira - tole bi lahko pobrali od američanov - je zelo good praksa :)). ...pa na sodišču Finance doseči dobro denarno odškodnino.

Novinarji pa provokacija? Resnica? O, JA - zeloooo :). Sicer je to del vašega poklica, vendar včasih pa res pretiravate, da človeka spravite do skrajne meje potrpežljivosti, dostikrat pa vam ni mogoče dopovedati, ker 'navijate' svoje. Takšna provokacija je sicer namenska, da dobite čim več infa, ker ljudje se zarečejo ravno takrat, ko so najbolj znervirani (kar je temeljni vzrok za provokacijo novinarjev), venadr ne bi bilo slabo, če bi vsakič vsaj argumente poslušali - pri tem tudi pomaga ustrezno raziskovalno delo. Resnica pa je tudi, da včasih preveč prepustite čustvom svojo pot. Tako pri poslovnem odločanju kot pri novinastvu (vsaj pri pisanju člankov) ego ne bi smel prevladati, temveč zdrav razum.

Ljudje se imamo pravico svobodno odločati v vsaki stvari, kaj o nečem mislimo - to nam je podarjeno, ko se rodimo in odvzeto, ko umremo. Misli nam ne more odvzeti nihče - vprašanje pa je, kje so meje, ko misli izgovarjamo ali udejanjamo. Novinarji in Jure ste si vsi precej svobode vzeli, novinarji s provokacijo, Jure z grožnjo - vendar ni dvoma, kdo je tokrat prestopil mejo in to kar je storil mali Janković je pač kaznivo. Bi moral biti tudi kaznovan za zgled vsem, ki bi jim na misel prišlo kaj podobnega. To bi vsaj malo začelo kazati na to, da upanje za demokratično državo še vseeno obstaja. Če se bo mojster izmaknil, potem pa je to tudi odkrit javni posmeh države vsem prebivalcem SLO.
anon-203277 sporočil: 2.441
[#955055] 12.10.10 21:42
Odgovori   +    4
Bla, bla!Neiskreno!
macon sporočil: 12.861
[#955068] 12.10.10 22:07 · odgovor na: anon-124452 (#954990)
Odgovori   +    3
[yuslocan]
> [macon]
> > [yuslocan]
> >
> > Dobro si mislil, jaz sem zelo kultiviran.

Veliko bolj kot ti, ker jaz ne sedim v javni službi in cele dneve pišem po forumu Financ.

Da rečem po domače krkaš durac za davkoplačevalski denar.

In te je lahko v rit sram, da se tukaj prodajaš za neko moralno avtoriteto.

Vsi vemo da si v javni službi, in vsi vidimo da med službo pišeš po forumih.

> [macon]
> Sem javni uslužbenec, nisem član sindikata in bom delal.

KRADEŠ DRŽAVO ČEZ KATERO PLJUVAŠ.

Ker si goreči nasprotnik sedanje vlade, pravilno sklepam, da te je Janša privlekel gor.

Torej, tako kot je usrana stranka, so tudi njeni simpatizerji. BEDA.

V javni upravi sem malo manj kot dve desetletji in me ni noben povlekel nikamor.

Pišem pretežno kratke zapise, ki mi ne jemljejo veliko časa.

Vidim, da ne poznaš drugega kot delo na normo, kjer je težko iti stran od stroja na wc. Ne bom ti pisal, kaj delam in se ti za kaj zagovarjal.

Ti imaš po mojem mnenju precej problemov z osebno moralo. A se ti Janša še v sanjah prikazuje?
anon-203277 sporočil: 2.441
[#955072] 12.10.10 22:16 · odgovor na: anon-124452 (#954990)
Odgovori   +    5
Zadnja sprememba: anon-203277 12.10.2010 22:17
Spoštovani tovariš zastavnik ex Yu vojske!

Vi brez foruma na financah me mal spominjate name, ko sem še kadil.Vsakič,ko sem prižgal cigareto sem se tisti moment zaklinjal,da je to zadnja.Dolgo cajta je to trajal,da je naposled bila zadnja.Zdaj pa jaz,pa še kdo čakamo na Vašo odločitev?

Vi pizdite nad Financami,kot cajtengom,ne jaz!
azraazra sporočil: 994
[#955079] 12.10.10 22:29
Odgovori   +    1
A ni nikjer nobene vojne, naravne nesreče, krize oz. kaj bolj pomembnega od tega otročjega spora? A se da od teh neumnosti živeti?
anon-116402 sporočil: 4.340
[#955085] 12.10.10 22:36 · odgovor na: novica (#954702)
Odgovori   +    2
[novica]
> [schcuka]
> > [janipavec]
> > hahahha...ej Jurcek Jankovicev...a z opravicilom pa mislis resno? hmmm....verjetno tudi ne...samo cakas da vse potihne pol pa mascevanje
>
> Res je. Prav nič ni prijetno biti sedaj v koži dotičnega novinarja.
> P: Tudi Novica verjetno nima več mirnega spanja :(

novici jankovićev odvetnik čeferin grozi samo s sodiščem in novica se ne spomni kdaj je nazadnje videl epizodo dr. housa ne da bi zaspal mongo pred koncem. sicer pa hvala za skrb.
novica
Mene pa zelo zanima, če bi dotičnemu novinarju odobrili izdajo nabavnega dovoljenja za varnostno orožje. Sem skoraj prepričan, da ne. Teoretično se sicer izda nabavno dovoljenje vsakemu, ki dokaže, da je njegova varnost ogrožana v tolikšni meri, da je orožje edino primerno sredstvo za zagotovitev varnosti (poleg tega, da ima čisto kartoteko ipd.). V praksi pa lahko varnostno orožje pri nas nosijo samo policisti (tudi v civilu in izven delovnega časa) in razni vojaški uslužbenci (enega takega celo osebno poznam - menda je blazno ogrožan zato, ker je bil na služenju v Afganistanu). Za varnost ostalih pa bojda poskrbi policija.
anon-124452 sporočil: 6.934
[#955114] 12.10.10 23:29 · odgovor na: macon (#955068)
Odgovori   +    1
[macon]
> [yuslocan]
> > [macon]
> > > [yuslocan]
> > >
> > > Dobro si mislil, jaz sem zelo kultiviran.
>
> Veliko bolj kot ti, ker jaz ne sedim v javni službi in cele dneve pišem po forumu Financ.
>
> Da rečem po domače krkaš durac za davkoplačevalski denar.
>
> In te je lahko v rit sram, da se tukaj prodajaš za neko moralno avtoriteto.
>
> Vsi vemo da si v javni službi, in vsi vidimo da med službo pišeš po forumih.
>
> > [macon]
> > Sem javni uslužbenec, nisem član sindikata in bom delal.
>
> KRADEŠ DRŽAVO ČEZ KATERO PLJUVAŠ.
>
> Ker si goreči nasprotnik sedanje vlade, pravilno sklepam, da te je Janša privlekel gor.
>
> Torej, tako kot je usrana stranka, so tudi njeni simpatizerji. BEDA.
V javni upravi sem malo manj kot dve desetletji in me ni noben povlekel nikamor.
Torej celi dve desetletji po malem kradeš čas tej državi. Blefiraš da delaš.

Zato je treba javno upravo zbrcati na zavod. Najboljši dokaz za nedelo v JU si ti.
Pišem pretežno kratke zapise, ki mi ne jemljejo veliko časa.
Vsak lahko gre na tvojo stran in pogleda koliko je to malo, in kaj je to kratki spis. Samo v torek 28.09.2010 od 07:35 zjutraj do 16:53 popoldan si spesnil 10 postov. Za vsakega je bilo treba prebrati, premisliti in napisati kaj. Pa niso tako kratki, kot ti praviš.
Vidim, da ne poznaš drugega kot delo na normo, kjer je težko iti stran od stroja na wc. Ne bom ti pisal, kaj delam in se ti za kaj zagovarjal.
Nič ne delaš. NIČ NE MOREŠ NAPISATI DA DELAŠ, NE MOREŠ SE ZAGOVARJATI DA DELAŠ, KER KRKAŠ DURAC ZA NAŠ DENAR.

Ko ti na forumu Financ pride, malo posurfaš po nagicah, chatih in podobnih svinjarijah. Ko ti tudi tam pride prebereš tisk, spiješ kavico in greš na malico. Po malici je spet kavica in klepet s sodelavci, spet malo foruma financ in veselo domov.

Ti si pravi "macan ki nič ne dela" drugim pa moralizira. ČLOVEK TI ŠTRAJKAŠ ŽE 20 LET, KAKO BI SPLOH LAHKO TI ŠTRAJKAL. MANJ DELATI SE NE DA.

Pa še to. Tvoj zagovor je v duhu slavnega vodje Ivana JJ. Ko ga dobijo na kakšni svinjariji, začne tuliti, da on krade samo malo, rdečkarji pa veliko več. Tudi Kučan takrat prav pride.

BEDA:
Ti imaš po mojem mnenju precej problemov z osebno moralo.
Kdo od naju dveh ima problem z osebno moralo ti piše lepo zgoraj.
macon sporočil: 12.861
[#955124] 12.10.10 23:57 · odgovor na: anon-124452 (#955114)
Odgovori   +    4
Res se ti ne bom zagovarjal za nič, niti ti razlagal, ker nima smisla.

Počaščen sem, ker si raziskal, da sem 28.9. pisal več kot ponavadi.

Pojej persen, ker pomirja. Ali pa krkaj durac.
anon-124452 sporočil: 6.934
[#955129] 13.10.10 00:09 · odgovor na: anon-203277 (#955072)
Odgovori   +    2
Zadnja sprememba: anon-124452 13.10.2010 00:28
[travko]
Spoštovani tovariš zastavnik ex Yu vojske!

Vi brez foruma na financah me mal spominjate name, ko sem še kadil.Vsakič,ko sem prižgal cigareto sem se tisti moment zaklinjal,da je to zadnja.Dolgo cajta je to trajal,da je naposled bila zadnja.Zdaj pa jaz,pa še kdo čakamo na Vašo odločitev?

Vi pizdite nad Financami,kot cajtengom,ne jaz!
Čeprav sodite v skupino vnetih, strankarskih vojščakov, stranke SDS, katere ne prenašam najbolj, zaradi političnega delovanja na tem forumu, me je ta post zelo dobro opisal. Zelo dobro.

Res je neumno izgubljati čas na forumu, ki nima vpliva na mnenje javnosti in sploh nima kredibilnosti. In že nekaj časa pripravljam odklop iz tega bebavega okolja praznega otročjega nabijanja političnih plačancev, zafrustriranih duhovnih pohabljencev in izdajalcev.

Torej enkrat sem že nehal kaditi, enkrat sem že, za par let, izstopil iz foruma Financ, to bom naredil tudi zdaj. To je moj zadnji post za nekaj časa. Morda pokukam ob naslednjih volitvah v DZ.

Obžalujem, da nisem zastavnik ex. YU vojske, ker bi že zdavnaj bil v pokoju. Kako si predstavljate vojaško osebo ex. YU vojske, da je lahko šla v Kanado živet. Takšne v Kanado ne pustijo. Saj ste toliko razgledani, menda.

Zato bom moral še nekaj časa vleči firmo, več delat, in manj bluzit, po forumu.

Travko hvala, dobili ste plus.

PS morda se oglasim na okrogli številki 1.000.000-tega posta, če mi rata.
anon-223109 sporočil: 75
[#955131] 13.10.10 00:24
Odgovori   +    0
Vse skupaj bore malo verodostojnega,pa zvrhana mera nacionalizma in sama šentflorjanska fovšija.
macon sporočil: 12.861
[#955134] 13.10.10 00:29 · odgovor na: anon-124452 (#955129)
Odgovori   +    4
Evo plus.

[yuslocan]

To je moj zadnji post za nekaj časa.
Hvala durcu.
anon-163149 sporočil: 59
[#955362] 13.10.10 09:40
Odgovori   +    2
res je da so izrečene besede, naj so šala al resnobnost, ODRAZ njegovega (JJ) notranjega stanja, ki temelji na karakterju in pridelanem počutju...ne vem kako močna in pozitivna osebnost naj je, zagotovo bi ji 1x prekipelo ob takšnem pritisku medijev - ki so, najbolj pogostokkrat - obarvani RUMENO....novinar JE KORISTIL GUŽVO...IN PRITISKAL NA ČLOVEKA, KI JE PRIŠEL NA ZABAVO...JASNO - SLOVENCI SE NE ZNAJO ZABAVATI BREZ PIJAČE, malce vinjenega človeka sploh ni težko sprovocirati, kar si je v bistvu novinar tudi žele da bi dobil gradivo za svoje čtivo....vsak pameten in kulturen novnar se za pogovor o takšnih ali drugačnih zadevah - najavi pri tajnici in dobi termin za pogovor, tole pa je poden od načina kako nekateri novinarji v Slo delujejo.....rekla kazala, pa provokacije v neprimernih trenutkih...jaz bi temu novinarju odvzela licenco! upam da bodo odgovorni v novinarskih združenjih premislili tudi v to smer.
anon-194305 sporočil: 1.208
[#956108] 13.10.10 19:13 · odgovor na: anon-163149 (#955362)
Odgovori   +    2
[fleur54]
res je da so izrečene besede, naj so šala al resnobnost, ODRAZ njegovega (JJ) notranjega stanja, ki temelji na karakterju in pridelanem počutju...ne vem kako močna in pozitivna osebnost naj je, zagotovo bi ji 1x prekipelo ob takšnem pritisku medijev - ki so, najbolj pogostokkrat - obarvani RUMENO....novinar JE KORISTIL GUŽVO...IN PRITISKAL NA ČLOVEKA, KI JE PRIŠEL NA ZABAVO...JASNO - SLOVENCI SE NE ZNAJO ZABAVATI BREZ PIJAČE, malce vinjenega človeka sploh ni težko sprovocirati, kar si je v bistvu novinar tudi žele da bi dobil gradivo za svoje čtivo....vsak pameten in kulturen novnar se za pogovor o takšnih ali drugačnih zadevah - najavi pri tajnici in dobi termin za pogovor, tole pa je poden od načina kako nekateri novinarji v Slo delujejo.....rekla kazala, pa provokacije v neprimernih trenutkih...jaz bi temu novinarju odvzela licenco! upam da bodo odgovorni v novinarskih združenjih premislili tudi v to smer.
Če si spregledal, Jankovići se proglašajo za Srbe.

Lažne stereotipe o Slovencih, Slovenčkih in Slovenceljnih pa zelo radi stresajo okoli neprilagojeni Turki in analnolezne Poturice. Sam veš kam spadaš.
anon-124452 sporočil: 6.934
[#956742] 14.10.10 11:13 · odgovor na: macon (#955124)
Odgovori   +    1
Zadnja sprememba: anon-124452 14.10.2010 11:25
[macon]
Res se ti ne bom zagovarjal za nič, niti ti razlagal, ker nima smisla.

Počaščen sem, ker si raziskal, da sem 28.9. pisal več kot ponavadi.

Pojej persen, ker pomirja. Ali pa krkaj durac.

macon (aka The krkach)


Persen potrebuješ ti, to je očitno.

Res, boljše da se ne zagovarjaš. Ni samo forum deležen tvoje pozornosti v delovnem času. Ti kradeš, kradeš čas državi povsod po internetu in se ne ustaviš.

Misliš, da si zelo brihten in da te ne vidimo. Kaj če te enkrat v službi dobijo?????????
Ti bodo krivi rdečkarji, Kučan in Pahor?????

S srednješolsko izobrazbo, kranjsko registracijo na avtu, 50-timi leti, zasranim internetom, od flirtov do sexa in tvojih osebnih fotografij, že pretiravaš. Močno pretiravaš in se malo zamisli, kje so meje sprejemljivega. Kaj počneš od doma je tvoja odločitev ampak iz službe je kraja našega davkoplačevalskega denarja. Kar na bruhanje mi gre ko vidim, kaj vse počneš v delovnem času in ti še plačujemo za to.

Da si naiven se vidi iz pomanjkanja občutka za varnost na spletu.

Skratka, ti si podpornik SDS, ki v javni službi cele dneve bluzi po forumu, flirtko-u, flirtzmenkarijah, zmenkarijah, zasebnih stikih, sexvideo straneh, si.upaš. Tudi tvoj nenavadni sexualni profil je dostopen za cel svet, ker ne znaš poskrbeti za varnost na spletu. Potem si privoščiš zmerjati vlado in državo ki te plačuje.

Fajn se mi zdi, da takšni osebki, kot si ti, sodijo na desno stran in podpirajo SDS.
In kot sem ti že napisal; kakšna stranka takšni tudi podporniki.

BEDNI.

PS: To sem poskusil poslati na tvojo osebno pošto, pa ni šlo, verjetno zato, ker me imaš blokiranega.

Kot sem obljubil, več ne bom pisal po forumu, to je napisano po sili razmer.

Strani: 1 2 3