Zasebnost

Strani: 1 2

najobj sporočil: 32.199
[#3048398] 18.09.24 22:34 · odgovor na: mimoidoci (#3048394)
Odgovori   +    0
Zadnja sprememba: najobj 18.09.2024 22:36
[mimoidoci]
> [najobj]
> > [mimoidoci]
> > > [najobj]
> > >
> > > P.S.: čevapi pri Perotu so odlični, ampak ker nimam rad, da mi mimoidoči z vedno polnega pločnika gledajo v krožnik, so mi - kot si tudi ti napisal - zaradi mirnega ambienta ob parku čevapi pri Dorotu za malenkost boljši, seveda pa bom pico v Casa della pizza probal ob prvi priliki ...
>
> > čuj, zadnjič, ko si bil pri Perotu, ti nisem gledal v krožnik, ampak sem samo vlekel na ušesa tisto o nacifašističnem glumcu iz Ukrajine in nori primerjavi s fašizmom na Primorskem. Po tem mi tudi čevapi pri Dorotu niso več teknili...
> ... eh, moj mimoidoči ... čuj, ne boš mi verjel, kako se zabavam s ponavljanjem zajebancije na račun tvojega "nick with maybe even too much fantasy" , ko mi zaradi svojega napuha mimogrede vedno znova padeš na isto finto ...
>
> P.S.: čeprav si domišljaš, da si edini mimoidoči na tem svetu, ki podobno kot včasih kakšna Marta Kos nepomemben udbovski špicelj vlečeš na ušesa, kaj se med uživanjem ob čevapih in piru pogovarjajo gostje pri Perotu v Izoli, raje preveri kakšen tip telefona imaš v svojem žepu, da te poleg tvojih nacifašističnih prijateljev iz Kijeva tvoji judovski prijatelji z mesarjem iz Tel Aviva ne bodo - tole forum.finance.si/?m=...362&single preberi - mimogrede vrgli v luft, ker imaš slučajno telefon istega tipa kot kakšen Rusom podobno osovraženi Palestinec ... khmm, čeprav se bojim, da zaradi vedno bolj pogumnega poblaznelega nacifašističnega glumca iz Kijeva - poglej na zemljevid, kje www.rtvslo.si/svet/v...iva/721351 je Tverska oblast - ob zdaj zaradi volitev na oni strani velike luže sicer bolj tihi, pa še vedno neomejeni podpori as long as it takes NATO pakta niti ti niti jaz telefonov ne bova več rabila, ker se bova videla že na daleč - ni več vprašanje če, ampak je vprašanje kdaj - ko se bova ožarčena enako kot pol Evrope svetila v temi ...
Povsem narobe razmišljaš. Jaz si ne domišljam, da sem edini mimoidoči na svetu, jaz si domišljam, da sem vsi mimoidoči na svetu. Ono ostalo pa niti ne razumem.
... čuj, če na vse ostalo v mojem postu pozabim, boš zgoraj boldano razumel še pravi čas, ne boš pa imel dovolj časa, da bi prav razumel ... no, ampak ne se sekirat, ker ne boš edini, ki ne boš imel dovolj časa, da bi prav razumel, ampak dovolj časa ne bomo imeli vsi ...

Strani: 1 2