Zasebnost

Izbrani forum: Glavni forum

Izbrana tema: članek Ga ni čez davek na nepremičnine

Teme v drugih forumih o teh vsebini:   Nepremičnine (3)

Strani: 1 2

anon-1670 sporočil: 14.712
[#422379] 04.02.09 00:39 · odgovor na: bc123a (#422340)
Odgovori   +    0

bc123a je napisal(a):

 
Read my lips: J-A-N-K-O-V-I-C
 
Mislim, da je prepameten in tudi prestar, da bi šel še v to.

Po moje mu je v Lj. prav lepo in po moje bo do penzije kar lepo župan.

Sta pa on in Potočnik dobra rezerva, če slučajno Pahor vrže puško v koruzo ali pa zboli(kar se mu bo glede na to kako se zavzema za vse in hoče vsem ugajati, zelo verjetno zgodilo saj se mi zdi preobčutljiv za predsednika vlade).
anon-182910 sporočil: 1.666
[#422622] 04.02.09 10:11 · odgovor na: anon-1670 (#422337)
Odgovori   +    0

Maj je napisal(a):

 
Pahorja res žagajo vsi mediji od kučanovih do janševih.

Upam, da bo pritisk zdržal, ker takega politika še nismo imeli.

Zanesti pa se ne more na nikogar in bo moral vseskozi izjemno garati, da se bo obdržal.
Zavezništvo z janšo je bolj kot ne le opozorilo golobiču in LDSu, da niso nenadomestljivi in da si ne morejo več privoščiti lopovščin kot so se jih včasih.

Podporo med ljudmi ima zaenkrat izjemno visoko in dokler bo tako bo imel v DZ dovolj podpore saj bi predčasne volitve mu prinesle le še več glasov.

Če bo ostal tak kot je, bo predsednik vlade vsaj tri mandate.
 Haloo .... ti si pa zagret! 
 Daj mi povej kaj ti je pahor dobrega naredil ? Kakšne reference ima ? Zakaj je tako bolljši kot Janša ?
 
 Ravno rake ovce, so krive da imamo take politike kot jih imamo. Folk mora razumeti, da smo mi delodajalec parlamentu, vladi .... itd, in da morajo biti razmerja v tem odnosu jasna in stroga.  

 
anon-1670 sporočil: 14.712
[#422980] 04.02.09 16:13 · odgovor na: anon-182910 (#422622)
Odgovori   +    0
Kakšne reference je pa imel janša ko je prevzel obrambno ministrstvo, pa kasneje tud vlado?

Reference si vsak dobi z delom.

Pri Pahorju cenim predvsem to, da si iskreno prizadeva narediti Slovenijo boljšo, vse dela dokaj pregledno, ne pa tako kot je bilo pri janši, kjer se je čisto vse delalo pod mizo in mu je bil edini cilj pokrasti čimveč na vseh možnih področjih.

Zaenkrat nimam kakšnih večjih pripomb čez Pahorja, itak se bo pa njegov učinek zares videl šele čaz kakšno leto.

Strani: 1 2