Zasebnost

Strani: 1 2

anon-110803 sporočil: 322
[#50672] 18.02.07 21:52 · odgovor na: anon-86509 (#50649)
Odgovori   +    0

otac je napisal(a):


 Tačko poznaš in veš (...) ali le sklepaš, glede na to, da je v svojem pisanju najbolj nagajiva?
Dejanska ( fizična ) podoba človeka se lahko zelo razlikuje od tiste, ki jo o njem dobiš na podlagi pisnega komuniciranja; še posebej na forumih.
anon-86509 sporočil: 2.820
[#50684] 18.02.07 22:21 · odgovor na: anon-91864 (#50680)
Odgovori   +    0

shaman je napisal(a):


:))))

LP shaman
 
Aha, diplomatski smeh... Si ti z vsemi žavbami namazan! ;)
Otac
anon-86509 sporočil: 2.820
[#50691] 18.02.07 22:29 · odgovor na: anon-110803 (#50672)
Odgovori   +    0

benbenben je napisal(a):

Dejanska ( fizična ) podoba človeka se lahko zelo razlikuje od tiste, ki jo o njem dobiš na podlagi pisnega komuniciranja; še posebej na forumih.
 
Ma nemoj brate?! ;)))
 
Praviš: "...se lahko..."? Pomoje težko, da bi kdaj zadel. Zelo težko.

(Lahko pa naredimo test, bo zelo zabavno...)
Otac
anon-86509 sporočil: 2.820
[#50710] 18.02.07 22:47 · odgovor na: anon-91864 (#50695)
Odgovori   +    0

shaman je napisal(a):


Dobr no evo, ko si že navalil. Tovarišice Tačke osebno (žal) nisem (še) spoznal, čeprav situacija obeta, saj je verjetnost nenehno minimalno 50%. Jaz sem namreč za. Sem si jo pa dodobra "ogledal" in "otipal" s pomočjo mojih znanih shamanskih seans in sposobnosti. Ocena: med 10 in 10+.

P.S. Ja, čeprav se sliši neverjetno je vse dobesedno res.

LP shaman
 Že v redu, ne podcenjujem Šamanovih metasposobnosti, ampak kaj bi porekel, če bi vseeno prevagalo na onih drugih 50% in bi se izkazalo da je tovarišica mastnolasa, mazolasta hruška, z očali kot dno pepelnika in gnilimi zobmi, ki pač zna pisati kot navihana, igriva, samozavestna seksi mačkica...??
Otac
anon-86509 sporočil: 2.820
[#50736] 18.02.07 23:20 · odgovor na: anon-91864 (#50724)
Odgovori   +    0

shaman je napisal(a):
Saj veš tisto o prototipu luzerja, tipota, ki prešteva denar drugih in natepava svojo ženo.
 :-))))) 


shaman je napisal(a):
P.S. A si opazil, da Tačka bodisi A) Doma nima računalnika (interneta), bodisi B) Ima moža, ki ji ne pusti surfati , ko je doma, ker se boji, da bo moral sam peglati, prati, kuhati. Eh, življenje je kurba!
in spet :-))))))

Nisem opazil; Šamani v svojih ekstatičnih stanjih vidite več, kot mi, navadni smrtniki... ;)
Otac
anon-27497 sporočil: 148
[#50863] 19.02.07 09:50 · odgovor na: anon-86509 (#50736)
Odgovori   +    0
hehe  moška razprava o ženski ki je nihče še ni videl in je ni v bližini da bi se branila
anon-27449 sporočil: 1.610
[#50937] 19.02.07 10:51 · odgovor na: anon-27497 (#50863)
Odgovori   +    0

mihaba je napisal(a):
hehe  moška razprava o ženski ki je nihče še ni videl in je ni v bližini da bi se branila
 
.. n'č bat.. evo mene .. :))



shaman je napisal(a):


Dobr no evo, ko si že navalil. Tovarišice Tačke osebno (žal) nisem (še) spoznal, čeprav situacija obeta, saj je verjetnost nenehno minimalno 50%. Jaz sem namreč za. Sem si jo pa dodobra "ogledal" in "otipal" s pomočjo mojih znanih shamanskih seans in sposobnosti. Ocena: med 10 in 10+.

P.S. Ja, čeprav se sliši neverjetno je vse dobesedno res.

LP



Hehe.. fifti-fiti.. pa če bi bilo 1:100 še vedno obstaja verjetnost. Tako so nas včasih učili na tistih marsovskih šolah.  Ti, ki si taka brihta, bi pa to lahko vedel :)

Torej, dragi šamanček.. zanima me razpon tvoje lestvice. Da se ne začne šele pri 10 ? Če se pa konča, da te takoj spustim malo na zemljo .. tisti + dej stran :)).



otac je napisal(a):

Že v redu, ne podcenjujem Šamanovih metasposobnosti, ampak kaj bi porekel, če bi vseeno prevagalo na onih drugih 50% in bi se izkazalo da je tovarišica mastnolasa, mazolasta hruška, z očali kot dno pepelnika in gnilimi zobmi, ki pač zna pisati kot navihana, igriva, samozavestna seksi mačkica...??


Dragi očka.. vidva se tako lepo dopolnjujeta, da je že kar grozljivo. Torej, malo za pomiritev.. če si en teden ne umijem las - ja, tudi mastni so , očala mam zadnje leto, -0,5 (imam jih za čisti okrasek v torbici)-- , joj, moji zobki.. Ali verjameš, da imam še vse "svoje" ?? Hehe.. torej, če me ravno "trofneš" pri kakšni "švic" varianti, z "dirkalnimi" špegli, pa od čokolade rjavimi zobki .. no saj veš.. važna je notranja lepota, ne pa mojih 100 kil  :))



shaman je napisal(a):

Ne mi no tega delat' pred spanjem. Zdaj bom pa hudo sanjal in se ves poten zbudil ob treh zjutraj ter po treh sekundah ves srečen, ker ni res, objel lastno ženo. Skratka delaš luzerja iz mene človek! Saj veš tisto o prototipu luzerja, tipota, ki prešteva denar drugih in natepava svojo ženo
reci bi moral .. "to mi deli".. in tako bi vsaj žena mela kaj od tega :-)



torej , pr'jatla moja.. prav vesela sem, da vaju "poznam" Ja, moram razmislit kakšno vizuelno podobo bi VAMA nadela. Pust je mimo... Otac i sin ?
anon-86509 sporočil: 2.820
[#50960] 19.02.07 11:11 · odgovor na: anon-27449 (#50937)
Odgovori   +    0

Tacka je napisal(a):

Hehe.. torej, če me ravno "trofneš" pri kakšni "švic" varianti, z "dirkalnimi" špegli, pa od čokolade rjavimi zobki .. no saj veš.. važna je notranja lepota, ne pa mojih 100 kil  :))
 
Ob takih prizorih se pa zver v meni razbudi in se drugače ne umiri, kot za taprvim grmom... :-))))))
Otac

Strani: 1 2