Zasebnost

Izbrani forum: Glavni forum

Izbrana tema: članek Jure Janković: »Daj, ubij tega.«

Strani: 1 ... 15 16 17 18 19 20 21

anon-105466 sporočil: 7.339
[#955780] 13.10.10 14:10 · odgovor na: anon-214372 (#955754)
Odgovori   +    5
[naporen]
1. Ta as je na koncu vedno v rokavu (da mora Ljubljana dobiti manj kot drugi), a ne? In jaz rečem zaradi mene si nesite agencije kamor hočete in ti rečeš... In krog je sklenjen.
2. Ja, glede na prebivalca in njegov prispevek v državno blagajno je posameznik iz Ruš precej na boljšem. Se strinjam.
Sem že ene parkrat predlagal, da se Lj odvzame status glavnega mesta. Naj se naredi razpis za glavno mesto vsakih 10-15 let in mesto, ki ponudi najboljše pogoje, dobi biznis za 10-15 let.
Sicer pa je to itak navadno selo, le da je urbanizirano, meščanstvo so pobili leta 1945 in Lj naselili z nobel gospicami Bucket (pardon, Bouquet) iz rovt.
chef sporočil: 2.987
[#955797] 13.10.10 14:24 · odgovor na: anon-105466 (#955780)
Odgovori   +    0
kaj pa je sploh štos glavnega mesta? denimo da bi bila glavno mesto Osilnica? a bi se zate kaj spremenilo?
anon-105466 sporočil: 7.339
[#955817] 13.10.10 14:45 · odgovor na: chef (#955797)
Odgovori   +    2
[chef]
kaj pa je sploh štos glavnega mesta? denimo da bi bila glavno mesto Osilnica? a bi se zate kaj spremenilo?
Ne bit hecen z Osilnicami. Prestavi ti vso državno upravo in ves spremljajoči dvor na državnem nivoju v kakšno drugo mesto in opazuj spremembe.
Od tega, kako bi takšno mesto začelo rasti, kako bi mu začel rasti BDP, kako bi se tam naenkrat vse splačalo itd.
Verjamem, da ima Ljubljana geografski smisel še iz zgodovine, ampak po drugi strani se je veliko zgradilo z denarjem vseh Slovencev ravno zato, ker je tam glavno mesto, ki so si ga najvplivnejši radi lišpali na račun vseh Slovencev.
Ne vem zakaj bi še danes morali pristajati na logiko, da mora glavnmo mesto scuzati ves denar iz cele države in mu morajo biti vsa ostala mesta še hvaležna za to? Položaj glavnega mesta prinaša toliko finančnih ugodnosti, da bi moralo takšno mesto plačati državi koncesijo, ki bi šla v proračun za namene enakomernega razvoja celotne države.

Saj vem, hecna ideja, ampak sem prepričan, da bi ob realnem razpisu bilo veliko resnih prijav resnih mest. In potem bi ljubljanski rovtarski nasmeški zbledeli...
chef sporočil: 2.987
[#955825] 13.10.10 14:48 · odgovor na: anon-105466 (#955817)
Odgovori   +    2
Kdo je pa hecen? Hecno je to, da je Osilnica svoja občina pa čisto nič drugega.
Glede na preostali del sporočila pa bi upal 51% trditi, da si doma čez Trojane. V tem primeru je vsaka debata povsem odveč :) (pa sicer pomoje tudi, ker teh otročarij kako vsa Slovenija dela za blišč Ljubljane smo se že naposlušali :)
anon-105466 sporočil: 7.339
[#955834] 13.10.10 14:54 · odgovor na: chef (#955825)
Odgovori   +    0
[chef]
Kdo je pa hecen? Hecno je to, da je Osilnica svoja občina pa čisto nič drugega.
Glede na preostali del sporočila pa bi upal 51% trditi, da si doma čez Trojane. V tem primeru je vsaka debata povsem odveč :) (pa sicer pomoje tudi, ker teh otročarij kako vsa Slovenija dela za blišč Ljubljane smo se že naposlušali :)
Ne podtikaj mi mariborsko ljubljanskega "rivalstva" in mariborskega luzerskega jokanja za drobtinicami. Maribor je še slabši od Ljubljane.
chef sporočil: 2.987
[#955836] 13.10.10 14:56 · odgovor na: anon-105466 (#955834)
Odgovori   +    0
A za Trojanami je samo Maribor? :) well, could not care less...
anon-198539 sporočil: 15
[#955873] 13.10.10 15:21
Odgovori   +    1
Poglejte kaj objavljajo godtej portala MMC, ki je portal javnega zavoda in se vprašajte kaj je s Slovenijo. Preberite komentar "Petek jih je pa fasal, da je postal poslanec, da se je prodal ..."www.rtvslo.si/blog/r...vica/49244
anon-105466 sporočil: 7.339
[#955875] 13.10.10 15:22 · odgovor na: chef (#955836)
Odgovori   +    0
Zadnja sprememba: anon-105466 13.10.2010 15:22
A še kakšno drugo mesto joka (razen MB) na to temo?
anon-214372 sporočil: 3.048
[#955921] 13.10.10 15:51 · odgovor na: anon-105466 (#955817)
Odgovori   +    0
A misliš, da Ljubljana potem ne bi bila več najbolj perspektivna? Ker npr. v Nemčiji sta Muenchen in Frankfurt bogatejša kot Berlin...

Ljubljana dobi na račun države precej ampak precej tudi daje... In ni nič narobe, če dobi nekaj nazaj - recimo majhen delež investicije za stadion.
anon-105466 sporočil: 7.339
[#955926] 13.10.10 15:56 · odgovor na: anon-198539 (#955873)
Odgovori   +    4
[Biskob]
Poglejte kaj objavljajo godtej portala MMC, ki je portal javnega zavoda in se vprašajte kaj je s Slovenijo. Preberite komentar "Petek jih je pa fasal, da je postal poslanec, da se je prodal ..."www.rtvslo.si/blog/r...vica/49244
Ne delat reklame takšnemu blogu. S takšnim komentarjem bi šel tale model pri meni takoj na ignore - pa do zdaj te funkcije nisem kaj dosti uporabljal, ampak na tejle temi je pa koristna in je prava indikacija o človeku.
anon-17378 sporočil: 8.998
[#955962] 13.10.10 16:28 · odgovor na: anon-233208 (#955411)
Odgovori   +    7
[MacAdam]

Z vsem dolžnim spoštovanjem do admina... načeloma so mi novitete zelo pri srcu, sploh, če prinašajo uporabne, všečne in smiselne novosti.

Ampak ne morem, da ne bi pripomnil.

Malce paradoksalno se mi pa vseeno zdi, da na forumu, katerega lastniki v krepkem tekstu vedno ponavljajo besedo demokracija, in uporabniki foruma delujejo kot eni in edini eksperti v tolmačenju pojma demokracija, uporabnike delite na podlagi nekih imaginarnih točkovanj, po nekem sistemu, ki nikoli zares ni bil pojasnjen določate, kdo je vreden javne objave članka in koga se bo skrilo in bo na njegovo mnenje kliknil le najvztrajnejši forumaš. Ker že nekaj časa spremljam forum, sem seveda opazil, da po defaultu "manjvredni" pisci tega foruma postanejo tisti, ki si drznejo izraziti mnjenje, ki se malenkost odmika od mase piscev tega foruma, še najhuje jo odnesejo ljudje, ki se jim karkoli v Sloveniji zdi pozitivnega, ki znajo pohvaliti in ki recimo niso ljubitelji desne opcije.
Ne vem sicer kak namen imate na Financah, si ustvarjate svojo Arijsko raso? To bo šele masa opranoglavcev, če jim boste drugomisleče zaklepali pred vrata, na prvem plafonu bodo pa samo ljudje, ki vam lezejo v rit in vsesplošno pljuvačkajo in se posmehujejo ljudem, ki imajo manj, kot 10 objav, ter jim želijo odrekati pravico sodelovanja na forumu?? Je to vaša vizija demokracije?
Opis seveda ne ustreza temu forumu.

Predlagam ti, da ga objaviš na forumih, siol, mladina, delo, 24ur, rtvslo, ipd., kjer boš našel že izdelano maso opranoglavcev in plačanih provokatorjev tim. levice in kjer boš v trenutku izključen ali brisan, če boš uporabil kakšno od ključnih besed, ki niso skladne z doktrino naci-komu-fašizma. Tam bo tvoj opis popolnoma upravičen.

Ta forum je še dokaj svoboden, ni pa izrazito "desničarski", saj plačani provokatorji obeh struj (tim. desnice in levice) dobivajo podobne ocene in pozornost s strani večine rednih piscev. Lahko bi rekli, da je tu eden redkih forumov, kjer se (zaenkrat še) spoštuje ustavno pravico do svobode izražanja svojega mnenja. Zato se tu zbiramo intelektualci, ki nam gre strankarsko ropotanje in napihovanje posameznikov upravičeno na živce, saj znamo razmišljati s svojimi glavami.

Utrinki novih "piscev", zgolj z nekaj enostransko obarvanimi zapisi, pa samo na kratko zažarijo in takoj ugasnejo, ko "dobijo" dovolj "ignore" pozornosti. Isto se zgodi rednim plačancem, ki žalijo drugače misleče forumaše ad hominem.
anon-17378 sporočil: 8.998
[#955984] 13.10.10 16:46 · odgovor na: anon-198539 (#955873)
Odgovori   +    7
[Biskob]
Poglejte kaj objavljajo godtej portala MMC, ki je portal javnega zavoda in se vprašajte kaj je s Slovenijo. Preberite komentar "Petek jih je pa fasal, da je postal poslanec, da se je prodal ..."www.rtvslo.si/blog/r...vica/49244
Katastrofa. Enim pa se je čisto zares že do konca "odpulilo".
anon-105466 sporočil: 7.339
[#956017] 13.10.10 17:24 · odgovor na: anon-214372 (#955921)
Odgovori   +    3
Zadnja sprememba: anon-105466 13.10.2010 17:26
[naporen]
A misliš, da Ljubljana potem ne bi bila več najbolj perspektivna? Ker npr. v Nemčiji sta Muenchen in Frankfurt bogatejša kot Berlin...

Ljubljana dobi na račun države precej ampak precej tudi daje... In ni nič narobe, če dobi nekaj nazaj - recimo majhen delež investicije za stadion.
Vem da potem v Lj takšen tip pijavkarskega "gospodarstva" ne bi več furali.

Sicer je pa to tema o grožnji s smrtjo novinarju, ki je priletela iz ust J jr.
anon-235774 sporočil: 815
[#956025] 13.10.10 17:38 · odgovor na: anon-233208 (#955411)
Odgovori   +    3
[MacAdam]
Z vsem dolžnim spoštovanjem do admina... načeloma so mi novitete zelo pri srcu, sploh, če prinašajo uporabne, všečne in smiselne novosti.

Ampak ne morem, da ne bi pripomnil.

Malce paradoksalno se mi pa vseeno zdi, da na forumu, katerega lastniki v krepkem tekstu vedno ponavljajo besedo demokracija, in uporabniki foruma delujejo kot eni in edini eksperti v tolmačenju pojma demokracija, uporabnike delite na podlagi nekih imaginarnih točkovanj, po nekem sistemu, ki nikoli zares ni bil pojasnjen določate, kdo je vreden javne objave članka in koga se bo skrilo in bo na njegovo mnenje kliknil le najvztrajnejši forumaš. Ker že nekaj časa spremljam forum, sem seveda opazil, da po defaultu "manjvredni" pisci tega foruma postanejo tisti, ki si drznejo izraziti mnjenje, ki se malenkost odmika od mase piscev tega foruma, še najhuje jo odnesejo ljudje, ki se jim karkoli v Sloveniji zdi pozitivnega, ki znajo pohvaliti in ki recimo niso ljubitelji desne opcije.
Ne vem sicer kak namen imate na Financah, si ustvarjate svojo Arijsko raso? To bo šele masa opranoglavcev, če jim boste drugomisleče zaklepali pred vrata, na prvem plafonu bodo pa samo ljudje, ki vam lezejo v rit in vsesplošno pljuvačkajo in se posmehujejo ljudem, ki imajo manj, kot 10 objav, ter jim želijo odrekati pravico sodelovanja na forumu?? Je to vaša vizija demokracije?
Hja. Ti tukaj eventualno fašeš nizek FQ. Nas pa na kurah, siolu, ... , enostavno pobrišejo. Kaj je bolj demokratično?
anon-233208 sporočil: 152
[#956041] 13.10.10 17:50 · odgovor na: Gustl (#955623)
Odgovori   +    4
[Gustl]
> [MacAdam]
> Z vsem dolžnim spoštovanjem do admina... načeloma so mi novitete zelo pri srcu, sploh, če prinašajo uporabne, všečne in smiselne novosti.
>
> Ampak ne morem, da ne bi pripomnil.
>
> Malce paradoksalno se mi pa vseeno zdi, da na forumu, katerega lastniki v krepkem tekstu vedno ponavljajo besedo demokracija, in uporabniki foruma delujejo kot eni in edini eksperti v tolmačenju pojma demokracija, uporabnike delite na podlagi nekih imaginarnih točkovanj, po nekem sistemu, ki nikoli zares ni bil pojasnjen določate, kdo je vreden javne objave članka in koga se bo skrilo in bo na njegovo mnenje kliknil le najvztrajnejši forumaš. Ker že nekaj časa spremljam forum, sem seveda opazil, da po defaultu "manjvredni" pisci tega foruma postanejo tisti, ki si drznejo izraziti mnjenje, ki se malenkost odmika od mase piscev tega foruma, še najhuje jo odnesejo ljudje, ki se jim karkoli v Sloveniji zdi pozitivnega, ki znajo pohvaliti in ki recimo niso ljubitelji desne opcije.
> Ne vem sicer kak namen imate na Financah, si ustvarjate svojo Arijsko raso? To bo šele masa opranoglavcev, če jim boste drugomisleče zaklepali pred vrata, na prvem plafonu bodo pa samo ljudje, ki vam lezejo v rit in vsesplošno pljuvačkajo in se posmehujejo ljudem, ki imajo manj, kot 10 objav, ter jim želijo odrekati pravico sodelovanja na forumu?? Je to vaša vizija demokracije?


Hvala za mnenje. Dodal bi le to, da sodelovanje na forumu ni pravica, vendar možnost, ki vam jo daje Časnik Finance. Vsak uporabnik pa ima povsem demokratično pravico do odločanja, ali na forumu sodeluje ali ne.
Ja, se popolnoma strinjam. Vsak med nami, se lahko odloči, ali bo prisostvoval ali ne.

Vendar pa se mi zdi, da je v današnjih časih to hudo površen in pavšalen odgovor in argument. Najlažje je nekoga odsloviti v stilu "Če ti kaj ni všeč pa pojdi drugam". Ampak, a ni to početje popolnoma, popolnoma enako temu, kar tako odločno črtite in očitate oblastnikom in javnemu življu? Kaj ni to ravno tako igra iz pozicije moči? Vse kar se v tej temi recimo tudi odločno in ogorčeno očita?
Kaj ni delitev piscev na boljše in slabše forumaše, všečne in manj všečne, popolnoma indentično temu, kar očitate nekaterim politikom, ki naj bi posegali v medije in izvajali cenzuro? Kaj ne krojite s tem mnjenje, ker si marsikdo v želji po všečnosti ne bo upal izraziti svojega iskrenega mnenja?
Kaj ni vsaj malo hinavsko in nedosledno, če človek pozorno spremlja vaša pisanja in stališče in na drugi strani dejanja?

Glej, meni je popolnoma jasno, da je rokovanje z dotičnim forumom hudo nadležna zadeva, jaz osebno si tega ne bi želel delati, pa če mi dajo milijone za to.
Ampak se mi zdi pa vseeno izjemno pomembno, da kljub vsemu, še vedno admin, novinarji ohranite tisto "neodvisnost", ki je nujna za profesionalce (če je seveda vaša vizija narediti nekaj dobrega za skupnost in ni to res samo pobiranje gnilih jabolk po gnojiščih, zaradi par evrov dodatka).

Jaz osebno forumov ne jemljem več tako lahkotno, kot 10 let nazaj. Zadeva je bistveno bolj resna, kot mogoče izgleda na prvo žogo. In dokler bodo poslanci v DZ citirali anonimne pisce iz forumov in jih uporabljali kot argument za interpelacije, do takrat bom mnenja, da je OGROMNA odgovornost na strani razno raznih adminov, predvsem zelo obiskanih forumov.
Zavedati se morate, da se po teh forumih pase neskončno število nekih študentov, ki se jim v resnici še nikoli ni nič hudega godilo, ki nikoli niso še resnemu življenju pogledali v oči. V njih pa več kot očitno raste snobizem, mržnja, vzvišenost in nespoštovanje. In ja, mnogim so novinarji Financ, pisci po tem forumu tudi vzorniki.

Zato tudi menim, da je prav, da mediji prevzamete na svoja pleča del odgovornsoti za stanje duha v družbi in mogoče začnete delovati bolj nepristransko, neodvisno in profesionalno.

In kar se mene tiče, je najbolj demokratična oblika foruma v tem, da vsakemmu posamezniku ponudiš opcijo ignore, prijatelj in kaj podobnega. Pa naj vsak sam odloči, kaj želi brati, kdaj in v kakšni obliki.
Admin, pa naj poskrbi za vse nestrpne pisce, ki prestopijo prag in mero dopustnega.
anon-233208 sporočil: 152
[#956045] 13.10.10 17:53 · odgovor na: anon-235774 (#956025)
Odgovori   +    1
Zakaj pa bi se morali primerjati? Jaz niti pod razno ne trdim, da je kje kak forum boljši ali slabši.
Ker sem tukaj na tem forumu, pač tukaj debatiram o teh zadevah.

Kar pa ne pomeni, da je tu kaj slabše ali boljše kot drugje.

Ampak, mogoče nekje, nekdo bo pa le začel zadeve peljati drugače, kot vsi ostali?
anon-235774 sporočil: 815
[#956070] 13.10.10 18:12 · odgovor na: anon-233208 (#955411)
Odgovori   +    4
[MacAdam]
Ne vem sicer kak namen imate na Financah, si ustvarjate svojo Arijsko raso? To bo šele masa opranoglavcev, če jim boste drugomisleče zaklepali pred vrata, na prvem plafonu bodo pa samo ljudje, ki vam lezejo v rit in vsesplošno pljuvačkajo in se posmehujejo ljudem, ki imajo manj, kot 10 objav, ter jim želijo odrekati pravico sodelovanja na forumu?? Je to vaša vizija demokracije?
Slabo spremljaš ta forum. Tukaj ni nobene "Arijske rase". Opranoglavcev zelo malo. V glavnem cinični individualci s smislom za humor. Večji smisel, višji FQ. Tako preprosto je to..

PS. Priporočam ti, da si ogledaš temo z vici. Cheer up in papa :)
anon-105466 sporočil: 7.339
[#956078] 13.10.10 18:27 · odgovor na: anon-235774 (#956025)
Odgovori   +    5
[PapaStrumpf]
Hja. Ti tukaj eventualno fašeš nizek FQ. Nas pa na kurah, siolu, ... , enostavno pobrišejo. Kaj je bolj demokratično?
Točno tako. Moram reči da je tukaj najbolj demokratičen forum kar jih je bolj množičnih v Sloveniji. Za razliko od ShitOil in 24 kur, kjer se dejansko dosledno brišejo vsi komentarji, ki jih določeni, ki so znani kot kritiki trenutne kompartijske klike, napišejo. Ne glede na vsebino.
Upam da bo Gustl imel še dolgo živce in Finance računico.
anon-167067 sporočil: 3.637
[#956092] 13.10.10 18:49
Odgovori   +    2
Zadnja sprememba: anon-167067 13.10.2010 18:50
Dejanje J, Jankovića je res primitivno in vredno vse obsodbe. Ali pa je šlo za "resno grožnjo" (kaznivo dejanje) ali za tipični "ubu te bom!" afektirani vzklik, naj si vsak forumaš odgovori zase.

Jaz imam občutek, da so nastavili manj bistremu od Jankovićevih sinov dobro past...Samo občutek, nedokazljiv sicer...
philips sporočil: 6.715
[#956126] 13.10.10 19:38 · odgovor na: anon-167067 (#956092)
Odgovori   +    1
[vuksan]
Dejanje J, Jankovića je res primitivno in vredno vse obsodbe. Ali pa je šlo za "resno grožnjo" (kaznivo dejanje) ali za tipični "ubu te bom!" afektirani vzklik, naj si vsak forumaš odgovori zase.

Jaz imam občutek, da so nastavili manj bistremu od Jankovićevih sinov dobro past...Samo občutek, nedokazljiv sicer...
Seveda. Le kaj je imel novinar za počet tam v nedeljo ob 23 uri na zabavi ob zmagi njegovega očeta in ga spraševati neprijetna vprašanja? Verjetno ista kot jih je začel postavlajti že ob 19 uri? To je že nadlegovanje.
anon-10003 sporočil: 2.478
[#956133] 13.10.10 19:52 · odgovor na: anon-167067 (#956092)
Odgovori   +    2
[vuksan]
Jaz imam občutek, da so nastavili manj bistremu od Jankovićevih sinov dobro past...Samo občutek, nedokazljiv sicer...
Jaz se strinjam s tvojo trditvijo ,da je npr. desnica nastavila past levici.Ampak potem se moraš tudi ti strinjati z mojo trditvijo,da je levica večkrat nastavila past desnici od npr. Depale vasi dalje.
anon-120705 sporočil: 1.621
[#956134] 13.10.10 19:53 · odgovor na: anon-78042 (#955652)
Odgovori   +    1
Odlična analiza stanja v prestolnici, kolega G23D.
anon-167067 sporočil: 3.637
[#956145] 13.10.10 20:03 · odgovor na: anon-10003 (#956133)
Odgovori   +    1
[0219Ju1]
> [vuksan]

> Jaz imam občutek, da so nastavili manj bistremu od Jankovićevih sinov dobro past...Samo občutek, nedokazljiv sicer...

Jaz se strinjam s tvojo trditvijo ,da je npr. desnica nastavila past levici.Ampak potem se moraš tudi ti strinjati z mojo trditvijo,da je levica večkrat nastavila past desnici od npr. Depale vasi dalje.

Možno. Gotovo, da so oboji nastavljali pasti.
anon-214372 sporočil: 3.048
[#956162] 13.10.10 20:24 · odgovor na: anon-233208 (#956041)
Odgovori   +    1
Ne cenzura, avtocenzura. Še bolj zvito...
anon-214372 sporočil: 3.048
[#956164] 13.10.10 20:25 · odgovor na: anon-105466 (#956017)
Odgovori   +    0
Res je to tema. In zato naj gre JJ na sodišče, that's all.
dani14 sporočil: 6.657
[#956170] 13.10.10 20:34 · odgovor na: (#955022)
Odgovori   +    2
[gsavli]
> [bc123a]
> > [Flipperflip]
> > Presran novinar, ki ne ve, kako bi zbujal pozornost, in iz muhe dela slona.
> > Kaj se pa sili na privat zabavo? Bom jaz prišel na njegovo privat zabavo, saj mu je to očitno čisto sprejemljivo.
>
> Gustl, tole je ze smesno.

Ampak nicki so pa čist po pameti od sina od Jankovića. :)

fliperfilip? Jure, a si to ti?
No no, Jure ne izstopa po pameti posebaj iz množice 60 tisočih, tako da bi lahko bil vsak izmed njih :))
anon-201467 sporočil: 599
[#956199] 13.10.10 21:09 · odgovor na: anon-198539 (#955873)
Odgovori   +    2
[Biskob]
Poglejte kaj objavljajo godtej portala MMC, ki je portal javnega zavoda in se vprašajte kaj je s Slovenijo. Preberite komentar "Petek jih je pa fasal, da je postal poslanec, da se je prodal ..."www.rtvslo.si/blog/r...vica/49244
Tip je hendikepiran, preberite prvi komentar spodaj in bo takoj jasno kam spada. Lp

www.delo.si/clanek/10428
anon-105466 sporočil: 7.339
[#956290] 13.10.10 23:18 · odgovor na: anon-214372 (#956164)
Odgovori   +    3
[naporen]
Res je to tema. In zato naj gre JJ na sodišče, that's all.
Ni kar that's all. Grožnja s smrtjo novinarju je vsaj tako resno dejanje kot bi bila grožnja s smrtjo kakšnemu sodniku.
Če se novinar ali sodnik uklonita pred grožnjo nasilja, je država zaključila s svojim obstojem in se državljani spremenijo v trop podivjanih pavijanov.
Zato je treba to obsoditi in o tem govoriti vedno znova in znova. Da ne pride še komu na misel.
blink sporočil: 3.523
[#956322] 14.10.10 00:15 · odgovor na: anon-17378 (#955274)
Odgovori   +    0
[komunike]
> [blink]
> > [waterlogic]
> > Ljubljana = Gottham City
> >
> > Zoran Jankovic = The Joker
> >
> > Kje je Batman ?
>
> Batman == Miha Jazbinšek

A se delaš norca?

Miha je vse kaj drugega.
Yep :)
anon-198017 sporočil: 345
[#956441] 14.10.10 08:02 · odgovor na: Gustl (#955702)
Odgovori   +    0
Hej, Gustl. Kaj pa "ignore" funkcija?
Če se ne strinjaš z mnenjem nekoga oz. je to mnenje drugačno od tvojega, se ga pač znebiš, ga enostavno odstraniš, ga likvidiraš.
"Te bom dal na ignore = te bom ubil?"
...in nato iz foruma na ulico...

Strani: 1 ... 15 16 17 18 19 20 21